Witaj
Gość

Wątek: Dziekujemy za współpracę Virisken.  (Przeczytany 24486 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 21, 2009, 12:06:56 am »
Jakiekolwiek rasistowskie teksty będę karał. Luzu i tak dużo wam dałem w tym topicu, wystarczy przejrzeć ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:49:00 pm »
anyway klan juz zaczął zbiórke sprzetu dla party Alariona wiec szybko chłopaki sie odbija, niestety Virisken  :P
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 21, 2009, 11:10:16 pm »
anyway klan juz zaczął zbiórke sprzetu dla party Alariona wiec szybko chłopaki sie odbija, niestety Virisken  :P
LOL :O Darth i zbieranie sprzetu dla Alariona... ><
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 21, 2009, 11:39:05 pm »
tak Mef, nawet Tobie bym pomogl w potrzebie mimo ze tyle razy sie na Tobie zawiodłem  :)
poza tym napisalem "klan" a nie "darth"
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:04:05 am »
Co napisali wam GM odnośnie całej sprawy?


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:12:16 am »
zbanowali mnei i kolege :D Alarion i Sloniu mi groza ze dadza sprawe na poliscje i do sadu ^^

Cytuj
anyway klan juz zaczął zbiórke sprzetu dla party Alariona wiec szybko chłopaki sie odbija, niestety Virisken  :P
Darth mi tu bardziej chodzilo o osobista sprawe do nich i osmieszenie ich przez zrobienie przeciez tak "nieudanej kradziezy" (tak jakby rzeczywiscie nei mogl poczekac dluzej) ale nie ma tu co rozwijac ja przynajmniej nie chce, przynajmniej sie troche posmialem :D
anyway zycze klanowi dobrej zabawy (popracujcie nad pvp przynajmniej moje byle pt lol)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2009, 12:48:04 am wysłana przez virisken »


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:20:31 am »
anyway klan juz zaczął zbiórke sprzetu dla party Alariona wiec szybko chłopaki sie odbija, niestety Virisken  :P
No ja w sumie na + wyszedlem, bo teraz mam masterworki draco:D

zbanowali mnei i kolege :D Alarion i Sloniu mi groza ze dadza sprawe na poliscje i do sadu ^^

Cytuj
anyway klan juz zaczął zbiórke sprzetu dla party Alariona wiec szybko chłopaki sie odbija, niestety Virisken  :P
Darth mi tu bardziej chodzilo o osobista sprawe do nich i osmieszenie ich przez zrobienie przeciez tak "nieudanej kradziezy" (tak jakby rzeczywiscie nei mogl poczekac dluzej) ale nie ma tu co rozwijac ja przynajmniej nie chce, przynajmniej sie troche posmialem :D
anyway zycze klanowi dobrej zabawy (popracujcie nad pvp przynajmniej moje byle pt lol)
LOL, czlowieku, chciales osmieszyc nas, a osmieszyles siebie i teraz odwracasz kota ogonem:D Jak sobie przypomne jak zaczales prawie plakac na vencie to ja umeiram ze smiechu. Osobista sprawa? Czlowieku, to po co sellowales te itemy przez kolejne 2 dni?:D Dzis tez mialem niezla pojarke, a Tobie niezlego ciezaru w gaciach przybylo;d
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2009, 01:03:21 am wysłana przez slon »
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 22, 2009, 01:03:44 am »
O nasze PvP się nei martw. Martw się lepiej o renomę jaką sobie wyrobiłeś mimo tego, że napisałeś:

[00:41:01] virisken: domyslasz sie pewnie ze to bylo dla zabawy i osmieszenia
[00:41:04] Alarion: ale sprawa zamknieta jak rzeklem
[00:41:09] virisken: ale prepaid to fakt, czysta kasa
[00:41:19] Alarion: osmieszyles sie tylk osam
[00:41:30] Alarion: bo teraz kazdy wiesz jaka ma o tobie opinie
[00:41:59] virisken: no i?
[00:42:06] virisken: opinia w necie
[00:42:16] virisken: jest przypisana do nicku, nie do osoby
[00:42:21] virisken: dlatego takie rzeczy mozna robic
[00:42:35] Alarioni: weź dorośnij bo na razie taki gówniarz z ciebie że szok
[00:42:56] Alarion: a takimi tekatami tylk osie kompromitujesz
[00:43:01] virisken: wrzuc mi jeszce bo sie poplacze ;]


Życzę udanej zabawy na privach. Myślę, że tam na niektórych, znajdziesz wielu równych sobie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 22, 2009, 01:30:22 am »
dokladnie, poprostu spac po nocy nie moglem... n/c ;)
gl&hf


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 22, 2009, 01:46:32 am »
[00:14:21] slon: heh
[00:16:41] slon: to nie wiem co wymyslicie
[00:16:47] slon: my sie zastawnoimy
[00:16:47] virisken: no coz chcialem wam oddac itemki dziisja o 21 (tzn w niedziele) no ale coz nie dalo rady
[00:16:58] slon: chcialem to troche za malo

Szkoda, ze pisalem a nie zadzwonilem na tym skype, bo uslyszec twoj roztrzesiony i placzacy glos jest bezcenne. Chociaz watpie, ze bys odebral, pewnie bys s-_-'il jak z venta, forumowy wojowniku.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2009, 01:48:46 am wysłana przez slon »
?? Serfer kor





  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:37:40 am »
[`]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 24, 2009, 01:45:38 pm »
Cytuj
Alarion i Sloniu mi groza ze dadza sprawe na poliscje i do sadu ^^

Bo moga ja dac.


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:01:25 pm »
kradzież dóbr wirtualnych kradzieżą pozostaje...a tak z ciekawości, ile warte byłyby te itemki w przeliczeniu na PLN?
I'm offline.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:02:33 pm »
kradzież dóbr wirtualnych kradzieżą pozostaje...a tak z ciekawości, ile warte byłyby te itemki w przeliczeniu na PLN?
Kolo 2 tysiakow;)
?? Serfer kor



  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:05:08 pm »
o, to za to ładnie może viriskenek polecieć ; >
I'm offline.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:11:10 pm »
Kradzieży mu nie udowodnicie, jako że itemy są własnością NCsoftu a sprzedawanie ich jest nielegalne, także nie ma opcji wycenienia ich. Jedyne co można zrobic to podciagnać to pod 'Kradzież rzeczy o wartości niemajątkowej' (za ktora moze dostac co najwyzej grzywne), lub jakis czyn moralny. Zamiast pierdolic sie z policja/sadami to znalezc jego adres i stawic sie osobiscie ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:18:12 pm »
tak niech go pobija bo ukradl im pare iitemow w grze, litosci. Sami mu dali passy do konta i do kogo teraz maja pretensje? Juz po akcji jak Kianur dal tej lasce passy do konta Alariona powinni zmadrzec.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:26:46 pm »
tak niech go pobija bo ukradl im pare iitemow w grze, litosci. Sami mu dali passy do konta i do kogo teraz maja pretensje? Juz po akcji jak Kianur dal tej lasce passy do konta Alariona powinni zmadrzec.
Ale ty jestes po-_-'ony. Nie znasz sie i sie wypowiadasz. Zreszta jeszcze smieszniejsze jest to, ze sam daweales nam swoje passy zebysmy ciebie ekspili. Zalosny jestes, nastepny forumowy wojownik, ktory na vencie jeszcze nigdy ani slowa nie powiedzial.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 02:51:34 pm wysłana przez slon »
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:30:14 pm »
Gumowe ucho

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 1

  • Always on the Light Side
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:31:40 pm »
Zamiast -_-'ic sie z policja/sadami to znalezc jego adres i stawic sie osobiscie ;)

Tylko powiedz mi, co to może dać? Może mieliby satysfakcje, że "Ach, ***** temu ***** ", a potem wyrzuty sumienia, jak są dobrymi ludźmi (przynajmniej tak sądzę i wierzę ;)) oraz nawet sprawa sądowa za pobicie.

Virisken@
Szczerze, zastanawiam się, jakie były twoje prawdziwe motywy, bo to co tu napisałeś, to obłuda i to grubymi nićmi szyta.
Chciałeś się komuś przypodobać? Może myślałeś, że będziesz fajny?
Jeśli ciebie to nic nie rusza to co uczyniłeś, to gratuluje zatwardziałości serca, bo na mózg trochę za późno wydaje mi się.
Jednak pamiętaj, jest jedno prawdziwe przysłowie do tej sytuacji "Trafi swój na swego" - radzę to przemyśleć.
Jeśli będziesz dalej się tak zachowywał, nie tylko w grze, ale i RL, po latach spojrzysz w lustro i przebiegnie ci myśl po głowie "Co ja w życiu narobiłem" ...

Poszkodowani@
Dostaliście nauczkę, chociaż wiem, że bardzo bolesną. Jednak z każdej sytuacji można wynieść naukę i wszystko trzeba przeżyć (niestety...)  :shock:
Obyście (obyśmy) nie trafili na takich obłudników i falszywych ludzi jak on (wiem, że to nie możliwe, ale każdy ma marzenia :))


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:45:15 pm »
Kradzieży mu nie udowodnicie, jako że itemy są własnością NCsoftu a sprzedawanie ich jest nielegalne, także nie ma opcji wycenienia ich. Jedyne co można zrobic to podciagnać to pod 'Kradzież rzeczy o wartości niemajątkowej' (za ktora moze dostac co najwyzej grzywne), lub jakis czyn moralny. Zamiast -_-'ic sie z policja/sadami to znalezc jego adres i stawic sie osobiscie ;)
Postraszylem troche kolesia i lyknal, podal passy na oba konta, na ktorych byl sprzet i oba zbanowane. Trudno, ze nei mamy tego wszystkiego, ale wazne ze on tego nie ma.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:43:20 pm »
Cytuj
Poszkodowani@
Dostaliście nauczkę, chociaż wiem, że bardzo bolesną. Jednak z każdej sytuacji można wynieść naukę i wszystko trzeba przeżyć (niestety...)  Shocked
Obyście (obyśmy) nie trafili na takich obłudników i falszywych ludzi jak on (wiem, że to nie możliwe, ale każdy ma marzenia Smile)

Oni botuja to jedynie co zrobia to /care i sobie odbotuja znowu to proste.Jakbys raz zlapal syfa i wyleczyl sie to potem bys juz nie ladowal jaj w dziurke?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 25, 2009, 02:36:49 am »
tak niech go pobija bo ukradl im pare iitemow w grze, litosci. Sami mu dali passy do konta i do kogo teraz maja pretensje? Juz po akcji jak Kianur dal tej lasce passy do konta Alariona powinni zmadrzec.

W dupie byłeś -_-'o widziałeś więc z łaski swojej przymknij się. Jesteś dla mnie takim frajerem, że to po prostu słów szkoda. Na forum masz zawsze najwięcej do powiedzenia, a na vencie do tej pory nie odezwałeś się ani razu!

Zapomniałeś już jak nam passy podawałeś i prosiłeś nas żeby expić ci postać, bo sam nie chcesz się tym paprać i jakie dylematy miałeś? Jak się bałeś, żeby cię nikt nie zobaczył?

Jak kuźwa co kilka dni emujesz Słoniowi albo mi (mi ostatnio rzadziej) jakieś smęty pokroju: "Kurde, nigdy nie będę tym hero" "Kto mnie będzie chciał w PT?" "Jak ja mam dalej expić?" "Nie mam kasy na pre paid" itd.?

Zdajesz sobie sprawę jaki ty żałosny jesteś?

A na vencie jedyne co potrafisz to wejść, najlepiej, żeby akurat w zgiełku rozmów nikt nei usłyszał i tylko słuchasz. Ani siema nie napiszesz ani nic, a potem rozpowiadasz takie -_-'a*** ploty po forum.

A jak chcesz pochwalić Viriskena za jego zachowanie, to podaj passy mi i zobaczymy jak szybko zmienisz tok rozumowania.

Długo się powstrzymywałem, żeby nie pisać niczego o Tobie, ale doigrałeś się w końcu najpierw tym tekstem:


 zle sie bawiles wciagajac tabake z ludzmi z venta, nie bawila cie gadka o kupie smakusia albo bekanie do mikrofonu?  :shock:

a potem tym moim 1 cytatem.

Jak ci się coś nie podobało na vencie, to po Ch** z nami siedziałeś? Jak gadasz o kimś za czyimiś plecami to mocny jesteś w gębie, ale jak przychodzi pora porozmawiać z kilkoma osobami jednocześnie, to siedzisz jak mysz pod miotłą ty forumowy warriorze.

Więc raz jeszcze GTFO od nas, a jak coś masz to proszę wygarnij to bezpośrednio.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 02:42:04 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 25, 2009, 03:04:07 am »
Hero ? Jak ty chcesz przebic Yerina w hero ? xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired