Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Tresure Hunter  (Przeczytany 33161 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 19, 2010, 10:12:30 pm »
tylko ze to ziomek z RuOffa twierdził że divine protection to celka?  :beksa:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 19, 2010, 10:49:07 pm »
Cytat: RuOff gracz
Divine Protection to celka

Dla wszystkich debili którzy myślą, że grają w ;2






Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 20, 2010, 12:11:19 am »
Dla wszystkich debili którzy myślą, że grają w ;2




w tym momencie to z siebie zrobiles debila i dostajesz ode mnie nominacje na tytul faila roku


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:45:36 am »
Dla wszystkich debili którzy myślą, że grają w ;2




w tym momencie to z siebie zrobiles debila i dostajesz ode mnie nominacje na tytul faila roku
Co prawda w oczy kole jak się poczułeś urażony ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:18:21 pm »
mowiac szczerze irytuje mnie banda dzieci neo i debili plujacych pod wiatr twierdzacych, ze gramy w 2 rozne gry. Co wiecej uwazam, ze tego typu wypowiedzi powinny byc karane przynajmniej ostrzezeniami.
Nie kazdy chce placic za gre, meczyc sie (podkreslam: MECZYC SIE) z botami/ruskim community a tym bardziej rate x1 (czy tam x2 z PA). Niemniej jednak znajdzie sie jakis malomiasteczkowy idiota, ktory uwaza sie za lepszego bo gra na officialu. OK - jak mu to sprawia przyjemnosc to niech sobie gra gdzie mu sie podoba, ale niech sie chociaz nie wywyzsza nad graczami priva, zeby sobie powiekszyc e-peniska.
PS. i tak zrobiles z siebie idiote i zaliczyles faila.
PPS. lepiej jest byc factorem na rpg-club niz non-factor 81 PS na retailu, yo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2010, 02:25:53 pm wysłana przez Yoker »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:30:01 pm »
mowiac szczerze irytuje mnie banda dzieci neo i debili plujacych pod wiatr twierdzacych, ze gramy w 2 rozne gry. Co wiecej uwazam, ze tego typu wypowiedzi powinny byc karane przynajmniej ostrzezeniami.
Nie kazdy chce placic za gre, meczyc sie (podkreslam: MECZYC SIE) z botami/ruskim community a tym bardziej rate x1 (czy tam x2 z PA). Niemniej jednak znajdzie sie jakis malomiasteczkowy idiota, ktory uwaza sie za lepszego bo gra na officialu. OK - jak mu to sprawia przyjemnosc to niech sobie gra gdzie mu sie podoba, ale niech sie chociaz nie wywyzsza nad graczami priva, zeby sobie powiekszyc e-peniska.
PS. i tak zrobiles z siebie idiote i zaliczyles faila.
Och co za agresja  hahaha Jeżeli poczułeś się urażony stwierdzeniem "Dla wszystkich debili którzy myślą, że grają w l2" to znaczy, że sam się przyznajesz, że nie grasz w l2(jak sądzę słowo debil cie poruszyło) taka mała pułapka logiczna :D
PS jak gra cię meczy to w nią nie graj :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:37:39 pm »
Jak widzisz w tamtej wypowiedzi agresje to wspolczuje Tobie i osobom z Twojego otoczenia. Mamo, pani nauczycielka sie nade mna zneca'. To sie nazywa obsesja maniakalno depresyjna i to sie leczy (choc nie zawsze leczenie przynosi skutki). Twoja 'pulapka logiczna' to kolejny fail. Wiekszosc graczy z retaila wywyzsza sie nad graczami priva, tak wiec doskonale wszyscy wiemy co miales na mysli.
PS. czytanie ze zrozumieniem sie klania - uwazam, ze granie na retailu to meczarnia dlatego tam nie gram. Nie mialem na mysli gre tylko konkretny serwer.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 06:46:23 pm wysłana przez Yoker »


  • Banned
  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • JESTEM Z ULICY - GLOSUJE NA MEDIUMA.
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 20, 2010, 07:55:21 pm »
mowiac szczerze irytuje mnie banda dzieci neo i debili plujacych pod wiatr twierdzacych, ze gramy w 2 rozne gry. Co wiecej uwazam, ze tego typu wypowiedzi powinny byc karane przynajmniej ostrzezeniami.
Nie kazdy chce placic za gre, meczyc sie (podkreslam: MECZYC SIE) z botami/ruskim community a tym bardziej rate x1 (czy tam x2 z PA). Niemniej jednak znajdzie sie jakis malomiasteczkowy idiota, ktory uwaza sie za lepszego bo gra na officialu. OK - jak mu to sprawia przyjemnosc to niech sobie gra gdzie mu sie podoba, ale niech sie chociaz nie wywyzsza nad graczami priva, zeby sobie powiekszyc e-peniska.
PS. i tak zrobiles z siebie idiote i zaliczyles faila.
PPS. lepiej jest byc factorem na rpg-club niz non-factor 81 PS na retailu, yo

Co Ty gadasz Solar gra 4 lata na retku, mial juz jednego PSa na 80 i poza stawianiem bota , tez nigdy w l2 nie grał. 
"MEDIUM, MEDIUM na 100%
FIRMA, MEDIUM na 100%
ZAPAMIETAJ TO na 100%"

FIRMA - popiera MEDIUMA.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 21, 2010, 05:02:24 pm »
RPG, czy tam kilka innych stojacych na tych plikach jeszcze umiem zrozumie. Podziwiam jedynie zaciecie, ze mimo swiadomosci braku perpsektyw na cos "nowego" w L2 potraficie tam tyle czasu cisnac. Na Privach w 50% graja ludzie, ktorzy siedza sporo wiecej niz wiekszosc Polskiego comunity z Lancera, przykrywajac sie ciagle brakiem wolnego czasu na koks na x2.

Najgorsi sa ludzie, ktorzy ida na takie OVER 9K ONLINE FTW et. myslac, ze ida grac w L2. Potem pisze taki kretyn swoje wspaniale doswiadczenia mieszajac ludziom, ktorzy chca pograc w L2, a nie L2 wannabe.

Zostaje do poruszenia jeszcze 1 kwstia, ktora nie dociera do ludzi grajacych na privach.

Na ru ofie naprawde nie trrzeba byc factorem, by sie dobrze bawic. Ja ze swoim constanslapalismy po kilkadziesiat czasem fragow dziennie juz od spotow +40 (poczatkowo cata, potem loa, toi itd.). Zabawa naprawde super, szczegolnie, teraz kazde PvP to juz tylko na poziomie +s80 i o takim lowbie PvP mozna pomarzyc tylko : <

Takze ja preferuje: Dobra zabawa od 1 lvla, a nie za wselka cene cisniecie do bycia factorem, bo to i tak jest poza zasiegiem 95% graczy jakikolwiek serwerow.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 21, 2010, 05:07:27 pm »
Dla wszystkich debili którzy myślą, że grają w ;2




w tym momencie to z siebie zrobiles debila i dostajesz ode mnie nominacje na tytul faila roku
Co prawda w oczy kole jak się poczułeś urażony ?
<face_palm>...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 21, 2010, 06:11:08 pm »
Dla wszystkich debili którzy myślą, że grają w ;2




w tym momencie to z siebie zrobiles debila i dostajesz ode mnie nominacje na tytul faila roku
Co prawda w oczy kole jak się poczułeś urażony ?
<face_palm>...
a grade jewki na 81 lvl gratz rly strong.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:15:03 pm »
RPG, czy tam kilka innych stojacych na tych plikach jeszcze umiem zrozumie. Podziwiam jedynie zaciecie, ze mimo swiadomosci braku perpsektyw na cos "nowego" w L2 potraficie tam tyle czasu cisnac. Na Privach w 50% graja ludzie, ktorzy siedza sporo wiecej niz wiekszosc Polskiego comunity z Lancera, przykrywajac sie ciagle brakiem wolnego czasu na koks na x2.

Najgorsi sa ludzie, ktorzy ida na takie OVER 9K ONLINE FTW et. myslac, ze ida grac w L2. Potem pisze taki kretyn swoje wspaniale doswiadczenia mieszajac ludziom, ktorzy chca pograc w L2, a nie L2 wannabe.

Zostaje do poruszenia jeszcze 1 kwstia, ktora nie dociera do ludzi grajacych na privach.

Na ru ofie naprawde nie trrzeba byc factorem, by sie dobrze bawic. Ja ze swoim constanslapalismy po kilkadziesiat czasem fragow dziennie juz od spotow +40 (poczatkowo cata, potem loa, toi itd.). Zabawa naprawde super, szczegolnie, teraz kazde PvP to juz tylko na poziomie +s80 i o takim lowbie PvP mozna pomarzyc tylko : <

Takze ja preferuje: Dobra zabawa od 1 lvla, a nie za wselka cene cisniecie do bycia factorem, bo to i tak jest poza zasiegiem 95% graczy jakikolwiek serwerow.
tyle, że 3/4 tego forum gra na hr :) albo fapują się nowym low rejtem, a jak przychodzi co do czego do quit po tygodniu ;d pamietam defenderów rpg gdy wstawał w tym czasie co dex  :P
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:14:13 am »
ale to juz nie moj problem. Ja pamietam i bede pamietal jakie teksty Raziel wypisywal o "RPG vs DEX" i co by teraz nei zrobil dalej bedzie mozna miec z niego niezla beke. Fajnie, ze wreszcie zobaczyl, ze wczesniej nie gral w L2, ale jego teksty byly piekne ^^

Lol > l2? ; p  Chyba tylko dla odstresowania sie raz na jakis czas. Ja w lol'u mam paczke (juz sie udalo namowic z ponad 10 osob sporo) i jak jest z kim pograc i nic akurat constans nie robi, to mozna sobie rundke, albo 2 strzelic. Statystycznie mi runda dziennie wychodzi i w ten sposob mam dopiero 21 lvl, 2 postacie za 6300 kupione i prawie 0 kasy na runki. A ta miss fortune bym kupil, bo zamiata na AD bardzo fajnie xD ; >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 13, 2010, 02:34:24 pm »
trzymac sie tematu czyli pvp pomiedzy gladem a th
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 22, 2011, 03:52:51 pm »
na serwie na ktorym gram lokalizacja gracji final serwer rpg jestem w klanie lukow gram wc ale i mam paru daggerow sam posiadam th84/sh80/gld82/wc52-aktualnie koksany i z tego co widze i co sam gram to na pvp th na lighcie rozwala glada glad ma tylko i wyczącznie jedna szanse zabic th a ta szansa to musi zbic mu przynajmniej cale cp i 30%hp bo inaczek konczy sie ta tak detarget bek shadow step bek detarget bek i zgon a jak nie to blub  zgon


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:31:55 pm »
a ja to widze tak glad + blunt 300 atri + hammer crush enchant atri = martwy TH


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:48:59 pm »
Tak tylko co ci z tego blanta i stuna jak co chwile masz detarget a poza tym popatrz zakladasz mi stuna zbijasz mnie ja odpalam hide i przez 30sekund jestem nie widzialny za ten czas mogę się wyleczyć i wruzić ci do klecow a ty mnie nawet nie zobaczysz


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:04:27 pm »
Nie widzę problemu aby zrobić retarget po detargecie i dalej ciulać stunem.Jeśli chodzi o hide to glad może przeczekać to na barierze+ud z talizmana i jeśli th nie ma heala w agu to nie wiem czym ty chcesz się leczyć :o




  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:05:43 pm »
Jak chcesz sie wyleczyć latając na hide? Pomyśl o tym że glad to nie robe user i nie będziesz w niego pakował backów po 7k.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:40:53 pm »
Tak tylko co ci z tego blanta i stuna jak co chwile masz detarget a poza tym popatrz zakladasz mi stuna zbijasz mnie ja odpalam hide i przez 30sekund jestem nie widzialny za ten czas mogę się wyleczyć i wruzić ci do klecow a ty mnie nawet nie zobaczysz

Tak tylko ze TH to nie PW, ktory moze bardzo duzo przezyc przy takim zwarciu . TH i tak 60% skilli bedziesz wyrywac
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 24, 2011, 07:54:54 am »
moze wyrwac wszystko albo ominac wszystko.... Stun nie jest problemem o ile masz w miare dobre bizu. Bardziej balbym sie tych 40% ue/ea


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:09:37 pm »
jak to powiedział tyrant z party:


to jest $#%!@ żart, 9 skili i 0 dmg :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 24, 2011, 04:39:34 pm »
Cytuj
jak to powiedział tyrant z party:
Ofc gosc wie, ze ma 3 skille ktorych dmg nie unikniesz?...
...


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 24, 2011, 04:57:08 pm »
kozak z offa to pewno spamował te same.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:07:29 am »
ale tylko 1 zadaje sensowny dmg - PoD

bo reszta moze co najwyzej cp zbic. Co do stunowania TH ewentualnie zabicia go tym stunem to gl :D



juz widze jak trzymacie na perma stunie i zabijacie stunem kolesia w mid secie s84 :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!