Witaj
Gość

Wątek: Berserker / Doombringer [Zerk]  (Przeczytany 137034 razy)

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 13, 2011, 01:00:50 am »
pod warunkiem, że cokolwiek u niego porawnei działa, bo w 90% na privach kurczaki są najbardziej zabugowanymi profkami i albo SLH jest mega weak, albo ostro przegięty. O tym, że 90% nie ogarnia SLH już nie wspomnę, bo to jedna z trudniejszych profesji do gry.
om nom nomz 

/popcorn


a na ru offie sa boty


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 13, 2011, 01:44:36 am »
pod warunkiem, że cokolwiek u niego porawnei działa, bo w 90% na privach kurczaki są najbardziej zabugowanymi profkami i albo SLH jest mega weak, albo ostro przegięty. O tym, że 90% nie ogarnia SLH już nie wspomnę, bo to jedna z trudniejszych profesji do gry.
om nom nomz 

/popcorn


a na ru offie sa boty
DonQ był chyba dobrym przykładem, że długo nie działają  xD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 13, 2011, 01:05:02 pm »
i tyle na ten temat ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:05:30 am »
enchant rush impact chance>pvp power we frei?


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 15, 2011, 02:45:26 pm »
ja bym dawal na chance bo zawse masz pewnosc ze nic Ci nie zrobi
a albo wejdzie albo nie ale jakis dmg zadasz ++ i co z tego?
ale i tak lepiej nawalac te 2/5 sek dluzej ale masz pewnosc, ZE NIC NIE ZROBI bo stoi na stunie ciagle :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #530 dnia: Kwiecień 15, 2011, 04:01:41 pm »
ja bym dawal na chance bo zawse masz pewnosc ze nic Ci nie zrobi
a albo wejdzie albo nie ale jakis dmg zadasz ++ i co z tego?
ale i tak lepiej nawalac te 2/5 sek dluzej ale masz pewnosc, ZE NIC NIE ZROBI bo stoi na stunie ciagle :D

Twoje marzenie. Z ilością setów z resist'em na stun'a + dostępem do epic jew. a w terenie do OE++ Resist shocka (pokaż mi party, które tego buffa nie ma) to trzeba mieć RI +15 i ały set epic jew. dający +atack stun, żeby siadał z niecą wiekszą szansą niż te minimalne 10%, a i tak głównie w osoby, co mają armor bez resista.

Szału nie ma, w oly jest trochę lepiej, ale i tak gorzej niż kiedyś. Osobiście posiadając specjlanie na zerka na oly 2 TW earringi (Aden i Heine dające +15% resist każdy) + vesper robe set z resistem i freyę, to szansa stuna przeciętnego zerka z podobnym mi sprzętem oscyluje gdzieś między 10-20%, a to bardzo mało, jak na rzekomo "główną broń zerka" (co jest notabene totalną brednią). Traktuj to bardziej jako zabawkę i że od czasu do czasu wejdzie (im więcej enemy wokół, tym bardziej opłaca się użyć co jakiś czas), niż jako twój main skill, bo czasy GF minęły daaaawno temu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #531 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:38:38 pm »
 Poda ktoś dobre miejscówki do solo koksu do 80?
 Obecnie cisnę na 47 w cruma tower ale nie za bardzo cos idzie, nie ma herbow :P


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 15, 2011, 07:52:12 pm »
20-40 lvl ant nest
40-48 tanor canyon
48-55 - FL pieski
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
takie coś może być, ogólnie to AOE ftw :)


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #533 dnia: Kwiecień 15, 2011, 10:11:11 pm »
 nie wiem, berek za slaby na te pieski, ja na 50 nie daje rady z tymi pieskami, chodzi o tego massive co przyzywa slabsze? jakaś alternatywa na FL?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #534 dnia: Kwiecień 25, 2011, 06:09:06 pm »
możesz pójść na cmentarz, tam sporo berków lata i robi trainy  :)


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #535 dnia: Maj 03, 2011, 10:46:17 pm »
 może mi ktoś tak poktrótce objaśnić jak wygląda zerk w H5? Jet na dnie w pvp z dd? Jego jeden z większych atutów rush stracił na znaczeniu. Ciągle sie wacham pomiędzy gladem/th zerkiem. Chciałbym wybrać coś co najbardziej sie radzi z jak największą liczbą klas ;D...


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #536 dnia: Maj 03, 2011, 10:54:01 pm »
w H5 chyba jego rush troche zyskal bo minimum 10% na wejscie to nie jest zle, ale i tak wypada blado jako typowy DD'ek przy tyrku np.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #537 dnia: Maj 03, 2011, 11:39:34 pm »
Na oly dalej karacz, w PvP w terenie musi się bardziej nastawiać na regular hity (2 x AQ, broń z focusem 300 atri itd.) + disarm + hex (bardzo skuteczny). RI ofc warto użyć co jakiś czas, bo jednak nawet jak nei ma się epiców i OE stuna +15 to szanse na wejście są (chociaż ofc mneijsze ze względu na ilość setów z resistem).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #538 dnia: Maj 03, 2011, 11:55:42 pm »
jak wygląda sprawa właśnie z buildem na regulary ? zadaje jakiś dmg ciekawy? mam berka (nie priv) czy na full buffie +furious soul + tam bron 300 atri+2 aq i taki berk może naprawde mocno bic?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #539 dnia: Maj 03, 2011, 11:59:27 pm »
Nie tyle co tyrek na zealocie, ale więcej niż dagger z dual dagerów (ale nei ma neistety cancela). Pamiętaj jeszcze o final formie, wtedy załóż dobrą broń z p atackiem i DPs okrutny, ale to raz na godzinę ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #540 dnia: Maj 04, 2011, 12:15:16 am »
DMG z regularów jest dobry (dzisiaj we frinte 20k+ tylko z oly aq) + 1100-1500 atk.speed non-stop.
Generalnie bardziej teraz liczy się dobry OE disarma niż RI

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #541 dnia: Maj 04, 2011, 12:25:35 am »
nvm...

dzieki wam za odpowiedz;p

a jeszcze jedno pytanie od + taki disarm zaczyna ładnie wchodzić ? i co resistuje Disarma? wiem ze lvl ale czy lionheart/mental tego nei resistują ? zauwazyłem ze łatwiej mi wsadzić gladowi disarma bez lionhearta...czy to przypadek?
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 12:31:27 am wysłana przez Lunar »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #542 dnia: Maj 04, 2011, 12:58:40 am »
nvm...

dzieki wam za odpowiedz;p

a jeszcze jedno pytanie od + taki disarm zaczyna ładnie wchodzić ? i co resistuje Disarma? wiem ze lvl ale czy lionheart/mental tego nei resistują ? zauwazyłem ze łatwiej mi wsadzić gladowi disarma bez lionhearta...czy to przypadek?
Nie to nie jest przypadek, disarm jest mental atackiem, to wszystko zależy od lvlu i sprzętu przeciwnika http://lendar.ath.cx/disarm tutaj możesz zobaczyć jak zmienia się lvl skilla wraz z enchantem, widać że na +1 ma 76 lvl, więc raczej słąby land rate na przeciwnikach z 85, ale już +28 ma lvl 85 więc jest dobrze, ale tak na 22 to jest minimum, żeby wchodził dobrze na 'zestakowanego' przeciwnika ;>


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #543 dnia: Maj 04, 2011, 09:55:56 am »
w H5 chyba jego rush troche zyskal bo minimum 10% na wejscie to nie jest zle, ale i tak wypada blado jako typowy DD'ek przy tyrku np.

Na mass pvp teoretycznie powinno być dobrze z rushem, bo wchodzi jak 1/10, więc im więcej osób blisko siebie tym bardziej opłaca się to przyspamować kilka razy.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #544 dnia: Maj 04, 2011, 10:16:52 am »
nvm...

dzieki wam za odpowiedz;p

a jeszcze jedno pytanie od + taki disarm zaczyna ładnie wchodzić ? i co resistuje Disarma? wiem ze lvl ale czy lionheart/mental tego nei resistują ? zauwazyłem ze łatwiej mi wsadzić gladowi disarma bez lionhearta...czy to przypadek?
Nie to nie jest przypadek, disarm jest mental atackiem, to wszystko zależy od lvlu i sprzętu przeciwnika http://lendar.ath.cx/disarm tutaj możesz zobaczyć jak zmienia się lvl skilla wraz z enchantem, widać że na +1 ma 76 lvl, więc raczej słąby land rate na przeciwnikach z 85, ale już +28 ma lvl 85 więc jest dobrze, ale tak na 22 to jest minimum, żeby wchodził dobrze na 'zestakowanego' przeciwnika ;>

Nie prawda. Rzecz tkwi w tym, że jest to skill fizyczny o niezwykle dużym bazowym land rate (to samo co violent temper, chociaż jego robi się ofc na ++chance). Disarm raptem +15 na time (a na ++time podnosi tylko lvl skilla) wchodzi we mnie bez większych kłopotów. Najlepszy możliwy znany mi resist na ten debuffów (nie licząc jakiś mistic imunity od pp) to zealot od tyrka/deski. Wtedy naprawdę trudno mu go wpakować.

Nie zapominajmy też, że jednak rola zerka w takim Pt vs PT to często taki DPS-support. Co by nie mówić, to za cholerę nie przebije pod kątem PDS-u dobrze ubranego daggera z full maną, albo tyrka na zealocie, ale mimo wszystko o ile w party nie trzyma się jeszcze np. tanka lub SLH, to można zerka lajtowo do pt włożyć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #545 dnia: Maj 04, 2011, 06:11:19 pm »
+15 "już" wchodzi w ludzi 84+
Atm mam +15 i jest duża różnica między +10 a +15

btw. dagger próbujący bić twojego bisha bez broni, priceless ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #546 dnia: Maj 04, 2011, 06:43:25 pm »
jak to dziadostwo ściągam ze swoich DD-ków, od razu im mówię o tym, bo z doświadczenia wiem, że w ferworze fragowania, często DD-cy przez pierwsze kilka sekund zapominają, że są bez broni ; p


Ale zabawni są cardi co nie ogarniają ściągania disarma, albo sami healują bez broni...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #547 dnia: Maj 30, 2011, 04:06:43 pm »
Ja mam takie pytanie, możliwe, że już padło, ale nigdzie nie mogłem znaleźć. Jaki pet jest najlepszy dla zerka?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #548 dnia: Maj 30, 2011, 04:07:57 pm »
kokabura. uzywasz jej na expie i ew w miescie do szybszego regenu many. Mowimy oczywiscie o jakims solo/duo expie, bo na full party nie potrzebujesz tego poza regenem many przy rescie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #549 dnia: Maj 30, 2011, 05:10:38 pm »
Ok, dzięki.
Fajnie, bo mam ją na max lvlu :)