Witaj
Gość

Wątek: Dział Bugi!  (Przeczytany 124898 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:17:34 pm »
juz slyszalem hipotezy, ze community i administracja > pliki, a popatrz co sie stalo z dexem.....

Taka jest prawda, przynajmniej dla mnie najwazniejsze sa osoby z ktorymi sie gra i podejscia administracji do graczy.

- nikt nie otwiera serwera l2 bez zamiaru zyskow

<---

dla nas to zabawa, hobby.

Mysle, ze dotacje wprowadzicie, by moc utrzymac ten serwer. Cos w stylu l2ex. Duzo ludzi dotuje tylko po to, by sprzedac FA za adene, wiec z oplacaniem serwer przy takim online nie powinno byc problemu :)

Troszke lipa jezeli Wam sie to znudzi,mam nadzieje ze nie i serwer postoi kilka lat.

PS.Banujecie/Jailujecie ludzi za ciezkie slowa i obraze innych graczy na ogolnym czat?
Bo mam tutaj jednego takiego delikwenta-walnalem screeny.Jak sobie posiedzi w Jailu to zrozumie.

Tutaj leca jaile nawet za uzywanie nie wlasciwego jezyka na shoucie, wiec za takie cos raczej tez :) Insomnia proponuje wprowadzic auto chatbana jak ktos na shoucie bedzie pisal "wts "wtb "wtt" na jakims serwie cos takiego bylo i ludzie nauczyli sie, ze do tego sluzy +trade.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:57:55 pm »
Taka jest prawda, przynajmniej dla mnie najwazniejsze sa osoby z ktorymi sie gra i podejscia administracji do graczy.
niestety na dluzsza mete to sie nie sprawdza :(
przykre, ale prawdziwe


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 06, 2010, 01:03:14 pm »
Wejścia do GC są cztery a do drugiego świata (dawnego gc) jest tylko jedno. I tu mam pytanko tak stworzyliście to dawne gc, czy to niedopatrzenie, że przy pozostałych wejściach nie ma NPC do teleportu do dawnego światu?  :)

specjalnie :)
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 06, 2010, 04:56:32 pm »
Tylko 1 małe sprostowanie:


Z tego co wiem sam grales na Dex i teraz jak grasz na RuOff to negatywnie oceniasz inne prywatne serwery nie sprawdzajach ich.


Na dexie, to grała jakaś nędzna moja podróbka, co mi i na ru ofie nick zakosiła. Również kiedyś dawno temu jeszcze przed retailem i ru ofem grałem trochę na privach (z ~~2 lata czasy początku C3 na ofie), ale na bank nei takich chu** jak Dexbound...

No to byc moze sie pomylilem :p ale Outcasters tam gralo wiec myslalem ze Ty tez:D
BTW.Jak tam Wam na RuOff idzie?

Do przodu. Chętni na szczęście ciągle się pojawiają, tylko miejsca w klanie nie ma. Dziś weszła Freya już (na ofie pewnie gdzieś za 2-4 tygodnie dopiero). Wszystkie consty w miarę sprawnie się rozwijają, niedługo pewnie pojawiać zaczną się kolejne. Mam nadzieję, że tendencja zwyżkowa nie opadnie. A ty już skończyłeś grać? Bo myślałem, że niedawno jeszcze widziałem cię online...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 06, 2010, 05:22:46 pm »
Tylko 1 małe sprostowanie:


Z tego co wiem sam grales na Dex i teraz jak grasz na RuOff to negatywnie oceniasz inne prywatne serwery nie sprawdzajach ich.


Na dexie, to grała jakaś nędzna moja podróbka, co mi i na ru ofie nick zakosiła. Również kiedyś dawno temu jeszcze przed retailem i ru ofem grałem trochę na privach (z ~~2 lata czasy początku C3 na ofie), ale na bank nei takich chu** jak Dexbound...

No to byc moze sie pomylilem :p ale Outcasters tam gralo wiec myslalem ze Ty tez:D
BTW.Jak tam Wam na RuOff idzie?

Do przodu. Chętni na szczęście ciągle się pojawiają, tylko miejsca w klanie nie ma. Dziś weszła Freya już (na ofie pewnie gdzieś za 2-4 tygodnie dopiero). Wszystkie consty w miarę sprawnie się rozwijają, niedługo pewnie pojawiać zaczną się kolejne. Mam nadzieję, że tendencja zwyżkowa nie opadnie. A ty już skończyłeś grać? Bo myślałem, że niedawno jeszcze widziałem cię online...

Po odejsciu z const bo wtedy slabo sie rozwijalo dobilem jeszcze z 10 lvls a to bylo gdzies w maju czy cos i skonczylem z powodu braku czasu a pozniej i jeszcze reki w gipsie.
Samemu th kolorowo sie nie expi szczerze mowiac a ogarniac mi sie const nie chce bo tak jak wtedy chyba dopiero 3 sws nie wykruszyl sie po 35 lvl'u.Byc moze kiedys wroce i dobije z 70,a pozniej znow i 76.
Takie epizody na RuOffie xD
A z tym ze widziales mnie ostatnio online to raczej nie mozliwe :p
Mowisz Freya?Oo:D

Swietnie sie gra na RuOffie ale lekko zbrzydl mi ten xp,jak gralem na Teonie to i tak lekko sie meczylem z wbiciem 76 lvl a to bylo jeszcze za czasow Interlude [w sumie najfajniesza kronika]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 05:26:46 pm wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 07, 2010, 12:04:35 pm »
Sprawdzcie czestosc siadania m.crt i jego sile, bo tutaj dostaje info, ze nuk bije z regularow po 700 dmg, a  kryta po 3200. Co by sie w ogóle nie kalkulowalo.

W CC nie ma ani expa, ani vita na rb.

Wczorajszy Ocean Flame Ashakiel, kiedy dojdzie do polowy swojej wysepki, cofa sie do punktu spawnu z full hp i obstawa. Nikt go nie wyciagal poprostu sam podbiegl do kogos przy random targecie. Prawdopodobnie to ta nowa ai rbkow. 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 12:51:20 pm wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 07, 2010, 02:18:59 pm »
Nie wiem co jest z tymi kurami. Czasem jak przywołam ma normalny regen mp, czasem o połowę mniejszy. Kurak nie ma obciążenia.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 07, 2010, 02:26:26 pm »
Jutro rano będzie update, poprawi bardzo dużo u petów, kamaloki i pailaki.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 07, 2010, 04:02:21 pm »
Do tamtego postu, nie bede dopisywal tylko zrobie upa. Disarm mimo ze wchodzi na moby i rb to nie sciaga broni i dmg sie nie zmienia.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 07, 2010, 05:15:28 pm »
Do tamtego postu, nie bede dopisywal tylko zrobie upa. Disarm mimo ze wchodzi na moby i rb to nie sciaga broni i dmg sie nie zmienia.

mobom nie można dać disarmu, ich bronie nie mają statystyk, to tylko wizualizacja.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 07, 2010, 05:21:26 pm »
Na rpg club golkhonda dostawal disarm, bron znikala mu z lapy i bil po 20.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 07, 2010, 05:29:21 pm »
W takim razie musimy to sprawdzić. Zgłoszę to na bug trackera l2dc.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 07, 2010, 06:40:59 pm »
Insomnia czy w sztyletach na serverze możliwe jest umieszczenie SA Mortal Strike? ;>


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 07, 2010, 06:54:06 pm »
dobra a teraz ci pokażę róznicę miedzy twoim serwerem a : http://www.youtube.com/watch?v=Bi8yRJX3VpQ&feature=related
ps BD z polem na normalnym serwie lepiej sobie radzi  niz na tym  WL/Destro xD
Ustawiony maxymalnie w sciane,w rogach to samo sie dzieje co wy na to? :<


 



Akurat to co pokazałeś to tak, problem geoengine. Na l2j z jaskiniami zawsze był problem, może w końcu jak l2dc skończy własny geoengine to będzie to inaczej wyglądać, zobaczymy.



dobra insomnia ale to sie nie dzieje tylko w jaskiniach, dzis bylem na varce i przy kamieniach dzieje sie to samo;] i tam nie ma zadych jaskiń ;] byc może dlatego nie moge koksac normalnymi hitami bo moby mi wchodza na tą skałe (do góry xD)
zamiast stac na ziemi...


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:51:07 pm »
Mam jeszcze jedno pytanie, nawiazujac do mojego pierwszego postu. Razy ile jest przelicznyk m.crt na GE ? 2,5 ?

Bo jesli tak to cos tu sie chyba nie zgadza. Ten post jest czysto infoirmacyjny i dobrze bedzie jak nie zrobimy tutaj zbednego flamu.

http://i31.tinypic.com/23mvyw.jpg


Edit :

Bardzo czesto przy uzyciu bottle of soul (kamael) postac sie blokuje. Mozna biegac, targetowac, ale nie da sie bic ani rozmawiac z npc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 09:53:51 pm wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:52:23 pm »
Insomnia czy w sztyletach na serverze możliwe jest umieszczenie SA Mortal Strike? ;>
Ta, bo to interlude...?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:41:02 pm »
Mortal Strike to chyba juz w C4 zniknał
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:30:03 am »



Ataki magiczne mają dość duży rozrzut dmg ( czasami bije moba za 1300+ a czasami za ponad 2k ) wiec może to 500 było poprostu niska wartoscia a krytyk został podliczony z tej wiekszej?


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:40:24 am »



Ataki magiczne mają dość duży rozrzut dmg ( czasami bije moba za 1300+ a czasami za ponad 2k ) wiec może to 500 było poprostu niska wartoscia a krytyk został podliczony z tej wiekszej?

Jescze to bym zropzumial, ale takie rzeczy sa codziennie na pvp. Nieraz krytyki wchodza calkiem normalnie 2,5 / 3 x, a nieraz wchodzi taki mega krytol za 4-5 k przy regular hicue 500 - 800


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 08, 2010, 08:35:38 am »
aha, nie pamiętałem czy jeszcze są ;)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 08, 2010, 08:40:57 am »
Na tym screenie drugi hit jest bez songa na m def ;p chociaz i tak wydaje mi sie ze jest ten kryt przesadzony. Chyba ze to byl vortex to wtedy by sie w miare zgadzalo


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:01:44 am »
Lub poprostu mag ktory zadal ci dmg mial wiekszy lvl a ten 1 hit byl jednak najmniejsza wartoscia ( nawet na duzym lvl zdaza sie hitnac za 500 albo 2 k normalnym hitem co jest dosc dziwne )


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:27:51 am »
Na początku serwera magowie zawsze przodują, potem z czasem gdy będą FS, skille z 3 klas, wysokie lvle i dobre jewele to bardzo się zmieni. I tak jak ktoś wyżej napisał, każdy atak ma różny "rozrzut", tak samo jest z broniami, a magic critical jest limitowany.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:36:44 am »
Akurat takiego screena dało się tylko zrobić bo czat już któryś raz przeleciał za daleko po pvp. Ten mag ze screena duo bił z regulara za ok 500 i kilka razy wywalił cryta (w czasie trwania songa na m.def także) za dość dużą wartość która średnio pasowała do przelicznika


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:45:26 am »
UP
Daj nie zbite dowody na to i ten Twoj pasujacy licznik do tego nie pasujacego wtedy to zmienia
QQ
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.