Witaj
Gość

Wątek: uuuu Elfy :P  (Przeczytany 3820 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« dnia: Listopad 29, 2005, 05:08:46 pm »
Wiec zaraz bede miec 40 lv elven wizardem i teraz mam do wyboru
SpS -najszybszy mag nuker itd itp :P
ES - Elemental Summoner przywoluje summona kasy mu nie potrzeba bowalczy za niego summon wiec co wybrac :/ SpS jest duzo heh xD
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

    • http://www.arvegil-art.prv.pl
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2005, 05:21:43 pm »
SpS lepiej się sprawdzi w PvP, ale wybór należy do ciebie ;)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2005, 06:06:27 pm »
Niechodzi mi o pvp tylko o levelowanie :P
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2005, 06:20:05 pm »
to te sps lepszy summoner to moim zdanie dla ludi ktozy graja dla czystej przyjemnosci i znudzily im sie wsystkie inne postacie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2005, 06:25:56 pm »
Summoner... lepszy wg we wszystkim. I nikt Cie nie zwyzywa za masz lamerska postac i ze usypiasz wszystko naokolo ;P BTW: summoner na wysokim lv soluje baaardzo mocne moby (np te w ToI) :) Raid Bossy ponoc tez :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2005, 07:03:08 pm »
SpS to taka lama, a w dodatku moze atakowac tylko jednego przeciwnika, w PvE o wiele lepiej sprawdza ES (o ile nie jest zbugowany), ES (a raczej Unicron Mirage) potrafi walic Czarem paru przeciwnikow na raz, to taki Magowy Warlord, w PvP wcale nie jest gorszy, o tyle jak Sps rzuca szybkie czary, to samo robi Mirage, a gdy walczymy z magami, podmieniamy Osiolki, i teraz Boxer ma sie czym wykazac, i SpS nie ma szans, w ogóle Summonerzy to sa dobre postacie przeciwko magom, a jest ich malo nie dlatego ze "graja nimi ludzie ktorzy chca czerpac przyjemnosc z gry" tylko dlatego ze na wiekszosci servow sa zbugowani (na globalu summonerow jest pelno)
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2005, 08:23:12 pm »
co ty gadasz summoner z sps w zyciu nie wygra sps zuca sleppeing cloud i  2 trzalmi zabije przeciwnika  i jakby tacy wspaiali byli to by ich wiecej bylo glad tez jest zbugowany a jakos  pelno ich lata a summoner w ogóle nie jest do pvp stwozony i chodz moze namieszac to trzeba umiec nim grac konie kropka takie moje zdanie :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2005, 08:33:05 pm »
Mylisz sie, jezeli nawet uspi summona i summonera a potem walnie w summonera to obudzi i summonera i summona(transfer pain) a do PVP jest bardziej stworzony niz myslisz tylko to wymaga pewniej wprawy.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2005, 08:58:24 pm »
zobacz co wyprawia Elemental Summoner na tym filmiku.. najlepszy jest moment jak wali 15 przeciwnikow w kupie na raz... http://vod.lineage2.co.kr/lineage2/2005/20...igitalTiger.zip
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2005, 09:07:25 pm »
Mi wlansie sie znudizlo PvP czytajcie moje posty zawsze szukalem jakis postaci do pvp i jakies dmg dilerzy byli :P ...
Wole se summonem zagrac a to ze Elfy maja moze nie najlepsze oraz nie najlepsze cubiki ale bardzo mi sie ta postac podoba :) i w ogóle fajnie wyglada unicorn Mirage ;]
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2005, 09:15:17 pm »
ja tez tera gram summonerem (docelowo warlock) ale tu sie bde klucil gralem sps na tainted i na 62 lvl w karmiana jeszce i demon stafem to summonerow zmiatalem 2 strzalami te ich kotki i koniki nawet podbiec nie zdazyly :) a lvl mieli ponad 60 i szczeze watpie zeby summoner mogl wygrac z sps i trzeba pamietac ze sps tez ma summona slaby bp slaby ale to pvp przydatny :p


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2005, 09:29:28 pm »
ta tainted.. na tainted to Warrior na 26 lvl zabijal Glada na 49 lvl (Ashurej walil mi wiekszy dmg warriorem w broni D niz ja jemu Gladem w broni B) i ty mi mowisz co bylo na tainted... tainted to pomylka, na globalu summonerzy sa bardzo dobzi
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2005, 10:58:49 pm »
Nie tylko na globalu. Na Idragonie, gdzie gram, tez jest ich pełno. Wg mnie sa super. Załuje, ze nie robiłem od poczatku ES. Konik jest zarabisty, podbiega, robi prysznic i po zawodach, takiej obszarowki nie ma zaden mag. Nie wiem jak tam ze skillami ES na Idragonie, ale jest ich duzo i ciagle przybywa, wiec maja sie tam dobrze ^^ A SpSa mysle ze ES rozwali z palcem w dupie i z noga na glowie. SpS walnie 2 słabe czary, ale jak konik walnie to raz i pozadnie... poza tym SpS jest przereklamowany... Poczytaj na 4um opinie ludzi, ktorzy znaja sie na L2 dobrze i mowia prawde!
Serwer: Idragon.3d \ Zenith x5
Nick: Caelth
Klasa: PW


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2005, 11:29:48 pm »
Life cubic nie jest slaby.Fakt dupe rusza raz na miesiac(mialem taki przypadek ze jak mialem 300 hp to sie nei ruszyl a jak przywolalem go po zgonie to dostalem 2 heale...) ale to bylo w C2.Mialem ES na testowym serwie to bylo fajnie.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2005, 01:30:33 pm »
ta sama obszarowke co konik ma tez sps a na i dragonie summonezy sa nazby przypakowani bo tam kiedys ( nie wiem jak tera) mozna ylo miec nawet karika jako summona starczylo jakiegos tokena dropnac. I wcale nie mowie ze summonezy sa slabi ale z sps nie wygraja malo która postac ma szanse z sps on poprostu jest za dobry 8)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2005, 05:20:00 pm »
Coloseum + He + BoP = Martwy sps...Zasieg...


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2005, 05:25:35 pm »
coloseum + sleep + seed of water + blizard lub elemental symphony= martwi wszyscy tak to sie mozemy kłócić prze tydzien :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 30, 2005, 05:35:32 pm »
Seed of power moga jedynie magowie rzucac na innych ale na prywatnych jest chyba inaczej.


Coloseum + SPS z BW robe z homo z sa acumen i tatuazami -9 INT + 9 WIT =rozsmarowanie drugiego sps.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2005, 05:41:35 pm »
no co racja to racja :D ale fakt faktem ze to jednak sps sps rozmarowywuje a nie jakis niebieski konik :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2005, 07:15:31 pm »
A jaki summon najbardziej nadaje sie do expienia?
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2005, 08:07:36 pm »
Od tych ES? to chyba boxer bo ma odnawianie many.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2005, 08:11:16 pm »
a który summoner jest najlepszy waszym zdaniem warock  es czy ps? bo chce se pograc ale nie wiem im :p i dajcie link do digital tiger jak macie bo ten od skrzata nie dizla


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2005, 08:23:13 pm »
Warlock ma ta zalete ze moze expic i kombinacja body 2 mind + coarps life drain jak i odnowa many ale po 40 to glownie biega sie z kaiem.Wybieraj co wolisz.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2005, 08:27:48 pm »
a kazdy summoner ma po 3 summony? bo mi sie wydajke ze warlock ma tylko 2 koty ale nie wiem :p nie znam sie


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
uuuu Elfy :P
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 30, 2005, 09:13:33 pm »
Warlock:
Kai the Cat
Mew the Cat
Kat the CAT
Storm Cubic
Bind Cubic

ES:
Unicorn Boxer
Unicorn Mirage
Unicorn Merrow
Aqua Cubic
Life Cubic

PS:
Shadow
Shillouette
Soulless
Phantom Cubic
Spark Cubic