Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1193626 razy)

  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6325 dnia: Luty 22, 2011, 09:29:20 am »
Jak ktos pisze ze box > live player to chyba nie ma co tego nawet komentowac  :shock:
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6326 dnia: Luty 22, 2011, 10:13:09 am »
Jezeli byl to box, ktorego potrzebowalo 36osob na raidy...a dojsc mial nie wiem kto ani na jakim lvlu..to tak..w tym wypadku box > live player..

Poza tym chodzilo o umowe tak ?

Ten box byl oplacony, poszly prosby do Lempa dzien wczesniej juz (bo wczesniej mowil, ze bedzie usuwal boxy), zeby akurat tego nie ruszac a zostal on usuniety z klanu i to po raz drugi.

Chyba kazdy mialby prawo sie zdenerwowac, jezeli prosby i umowy nie sa przestrzegane.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6327 dnia: Luty 22, 2011, 10:29:09 am »
hm..

to juz lemp nie mial kogo wywalac? 9 lev klanu czyli jakies 130 miejsc i nie bylo jakiegos kolesia grajacego raz na ruski rok tylko akurat postac potrzebna? jak takie aktywne te wszystkie 130 osob to powinniscie miec 2 cc na teze a siege to juz calkiem bajka

guzik was powinno obchodzic jak sie deski zbijaja i kiedy. Skoro cc potrzebowalo jeden slot extra na boxowanego doda to ja nie rozumiem.
cze azel:)

ale oni nie chcieli wywalac core OC , typu zochy , ktory nie gra WLem tylko jakims krasiem ktory jest pozaklanem.
wiec lepiej wyjebac doda , bo po co im dod, my nie mamy, to i oni miec nie beda , confirmed?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6328 dnia: Luty 22, 2011, 10:36:04 am »


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6329 dnia: Luty 22, 2011, 10:40:47 am »
Chyba kazdy mialby prawo sie zdenerwowac, jezeli prosby i umowy nie sa przestrzegane.
zdenerwować tak, wyjść z klanu NIE
przecież (z tego co mi wiadomo) Lemp przeprosił za swój fail na klanowym chacie, poza tym czy problemem jest ponowne przyjęcie postaci do klanu?

Azella, problemem nie był slot w cc, a w klanie :]

Figo, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią dwoma rękami!

Stark, nie ma jak przedstawiać -_-' argumenty o jakimś CORE OC na podstawie jednej wypowiedzi Zayla z forum OC. Naprawdę nei masz lepszej argumentacji na okoliczność Waszego wyjścia z OC? Myślałem że bardziej liczy się siła polskiego community niż 1 postać, ale jak się okazało używacie tego argumentu jedynie kiedy Wam pasuje - dlatego też z premedytacją podałem przykład robienia instancji... 

P.S. Wczoraj zrobiliśmy frintę bez DoDa w bardzo krótkim czasie bez ani 1 obszarówki - z tej perspektywy drama o DoDa jest conajmniej śmieszna
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6330 dnia: Luty 22, 2011, 10:46:07 am »
Azella, problemem nie był slot w cc, a w klanie :]
9 lev klanu czyli jakies 130 miejsc i nie bylo jakiegos kolesia grajacego raz na ruski rok tylko akurat postac potrzebna? jak takie aktywne te wszystkie 130 osob to powinniscie miec 2 cc na teze a siege to juz calkiem bajka
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6331 dnia: Luty 22, 2011, 10:48:12 am »
co rozumiesz szybko?

bo dla mnei szybko to teza na 1 limit schodzi przy 2 tyrantach i desce
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6332 dnia: Luty 22, 2011, 10:55:43 am »
Chyba kazdy mialby prawo sie zdenerwowac, jezeli prosby i umowy nie sa przestrzegane.
zdenerwować tak, wyjść z klanu NIE
przecież (z tego co mi wiadomo) Lemp przeprosił za swój fail na klanowym chacie, poza tym czy problemem jest ponowne przyjęcie postaci do klanu?

Azella, problemem nie był slot w cc, a w klanie :]

Figo, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią dwoma rękami!

Stark, nie ma jak przedstawiać -_-' argumenty o jakimś CORE OC na podstawie jednej wypowiedzi Zayla z forum OC. Naprawdę nei masz lepszej argumentacji na okoliczność Waszego wyjścia z OC? Myślałem że bardziej liczy się siła polskiego community niż 1 postać, ale jak się okazało używacie tego argumentu jedynie kiedy Wam pasuje - dlatego też z premedytacją podałem przykład robienia instancji... 

P.S. Wczoraj zrobiliśmy frintę bez DoDa w bardzo krótkim czasie bez ani 1 obszarówki - z tej perspektywy drama o DoDa jest conajmniej śmieszna

stary , my robimy inste zeby zarobic na eq, inni farmia w rifcie, jeszcze inni reselluje stuff na rynku ,  a ty kupujesz ten eq za zlotowki.
nas na to nie stac)
w krotkim czasie? czyli? 1,5h?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6333 dnia: Luty 22, 2011, 10:56:05 am »
dokladnie wczoraj uwinelismy sie w jakies 40 min bez doda, nie ma co juz ciagnac tego tematu, gdyz widac ze niektorzy robia wszystko, zeby tylko nie udalo nam sie grac pod jednym crestem (sztuczne dramy o wszystko co tylko mozliwe), jezeli kazdy bedize tylko unosil sie swoja duma i wyzszoscia a nikt nie bedzie choc troche wyrozumialy to chwalmy sie dalej 1cc w klanie i forta
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6334 dnia: Luty 22, 2011, 10:59:01 am »
dokladnie wczoraj uwinelismy sie w jakies 40 min bez doda, nie ma co juz ciagnac tego tematu, gdyz widac ze niektorzy robia wszystko, zeby tylko nie udalo nam sie grac pod jednym crestem (sztuczne dramy o wszystko co tylko mozliwe), jezeli kazdy bedize tylko unosil sie swoja duma i wyzszoscia a nikt nie bedzie choc troche wyrozumialy to chwalmy sie dalej 1cc w klanie i forta
40min :O ?:D lf fraps

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6335 dnia: Luty 22, 2011, 11:02:18 am »
masz racje klamalem robilismy ja 3 godziny 27 minut i 43 sekundy, teraz wierzysz bez frapsa ? eh to jest walsnie to o czym pisalem

dlaczego uwazacie ze jak odeszliscie to my juz nic nie potrafimy zrobic ?
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 11:08:14 am wysłana przez ja10 »
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6336 dnia: Luty 22, 2011, 11:07:24 am »
stary:D
w chuja to mozesz robic swoje const)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6337 dnia: Luty 22, 2011, 11:40:03 am »
stary:D
w -_-' to mozesz robic swoje const)

Stark ogarnij się.
Wczorajsza fryta rzeczywiście padła w 40 min.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6338 dnia: Luty 22, 2011, 11:56:07 am »
stary:D
w -_-' to mozesz robic swoje const)

Stark ogarnij się.
Wczorajsza fryta rzeczywiście padła w 40 min.
]
i czym ja slow'owaliscie?
my ja bijemy jakies 30min(2 formy) na 2 dody, wiec nikt wam nie wierzy
a pamietajac jak aranel biega za nia to no chance.
a z reszta chuj mnie to, graty ze ja ubiliscie
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 11:58:47 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6339 dnia: Luty 22, 2011, 12:26:14 pm »
Jezeli byl to box, ktorego potrzebowalo 36osob na raidy...a dojsc mial nie wiem kto ani na jakim lvlu..to tak..w tym wypadku box > live player..



Wyjasnij mi prosze dlaczego 36 osob nie moze zrobic tezzy z boxem ktory nie jest w klanie.  :shock:
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6340 dnia: Luty 22, 2011, 12:26:53 pm »
nikt tu nie ma zamiaru sie licytowac na minuty, bylo jak napisalismy, a czy ktos uwierzy czy nie to bez roznicy drop i zabawa nasza :)
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6341 dnia: Luty 22, 2011, 12:30:57 pm »
Jezeli byl to box, ktorego potrzebowalo 36osob na raidy...a dojsc mial nie wiem kto ani na jakim lvlu..to tak..w tym wypadku box > live player..



Wyjasnij mi prosze dlaczego 36 osob nie moze zrobic tezzy z boxem ktory nie jest w klanie.  :shock:

Nie napisalem, ze nie moze..Ale po to byla ta postac w klanie zeby nie robic sobie dodatkowych problemow...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6342 dnia: Luty 22, 2011, 01:08:08 pm »
a pamietajac jak aranel biega za nia to no chance.
a z reszta -_-' mnie to, graty ze ja ubiliscie

Od Arannela to ty się CIACH. Czytając tutaj twoje wypociny doszedłem do wniosku, że jesteś typem człowieka, który codziennie rano wali konia i myśli sobie: "Ale ja jestem nieźle CIACH", a po chwili dodaje: "Ale i tak się nieźle z tym czuję".

//Acid -- 5%
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 11:12:31 pm wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6343 dnia: Luty 22, 2011, 01:21:36 pm »
a pamietajac jak aranel biega za nia to no chance.
a z reszta -_-' mnie to, graty ze ja ubiliscie

Od Arannela to ty się odpierdol. Czytając tutaj twoje wypociny doszedłem do wniosku, że jesteś typem człowieka, który codziennie rano wali konia i myśli sobie: "Ale ja jestem nieźle popierdolony", a po chwili dodaje: "Ale i tak się nieźle z tym czuję".
nie kazdy mierzy innych swoja miara wiec  lepiej lecz sie:D
i czemu piszesz o sobie w 3ciej osobie?
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 01:25:06 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6344 dnia: Luty 22, 2011, 01:29:41 pm »
Stark, nie wierzysz że w 40 min ją ubiliśmy?? na klanowym było info o 28 min!!
nieważne czym slowowaliśmy... ważne że zrobiliśmy to stosunkowo szybko bez dod i jakichkolwiek wipe'ow...
jeśli nie wierzysz pogadaj z byłymi członkami LR, skoro "core OC" (lol) jest dla Ciebie niewiarygodny :D
do pozostałych punktów Twojego bicia piany nawet się nie odniosę - szkoda mi klawy :)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6345 dnia: Luty 22, 2011, 01:30:50 pm »
a pamietajac jak aranel biega za nia to no chance.
a z reszta -_-' mnie to, graty ze ja ubiliscie

Od Arannela to ty się odpierdol. Czytając tutaj twoje wypociny doszedłem do wniosku, że jesteś typem człowieka, który codziennie rano wali konia i myśli sobie: "Ale ja jestem nieźle popierdolony", a po chwili dodaje: "Ale i tak się nieźle z tym czuję".

hahah dobre, bez kitu sie usmiałem :P


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6346 dnia: Luty 22, 2011, 01:31:17 pm »
stary:D
w -_-' to mozesz robic swoje const)

Stark ogarnij się.
Wczorajsza fryta rzeczywiście padła w 40 min.
]
i czym ja slow'owaliscie?
my ja bijemy jakies 30min(2 formy) na 2 dody, wiec nikt wam nie wierzy
a pamietajac jak aranel biega za nia to no chance.
a z reszta -_-' mnie to, graty ze ja ubiliscie
DoD troche przereklamowany dodam jeszcze ze np freya bez doda w tym oprócz pt Lempa 2 pt były 1szy raz na frycie i nie bylo najmniejszego faila za 1szym razem poszlo wszystko gładko. Fryta nie puściła ani jednej masówki od połowy do końca Hp (gosciu który z nią biegał też był 1szy raz na tym rb) bez spin bez problemow.

  Co do sytuacji z boxem też bym sie wku..ł tym bardziej że to było 1,5 h przed RB. Jak na moje miejsce powinno sie znaleźć tymbardziej dla postaci pod all raidy.
 No i tylko najbardziej szkoda że było 10pt na CSa w sumie zapowiadało się na około 14 w krótkim czasie co niezły zerg dawało ale polak potrafi(spierdoli.ć Wszystko) i teraz mamy 2 klany reprezentujące znowu nic, oczywiscie chodzi mi o poziom wzgledem servera.
 Nie dało się pogadać zaglosować skoro PTL decydować maja o wszystkim, miesiac przekonywania ludzi do połączenia klanów 5 min zepsucie wszsytkiego.
 Mieliśmy ownic ruskich a nie grac w ich cc .
 Obie strony mają po trochu racji za to wszyscy razem mamy znowu gówno i jesteśmy w szarej dupie.

 qq
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6347 dnia: Luty 22, 2011, 01:34:54 pm »
Wania was pokrył papą, niestety miał we wszystkim racje a Polacy jak byli kupą na serwie tak będą nią nadal ;)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6348 dnia: Luty 22, 2011, 01:42:28 pm »
 Raz się zgodzę z tym wychudzonym Elfem.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6349 dnia: Luty 22, 2011, 01:56:03 pm »
ok, 28 min. :)
zakonczylem rozmowe na ten temat, bo mi jeszcze arannel pocisnie ze sie tne albo maluje paznokcie
i wygladam jak luntek  :P
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 01:58:27 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %