Witaj
Gość

Wątek: Berserker / Doombringer [Zerk]  (Przeczytany 138034 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:03:50 am »
Tak jak na kazdej postaci, choc nie wiem jeszcze ile obr zadaje soul rage bo jezeli wartosci zblizone lub wieksze niz luk to chyba jednak lepiej walic ze skilla

bzdura. Zerk jest jedną z postaci postaci, gdzie łuki/kusze są dla niego niemal w 100% useless

Jeżeli ktoś ucieka od ciebie, to pociągasz go momentalnie szarżą i po sprawie. Jak nie jedną, to drugą.

Jeżeli z kolei ty jesteś w stanie od kogoś odbiec, kto nie atakuje na dystans, to również używasz szarży, najlepiej ze stunem, i szybko wykończasz przeciwnika.

Zerk jest postacią, od któej przeciwnik nei powinien się oddalać.

Jeżeli dostaniesz roota/slowa tudzież inne gówno, po prostu użyj szybko soul cleanse. (można odpalić z bss dla szybszego castu) i po problemie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:24:48 am »
Alarion, niby tak, ale luk nosi sie zwykle na mass pvp. Przed wymieszaniem grup nie jest dobrym pomyslem wpierdalac sie samemu do srodka enemy, dostac od 20stu osob doubleshotem i pasc. Co wiec proponujesz robic przed ? :P  Chodzi mi o faze, kiedy enemy sie zaczepia pojedynczymi long range hitami ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:29:43 pm »
Tak jak na kazdej postaci, choc nie wiem jeszcze ile obr zadaje soul rage bo jezeli wartosci zblizone lub wieksze niz luk to chyba jednak lepiej walic ze skilla

bzdura. Zerk jest jedną z postaci postaci, gdzie łuki/kusze są dla niego niemal w 100% useless

Jeżeli ktoś ucieka od ciebie, to pociągasz go momentalnie szarżą i po sprawie. Jak nie jedną, to drugą.

Jeżeli z kolei ty jesteś w stanie od kogoś odbiec, kto nie atakuje na dystans, to również używasz szarży, najlepiej ze stunem, i szybko wykończasz przeciwnika.
Zerk jest postacią, od któej przeciwnik nei powinien się oddalać.

Jeżeli dostaniesz roota/slowa tudzież inne -_-'o, po prostu użyj szybko soul cleanse. (można odpalić z bss dla szybszego castu) i po problemie.
No ale nie zawsze masz mane na szarze a rage czy luk uzywaja sladowe jej ilosci ...
Chyba nikt nie jest tak glupi zeby nie bic ze skilli jak ma mp na zerku...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 12:31:16 pm wysłana przez Vanquish »


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 18, 2009, 03:35:40 pm »
Z tym łukiem to bardziej mi chodziło o kitowanie np takiego destro albo wla (którzy są dla nas groźni?? lf confirm) z racji naszej podatności na stuna.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 18, 2009, 03:50:14 pm »
akurat nie stunem cię destro zje. W takim wypadku lepiej już pobawić się soul ragem te kilka sekund. Ogólnie destro, to kwestia przeczekana zealota. A od braku to są rechargerzy oraz twój zdrowy rozsądek w używaniu many. Jak mi ktoś powie, "a jak nie ma ee/se?" to gdzie ty idziesz na mass/gank bez party?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 18, 2009, 04:43:00 pm »
No w sumie zapomniałem, że w finalu kurczak dostał soul rage. Ile to zadaje?? Najlepiej w powiedzcie stosunku do sonic rage glada bo nim grałem i wiem po ile hituje.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:25:56 pm »
Na 85 z Vesper Nagan +15 wali się tym po 1,2k w moby na varce


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 18, 2009, 09:41:35 pm »
gg więcej info z LolPrivaLol. Napewno będziesz miał realny obraz L2... >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwiec 18, 2009, 10:09:10 pm »
Też gram na "lolprivie"... wg. mnie off i jego boty śmierdzą


tylko mi tu nie zacznijcie dyskusji off vs priv, od tego macie specjalny dział
/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 10:14:36 pm wysłana przez SknerusKK »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:15:23 pm »
i nie ważne czy śmierdzą czy nei, ale jak ktoś mi próbuje podawać informacje o profesjach na podstawie priva gdzie każdy biega w jakimś chorym nieralnym na co dzień sprzęcie, o którymś na normlanym serwerze mógłbyś pomarzyć.

I to ma być obiektywne spojrzeie na profesje?

Litości ludzie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 19, 2009, 01:53:43 am »
No w sumie nierealny jakby nie patrzeć, ale podobno p.atk niewiele wpływa na obrażenie ze skilli.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 19, 2009, 02:23:08 am »
Ale nieważne jakie info sprawdzamy, róbmy to w chociaż częściowo "normalnych" warunkach i okolicznościach...

Jeżeli taki "ktos1994" myśli, że poznaje L2, gdzie każdy biega z s80 na 85 lvlach w full OE +15 ekwipunkiem, to chyba mówimy o 2 różnych grach...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwiec 19, 2009, 02:33:44 am »
No w sumie nierealny jakby nie patrzeć, ale podobno p.atk niewiele wpływa na obrażenie ze skilli.
jezeli sa to wahania male, powiedzmy do ok. 400-500 p atk (niby to bardzo duzo, ale przy power skilla +7k to prawie nic), ale majac w cholere p atku, powiedzmy ze 4-5k to juz sila skilla (p atk+power z opisu skilla) to naprawde duza roznica.
?? Serfer kor



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:35:41 pm »
Scorn- zawsze bedzie mialo taki maly zasieg?
Soul Cleanse- co sciaga a czego nie?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 03:08:37 am wysłana przez Frohike »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwiec 19, 2009, 03:10:17 pm »
ten scorn to chyba najbardziej useless skill tej profesji. Szkoda czasu na niego. Nie wiem czy jest jakiś debuff, którego SC nie ściąga... Kiedyś ściągalo nawet klątwę z 7 signs :) ale kasuje do 3 debuffów max. 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwiec 21, 2009, 03:07:42 am »
No w sumie zapomniałem, że w finalu kurczak dostał soul rage. Ile to zadaje?? Najlepiej w powiedzcie stosunku do sonic rage glada bo nim grałem i wiem po ile hituje.
No w sumie nierealny jakby nie patrzeć, ale podobno p.atk niewiele wpływa na obrażenie ze skilli.
jezeli sa to wahania male, powiedzmy do ok. 400-500 p atk (niby to bardzo duzo, ale przy power skilla +7k to prawie nic), ale majac w cholere p atku, powiedzmy ze 4-5k to juz sila skilla (p atk+power z opisu skilla) to naprawde duza roznica.

Jeżeli Soul Rage działa na tej samej zasadzie co Sonic Rage (przypuszczam, że tak) to 100% dmg będzie zależało od p.atk, bo skill nie ma w ogóle własnego power. Żeby to sprawdzić, trzeba wziąć broń bez elementu, wybrać target i przywalić parenaście razy normalami oraz tym Soul Rage. Dmg powienien być porównywalny. Trzeba brać pod uwagę tylko nie critnięte hity (dotyczy też skilli). Najlepiej przy możliwie jak największym p.ataku.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:18:37 am »
No w sumie zapomniałem, że w finalu kurczak dostał soul rage. Ile to zadaje?? Najlepiej w powiedzcie stosunku do sonic rage glada bo nim grałem i wiem po ile hituje.
No w sumie nierealny jakby nie patrzeć, ale podobno p.atk niewiele wpływa na obrażenie ze skilli.
jezeli sa to wahania male, powiedzmy do ok. 400-500 p atk (niby to bardzo duzo, ale przy power skilla +7k to prawie nic), ale majac w cholere p atku, powiedzmy ze 4-5k to juz sila skilla (p atk+power z opisu skilla) to naprawde duza roznica.

Jeżeli Soul Rage działa na tej samej zasadzie co Sonic Rage (przypuszczam, że tak) to 100% dmg będzie zależało od p.atk, bo skill nie ma w ogóle własnego power. Żeby to sprawdzić, trzeba wziąć broń bez elementu, wybrać target i przywalić parenaście razy normalami oraz tym Soul Rage. Dmg powienien być porównywalny. Trzeba brać pod uwagę tylko nie critnięte hity (dotyczy też skilli). Najlepiej przy możliwie jak największym p.ataku.
Soul Rage nie jest tak przydatne jak Sonic Rage u glada, glad jest wolny bez sonic move, musi tym przyspamowac zanim kogos dogoni, a zerk moze byc momentalnie obok przeciwnika. Moze ktos widzi wiekszy potencjal w tym skillu, ale ja go uzywam w 90% przypadkow, zeby podladowac dusze;)
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:49:46 pm »
Witam wszystkich. Zacząłem grać w L2 kilka dni temu.Gram postacią Kamael-Male i zamierzam zostać Berserker'em ;) Ale że jestem "średnio" zorientowany nie wiem jaką broń mam wybrać  :oops: Na razie biegam z "Gladiatusem" (? Coś koło tego xD). Więc jakbyście mogli podać nazwę broni jaką mam zakupić ;) Będę wdzięczny.LvL 17.

Pozdrawiam,Kluz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2009, 11:31:20 pm wysłana przez Kluz »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 21, 2009, 12:28:19 am »
Kupujesz 2 ręczny sword najlepszy jaki możesz z SA focusem i przerabiasz go swoim kamaelowym skillem na "ancient sword" o takim samym SA jaki miał dwuręczniak. z D to ofc top D jaki możesz, najlepiej common, bo do 40 to chwilka.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 21, 2009, 12:34:27 am »
Gram na privie exp.10x xD Więc na prawdę chwilka ;)
Ale:
Czy "Berki" nie mają 1h sword? A 2H SB?
Po za tym...zaczynam z L2 xD Więc raczej Cię za bardzo nie zrozumiałem xD "z D to ofc top D jaki możesz, najlepiej common," ;P

Na którym LvL dostaję tego skill'a?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 21, 2009, 12:38:19 am »
skilla dostaesz od razu od lvla kiedy możesz ubierać dany grade.

A pisałem ci, żebyś z D brał najlepszy na jaki cię stać, najlepiej common item (cena). Jeżeli nie wiesz co to common, to poszukaj w innych tematach na forum, bo temat wałkowany był wielokrotnie, a ja zbyt śpiący by opisywać.

SB - 1 handed
zerk - 2 handed
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 28, 2009, 11:55:56 pm »
Sluchajcie dzielni Berserkerze mam pytanie dotyczace ksiazek potrzebnych po 3 profesji, mianowicie do skilli Enuma Elish  oraz Rush Impact.
Po pierwsze czy tez ksiazki mozna jedynie wydropic? Jezeli tak to EE leci z Seychelles ? RI pada natomiast Body Destroyer ? Pierwszego moba mozna znalezc na wypsie obok Aligator Islands,natomiast nie znam polozenia drugiego moba czy ktos kiedykolwiek go widzial?
Po drugie czy na HB moge kupic te ksiazki u NPC ? Lub zdobyc je w inny sposob ?

(Dodam ze gram na serwerze L2Max --> Hellbound)


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 13, 2009, 10:28:34 pm »
Lepiej Enchantować skille w power czy element ?? Jak mam Atrybut Fire w broni , to lepiej na przyklad takiego Crushing Paina w Fire Element enchantować czy może w power ?? I jaka jest różnica ??


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 14, 2009, 12:00:17 pm »
element
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #299 dnia: Listopad 20, 2009, 02:16:06 pm »
no właśnie wszyscy tak mówią o tej postaci to powiedzcie gdzie leci ten speelbook Rush Impact  z jakiej lokacji dokładnie bo mob to wiadomo jaki ... czekam na odpowiedz