Witaj
Gość

Wątek: Party Nighmtare x30  (Przeczytany 1785 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Party Nighmtare x30
« dnia: Kwiecień 04, 2010, 06:11:29 pm »
Chetnie pogram z ludzmi ktorym samotne expienie znudzilo sie:)

mam lvl 64 Gladiator ubrany w MJ set i bron Kesh*kesh +2

wiec nie jestem az tak slaby hehe:) pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos sie do wspolnej gry znajdzie:)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2010, 07:05:05 pm »
Rly?

Dobij baiuma/anta/antka + DN set + Duale s +10 ze stackiem i noblem i zacznij szukać.


Wbicie 76 i to gladem to maks 3 dni
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2010, 07:21:13 am »
Na af to 1-80 sie wbija w 1  :bump:


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2010, 10:24:50 am »
Czemu burzycie chłopakowi jego świat i przyjemności z gry, skoro mówi ze jego glad nie jest slaby to tak jest, na pewno są moby które nie mają szans  :)

@HellSign
On nie szuka Pvp tylko pomocy w expie

@Robinho15
Takich ludzi szukaj raczej już w samej grze, którzy expią tez sami na podobnych lvl i lokalizacjach
lub po prostu postaraj się "zaciągnąć" do jakiegoś młodego klanu gdzie nie ma samej Szlachty "PRO" 


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 10:27:19 am wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:02:33 am »
gdzie nie ma samej Szlachty "PRO"

"Zapomniał wół jak cielęciem był"


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2010, 12:09:34 pm »
gdzie nie ma samej Szlachty "PRO"

"Zapomniał wół jak cielęciem był"

to był komplement czy ty mnie obrażasz ? 
bo jeśli nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi to chodziło o brzmienie ironiczne i aluzje do wypowiedzi HellSign'a

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 12:25:54 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2010, 01:53:40 pm »
maks 3 dni pozdrawiam kolege bez zycia pooza gra  8) :gratulacje:

ja gram max po 2-3h dziennie;) i nudno mi sie samemu chodzi to jedyny powod wale na dead forest i mam moby na 2 skille... zreszta juz kolejny raz kolego Hellsign pokazujesz brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem ostatni moj temat rowniez odpowiedziales niewiadomo na co... to tak jak bym zapytal gdzie moge zmieni profesje z gada na dualist jak juz mam zrobiony quest znajac zycie pan HS odpowiedzail by:
Dobrze sie expi w LOA na tym lvlu ale kup sobie S-grade duale... ;) :respekt:

wiec nie odpowiadaj na moje tematy albo zmien dillera...

takich klanow prawie nie ma... a znalesc kogos obecnie na DN do pt to naprawde problem zadko kto w ogóle odpowie mam wrazenie ze same boty graja...


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 05, 2010, 02:54:02 pm »
Jeżeli chcesz się z kimś podexpić to idź do klanów WP albo MasterGame. To są klany rozwijające się, często expiącę i kampiące golkę. IMO jedyny dobry wybór na twój lvl.

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2010, 03:11:10 pm »
maks 3 dni pozdrawiam kolege bez zycia pooza gra  8) :gratulacje:

ja gram max po 2-3h dziennie;) i nudno mi sie samemu chodzi to jedyny powod wale na dead forest i mam moby na 2 skille... zreszta juz kolejny raz kolego Hellsign pokazujesz brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem ostatni moj temat rowniez odpowiedziales niewiadomo na co... to tak jak bym zapytal gdzie moge zmieni profesje z gada na dualist jak juz mam zrobiony quest znajac zycie pan HS odpowiedzail by:
Dobrze sie expi w LOA na tym lvlu ale kup sobie S-grade duale... ;) :respekt:

wiec nie odpowiadaj na moje tematy albo zmien dillera...

takich klanow prawie nie ma... a znalesc kogos obecnie na DN do pt to naprawde problem zadko kto w ogóle odpowie mam wrazenie ze same boty graja...


Twój wybór, kolego z życiem, płaczesz tutaj na forum już tydzień... BTW wbicie 76 na dragonie to mhmm 20h gry więc STFU... mana pots+eq tak łatwo dostępne, że żal
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2010, 03:53:55 pm »
Post na poziomie gimnazjum.
Dobrze, ze koniec przerwy swiatecznej sie zbliza.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2010, 07:10:32 pm »
dawaj w 20h 76 lvl;) w szczegolnosci ze trzeba miec rbonie i armor ktore az tak latwo zdobyc sie nie da chyba ze rozmawiam z donatorem... to forum nie jest zbyt dobre macie siebie za nie wiadomo kogo bylo kiedys 1000 razy lepsze forum szkoda ze juz go nie ma i pozostaly tylko takie gowna gdzie kazde pytanie nie ma odpowiedzi natomiast piszacy je dostaje tylko obelgi od ludzi ktorzy nie sa w cale lepsi... heh przerwa swiateczna sie skonczy i bedziesz musial isc do szkoly.. bo ja juz dawno tam nie chodze


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 05, 2010, 07:11:52 pm »
Nie nie obrażam cię  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Party Nighmtare x30
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2010, 07:18:34 pm »
kiedys 1000 razy lepsze forum szkoda ze juz go nie ma i pozostaly tylko takie gowna gdzie kazde pytanie nie ma odpowiedzi natomiast piszacy je dostaje tylko obelgi od ludzi ktorzy nie sa w cale lepsi... heh przerwa swiateczna sie skonczy i bedziesz musial isc do szkoly.. bo ja juz dawno tam nie chodze

Sam lepszym przykładem nie świecisz, używając takiego języka, a wypowiedz Elvina była raczej skierowana do postu nad nią czyli do HellSign'a

Nie nie obrażam cię  :)

No ja myślę ;)


Temat zamykam, jeśli ktoś będzie chętny w expie z Robinho15 to na PW do niego

Pozdrawiam
Wasz kochany MOD :)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.