Witaj
Gość

Wątek: ★★★ L2Rox Lineage2 Gracia Epilogue x10 ★★★  (Przeczytany 16586 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 21, 2010, 09:12:25 pm »
Od Insecta otrzymałem dzisiaj wiadomość, że Serwer przeszedł w końcu na owe pliki L2DC.

Changelog

Powtórka z zabawy ^^?

Evilusa znasz to po co starasz się błysnąć ironią?


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 21, 2010, 09:39:16 pm »
Od Insecta otrzymałem dzisiaj wiadomość, że Serwer przeszedł w końcu na owe pliki L2DC.

Changelog

Powtórka z zabawy ^^?

Evilusa znasz to po co starasz się błysnąć ironią?

no wlasnie Evilus mi pisal ze sa na l2js :P

I po co drugi temat o tym samym serverze?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 10:05:22 pm wysłana przez InsOmnia- »
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 21, 2010, 10:39:35 pm »
Nie wiem, pisze to co mi pisał Insect. Jeśli ci coś tam nie pasuje to pisz do niego.

Ja nie jestem w teamie.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 29, 2010, 03:07:45 am »
Witam prace z serwerem L2Rox prawie dobiegają końca ... :) Teraz będziecie naprawdę zadowoleni ;)Po ostatnim update wiele się zmianło.
 Więcej informacji na naszym forum L2Rox w dziale Update L2Rox lub na naszym Tracku  f1nd.pl/track

A to praca wykonana przez jednego z naszych graczy podczas ostatniego Eventu ;)




PS: Mój post proszę potraktować jako poglądowo informacyjny  ...



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 29, 2010, 05:11:26 am »
Ja bym tej grafiki Insect na waszym miejscu nie rozpowszechnial. Nie wiem czemu ale nasuwaja mi sie od razu zle skojazenia z nia zwiazane. Mianowicie takie: Poszukiwani aktywni gracze w zamian za kase lub 4 piwa nie od administracji serwera a od zwyklego gracza ktory bezinteresownie placi nowym za to ze beda grac akurat na tym serwerze. I wlasnie to bezinteresownie mi sie zle kojazy poniewaz nie bardzo mi sie chce wierzyc ze ktos placi komus a sam nie ma z tego kozysci (z drobnymi wyjatkami) przez co moze sie wydawac ze ja ma np w postaci czegos na serwerze od administracji ale to tak jak mowie daleko idace myslenie.

Zeby nie bylo nie scislosci to tylko taka moja interpretacja tego ktora mi sie nasunela od razu jak to zobaczylem a skoro ja tak to odebralem to i ktos jeszcze moze :D


//Edit
No chyba ze to zostalo wykonane przez gracza dla administracji ktora zamierza kazdemu nowemu zafundowac dotacje o wartosci 4 piw wowczas to co napisalem nie ma sensu ale kto wie czy 2 opcja nie bedzie gorsza od tej pierwszej :D

Nie gram na serwerze nie wiem dokladnie na czym polegal event tak ze jesli to co napisalem to glupoty calkowicie nie pasujace do tej sytuacji to prosze mnei prawic a moderatora o skasowanie postu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2010, 05:22:38 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 29, 2010, 08:33:52 am »
Omg... Przecież to było w formie żartu... :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 29, 2010, 12:06:39 pm »
Witam. Naito Tak owszem lecz obrazek jest w formie żartu I Jak na dole napisałem post poglądowo informacyjny ... :)  Myślę że autorowi tyle się należało ,iż praca naprawdę ładna :) Pozdrawiam



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 29, 2010, 12:31:57 pm »
Jeżeli chcecie nowych graczy, musicie ich czymś zachęcić, jakąś atrakcją dla nowych, bo mogli jakoś dogonić 'starych'.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 29, 2010, 04:05:12 pm »
postawic mid rate serwer np :d
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 29, 2010, 05:49:18 pm »
x15 z npc od klasy bez npc do suby(...)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2010, 06:56:33 pm »
Oj Wy i wasze pomysły ... :) Wystarczy sprawdzać dział update i pilnować spraw związanych z serwerem a nie otwierać następny ... Nie tędy droga . :)
Pozdrawiam.



  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2010, 06:10:12 pm »
Nowy L2Rox Event wystartował     
Rabbits to Riches Event
[/color]


. Wiecej informacji odnosnie Eventu znajdziecie na naszym forum ...

Pozdrawiam Administrator L2Rox



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 31, 2010, 06:24:48 pm »
imo rox fail z 2k online zrobilo sie 600..


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2010, 07:01:30 pm »
Po pierwsze 2k nigdy nie było po 2 nie liczy się ilość Tylko jakość. A gracze sami widza w jaki sposób serwer pracuje ostatni restart był 6 dni temu ... Wszystkie problemy z softem są sumiennie poprawiane , Puff jest to robione dla wychowanych ludzi a nie dla wulgarnych dzieci ... Ci nie wychowani maja już bana a mój mail jest zaspamowany przeprosinami ... Jeszcze kilka dni i zostaną wyeliminowane wszelkie problemy i będzie to serwer na którym będzie działało wszystko tak jak na officialu ... :) A co do online to wiesz jaki poligon mieliśmy jak się w serwerowni w Krakowie popaliły maszyny ... Teraz od kiedy serwer została przeniesiona do serwerowni w *DE już nie ma żadnych problemów. Nie będę wypisywał jak działa soft co już naprawiliśmy co jest w planach bo najprościej będzie sprawdzić samemu ... Przed tym proponuje wejść na kilka innych serwerów gdzieś u góry widziałem z nimi spam w roli głównej wtedy będziecie mieli porównanie ile pracy i serca wkładamy w L2Rox ;) By działał jak działa na ta chwile :)

Pozdrawiam administrator L2Rox



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 31, 2010, 07:25:57 pm »
Puff jest to robione dla wychowanych ludzi a nie dla wulgarnych dzieci ... Ci nie wychowani maja już bana
czy ja jestem wulgarny :O mowie tylko swoja opinie o twoim lol servie ;]


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 31, 2010, 07:35:27 pm »
PUFF A czy ja mowie ze Ty wulgarny jesteś ;) Sam doskonale wiesz jak się zachowują Polacy ... A z tego co pamiętam to chyba coś z twoja postacią tez było robione  ... (unjail) (unchatban) Nie pamiętam
Ale jak nie pamiętam to dobrze ... :) (A jeśli się mylę to przepraszam może podobny nick.)

Pozdrawiam



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 31, 2010, 08:08:33 pm »
inny nick miałem taki ee w full s ale mi eq przepadło wiec się rozstałem z servem


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 31, 2010, 08:09:23 pm »
Puff jest to robione dla wychowanych ludzi a nie dla wulgarnych dzieci ... Ci nie wychowani maja już bana
czy ja jestem wulgarny :O mowie tylko swoja opinie o twoim lol servie ;]

PuFF - śmieszne jest nazywać taki server "lol serverem" - zastanów się zanim coś napiszesz.

Server ma dobre pliki, 700 online to dobry online, świetny sprzęt.

Ale cóż, są osoby, którym nic nigdy nie odpowiada.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 31, 2010, 08:17:38 pm »
hmm 700 online jak na polskie realia x10 to dużo ale imo ile tutaj z 1,5 mies tamu online?, nie wnikam bo po ostatniej pro cofce mi all zniknęło.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 31, 2010, 08:58:29 pm »
Tak wiem gorąco przepraszam było to 2 dni po przeniesieniu serwerowni do Niemiec ... Problem z mysql. Teraz już jest automatyczny backup co 12h.  Chyba lekko przesadzasz ,chyba że zrobiłeś postać w 48 godzin ;D
Nie mniej jednak zostały zorganizowane doskonałe Eventy 1 z nich trwał 6 godzin :) (Do niedzieli będą organizowane rozgrywki w Coliseum)
Jeszcze raz gorąco przepraszam za zaistniałą sytuację nowe scrypty zapewne zapobiegną takiemu zdarzeniu...
Pozdrawiam . ;)



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 31, 2010, 09:03:16 pm »
nie chodzi mi o pixelle tylko chodzi mi o to ze twój serv teraz Bardzo poupadał.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:06:29 pm »
PUF Sam wiesz ze teraz były przeprowadzane gruntowne prace z softem maszyna i serwerownia ... Ostatnie online L2Rox 113 godzin bez restartu,powoli powoli na wszystko przyjdzie czas ... Z dnia na dzień coraz więcej rzeczy działa jak na officialu tak ze to kwestia czasu kiedy online wróci do dawnego stanu . Nie ma wiele serwerów na którym działa Hellbound w 100% czy innego tego tupu lokacje.  Dla nas najistotniejsza sprawa było dopracowanie softu Tak by wyeliminować problemy z randomowym traceniem exp`a czy lagowaniem serwera po 24h pracy . Do tego celu powstał track f1nd.pl/track Tym sposobem jesteśmy w stanie zapewnić wam stabilny porządny serwer . Na ta chwile jesteśmy na etapie dopracowania 2/3 questów s80 I wszystko będzie gotowe :)

Pozdrawiam Administrator L2Rox

greetings to Lineage2.com.pl



  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:44:02 pm »

Pragniemy poinformować, że projekt L2Rox jest gotowy w 95% . Ponadto należy wspomnieć, że serwer jest stabilny i działa na najnowsze oprogramowaniu. Dzięki któremu restarty ograniczone zostały do minimum. 6 Dni Uptime. Wszystkie questy, instancje, enchant skill, rb , fortece, balance class  Działają jak na serwerze officjalnym . Co więcej, mamy nowe skrypty systemu bezpieczeństwa.


Teraz mamy czas na zorganizowanie kilku ciekawych Eventów Takich jak :

* Derby PvP: Rozpoczną się 12 Kwietnia a finałowe walki będą 18 Kwietnia o 17:00 GMT.
* New Event HANDY'S BLOCK CHECKER GAME
* Rabbit to riches
* No life Event Rozpocznie sie 18 Kwietnia Zakończony zostanie 1 Czerwca . Swój status bedziesz mógł sprawdzać na naszej stronie .Do wygrania koszulki L2Rox !!!!! Oraz specjalne transformacji....

 

Pozdrawiam Administrator L2Rox Network

Więcej informacji znajdziesz na forum L2Rox
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2010, 12:46:47 pm wysłana przez Insect »



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 12, 2010, 06:44:25 pm »
szczerze to były spore problemy rollbacki ale juz jesteśmy pewni ze to sie nie powtorzy. Server odżywa, nowe klany przychodzą na server. Zapraszam wszystkich kto lubie bawic sie gdyz pliki sa bardzo dobre.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 1

  • www.l2rox.net
    • L2Rox Network
Odp: LineageII][L2Rox Nowy Serwer
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 13, 2010, 01:19:31 pm »
Nowy ciekawy Event HANDY'S BLOCK CHECKER GAME

Rozwój przyniósł nową grę na Fantasy Island o nazwie Handy's Block Checker.


Więcej informacji na forum L2Rox Handy's Block Checker

Pozdrawiam Administrator L2Rox