Witaj
Gość

Wątek: [ L2 DC ] [ Gracia Epilogue ] Lineage 2 Raid Fight x4 Retail Like ( NO DONATE !)  (Przeczytany 20833 razy)

  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2010, 10:22:16 pm »
zaczeło się dziać coś na servie teraz  :bump:




  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 03, 2010, 08:43:43 am »
online ciągle wzrasta  :P


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 07, 2010, 01:13:18 pm »
Bump, naprawdę warto.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 07, 2010, 03:49:38 pm »
Bump, naprawdę warto.

z ciekawości jaki online?
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 07, 2010, 04:37:04 pm »
Bump, naprawdę warto.

z ciekawości jaki online?
Godzina 16:35, online 1560. Zwykle wieczorami 2k+


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:36:34 pm »
Bump, naprawdę warto.

z ciekawości jaki online?
Godzina 16:35, online 1560. Zwykle wieczorami 2k+

to co Ty oferujesz? Serwer, na którym są hero full s80, jak wstał na takich samych plikach z ratami x7 .... i 3000 online Cerberus lul
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight Server Best Low Rate // 0 Donation
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:41:33 pm »
Ja nic Ci nie oferuje... Pytasz, a że odpowiedź znam, to odpowiadam.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:15:34 am »
Ja nic Ci nie oferuje... Pytasz, a że odpowiedź znam, to odpowiadam.

mój błąd

Bump, naprawdę warto.

do Ciebie :D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 12, 2010, 08:05:26 am »
@Treys

W dzisiejszych czasach offline shop nie robi na nikim wrazenia dlatego, ze na wiekszosci serwerow dziala automatyczne logowanie sklepikow po restarcie w zwiazku z czym wystarczy wejsc na serwer w 1 dniu odpalic 10 boxow na offline shop i one juz nie znikna z gry.

Wydaje mi sie ze wiarygodniejsze by byly screeny z mass pvp.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 12, 2010, 04:02:34 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli, to pewnie, że wybierze nowy.
RF ma zero donacji. Za donate nie ma dosłownie nic. Nie wiem jak na Cerberusie. Dla mnie akurat to jest najważniejsze, bo 3 lata zmarnowałem na serwerach, które niszczyła donate system.
Gram na RF od ponad roku, i widziałem wiele klanów przychodzących na server i wielu nowych graczy, którzy bardzo szybko dogonili starych wyjadaczy. S80 to banał, 85 + suby kwestia czasu. Z epicami już gorzej, ale na nowym servie też mało kto ma na nie duże szanse. Zależy jak się kto ustawi:>.

Ogólnie moim zdaniem serwer gwarantuje dobrą zabawę i mimo że nie wystartował tydzień temu warto tam osiąść.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 12, 2010, 04:04:02 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli

australopiteki
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 12, 2010, 04:14:56 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli

australopiteki
hahah XD o kurwa  :o Zresztą jak na większości serwerów. On chociaż w prost to powiedział xD
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:50:27 am »
lol, miałem opisać każdy szczegół rozwoju postaciXD? No proszę Was...





  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2010, 08:54:14 am »
na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:10:29 am »
na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)
RF jest maks. blisko retail. Więc przy rate 4x, na Gracii Epilogue, jeżeli nie grzebali z vitality (itp) - maks. dwa tygodnie żeby dobić 76. Tak jest przy retailowych ustawieniach. U siebie wszystkie vitality, szmatality itd mam obniżone 2x (jeszcze do niedwana w ogóle było całkowicie wyłączone). I też nie wiele dłużej ludzie robią posty. W miesiąc spokojnie da się wykoksać dowolną postać od zera, żeby zacząć grać na oly. Bez nolifowania. Grając po 2-4h dziennie.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:54:16 am »
na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)
RF jest maks. blisko retail. Więc przy rate 4x, na Gracii Epilogue, jeżeli nie grzebali z vitality (itp) - maks. dwa tygodnie żeby dobić 76. Tak jest przy retailowych ustawieniach. U siebie wszystkie vitality, szmatality itd mam obniżone 2x (jeszcze do niedwana w ogóle było całkowicie wyłączone). I też nie wiele dłużej ludzie robią posty. W miesiąc spokojnie da się wykoksać dowolną postać od zera, żeby zacząć grać na oly. Bez nolifowania. Grając po 2-4h dziennie.

napisz mi na pw, nazwę twojego serwera (by nie robić tu reklam w temacie innego serwera), bo nie mogłem znaleźć prezentacji.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Epilogue
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:02:58 am »
na 1 stronie masz zaprezentowany server

bump


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Epilogue
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:21:36 am »
A to dodam cos od siebie. Co do tego serwera, bylem na nim od poczatku. Przez pierwsze kilka miechow, online byl w okolicach 20-100 (2-3 klany, Order of Crimson, Yokels, Mercenaries). Pozniej Nekys ukryl ilosc online i serwerek zaczal sie rozwijac. Byly momenty, gdy GM ustawial "boty" przy gatekeeperach w miescie, ktore staly i nic nie robily, by nowym wydawalo sie, ze jest wiecej ludzi, niz jest.

Mimo to, serwer byl naprawde dobry. Naprawde dobry i ogarniety GM, ktory dbal o graczy i pracowal caly czas nad plikami. A z czasem, jak kazdy dobry serwer, Raid Fight urosl. Moge smialo i w ciemno powiedziec, ze przewinely sie przez niego tysiace graczy.

Osobiscie gram w l2 od czasow recenzji w cd-action. ;] I ani przed, ani po pobycie na RFie, nie znalazlem lepszego serwera. Warto, polecam. :) I pozdrowcie Nekysa, jak kiedys na niego wpadniecie. : )
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 22, 2010, 02:02:50 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli, to pewnie, że wybierze nowy.
RF ma zero donacji. Za donate nie ma dosłownie nic. Nie wiem jak na Cerberusie

my również nie mamy doty na itemy.

na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)

Nie prawda, to mój skrypt i pokazuje również offline shopy.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 22, 2010, 03:22:07 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli, to pewnie, że wybierze nowy.
RF ma zero donacji. Za donate nie ma dosłownie nic. Nie wiem jak na Cerberusie

my również nie mamy doty na itemy.

na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)

Nie prawda, to mój skrypt i pokazuje również offline shopy.
może był modyfikowany bo online na stronie a w grze jest czasami inny na stronie prawdziwy bez shopów , w grze z shopami. na RF nic a nic z donate nie ma a wy macie bodajże agationy :D


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 22, 2010, 03:33:24 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli, to pewnie, że wybierze nowy.
RF ma zero donacji. Za donate nie ma dosłownie nic. Nie wiem jak na Cerberusie

my również nie mamy doty na itemy.

na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)

Nie prawda, to mój skrypt i pokazuje również offline shopy.
może był modyfikowany bo online na stronie a w grze jest czasami inny na stronie prawdziwy bez shopów , w grze z shopami. na RF nic a nic z donate nie ma a wy macie bodajże agationy :D

Nie był, to skrypt który nekys ma ode mnie, widocznie coś w grze jest inaczej.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Final
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 22, 2010, 04:21:10 pm »
Jeżeli komuś zależy na tym, żeby wystartować na nowym serwerze, gdzie jeszcze się ludzie nie rozwinęli, to pewnie, że wybierze nowy.
RF ma zero donacji. Za donate nie ma dosłownie nic. Nie wiem jak na Cerberusie

my również nie mamy doty na itemy.

na stronie rf jest pokazywany prawdziwy online bez off shopów , jak na server ktory stoi już jakiś czas oraz klany które odeszły , przyszły nowe online trzyma się prawie cały czas około  +2k ppl czasami 2,6k więc warto zagrać :)

Nie prawda, to mój skrypt i pokazuje również offline shopy.

Tak jak i my, i z tego co widzę na sporo wcześniej niż RF się pojawił ;) Właściwie to za tydzień nie będzie w ogóle doty, nawet na zmianę kolor nicka - mamy sponsora :)

Tam skrypty... :P Trza wymyślać coś nowego, żeby serwer się wyróżniał. Ostatnio coraz cieżej z tym:
http://angakaran.cc/doc/mgmt3.jpg
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 04:22:50 pm wysłana przez szponiasty »
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Epilogue
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 23, 2010, 01:19:48 pm »
2,8k  wczorajszy online , Server  revision 5139


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 RaidFight -- Low Rate -- Gracia Epilogue
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 24, 2010, 11:15:52 pm »
+3k online aż mnie to dziwi  :o