Witaj
Gość

Wątek: SZUKAM KLANU NA RPG CLUB X 5 -  (Przeczytany 3343 razy)

  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

SZUKAM KLANU NA RPG CLUB X 5 -
« dnia: Luty 26, 2010, 01:17:50 pm »
Witam!

Zamierzam grać bersekerem na nowym serwerze  rpg club .
I teraz pytanie czy idzie jakas zgrana ekipa , badz jakis klan ktory rekrutujacje ma otwarta , szukam ludzi by z kims zaczac gre na nim bo samemu na takim serwie to raczej nieciekawa historia.

Doswiadczenie mam spore takze czekam na wasze propozycje/

pozdro
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2



Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
new future.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM KLANU NA RPG CLUB X 5 -
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2010, 10:37:20 pm »
pytam sie powaznie , czy jest jakas ogarnieta ekipa ktora szuka aktywnych graczy jesli tak pisac , ost mam sporo czasu po pracy wiec , szukam tylko ludzi i mozna pykac. Jak cos piszcie i nie piszcie tu bzdetów./
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: SZUKAM KLANU NA RPG CLUB X 5 -
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2010, 12:11:27 pm »
Jest kilka klanow na rpg co rekrutuja jeszcze i co najwazniejsze nie sa to jakies lol polskie klany ;]


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM KLANU NA RPG CLUB X 5 -
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2010, 12:46:46 pm »
a moiglby ktos podac w ogole , system badz patcha , w ogole co trzeba miec zeby zagrac na rpg clubie , bo stronka mi nie dziala , jak by ktos mogl wrzucic tu odpowiednie pliki bylbym wdzieczny.
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted