Witaj
Gość

Wątek: Jestem i co dalej ??  (Przeczytany 46175 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 23, 2008, 10:15:29 am »
ja to sie musze nauczyc odrozniac graczy od npc i mobkow :D, bo wczoraj mnie jakis hunter w plecy pojechal na luzie a ja znaim sie skapnalem ze to nie jest zaden guard (hillsbrad) to juz bylo 10% hp :D

btw chyba w tej grze nie ma najsilniejszej profki bo gdzie nie spojzec to tylko klotnie

ja slyszalem ze najsilniejszy jest

Arcane mage
Ret paladin
HOly paladin
Schockadin
Shadow priest
Lock w kazdej wersji
Druid
a do teog od WotLK Warior >>>all bo ma titan grasp

i tak dalej w kolko, z kim nie gadac to inna profke poleca i inny build

btw Doman mi bardziej chodzilo o to ze jedni tworza psotac na pvp sugerujac sie roznymi poradnikami itd byle tylko wymiatac a inni robia spokojnie taki build jaki im odpowiada zeby grac takim stylem jaki lubia metoda prob i bledow testujac rozne ustawienia


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 23, 2008, 11:32:49 am »
Cytuj
Btw widzieliście w jakim czasie jeden gościu od 70 lvl do 80 lvl czasu zrobił ?? 28 godzin

To tam nic.Typ by zrobil w 18h 80 tylko gm go zbanowal bo za szybko koxal lol...

Cytuj
Ret paladin

On jest silny? Mana burn 5x bo to nie problem spalic 5,3k many(jego pvp gear nie ma juz int lol) i tyle.Ret za szybko sie wywalal z many w 2.4.3 i wywala sie szybko z many w wotlk.Mial Judgment of the Wise ktory zwracal 33% bazowej many ale go uwalili bo za duzo many zwracal(na 70 to bylo op i kiedy mialo sie 7,5k many) i teraz sie posralo bo dostaje zwrot z seala(fakt ze raz go uzyje) i judgmentu 280 mp...Chociaz dla mnie to jest i tak ulepszenie bo nie gralem na 3.0.1.Ret pal dostal nowe zabawki i jak zawsze ma genialnego bursta dlatego jest ciezko bo kazdy sie przyzwyczail ze ret w S3 jest darmowym fragiem.

Cytuj
HOly paladin
Cytuj
Schockadin

I tego nie lapie...nie ma sancity aury(+10% do holy dmg) wiec w ret nie ma po co isc (chyba ze po ta aure +2% dmg...) nie ma juz +heal statystyki tylko +spell dmg wiec w sumie holy pal moze i walic tak samo praktycznie(z ciut mniejszym dmg) jak shock i lepiej leczy.

Co do Holy i PvP...to jeden z lepszych healerow.Na arenie ma 2 miejsce(mowie o 2.4.3 bo wotlk nie wiem ale pewnie lepiej juz wypada) po druidzie ktory elczy hotami,wali root i cyclone.Na BG...well to byl,jest i jeszcze na dlugo bedzie krolem na BG miedzy healerami.


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 23, 2008, 01:38:45 pm »

Arcane mage
Druid
a do tego od WotLK Warior >>>all bo ma titan grasp

Grip chyba ale to drobnostka, druid owszem bardzo mocny ale arcane mage? Nie słyszałem. A rogale ambusher itd już nie są dobrzy?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 23, 2008, 01:47:54 pm »
chodzilo mi o pokazanie ze kazdy z kim rozmawiasz ma swoja wizje postaci dobrej na pvp i w zasadzie trudno jednoznacznie powiedziec ktora klasa i jaki build jest najlepszy, kazdy ma swoje zalety i wady

jak ktos zna swoja postac to i teoretycznie gorszym buildem bedzie dawal rade , to nie l2 ze walisz surender, vortex, slug i gf (bo cos innego sie robi?) tylko trzeba czasem wiedziec co i kiedy trzeba wcisnac zeby nie dostac w pape bo sie probowalo uzyc zdolnosci ktora w danym momencie nic nie zdziala

btw co do levelowania z 70-80 to ja pamietam jak pare lat temu pytalem jednego mianiaka wow-a ile czasu zajmuje wylevelowanie postaci na 60 lvl (wtedy to chyba byl max) to on na to "a 2 dni, 3 jak malo grasz" :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 23, 2008, 02:22:18 pm »
Cytuj
Grip chyba ale to drobnostka, druid owszem bardzo mocny ale arcane mage? Nie słyszałem. A rogale ambusher itd już nie są dobrzy?

Spam slowem i ostry burst w stylu one-two shot.Oczywiscie to bylo na 70 wiec teraz sie nie liczy.

Cytuj
chodzilo mi o pokazanie ze kazdy z kim rozmawiasz ma swoja wizje postaci dobrej na pvp i w zasadzie trudno jednoznacznie powiedziec ktora klasa i jaki build jest najlepszy, kazdy ma swoje zalety i wady

To nie dokladnie jest tak.Gram ret palem wiec rogal i warrior sa dla mnie prosci.Ale taki mag juz czy priest sa gorsi(priest mi moze spalic mane a jak walne bof zeby wyjsc ze snare maga moge dostac spell steal ktory mi zwinie bof) wiec sa trudniejsi.Dla takiego rogue ja bede op bo walnie mi stun ja dam bof i wyjde ze stuna.Ale dla rogala bedzie latwiejszy mag czy inny caster itp. itd.To raczej kwestia punktu widzenia chociaz dla mnie frost mag jest latwiejszy niz disc/holy priest.

Cytuj
jak ktos zna swoja postac to i teoretycznie gorszym buildem bedzie dawal rade , to nie l2 ze walisz surender, vortex, slug i gf (bo cos innego sie robi?) tylko trzeba czasem wiedziec co i kiedy trzeba wcisnac zeby nie dostac w pape bo sie probowalo uzyc zdolnosci ktora w danym momencie nic nie zdziala

Nom i wow jest bardziej dynamiczny ostatnio jak mialem wlaczone L2 i znalazlem serwer jakis zeby pograc(z czego 30 minut nauka gry na nowo bo chodzic nie umialem tylko pisalem wwwwwwwww) to pvp dla mnie bylo jak w zwolnionym tempie xD


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 24, 2008, 08:38:06 am »
No ja też zdecydowanie odpadam z L2. Jedyne co teraz l2 ma lepsze to grafikę i radziłbym NCSoftowi odpuścić już go i zająć się jakimś lepszym projektem od podstaw (może Aion będzie tym projektem). Ale to nie oznacza oczywiscie że l2 jest złe, po prostu lepsze jest wrogiem dobrego ^^ .

PS. Ryl a co sądzisz o TYM ( TUTAJ jest jakaś okazja do tego)
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2008, 08:42:46 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 24, 2008, 04:21:15 pm »
To juz konkretne ^^

BTW.Dam ci rade i zrob to co ja.W klawiszologi ustaw sobie pod F1-F5 atak i 4 skille summona.Jak opanujesz granie na passive + kontrola twojej postaci bedziesz ownowal ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 24, 2008, 05:27:49 pm »
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!

haha dobre :p ale czytalem lepsze

How to play holy paladin? bind flash of light to 123456.......qwert....asdfg.....zxcvb..... and roll your head over the keyboard


btw ten kontroler calkiem fajny i niedrogi

ale ja i tak uwazam ze chinska klawiatura za 15 zlotych nadaje sie do grania najlepiej :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 24, 2008, 06:23:23 pm »
Cytuj
How to play holy paladin? bind flash of light(till sunwell) to 123456.......qwert....asdfg.....zxcvb..... and roll your head over the keyboard


/fixed xD


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 24, 2008, 07:02:18 pm »
Dzisiaj przyniosłem do domu X 738k tzn taka jak ta tylko bez ciężarków. Właśnie podpisałem Siphon + corrupt na 3xFire i Fear pod rolkę i teraz od razu biore po 2-3 moby o 2 lvli mniejsze ode mnie, gdy wcześniej po 2 musiałem odpoczywać. Jeszcze zrobie tak jak mówisz i dołącze coś szybkiego pod e i q i bedzie jazdaaa :D
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 24, 2008, 07:21:05 pm »
Ja za inna myszka ganiam :P


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 24, 2008, 07:46:46 pm »
Ryl mam pytanie i wrzucę je tu, Jakie profy radzisz dla paladyna (byle nie alchemię!), jeszcze nie wiem jaki build chyba retri przynajmniej na początku.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 24, 2008, 08:44:48 pm »
Kowalke(dla Stormheralda+armory),Enchanting(wiadomo czemu),jewlery jest dobry jak nie ma w klanie no i ja wybralem inzynierie(frost granade,buty co daja chwilowe turbo,wyrzutnia rakiet,pas co daje banke priesta,niewidzialnosc,okulary(jedne z najlepszych w dps/tank/heal),bomby itp.) ja osobiscie wybralem inzynierie i enchanting ale gdybym robil nowa postac to bym wybral kowalke/inzynieria bo top dps armor jest z kowalki a okulary sa 2 w dps/heal/tank.Dodatkowo frost granade sie przydaja a trinket z niewidzialnoscia + buty ze speed na bg sie przydaja.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 25, 2008, 07:10:21 am »
Ja nie wime macie problemy z przypisywaniem klawiszy ?? Zróbcie makro najprostsza rzecz i jak jesteś aff to wciskasz 4 razy ten sam przycisk i rzucasz wszystkie instantowe doty . Nie starczy wam tego używajcie shift + jakiś przycisk . Pamiętaj Ryltar że z nie którymi broniami nie można wchodzić na areny  jeśli ktoś sobie marzy o arenach to niech zapomni o broniach z bs , ale nie wiem jak jest na privach czy można wchodzić czy nie.
 Dziś skasowałem herbalizm i zastąpiłem kowalstwem bo potrzeba dużo matsów do różnych profesji .


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 25, 2008, 08:53:08 am »
Cytuj
Pamiętaj Ryltar że z nie którymi broniami nie można wchodzić na areny  jeśli ktoś sobie marzy o arenach to niech zapomni o broniach z bs

Dziwne bylem swiecie przekonany ze mozna ale w sumie nie sprawdzalem mimo ze sie domyslalem ze tak moze byc.W sumie Warrior z heraldem i mace spec by tam robil anal rape.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 25, 2008, 04:51:40 pm »
e ale czemu z BS nie?

wiem ze sa ograniczenia dotyczace sprzetu z engineering ale z bs?



btw czy Tailoring tak naprawde jest do czegos oplacalny? matsy dostaje od wielu wielu osob, sprzetu robie sporo a i tak to co moge robic z tailora jest daleko w kartoflach za sprzetem ktory mi dropi w instancjach

wzialem ta profe bo na poczatku bo dzieki niej latwo o maty na enchant (teraz to sobie pojde na jakas low lvl instancje solo i w 30 minut matow na enchant narobie ze chocho, a conajmniej matow na sprzedaz :D )a teraz poza torbami x slot nie widze tam przyszlosci

a moze na cos zmienic?

tak sie zastanawiam czy nie wziac herbalism (druga profe mam enchant i tej nie zmieniam :D ), bym zbieral zielsko i dawal znajomemu na poty bo ten ciagle marudzi ze ma malo zielska zeby mnie w poty zaopatrywac :D + nadwyzke sprzedawac

nie wiem co teraz kombinowac, czy zostac z tailorem do konca (bo bedzie cos godnego uwagi) czy zmienic na cos co pozowli mi zarobic i uzyskac cos przydatnego z tego (dlatego herb mnie interesuje)
j


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 25, 2008, 05:31:46 pm »
Cytuj
e ale czemu z BS nie?

wiem ze sa ograniczenia dotyczace sprzetu z engineering ale z bs?

Nie wiem czytalem teraz ze typ nosi do pvp heralda(pod wzgledem pvp rozumiem tez areny) bo mowi ze wymienia heralda do pve na HoB wiec nie wiem :P Kowalka jest dobra ale moze BS nie dopuszczalne jest bo Herald+Mace Spec+Wind Furry=Anal Rape.

Cytuj
btw czy Tailoring tak naprawde jest do czegos oplacalny?

Ta robisz plecaki xD Mi sie jeszcze silver/golden spell threat przydalo do spodni na holy:P

Cytuj
tak sie zastanawiam czy nie wziac herbalism (druga profe mam enchant i tej nie zmieniam Very Happy ), bym zbieral zielsko i dawal znajomemu na poty bo ten ciagle marudzi ze ma malo zielska zeby mnie w poty zaopatrywac Very Happy + nadwyzke sprzedawac

Potem nie ma nadwyzek xD Ja na holy na raidach zuzywam tyle potow na Int/Spirit/regen + oleje do broni :P Wiec herbalism moze sie przydac ale powiem ci ze tailo+ench jest genialny bo z tailo latwo robisz maty na disenchant a potem praktycznie nie zarabiasz enchanterem(ja mam ench+eng i tylko na daily zarabiam) niby mozesz sprzedawac ale ja wole maty homikowac.

Cytuj
nie wiem co teraz kombinowac, czy zostac z tailorem do konca (bo bedzie cos godnego uwagi) czy zmienic na cos co pozowli mi zarobic i uzyskac cos przydatnego z tego (dlatego herb mnie interesuje)

Ja bym przy tailo+ench zostal :P


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 06, 2008, 12:28:46 pm »
Wie ktoś na jakich i ilu maszynach stoi retail?
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 06, 2008, 12:33:02 pm »
Wie ktoś na jakich i ilu maszynach stoi retail?

Mocnych i duuuuuzzzzoooo :P

Tez niedlugo ide na offa :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 16, 2008, 04:24:59 pm »
nie bede zakladal nowego tematu wiec napisze tutaj

potrzebuje nazw (+wersja pod tbc 2.4.3) addonow (o ile istnieja) ktore zrobia cos takiego:

1. addon ktory pozwoli mi swobodnie przesuwac i ustawiac pasek z debufami jakie ja dostalem bo orginalne ustawienie imo jest w kiepskim miejscu i slabo widoczne sa

2 addon ktory pokazuje threat generowane przez kazdego gracza z party (ten na bank istnieje ale nie kojarze nazwy :D ) + zeby wygladal jakos sensownie (czytaj: zeby nie zawalal pol ekranu :D )

btw addony nie powinny gryzc sie z bartendeem, enchantrixem, archudem bo z tych nie zrezygnuje


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 16, 2008, 04:31:53 pm »
co do 1 to chuba elkano buff bar tak działa.
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 16, 2008, 04:34:52 pm »

2 addon ktory pokazuje threat generowane przez kazdego gracza z party (ten na bank istnieje ale nie kojarze nazwy :D ) + zeby wygladal jakos sensownie (czytaj: zeby nie zawalal pol ekranu :D )


To chyba będzie Omen Threat Meter, jakbyś znalazł stabilną wersję i umiał skonfigurować pisz ^^. Co do 1 pytaj Soulerna/Nathela on coś może mięć.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 16, 2008, 04:40:04 pm »
ja wlasnie liczylem ze ktos zna juz stabilne i sprawdzone wersje jakichs addonow bo mi sie nie chce sciagac 10 roznych i sprawdzac co bedzie dzialac a co do kosza :p


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 16, 2008, 06:01:51 pm »
Omen działa mi bardzo ładnie. Używam go gdy naparzam jakieś ciężkie moby i void musi tankować. Z omenem jest niestety tak że:
1. Druga osoba musi mieć omena żeby widzieć nasz threat i żebysmy my widzieli jego threat
2. Wersje omena u nas i u kolegi muszą być DOKŁADNIE takie same. Nawet jeżeli pisze że obie są pod 2.4.3 ale różnią się numerami to Omen nie podziała.

Ja używam wersji OMEN r72207.1 i Nathel chyba też ją ma bo widziałem w instancji jego threat

Co do pkt 1 to odnosi się to do wersji gry przed 3.0.0 bo wyższe wersje gry mają wbudowany threat meter i właśnie z niego korzysta omen a nie jak było dotychczas, sam oblicza threat
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 06:04:34 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jestem i co dalej ??
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 16, 2008, 06:11:35 pm »
Cytuj
Ee to temat do spamowania,i chwalenia się czego to się wygrało albo nie? T6 wygrał pewnie jakis priest Razz?

T6 wygral pal inny.

Cytuj
A tak poza tym jak tam się gra na tym redemptisie?

Dalej ssie a ja zaczynam zbierac sie na offa.

Cytuj
2. Wersje omena u nas i u kolegi muszą być DOKŁADNIE takie same. Nawet jeżeli pisze że obie są pod 2.4.3 ale różnią się numerami to Omen nie podziała.

Najnowszy omen ma cos takiego jak "Version check" i sprawdza kazdemu w party czy ma taka sama.