Witaj
Gość

Wątek: Kilka Pytań :)  (Przeczytany 3635 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Kilka Pytań :)
« dnia: Styczeń 11, 2011, 11:11:35 am »
Hej, ostatnio wróciłem do l2 i poszedłem na RPG ale niestety strasznie nie przypadł mi do gustu ten tłok i lag panujący w miastach. Zastanawiam się nad Cerberusem i mam następujące pytania:

1. Jakie są raty na serwerze (nie mogłem tego znaleźć na oficjalnej stronie www).
2. Czy warto? Czy serw się rozwija, admini przyjaźni?
3. Tu chyba pytanie do adminów: Czy serw jest opłacony już na dłuższy okres by nie znikł po miesiącu jak mój ostatni :< ?
4. Czy znacie może inne serwy na dobrych plikach tak do 5 k online jeśli ten jest niewarty polecenia?

Sprawdził bym sam lecz ściągnąłem Gracje PTS i gdy chce uploadować do freji pisze "The connection to the update server has been terminated" dlatego zanim ściągnę freje chciałbym wiedzieć czy warto.

Proszę nie robić zbędnego spamu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 11:13:36 am wysłana przez k4ngu »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2011, 11:39:37 am »
1. Faktycznie nie ma info o tym na stronie :O // gdybys spojrzal do 1 topicu zobaczybyls, ale tu szukac Ci sie juz nie chcialo :PP
Raty: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,35201.0.html
2. Admin jest spoko :) online utrzymuje sie od bardzo dawna na ~2400?
3. Ten server na pewno nie zniknie z dnia na dzien :))
4. Jest warty.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2011, 11:49:58 am »
Szukałem i znalazłem o tym x7 ale mnie bardziej interesuje x15 ponieważ wole więcej pvp od expa a nie znalazłem dokładnych liczb(spoil itd) tylko exp. Na stronie np w tej chwili pisze że jest ok 2 tys online ale to się chyba rozdziela na 2 te serwery?? Czy pliki są dobre i stabilne? Czy nie lepiej atakować już jakiś ru?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 12:01:44 pm wysłana przez k4ngu »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2011, 03:04:56 pm »
Cerberus ma tylko 1 server - x7
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2011, 03:36:19 pm »
No to mnie teraz pozamiatałeś....


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2011, 04:38:49 pm »
~2.4k online moze ma ale ze dziala tutaj offline shop to tak naprawde jest polowa tego :P a co do twojego 4 pytania to znam servery na rosyjskim offie z online 6k+(bez offline shopow)  jego minusem jest jedynie bariera jezykowa


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2011, 05:02:59 pm »
Hej, ostatnio wróciłem do l2 i poszedłem na RPG ale niestety strasznie nie przypadł mi do gustu ten tłok i lag panujący w miastach. Zastanawiam się nad Cerberusem i mam następujące pytania:

1. Jakie są raty na serwerze (nie mogłem tego znaleźć na oficjalnej stronie www).
2. Czy warto? Czy serw się rozwija, admini przyjaźni?
3. Tu chyba pytanie do adminów: Czy serw jest opłacony już na dłuższy okres by nie znikł po miesiącu jak mój ostatni :< ?
4. Czy znacie może inne serwy na dobrych plikach tak do 5 k online jeśli ten jest niewarty polecenia?

Sprawdził bym sam lecz ściągnąłem Gracje PTS i gdy chce uploadować do freji pisze "The connection to the update server has been terminated" dlatego zanim ściągnę freje chciałbym wiedzieć czy warto.

Proszę nie robić zbędnego spamu.

to atm jedyny godny polecenia serwer, oprócz rpg/ruoffa (ale ten moim zdaniem bardziej jest przeznaczony dla party:)), online to w szczytowym ruchu nawet 3,2k, srednio w ciagu dnia 2,5k, offline szopy to ok. 400-500 postaci. rynek bardzo silnie rozwinięty, dostaniesz dosłownie wszystko, wiele osób jeszcze jest na dorobku, expi suby itd itd, jest co robic, o co sie bić i po co grać. a że raty x7 - co z tego, pograsz dłużej, pvp można znaleźć wszędzie, expiąc sorca na aq bilem sie kilka razy ;) aczkolwiek spoty ponizej 60/65 są bardzo rzadko odwiedzane.


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2011, 05:03:39 pm »
~2.4k online moze ma ale ze dziala tutaj offline shop to tak naprawde jest polowa tego :P a co do twojego 4 pytania to znam servery na rosyjskim offie z online 6k+(bez offline shopow)  jego minusem jest jedynie bariera jezykowa

max offline shopów jest z samego rana ~ 900. Ostatnio mamy znaczny wzrost online, wieczorami sięga 3000.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2011, 05:44:44 pm »
Nie gram tu ( gram na ruoffie ) ale jak chcesz grać na polskim privie to ten jest jedyny godny polecenia


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:19:29 pm »
Na cerberusie wcale nie jest gorzej i nie musisz uczyc sie rosyjskiego ale jak tam kto woli.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:23:10 pm »
Dobra chłopaki namówiliście mnie ;P. Właśnie instaluje freye i zaraz wbijam na serw.

Inso możesz zapewnić że serw nie padnie lada dzień z powodów finansowych? Wiem że głupie pytanie ale ostatni serw padł po miesiącu i załamania nerwowego dostałem :P

W sumie jestem aktywnym doterem ponieważ lubię nie być gorszy od innych którzy grają cały dzień (sam tyle nie mogę) i dotuje co miesiąc np jakieś scrole, czapki itd a tu nie ma czegoś takiego, możecie mi powiedzieć po ile na serwie chodzą czapki ??


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:26:44 pm »
Dobra chłopaki namówiliście mnie ;P. Właśnie instaluje freye i zaraz wbijam na serw.

Inso możesz zapewnić że serw nie padnie lada dzień z powodów finansowych? Wiem że głupie pytanie ale ostatni serw padł po miesiącu i załamania nerwowego dostałem :P

W sumie jestem aktywnym doterem ponieważ lubię nie być gorszy od innych którzy grają cały dzień (sam tyle nie mogę) i dotuje co miesiąc np jakieś scrole, czapki itd a tu nie ma czegoś takiego, możecie mi powiedzieć po ile na serwie chodzą czapki ??

Serw jest od lipca to wystarczy sobie policzyć. I cały czas się utrzymuję, a inso równo pracuję nad serwerem. Więc opcja padnie lada dzień odpada :]/
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:38:17 pm »
W sumie jestem aktywnym doterem ponieważ lubię nie być gorszy od innych którzy grają cały dzień (sam tyle nie mogę) i dotuje co miesiąc np jakieś scrole, czapki itd a tu nie ma czegoś takiego, możecie mi powiedzieć po ile na serwie chodzą czapki ??

Dawno tak dobrze się nie uśmiałem  :o  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:17:07 pm »
+1 za szczerosc   :afro:

chociaz pewnie w grze pod innym nickiem zagra  :oops:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:17:32 pm »
Czemu Cie to rozbawiło :)? Nie mam czasu grać po 10 godz dziennie a tez chciałbym mieć eq, liczyć się w pvp i walczyć o hero chyba jak każdy więc pomagam sobie też realnymi pieniążkami :) np na poprzednim serwie kupowałem czapeczki i sprzedawałem je w grze :afro:

A w grze zagram pod takim samym nickiem więc jak by coś to pm me bo szukam klanu hahaha
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 09:21:37 pm wysłana przez k4ngu »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:23:17 pm »
np na poprzednim serwie kupowałem czapeczki i sprzedawałem je w grze :afro:

tak dziala dotacja nie wplywajaca na przebieg gry :D
A ja nie wiem czemu czesto jest takie zle nastawienie do osob, ktore dotuja. Wlasnie dzieki nim osoby, ktore tego nie robia moga grac na serwerze nie martwiac sie o jego utrzymanie.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:28:06 pm »
Dokładnie i bez przesady że Bóg wie ile ja zdotuje... Ok, wchodzę na serw, jak by coś to pm me :P


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:28:27 pm »
Nie jest żadną tajemnicą iż na Cerberusie możliwa jest "częściowa" dotacja.
Niema z góry ustalonego cennika, ponieważ wychodzimy z założenia że to nie targowisko i niczego nie sprzedajemy.
Jeśli ktoś z własnej woli chce pomóc nam wysyłając dowolną kwotę pieniędzy, wówczaj jako dowód wdzięczności gracz dostaje od nas czapke, agathiona lub inny przedmiot nie mający wpływu na statystyki postaci. Tak to mniej więcej wygląda.

Pozdrawiam,
Corvax


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:35:54 pm »
W sumie temat do skasowania. Źle się trochę wyraziłem z tym dotowaniem. Na serw zaraz wejdę więc pytań więcej nie zadaję. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:46:42 pm »
Na cerberusie wcale nie jest gorzej i nie musisz uczyc sie rosyjskiego ale jak tam kto woli.

gdyby na Cerberusie było H5 part 3 5-6k online  i działało 95% tego co tam to bym zmienił serwa :P


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:36:28 pm »
W sumie zadam jeszcze jedno pytanie. Zainstalowałem freye, wchodze do systemu a tam nie mam ikonki L2, więc zrobiłem check files, jakieś pliki zassało wchodze i dalej jej nie ma. O co chodzi? Co teraz zrobić? Ma ktoś może linka skąd ściągne system freyi ?


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:39:38 pm »
zmieniasz l2.bin na l2.exe


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:39:59 pm »
W sumie zadam jeszcze jedno pytanie. Zainstalowałem freye, wchodze do systemu a tam nie mam ikonki L2, więc zrobiłem check files, jakieś pliki zassało wchodze i dalej jej nie ma. O co chodzi? Co teraz zrobić? Ma ktoś może linka skąd ściągne system freyi ?

Bo musisz gdzieś z neta wykopać. Standardowy L2 ma lineage2.exe, który robi update.
Do sedna masz l2.bin w folderze system,  zamień l2.bin na l2.exe i powinno hulać :] W sensie zmień nazwę.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:50:32 pm »
Mam L2 i w Typ pisze BIN File, gdy wpisuje L2.exe nic się nie dzieje i jest tak jak było.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Kilka Pytań :)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:53:50 pm »
W XP:
Narzedzia -> Opcje folderow - > Widok -> odznacz opcje Ukryj rozszerzenia znanych plikow
Nie pamietam jak w win7, ale podobnie to sie zmienialo.

Teraz kopiujesz plik l2.bin na przyklad na pulpit. Zmieniasz jego nazwe na l2.exe i przenosisz do folderu LineageII/system. W wyniku czego masz 2 pliki l2.bin i l2.exe. Uruchamiasz gre przez l2.exe i wszystko powinno dzialac.