Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 584339 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #625 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:48:04 pm »
1 skill = ks, bo dmg garena jest zalosny.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #626 dnia: Styczeń 22, 2011, 06:56:12 pm »
Słaby jest i tyle zdania nie zmienie, buildów testowałem dużo. Nie jest carry bo farmiąc nim 30min dalej jesteś useless a farmiąc Ashe 30min albo innym hard carry ownisz każdego.
Chyba grasz z zamknietymi oczami jak nie umiesz nic zrobic Renkiem.Powtarzam po raz kolejny to postac to nie faceroll, ze uzywasz kazdego skilla (hehe tutaj mozna powiedziec o Garenie, ktorym grasz) nie wazne w jakiej kolejnosci.Tutaj patrzysz na furie, czekasz na odpowiedni moment i rach ciach +1.Ta postac nie jest killerem i nie ma takiego uber ks skilla jak Garen.To jest bardziej support/offtank, ze wzgledu na redukcje armora ze skilla E i stuna z W.Na dodatek mozna walnie przywalic komus jak sie az prosi.

Mow/pisz sobie co chcesz, ale to Ty wychodzisz na idiote, a nie ja, bo nie umiesz uargumentowac swojej wypowiedzi tylko dajesz teksty typu "ja swojej opini nie zmienie".



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #627 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:57:18 pm »
Eeeee... o kurcze wyszedłem na strasznego idiote i nooba bo gram garenem i uważam że rene jest słaby. Nie gram tylko i wyłącznie garenem, ale lubie kosić noobków i kończyć grę ze statami 1x-0, garen to taki mój fun champ gdy gram normale.

Zauważyłem wśród samozwańczych "pr0" że od razu gdy ktoś przyznaje się do gry garenem to jest noob, no skill, kser itd.
Garen jest po to aby sie bezczelnie przepchnąć przez cały team wroga i szybko załatwić papierowego carry, jego damage nie jest najlepszy ale żeby pojechać papiera wystarcza, a ulti używam jako niszczyciela beef'ów a nie do ks'owania.

Nie wiem czy czytałeś forum lola ale wiele osób dość mocno narzeka na renka, co mnie nie dziwi. Zrobiłem nim 10 gier, próbowałem różne buildy między innymi taki jaki podajecie i wg. mnie jest słabą postacią. I czemu najeżdżasz na mnie że nic nim nie umiem zrobić? Napisałem że miałem nim dobre staty ale grając inną postacią byłbym w stanie zrobić wiele wiele więcej. I nie wciskaj mi kitu że muszę się nim nauczyć grać i wiedzieć na który skill furię wykorzystać bo to zwykłe mydlenie oczu, w lolu champ ma tylko 4 skille, 1-3 gier i powinieneś mieć champa obcykanego.

Na dodatek mozna walnie przywalic komus jak sie az prosi.

Mow/pisz sobie co chcesz, ale to Ty wychodzisz na idiote, a nie ja, bo nie umiesz uargumentowac swojej wypowiedzi tylko dajesz teksty typu "ja swojej opini nie zmienie".

Tak to ja jestem idiotą, a teraz powiedz nam co chciałeś nam przekazać w tym zdaniu.

I dlaczego oskarżasz mnie o brak argumentów? Napisałem że ma słabe obrażenia, jest miękki i bez ulti nie ma po co się pchać w zadyme. Napisałem że nie zmienie opinii i co w tym złego? Argumenty mam tylko do Ciebie nie docierają. Zagraj ze mną, pokaż mi jak można zrobić z renka użyteczną bestie i udowodnij że to co piszesz przekłada się na Twoją gre.

PS. Frozen malleta uważam za item zbyt drogi jak na to co oferuje i na żadnej postaci go nie używam, zdanie to podzielają również high elo playerzy ^_^ żeby nie było ze tylko nooby tak myślą ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 10:47:21 pm wysłana przez Vascius »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #628 dnia: Styczeń 23, 2011, 11:43:50 am »
Jasne, mozemy zagrac nawet dzisiaj/jutro jak bd mial czas.
Postacie chcesz ogarniac po 1-3 grach? To chyba na tyle, zeby wiedziec co jaki skill robi, a nie w jakiej sytuacji go zastosowac.
Garenem umiesz wbic w srodek team fightu i wykonczyc papiera, a Renkiem czegos takiego nie potrafisz? Nie mowie, ze gram nim jak pro high elo playerzy, ale na 100% umiem zrobic cos wiecej w team fightcie niz spamowac skillami.
Na forum ludzie placza, ze Renek jest slaby no fakt, ale na tym forum 3/4 osob placze, nawet o to, ze ktos w grze napisal do nich "noob l2p".Tak to juz spolecznosc na m. in. polskich forach.Czemu tak jest? Nie wiem i nie potrafie na to odpowiedziec.
Tutaj mallet nie ma pelnic funkcji itemu do robienia dmg, ale uzupelniac hp dac slowa, zeby dzieki atmie zaczac siekac ludzi.
Nawet nie mowie, ze bede mial 10 killi, bo ta postac nie jest od zgarniania ich.
Dodaj mnie do friendow na EU i jakos sie dogadamy na gre.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #629 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:50:05 pm »
Bo z renkiem jest taki problem że jak się wbijesz żeby wykończyć papiera to nawet do niego nie dojdziesz i leżysz.

Zaś jeśli chodzi o malleta to bardziej chodzi mi o to że jeśli chce mieć slowa to wole złożyć randuins omen który daje świetne defensywne bonusy i do tego masz active aoe slow.

Żeby wiedzieć jak działa skill dokładnie wystarczy mi 1 gra, ogarnięcie postaci też szybko przychodzi. Ostatnio kupiłem Udyra i miałem blade pojęcie o tej postaci wcześniej, mimo tego już w 1 grze świetnie sobie radziłem z wykorzystywaniem odpowiednich stance i byłem chyba nawet najlepszy w teamie.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #630 dnia: Styczeń 23, 2011, 04:31:53 pm »
Udyr po 2 ostatnich patchach (albo po 3, juz nie pamietam) to juz nie ten Udyr, zobacz sobie jaki byl miesiac temu.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #631 dnia: Styczeń 23, 2011, 08:10:59 pm »
Nigdy wcześniej mnie on nie interesował, to teraz jest mocniejszy czy słabszy??

BTW w lolu masz nick Seken??


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #632 dnia: Styczeń 23, 2011, 08:46:06 pm »
Senaju.
Teraz jest wrecz banalny, kiedys pomimo iz byl mniej wiecej tak samo silny jak teraz, trzeba bylo umiec nim grac.Od tego patcha max tigera i ludzie, ktorzy graja nim 1szy raz spokojnie nim ownia.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #633 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:38:08 pm »
To podałem akurat jako przykład, ale z większością postaci tak mam. Zasadniczo jeśli potrafisz już dobrze grać w LoL'a to ogarnianie kolejnych postaci żadnego problemu nie stanowi. Pozostaje jeszcze kwestia ogrania danego champa żeby wiedzieć na co go stać w danej sytuacji.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #634 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:03:24 pm »
Jasne, ogarniecie PODSTAWY championa to zaden problem, ale zeby wiedziec co zrobic w innych sytuacjach (np ktore przejscie zablokowac sciana Anivia) wymaga juz wiekszego ogarniecia.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #635 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:55:29 pm »


  qq


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #636 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:01:06 pm »
Mogles sobie znalezc premade i grac, a nie z randomami jak nie wyrabiasz.Kasa na skiny poszla sie jebac.
W co teraz bedziesz gral?



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #637 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:03:51 pm »
Moze wroce do bad company 2 wroce poki TERA nie wyjdzie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #638 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:05:15 pm »
Shen od kiedy tylko pamiętam, solował i narzekał, że trafia na samych nieogarów, retardów, czy to w L2, czy w innych grach.

Ja zawsze skupiałem się na tym, by mieć z kim w coś pograć (L2 - constans party, BFH - grupka znajomych do premade, LoL min 3-4 osoby, które składają ze mną sensowny team)

Taka gra jest 10000000X lepsza niż z lol randomami i unikam nerwów. W ogóle jak czytam wypowiedzi ludzi, co płaczą, że trafiają ciągle na nobów itd. to mi się tylko z nich śmiać chce, że nie znaleźli sobie jeszcze grupki znajomych. W końcu na forum LoL-a co 2 osoba płacze, że on jest zajebisty, tylko jego team beznadziejny. To dlaczego połowa tych uber koksów nie złoży sobie pre made? : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #639 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:10:04 pm »
narzekał, że trafia na samych nieogarów, retardów, czy to w L2, czy w innych grach.
  Pierwsze slysze, to Ty chyba zmieniales klany co chwile bo wszedzie robiles dymy. Jakie to sa te inne gry?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #640 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:24:40 pm »
Wiesz, ja jednak na Franz i tak się dobrze bawiłem ze swoim PT, póki nei trafiliśmy na Viriskena. Klanów jakoś nie zmienialiśmy specjlanie.

Głównei w twoim przypadku mam na myśli L2 i LoL'a, że zawsze byłeś takim outsiderem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #641 dnia: Styczeń 25, 2011, 04:45:50 pm »
ja mam od tygodnia same lose. było 16 pod rząd potem 1 win i znowu 5. niestety moja ekipa przeszła na HoN a potem wróciła do l2 :.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #642 dnia: Styczeń 25, 2011, 05:45:46 pm »
Szukaj nowych ludzi, chociazby na forum LoL'a.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #643 dnia: Styczeń 25, 2011, 05:55:44 pm »
A mi w honie MMR z 1500 spadło na 1250 ;D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #644 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:01:19 pm »
ja mam od tygodnia same lose. było 16 pod rząd potem 1 win i znowu 5. niestety moja ekipa przeszła na HoN a potem wróciła do l2 :.
Haha znam to, grajac vladem i sona na przemian wyszedlem z elo 800 na prawie 1300, wrocilem do grania ulubionymi champami i spadek do 1050-1150. Graj duo z Sekenem, on ma chyba elo powyzej 1300 to Ci pomoze.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #645 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:37:25 pm »
Ogarnij kilka różnych champów i bierz to czego brakuje w teamie, chociaż jak będziesz grał z noobami to nic ci nie pomoże :P.

Ja zauważyłem że nie ma nic gorszego w teamie niż brak dobrej inicjacji, więc często gram Malphite'm :].


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #646 dnia: Styczeń 26, 2011, 04:53:46 pm »
wiesz moim mainem była katrina
ale po rankedzie (kat xin mundo i jakis 2 magów) kiedy xin kazał mi tankowac na kata a sam czekał z mundo w krzakach zwątpiłem i przestałem grać rankedy.
Teraz gram tylko ip farme :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #647 dnia: Styczeń 26, 2011, 05:00:18 pm »
wiesz moim mainem była katrina
ale po rankedzie (kat xin mundo i jakis 2 magów) kiedy xin kazał mi tankowac na kata a sam czekał z mundo w krzakach zwątpiłem i przestałem grać rankedy.
Teraz gram tylko ip farme :D
Mozemy zagrac pare razy normale, potem rankedy.Jakos udalo mi sie wejsc do 1300 ELO, moze we 2 bedzie latwiej.
Dodaj mnie do friendow, nick w grze senaju.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #648 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:18:25 pm »
wiesz moim mainem była katrina
ale po rankedzie (kat xin mundo i jakis 2 magów) kiedy xin kazał mi tankowac na kata a sam czekał z mundo w krzakach zwątpiłem i przestałem grać rankedy.
Teraz gram tylko ip farme :D
Mozemy zagrac pare razy normale, potem rankedy.Jakos udalo mi sie wejsc do 1300 ELO, moze we 2 bedzie latwiej.
Dodaj mnie do friendow, nick w grze senaju.

No w duo już można pociągnąć grę. Brakuje mi trochę tego, żeby rankedy we 3 grać na 5v5, bo tak we 2 to trochę i tak za mało czasami.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:04:02 pm »
Ja też moge z wami pograć.
Nick w grze ViG0 (zero na końcu)

W low elo spotyka się nieraz takich nieogarów że wole już z botami pograć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 10:07:21 pm wysłana przez Vascius »