Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 63884 razy)

  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 24, 2012, 09:43:43 pm »
da się jakoś dostać wersje pre purshare tj. ta co daje możliwośc gry od jutra? Prosze o linka do jakiejś taniej wesji

https://buy.guildwars2.com/en/
co tam za simsy wilusz grasz?:D


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 27, 2012, 08:26:24 pm »
Co tutaj tak cicho


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 27, 2012, 08:34:00 pm »
Właśnie co tam, bo słyszałem, że strasznie wtopili ze startem tzn. ludzie się nie mogli logować itp.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 27, 2012, 08:52:19 pm »
premiera jutro o 9 rano ..ale ja kupilem na keye i juz dostalem inny klucz i pykam :D


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 27, 2012, 10:37:48 pm »
gra miazdzy.


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 28, 2012, 07:04:46 am »
Ja czekam na kuriera bo dopiero ma mi donieść :( Ale z tego co słyszę w okół siebie to każdy zachwala grę a jak będzie po miesiącu to się okaże. Liczę na dobra zabawę.
born different.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:58:30 am »
Podobno mieli problemy z logowanie ale nie takie jak na przykład z Diablo 3, dzięki sters testom udało się uniknąć tego co w większości MMORPG się dzieje, w dodatku jakieś bugi ale najbliższe patche to załatają :). Arimas jak chcesz sobie poczytać to www.guildwars2.com.pl :) tam piszą znacznie więcej ja może kupię we Wrześniu to też popykam o ile czasu starczy na granie.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 28, 2012, 11:15:09 am »
poki co elegancko sie gra....polacam


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:51:11 pm »
Jezeli mialem konto na becie i kupilem sobie gw2 to da sie jakos wklepac ten serial do konta na becie? Bo nigdzie takiej opcji nie widze, a podobno ludzie tak robili.



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:57:10 pm »
hmn... nawet nie wiedziałem, iż można mieć keya tylko do bety ...ale ja wyklikalem tutaj

https://register.guildwars2.com/


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 28, 2012, 01:01:32 pm »
Dobra juz ogarnalem, wystarczylo sie zarejestrowac i wybrac opcje, ze ma sie konto.

Jaki jest najlepszy bulid thiefa pod glass cannon?
Chodzi mi o runy, sigile i traity, biegam z mieczem+daggerem oraz z short bowem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 02:26:05 pm wysłana przez seken »



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 28, 2012, 03:56:01 pm »
z punktu widzenia rangera zrobionego na support i wytrzymalosc najwredniejsze thiefy to dual dager zrobiony pod max obrazenia z backstaba i combo sword+pistol (stun + mocny dps z dual wield skilla).

Co do runow to chyba najpopularniejsze to superior rune of divinity, imo najbardziej zbalansowane dla dps klas ale to nie jest jedyna opcja.

Wez pod uwage ze buildy moga byc rozne pod spvp, pod tournamenty i WvsW . Krew mnie zalewa ze od paru dni forum nie dziala i ciezko znalezc cokolwiek sensownego i samemu trzeba eksperymentowac.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 28, 2012, 06:29:34 pm »
guildwars2guru.com ---------> forum


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:39:01 pm »
super strona , ok juz nie marudze na Anet , no chyba tylko na oczekiwanie na World vs world , po 19 czas oczekiwania zbliza sie do nieskonczonosci  hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 28, 2012, 11:30:19 pm »
co ciekawego mozna kupic w item shopie?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:03:48 am »
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 29, 2012, 02:11:09 pm »
thanks Greg.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 29, 2012, 03:30:38 pm »
Gra jest bardzo fajna z kilku powodów, system eventów/serduszek sprawia, że nie czujemy nacisku, spokojnie zwiedzamy sobie cały świat awansując powoli do przodu.
Nie trzeba multum czasu, żeby poczuć fun z gry, w zasadzie to wystarczy te parę godzin dziennie i mamy dostęp do wszystkiego co gra oferuje.


Od razu mówię, że moim zdaniem gra pod względem PvE nie jest jeszcze zbyt rozbudowana, ale trzeba z tym poczekać chociaż do dodatku, pod PvP jest praktycznie wszystko, liczę tylko że dodadzą coś ala zamki z Lineagea dla gildii i jakiś ciekawy system rywalizacji.


Trochę za dużo "syfu" też usłyszałem na tsie parę razy. Rzeczywiście lepiej grać na wyższej rozdzielczości i monitorze 23" ++, bo przez te wszystkie skille widoczność znika nawet do 0;p (papka)

Jak na razie gra jest naprawdę ciekawa i dla casuali także polecam, zobaczymy jak się będzie rozwijąć.


Za dużo L][ jednak :D ale mi osobiście się podoba takie rozwiązanie, liczy się skill a nie ilość wolnego i poświęconego czasu na grę :) Pozostaje mi jeszcze dowiedzieć się skąd brać inne itemy na poszczególny poziom, bo już rzygam tym wyglądaem Apprentice, co każdy lvl ten sam wygląd tylko dodatkowy def i power w armorze :D

Wysłałem Ci na GG możesz sobie za jakoś 2 dolary ulepszyć wygląd.

W ktoryms z tych filmikow bylo sporo powiedziane o PvP. Z tego co pamietam gracz z wyzszym lvlem zawsze bedzie mial przewage.

Racja:

Cytuj
In WvW, characters will have their effective level boosted to 80 but do not receive any new abilities or gear, and experience must still be gained to unlock them. Therefore, higher level characters will still be more powerful than lower level characters, despite both having the same effective level. Levels gained in WvW are kept and a player may level to the maximum 80 entirely within WvW.

Czyli z tego co rozumiem to tylko lvl jest podnoszony do 80, ale wszystkie umiejętności nieodblokowane w PvE takimi pozostają? Czyli logicznie rzecz biorąc masz tylko zwiększone HP do maksimum oraz podwyższoną obronę/atak. Poprawcie mnie jeśli źle myślę.

Mówiłem Ci traity i skille masz takie jakie miałeś przed wejściem na WvW więc imo warto zainwestować w 80Lv trochę czasu(francuzowi zajęło to z mała pomocą i XP boostem 32h).



Ja czekam na kuriera bo dopiero ma mi donieść :( Ale z tego co słyszę w okół siebie to każdy zachwala grę a jak będzie po miesiącu to się okaże. Liczę na dobra zabawę.

Jakim miesiącu, Nihilium już sfarmiła wszystkie heroici a PvP to w zasadzie możesz sprawdzić w parę godzin :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 03:35:09 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:24:39 pm »
Hellsign słyszałem że jako pierwszy ukonczyłeś Gw2 jeszcze przed premierą 28 sierpnia.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 30, 2012, 02:55:57 am »
W sumie jeszcze jedyny minus jaki mi się nasuwa to to, że Phenomy 965 po max OC mają mocy na maxed out 1080p 20-22 klatki(w krytycznych sytuacjach).


Także coś z i5(i nie pierwsze modele trzeba mieć) == 2500k min, grafika hd6870.
Lekko przegięte wymagania bo w zasadzie, żeby się z gry w 100% komfortowo cieszyć to trzeba mieć jak na dzisiejsze czasy topowy sprzęt do gier(poza kartą, która i tak wystarcza na wszystko w fullHD)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 30, 2012, 11:07:34 am »
Hellsign słyszałem że jako pierwszy ukonczyłeś Gw2 jeszcze przed premierą 28 sierpnia.

OMG wyjdź...
W sumie jeszcze jedyny minus jaki mi się nasuwa to to, że Phenomy 965 po max OC mają mocy na maxed out 1080p 20-22 klatki(w krytycznych sytuacjach).


Także coś z i5(i nie pierwsze modele trzeba mieć) == 2500k min, grafika hd6870.
Lekko przegięte wymagania bo w zasadzie, żeby się z gry w 100% komfortowo cieszyć to trzeba mieć jak na dzisiejsze czasy topowy sprzęt do gier(poza kartą, która i tak wystarcza na wszystko w fullHD)
No kurwa nie ma lekko, mamy zaraz 2013 rok, nie robią gier przecież na stare szajsy, bo po co się ograniczać. Zresztą jak komuś nie chodzi płynnie to sobie zmniejsza detale. Dobrym przykładem jest taki max payne 3 albo niedługo gta 5, bo skoro na rynku są dostępne procesory klasy i7 i karty gtx680 to po co się ograniczać? Tego argumentu niczym nie przebijesz, bo są ludzie typu np. tacy anglicy, którzy porobią z 3 miechy i mają kompa za 2k funtów i cieszą się najwyższą jakością i za razem wydajnością.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 30, 2012, 03:52:46 pm »
A ja nie marudze na wymagania gry ja na moim starym e4600 i gf220 komfortowo moge robic spvp na medium detalach przy rozdzialce 1920x1080 (zmiana rozdzialki w moim przypadku nie wplywa na fps), a w WvsW moge bawic sie na minimalnych detalach  :oops: , wyglada na to ze optymalizowali gre pod katem slabszego sprzetu zapominajac o tym mocniejszym.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:19:03 pm »
wyglada na to ze optymalizowali gre pod katem slabszego sprzetu zapominajac o tym mocniejszym.
Nie wiem co masz na myśli twierdząc, że gra jest zrobiona pod słabszy sprzęt.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:26:24 pm »
core2duo 3.0, 4 gb ramu, geforce 9800 GT- ultra wysokie detale i 30-50 klatek w mieście i tnie tylko na WVWVW.
Core2duo 2.6, 2 gb ramu geforce 9800 GT - wysokie ustawienia 40-50 klatek w mieście i spada tylko na WVWVW, ale i na walkach da się naprawde komfortowo grać

Więc jeśli ktoś ma o wiele lepszy sprzęt i problemy z grą to jest tak jak kolega kilka postów wyżej napisał.
Swoją drogą Anet tak jak powiedziała na beta testach tak też zrobiła i w porównaniu do bw3 gra odnotowała wzrost wydajności o jakieś 80%

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 04:39:04 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 30, 2012, 05:44:19 pm »
Wszystko fajnie, ale jak ktoś kupuje grę i chce z niej wydusić stałą płynność przy max detalach i 1080p co jest już dzisiaj standarem, bo sorry ale na czymś niższym od Phenoma II x4 po OC do 3.8 to będziesz miał w zergu mniej jak 20 klatek(rzeczywiście fun).


To trochę tak jakbyś w L2 mógł robić 9v9/18x18 a o siegeu' i mass pvp zapominał :D == największy fun.



Te 80% to jest nic, oni muszą coś zrobić, żeby wykorzystywać bardziej grafikę zamiast procesor bo tak to nigdzie nie dojdziemy.



RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON