Witaj
Gość

Wątek: Berserker / Doombringer [Zerk]  (Przeczytany 138097 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 25, 2008, 02:06:36 am »
Pytanie o Ancient Sword. Lepiej Shadow B 190 p.atak czy TOP C 169 p.atak+SA Focus. Postac PL Set, dye +4STR-5CON | +4DEX-5CON.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 25, 2008, 04:11:10 pm »
Ja bym brał top C na furious soul + focus lvl 1 + SA focus... naprawde rzez
Z-PermBanowany. xD


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 29, 2008, 09:25:55 pm »
ancient sword ma takie same staty co great sword?


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 29, 2008, 09:41:53 pm »
nie, ma troche mniejszy p.attack ale szybkosc ma normal :) czy coś w tym stylu




  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:29:12 am »
no i mniejszy crit.rate :P
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 30, 2008, 10:26:36 am »
szybkosc to on chyba ma fast, wiem ze napewno szybsza niz 2h (ktore maja raczej normal ;))


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:01:00 am »
ancient sword ma takie same staty co great sword?
Ma mniejszy p atk (przykładowo moja konwersja Guardian Sworda+3 ma 222 p atk, a Guardian Sword+3 ma p atk 248), crit rate jest dużo mniejszy, ale za to atk speed podskakuje- jest napisane normal tak jak w zwyklym 2h mieczu, ale w statsach jest on wiekszy :P bez buffow mam nim cos kolo 390 atk speed (bez dye na dex, maj set)
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 02, 2008, 12:59:23 pm »
wkurzaja te dusze, expowalem i nie nabilem sobie ich, typ mnie zaczal lac to tylko moglem uciekac


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 02, 2008, 04:14:13 pm »
Od tego jest bottle of souls. Ja kiedys poswiecilem sporo czasu na zrobienie (okolo 500 butelek mam). A ze jedna butelka to 5 dusz to jest extra super pr0 ^^. Ogolnie zerek ma najmniej skilli ze wszystkich kamaeli ale wiele jak wspominalo pare osob to dash n'hit wiec ciezko go opanowac ;]


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 02, 2008, 11:56:13 pm »
a to jest chyba na Ct 1,5 nie? :p
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 03, 2008, 12:16:29 pm »
No tak... ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 11, 2008, 05:10:36 pm »
to chyba nie postac dla mnie, za dlugo gralem tankami, berserkiem w pl set z self buffami wyciagam jakies 240 p.def, przy 1k hp zajebaly mnie dwa zolte mobki


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 12, 2008, 12:23:19 am »
Kluczowe sformułowania "z selfbufami" jakto mówi major - położyło mnie na cycki. Jak wypowiadasz się o możliwości postaci bez buffów, to albo właśnie się ośmieszasz, bo jest to totalnie nie wymierne, albo jesteś Dev'em i właśnie kręcisz EMOcjonującego Frapsa z areny.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 12, 2008, 12:26:14 am »
ja to PP bez buffów sie nigdzie nie ruszam! ~~


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 17, 2008, 12:29:45 am »
Kto pokasowal moje posty z poradnika Slonia o Zerku...? :( Nie mogliscie ich na przyklad przeniesc tutaj...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 19, 2008, 08:34:02 am »
bss maja wplyw na wejscie violent temper?


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • lolcat.com -------->>>> Rawr!!!
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 19, 2008, 11:17:48 am »
Volient Templar jest raczej skillem fizycznym więc nie mają znaczenia, przynajmniej bo rzuceniu broń ich nie używa.
L2 Azure Nanaki x15: Mundrek WC 78/SH 72 --->>> Off

Dragon Network Dragon x15: My all six char --->>> Off 4ever

L2 Dex & Frienz Roxy x5: E1ess4r BH lvl 36 --->>> On o___O???

No Life ProOwnzorMod v. 0.9999 --->>> On/Off Only w nagłych przypadkach nie cierpiących zwłoki.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 20, 2008, 01:34:44 pm »
Violent temper jest skillem fizycznym, nie zuzywa bss, ale gdy mialem silence chance przy ataku magicznym z augu (a pozniej takze wind shackle) to czasem przy violent temperze je wrzucalo. NC soft jak zwykle cos nakrecil :P
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 20, 2008, 01:50:11 pm »
a jakies miejsce do expa na 46lvl, bez buffow i solo =[


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 20, 2008, 02:07:41 pm »
Violent temper jest skillem fizycznym, nie zuzywa bss, ale gdy mialem silence chance przy ataku magicznym z augu (a pozniej takze wind shackle) to czasem przy violent temperze je wrzucalo. NC soft jak zwykle cos nakrecil :P

brak precyzji w opisach augmentow itp, augmenty typu "xxxx when using magic" oznaczaja ze moze sie aktywowac niezaleznie jakiego skila uzywasz czy magic skill czy activ skill, tak bylo od poczatku (podobnie jak z SA np magic hold, w opisie ma "when using bad magic" a aktywuje sie przy uzyciu czegokolwiek co sluzy do ataku niezaleznie czy to active czy magic skill)


skile bardzo latwo mozna rozpoznac, najezdzajac na liscie skili na interesujacy nas w jego opisie na gorze jest albo "active skill" = fizyczny lub "magic skill" = magiczny


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 18, 2008, 04:06:43 pm »
Co sądzicie o sa crit. bleed dla Zerka? Od tego może ładnie Contagion wchodzić.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 18, 2008, 05:29:52 pm »
Ja mialem taki augument przez jakis czas i bylo fajne. Ale nie polecam Ci kombinowac, zbyt szybko sie z many wyprujesz zeby sie nacieszyc contagion;p Najlepiej focus/haste.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 24, 2008, 12:44:37 pm »
 To może coś od siebie dodam. W chwili obecnej mam 51 lvl i muszę przyznać że jestem coraz bardziej zadowolony z postaci. Jednocześnie coraz bardziej widać że jest to postać dość wyspecjalizowana. Otóż moim zdaniem wbrew pozorom nie jest to postać przeznaczona do pvp w sposób jaki ma to miejsce w przypadku innych dd. Ilość hp oraz p def sprawia że mimo imponującej siły uderzenia jesteśmy dość delikatni stąd nie nadajemy się do długich pojedynków. Jednocześnie mamy skille w postaci SS badź też BR co sprawia że w przypadku gdy sytuacja będzie groźna możemy zaskoczyć przeciwnika.. Moje doświadczenie w prowadzeniu tej postaci w pvp nei jest może ogormne, ale stoczyłem kilka pojedynków i chętnie podzielę się swoimi uwagami. Przy czym zastrzegam że dotyczy to pvp w przedziale lvl 45-50 (przeciwnicy czasami mieli kilka lvl więcej).

PVP

-KRAŚ
 Na niskich lvl kraś może zupełnie zdewastować naszego kamaela. Duża ilość hp w połączeniu z dwoma stunami sprawia że w przypadku gdy uda mu się nas zatrzymać w miejscu najpewniej rozszarpie nas i będzie gf. Podstawowa zasada - NIE walczymy w zwarciu. Nie nadajemy się do tego. Stun - skill - disarm - skill i uderzenie i odbiegamy. To pozwala w dośc bezpieczny sposób uporać się z krasiem. W przypadku walki z craftem podstawową sprawą jest unieruchomić dwarfa i jak najszybciej uporać się z golemem. Na szczęście przychodzi nam na pomoc SS który pozwala przetrzymać ataki puszki.

-BD
 Kolejna walka która koncentruje się na odbieganiu i stunowaniu.Szczęściem nie posiada tego glupiego stuna, co daje nam większe pole manewru. Do tego sam posiada mała ilość cona co sprawia że walka może być dość przyjemna dla nas. Jednakże w odbieganiu i atakowaniu nie można sobie pozwolić na zbyt dużą opieszałość. W przypadku dwarfa po tym jak raz zaatakowaliśmy możemy sobie z nim biegać i czekać aż disarm się schłodzi i dopiero wtedy znowu atakować. W przypadku BD cały czas musimy na niego nacierać - powód? Drain i zamrażarka.

-Sztyleciarz
Walka podobna do wyżej wymienionych nie zapomnijmy jednak właczyć SB - wbrew dość negatywnym opinią o nim jest naprawdę fajny i może się przydać. Przeprowadzałem ostanio testy z kumplem (th) i dość duże było jego zdziwienie gdy sam się zabijał uderzając we mnie;

 Ogólnie w przypadku walki z light i robe userami posiadamy niezaprzeczalny + w postaci VT. Wchodzi prawie zawsze (prawde powiedziawszy nie przytrafiło mi się żeby nie wszedł) i dość znacząco obniża p def jak i cast.
 
 Obecnie dobijam do 52 lvl i sprzęt jaki posiadam:
-PL set + 6
-Berserker +8 focus Argumentacja +10.2 m defa, 0.2 cp recovery, +56 hp
-BO biżu set +3

 
// Polgara mam nadzieję ze jak dobijesz kocowy lvl dokończysz ten poradnik razm z opisem najlepszych armorów broni oraz stylu pvp z innymi rasami oraz listy skili
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 05:53:40 pm wysłana przez Polgara »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 24, 2008, 03:44:25 pm »


 Ogólnie w przypadku walki z light i robe userami posiadamy niezaprzeczalny + w postaci VT. Wchodzi prawie zawsze (prawde powiedziawszy nie przytrafiło mi się żeby nie wszedł) i dość znacząco obniża p def jak i cast.
 

 

Działa Ci ten skill? Ze Sloniem sprawdzaliśmy jeszcze jakiś miesiąc temu i nie działał...


Ogólnie to jeszcze daaaleko ci, żebyś mógł się porządnie wypowiedzieć o tej profesji, ale życzę dalszego zacięcia do jej rozwijania. Polecam poradnik Slonia w tym dziale. Może wejdziecie w jakąś dyskusję za kilka lvl-i?

 Jak Slon wróci z LolPriva :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 24, 2008, 05:09:31 pm »
 Aye, działa jak najbardziej. Co do mojego skromnego doświadczenia to zgadzam się z Tobą jak najbardziej, dlatego od razu zaznaczyłem to w moim poprzednim poście by nie było nieporozumień:)