Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1188472 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7225 dnia: Maj 23, 2011, 11:35:26 pm »
Toteż zgadzam się Deep, ale po prostu jestem uczulony na bullsh1t ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7226 dnia: Maj 24, 2011, 01:22:39 am »
@Darth: Jeśli klan który zdobył zamek i to Goddard(Jeden z lepszych) dla Ciebie nie kwalifikuje się do "Jednego z topowych klanów" to proszę Cie ładnie opisz swoje kryteria jakie musi spełniać klan, żeby można było go nazwać "Jednym z topowych"

@Deep: Srsly ale jedynie party lempa widziałem jakiś miesiąc temu na drugim porcie od ducha z hunters, kiedy bili się bodajże z CLF lub Swords.. Party Specnazu jeszcze widziałem pod oren.. Co prawda oni już w LR na lvlach 60+ ostro ciskali wszystko co się rusza więc nie mogę się czepiać, że trochę odpuścili(Przynajmniej tak mi się wydaje)

Zdradź nam tajemnice i podaj gdzie latają OC na PvP to może uwierzę ;p bo bynajmniej po LOA/DV to wy nie ganiacie

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7227 dnia: Maj 24, 2011, 05:20:47 am »
Czy może lepiej dojść na VH ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jesli startujesz calym CP a ludzie w nim grajacy nie sa z high/mid ratow i nie poddadza sie na quescie na pierwsza profe. Ew dolaczajac do istniejacego.


Siedzisz z CP 40-76 Kata i all macie wep+150, sety a/dynasty(=sgr teraz).


0o to ile tam na Lancerze kosztuje aa?

...
na VH jest polski klan, czy to tylko taki pet clan przechowalnia, zanim się pójdzie gdzieś indziej?
to drugie.

Czasem z tego co piszecie mozna wywnioskowac ze lancer w tej kwestii jest dosc podobny ;d
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 05:27:35 am wysłana przez Gildus »
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7228 dnia: Maj 24, 2011, 07:29:58 am »
Przecież mają zamek :D

AA sprzedają po 5a

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7229 dnia: Maj 24, 2011, 07:48:35 am »
Zdradź nam tajemnice i podaj gdzie latają OC na PvP to może uwierzę ;p bo bynajmniej po LOA/DV to wy nie ganiacie
oO

the OC's most mysterious secret:
zgodnie z regulaminem każdy member OC ma obowiązek nabijania sobie licznika pvp zabijając swoje boxy w rifcie :]
nigdy nie biliśmy się i nie mamy zamiaru walczyć z jakimkolwiek top klanem na Lancerze... nie wiemy jak wygląda HB/GC/spoty pod Oren/DV/LoA i nie zamierzamy tam się pojawiać, bo wszędzie tam jest ciemnooooo i straszyyyyyyyyyyyyyyyyyy

widzę że na tym forum coraz więcej ludzi wie co się dzieje w OC nie mając z nami nic wspólnego od wielu miesięcy - zazdroszczę Wam tej umiejętności :]
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7230 dnia: Maj 24, 2011, 08:46:09 am »
W LOA to faktycznie jakieś dziwne głosy słyszę więc z tym że straszy mogę się zgodzić:D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7231 dnia: Maj 24, 2011, 09:48:15 am »
Oj deep... ja się nie bawię w hate i sarkazm tylko stwierdzam fakty

Gram w godzinach w których większość innych CP gra i jakoś nigdzie poza miastami OC nie widać :<

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7232 dnia: Maj 24, 2011, 10:09:17 am »
Od miesiaca moje party dzien w dzien koksa na dv jezeli tylko nie robi czegos innego lub nie ma skladu. Moze glizdy to nie jest top spot i nie ma sie czym chwalic, ale jest czesto nawiedzany przez party z podobnym sprzetem i lvlem. Chyba slabo szukasz.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7233 dnia: Maj 24, 2011, 10:10:16 am »
Niemożliwe, darth poza miastem? O.O

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7234 dnia: Maj 24, 2011, 10:21:23 am »
Pisałem o 2 party z OC, które widuję na top spotach i miałem właśnie na myśli pt Lempa (chociaż od jakiegoś czasu już nie widzę ich) i pt Kaczora, które ostatnio pojawia się faktycznei dosyć często w HV. Deep, ja mam to samo podejście co Arimas, bo ja nie mam powodu do hate'owania. To, że kilka osób toczy pianę z pyska na mój temat, nie znaczy, że mój każdy post jest tylko w celu obrażenia, rzucania mięchem itd.

Zakładam, że w OC jest jakieś 6-9 constów. Jeżeli wg ciebie kilka z nich się doexpia, to reszta biega po pvp itd. co też napisałeś. Dołączam się zatem do pytania Arimasa.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7235 dnia: Maj 24, 2011, 12:11:44 pm »
a ja tam -_-' widzę bo często jest mgła... 


             doszly mnie słuchy ze organizujemy wspolnego spota na wakacjach gdzies nad jakims jeziorem? prawda to?


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7236 dnia: Maj 24, 2011, 01:26:19 pm »
 Ither u ciebie na chacie
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7237 dnia: Maj 24, 2011, 04:07:33 pm »
@Darth: Jeśli klan który zdobył zamek i to Goddard(Jeden z lepszych) dla Ciebie nie kwalifikuje się do "Jednego z topowych klanów" to proszę Cie ładnie opisz swoje kryteria jakie musi spełniać klan, żeby można było go nazwać "Jednym z topowych"
goddard to jeden z lepszych? plz
licza sie tylko aden i giran - zadnego z nich nie macie wiec o co kaman?
macie zerg zeby robic antka, baiuma etc.? juz chyba nie
liczba hero tez raczej nie powala na nogi a obawiam sie ze w nastepnym miesiacu bedzie jeszcze gorzej
niestety kazdy klan ma wzloty i upadki, Ass ma w tej chwili raczej prosto w dol

@Deep: Srsly ale jedynie party lempa widziałem jakiś miesiąc temu na drugim porcie od ducha z hunters, kiedy bili się bodajże z CLF lub Swords.. Party Specnazu jeszcze widziałem pod oren.. Co prawda oni już w LR na lvlach 60+ ostro ciskali wszystko co się rusza więc nie mogę się czepiać, że trochę odpuścili(Przynajmniej tak mi się wydaje)

Zdradź nam tajemnice i podaj gdzie latają OC na PvP to może uwierzę ;p bo bynajmniej po LOA/DV to wy nie ganiacie
to chyba wy siedzicie w miescie caly czas, codziennie 19-23 siedzimy albo na DV na glizdach (no na pewno nie uber spot ale koks zajebiaszczy i co chwila wpadaja Freedomsi, Swordsi albo inne badziewie zreszta zeby utrzymac calego spota trzeba co chwila sie flagowac na randomach albo pekowac - specjalisci to Quentim i Blank), albo w Stakato (no tak nie topowy spot ale wybijamy na rbka itemki), czasem poczatek LOA (nie zawsze ostatni np miedzy sercem a mostem siedzielismy kolo rbka) albo Seed of Anihilation (a tutaj to na pewno nie zagladasz wiec jak mozesz nas widziec)
Niemożliwe, darth poza miastem? O.O
codziennie a co mam niby robic w miescie, i  do twojego pytania z HV - solo siedze rzadko ale jezeli juz to na drakosach albo w mosie kolo gremorego, i powiedz czemu chcesz na mnie zapolowac tak jak pisales - zeby przydziobac Alarionowi? Sprobowac mozesz :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7238 dnia: Maj 24, 2011, 08:54:02 pm »
Darth ty ku*wa jednak jesteś głupi :D czy jak ktoś coś od ciebie chce to automatycznie znaczy, że nasłał go alarion lub jak to napisałeś "chce się przydziobac"? tbh on nawet pewnie nie wie o co chodzi )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7239 dnia: Maj 24, 2011, 09:00:23 pm »
@Darth: Jeśli klan który zdobył zamek i to Goddard(Jeden z lepszych) dla Ciebie nie kwalifikuje się do "Jednego z topowych klanów" to proszę Cie ładnie opisz swoje kryteria jakie musi spełniać klan, żeby można było go nazwać "Jednym z topowych"
goddard to jeden z lepszych? plz
licza sie tylko aden i giran - zadnego z nich nie macie wiec o co kaman?
macie zerg zeby robic antka, baiuma etc.? juz chyba nie
liczba hero tez raczej nie powala na nogi a obawiam sie ze w nastepnym miesiacu bedzie jeszcze gorzej
niestety kazdy klan ma wzloty i upadki, Ass ma w tej chwili raczej prosto w dol

@Deep: Srsly ale jedynie party lempa widziałem jakiś miesiąc temu na drugim porcie od ducha z hunters, kiedy bili się bodajże z CLF lub Swords.. Party Specnazu jeszcze widziałem pod oren.. Co prawda oni już w LR na lvlach 60+ ostro ciskali wszystko co się rusza więc nie mogę się czepiać, że trochę odpuścili(Przynajmniej tak mi się wydaje)

Zdradź nam tajemnice i podaj gdzie latają OC na PvP to może uwierzę ;p bo bynajmniej po LOA/DV to wy nie ganiacie
to chyba wy siedzicie w miescie caly czas, codziennie 19-23 siedzimy albo na DV na glizdach (no na pewno nie uber spot ale koks -_-' i co chwila wpadaja Freedomsi, Swordsi albo inne badziewie zreszta zeby utrzymac calego spota trzeba co chwila sie flagowac na randomach albo pekowac - specjalisci to Quentim i Blank), albo w Stakato (no tak nie topowy spot ale wybijamy na rbka itemki), czasem poczatek LOA (nie zawsze ostatni np miedzy sercem a mostem siedzielismy kolo rbka) albo Seed of Anihilation (a tutaj to na pewno nie zagladasz wiec jak mozesz nas widziec)
Niemożliwe, darth poza miastem? O.O
codziennie a co mam niby robic w miescie, i  do twojego pytania z HV - solo siedze rzadko ale jezeli juz to na drakosach albo w mosie kolo gremorego, i powiedz czemu chcesz na mnie zapolowac tak jak pisales - zeby przydziobac Alarionowi? Sprobowac mozesz :)
i wypowiada sie WC z lukiem!! ktory nie rebufował tylko kajtował! wkocnu +++ dps dla pt!! na necro bijesz tylko z ds'a?? f1 f1 f1 f1 f1?


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7240 dnia: Maj 24, 2011, 10:10:09 pm »
Zakładam, że w OC jest jakieś 6-9 constów. Jeżeli wg ciebie kilka z nich się doexpia, to reszta biega po pvp itd. co też napisałeś. Dołączam się zatem do pytania Arimasa.
czy to jakieś przesłuchanie na moją prawdomówność czy też inny test? :>
specjalnie się z Wami droczę i również w tym poście nie wymienię constów, które bawią się w pvp znacznie wiecej niż w pve... jeśli macie odwagę trochę pobiegac po dv a nie tylko tpowac się pomiędzy krasiami/duchami to bez trudu ich znajdziecie,
oprócz dv pisałem tez o innych spotach - nikt Wam nie będzie udowadniał że farm jest przereklamowany... żeby nie było nieporozumień: nie twierdze że wyniki OC są megapr0 ale na pewno nie można OC już nazwać chłopcami do bicia

w OC jest aktualnie 12 constów licząc lowbików z DramaQueens - na moje oko 6 z nich zajmuje się głównie pve :]
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7241 dnia: Maj 24, 2011, 10:10:35 pm »
i wypowiada sie WC z lukiem!! ktory nie rebufował tylko kajtował! wkocnu +++ dps dla pt!! na necro bijesz tylko z ds'a?? f1 f1 f1 f1 f1?
bez kitu nie wiem kim jestes ale widac ze niezle ci ci w glowie poprzewracalo   :noob: nie przypominam sobie tez zebym kiedykolwiek z toba gral wiec siatap , a co do mojej gry wckiem to prosze sobie obejrzyj a potem zamilknij lub wstaw swojego frapsa (tylko z wykoksanej przez siebie postaci a nie z drajwerowania u alariona)
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37935.0.html
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38583.0.html

@ alarion
w oc z dramaqueens jest aktywnych 6-7 party
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7242 dnia: Maj 24, 2011, 10:17:12 pm »
niezle, drama

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7243 dnia: Maj 24, 2011, 10:35:27 pm »
Darth po wyjsciu z party analiona dowiedzial sie ze lami i nie ogarnia, (wczesniej ponoc wszyscy sie kochali, zajebista atmosfera w pt i w ogóle) wiec i ty Puff uwazaj :x


na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7244 dnia: Maj 24, 2011, 10:40:10 pm »
eeee
szukam smartfona za jakies 1000zł
wszyscy polecaja galaxy S , htc desire S, albo motorolke defy
ogarnia ktos te sprawy?
jak cos to na pmce
nie usuwac tego posta! bo to jest tajny szyfr o l2, m.in. napisalem ze alarion to noob i nie ogarnia w chuj , wystarczy sie postarac i rozszyfrowac :afro:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7245 dnia: Maj 24, 2011, 10:44:15 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7246 dnia: Maj 24, 2011, 11:16:18 pm »
bierz samsunga - ja mam i sobie chwale

@quentim
ty tez nie ogarniasz :p party inwo ftw :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7247 dnia: Maj 24, 2011, 11:36:30 pm »
Jeżeli chodzi o telefony, to ja miałem dylemat między DHD i SGS aczkolwiek patrząc na te oba telefony wybrałbym htc, ze względu na to, że jest to firma która zajmuje się smartfonami więc coś sobą reprezentują a poza tym robią moim zdaniem świetne telefony ;)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7248 dnia: Maj 24, 2011, 11:59:24 pm »
Polecam motke defy  :D


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7249 dnia: Maj 25, 2011, 12:07:50 am »
EEEE taka fajna dyskusje zakonczyliscie tymi telefonami ehhh nic nawet czlowiek po pracy nie moze sie rozerwac ;/
Benek - BD 85 lvl {Lancer}