Witaj
Gość

Wątek: Problem z logowaniem  (Przeczytany 2569 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Problem z logowaniem
« dnia: Lipiec 04, 2010, 04:12:06 pm »
Siemka. Jestem tu nowy. Chciałem zagrać na tym serwerze, ale mam problem. Otóż ściągnąłem L2 PTS i updatera, zrobiłem co miałem. Na stronie konto działa, natomiast w grze pisze mi "You are currently logging in. Please wait a moment" i nic się nie dzieje... Czy ktoś miał podobny problem? Co robić?


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2010, 06:24:38 pm »
Siemka. Jestem tu nowy. Chciałem zagrać na tym serwerze, ale mam problem. Otóż ściągnąłem L2 PTS i updatera, zrobiłem co miałem. Na stronie konto działa, natomiast w grze pisze mi "You are currently logging in. Please wait a moment" i nic się nie dzieje... Czy ktoś miał podobny problem? Co robić?
odblokuj w firewallu


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2010, 06:51:51 pm »
Jak to zrobić? Zapora Windows wyłączona, wszystko powyłączane? Nie instalowałem żadnych firewalli. Czy ktoś potrafi pomóc? Szukałem na necie, ale bez rezultatów...


Edit:
Problem sam się rozwiązał?;) W każdym razie dziękuję za próbę pomocy. Wszystko już działa. Do zobaczenia w grze;]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 11:15:14 am wysłana przez kirie »


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:48:35 pm »
to teraz sie pochwal co zjebales :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2010, 01:02:34 am »
To się nacieszyłem... Wbiłem chyba 26 lvl, wchodze wieczorem i ... znowu to samo:| Nie wiem co jest nie tak z tym...


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2010, 01:30:18 am »
To się nacieszyłem... Wbiłem chyba 26 lvl, wchodze wieczorem i ... znowu to samo:| Nie wiem co jest nie tak z tym...
no to chyba twoj net cos nawala....


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2010, 02:55:02 pm »
Znowu mogę grać, po zresetowaniu komputera. Jakoś sobie dam radę. Może kiedyś formata zrobię. Nie mam pojęcia co jest nie tak.