Witaj
Gość

Wątek: Warlord [WL]  (Przeczytany 186724 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 06, 2010, 09:04:12 pm »
Pisząc GC chodzi ci o Silent Valley?;p
tak hehe stare przyzwyczajenia


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 06, 2010, 10:46:44 pm »
Siedze teraz na WoA na pieskach. Exp całkiem dobry i kasa niezla. Tam pod GC srednio to wygladalo:)
Wracaj do kata ten guomb już Cie nie pknie. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 14, 2010, 09:55:06 am »
Mam kilka pytań.
Jaką broń s grade założyć? Jaki skill ęnchantować w pierwszej kolejności i na co? Shock blast i earthquake dość długo się kastują, a wygląda na to, że to od nich powinno się zaczynać pvp. Największa siła rażenia, no chyba ze nie mam racji


Infinity Spear skąd to wytrzepać;s
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2010, 10:05:13 am wysłana przez Vicious »


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #503 dnia: Grudzień 14, 2010, 10:33:09 am »
Cytuj
Infinity Spear skąd to wytrzepać;s

Hero.

Cytuj
Jaką broń s grade założyć?

Saint spear z haste.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #504 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:27:13 am »
heyka
jaka miejscówkę polecacie dla mojego WL oprócz katek na 76 lvl? gram na rpg i mam z sobą wc 76 i ee 78 w pt.
pozdrawiam


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #505 dnia: Grudzień 15, 2010, 02:39:05 pm »
FOG?


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #506 dnia: Grudzień 16, 2010, 02:33:06 pm »
Mam kilka pytań.
Jaką broń s grade założyć? Jaki skill ęnchantować w pierwszej kolejności i na co? Shock blast i earthquake dość długo się kastują, a wygląda na to, że to od nich powinno się zaczynać pvp. Największa siła rażenia, no chyba ze nie mam racji

saint spear masz tylko z pole s :P masz rację :)
heyka
jaka miejscówkę polecacie dla mojego WL oprócz katek na 76 lvl? gram na rpg i mam z sobą wc 76 i ee 78 w pt.
pozdrawiam
silent valley
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 02:36:44 pm wysłana przez lukasz09091 »


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #507 dnia: Grudzień 20, 2010, 05:58:19 pm »
Cześć!
Możecie mi napisać, gdzie najlepiej expić bijąc wiele mobów na raz na 40 lvlu?
Za jakieś pół godziny dobije i ubiorę się w c graty, do katek nie chce chodzić bo tam dużo ludzi ksuje trainy i szukam jakiegoś miejsca, gdzie mogę zebrać sobie 50 mobków. :d


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #508 dnia: Grudzień 20, 2010, 06:04:01 pm »
Bierz na klate jakiegos rechargera i od 40 lvl idz na Tanor Canyon (z dion powinienes miec TP)
PS. Nie radze zbierac 50 mobów bo padniesz na tym lvlu fajnie sie koksa na 1/2 hp mobach
Edit. Tylko od razu mówie ze będziesz czuł lekkie braki w SP z racji OverHita (Dostajesz bonus większej ilosci expa, na SP brak bonusu)


« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2010, 06:07:26 pm wysłana przez Kommodus »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #509 dnia: Grudzień 22, 2010, 02:35:31 pm »
Witam

od dosyc dawna gram dreadnoughtem na offie
wprawdzie moj DN ma tylko 83 co na off jest niskim levelem ale mam nadzieje ze informacje ktore tutaj zamiescilem pomoga niektorym

przede wszystkim DN to nie postac do solo i to bez znaczenia czy chodzi o pvp czy o pve - poprostu sa lepsze postacie do tego

pve
jezeli chodzi o levele 1-60 to jest mi ciezko cokolwiek powiedziec o dobrych spotach do gry gdyz od tego czasu jak mialem taki level minelo troche czasu i kilka update ale wydaje mi sie ze cata nadal sa dobre do pole :)
jezeli chodzi o sprzet to tutaj nie ma duzego wyboru - heavy armor + pole z stun lub wide blow

na 61 levelu juz jest troche inaczej gdyz duzy boost daje tutaj tallum heavy
co do lancy to wiele osob mowi ze najlepszy jest wide blow jednak z doswiadczenia wiem ze na kazdym spocie gdzie mozna robic pole zawsze znajdzie sie pare miesc - rogow - gdzie to SA bedzie nieprzydatne
ja osoboscie zainwestowalem w SA Health dzieki czemu moglem zainwestowac w str kosztem con a i tak mialem spora ilosc hp
co do spota to tez sie troceh zmienilo ale mysle ze cata i stakato(bagna) sa nadal dobre
szczegolnie te ostatnie to pamietam ze moby byly na 2 skille a ze lecialo tam sporo mp herbow to mozna bylo tam non stop expic

76-79 tutaj otwiera sie droga do fog :) miejsca z ktorego taki poler przed 83 a nawet i do 84 nie bedzie zmieniac
co do seta to mozna bic i w drac i w tallumie i w ic
oczywiscie przy wiekszych trainach lepiej spisuje sie ic z odpowiednimi elementami(fire, dark)
co do pole to tutaj jest tylko jedno - ss
a co do SA to ja osobiscie wole health
majac odpalonego trill fighta mamy dodatkowe 10% do atk speed poza tym z pow/cof/pof/vop, zerk1 dance fury, haste taki dn powinien miec w IC ok 750 atk speeda co w zupelnosci wystarcza do pole(z c. haste powinien miec 1000) i przy odpowiednich buffach i songu jakies 15k hp
jezeli ktos zainwestuje w SA haste to powinien miec o jakies 70-80 wiecej atk speeda kosztem  calkiem sporej ilosci hp
a czemu tak duzo hp potrzeba dla DN? z 2ch powodow:
wbrew pozorom przy sporej ilosc mobow (np 5+ pokoji) hp bedzie dosyc szybko spadac i healer moze nie wyrobic a poza tym zawsze miec lepiej troche wiecej zapasu hp w przypadku magi crita z moba poza tym majac 15k hp reviva mozma uzyc przy 1,5k hp a to czasami ratuje dupe :)
jest tez inny powod dlaczego warto uzywac healtha - na wyzszych levelach jak juz bedzie greater fury i c. haste z suby to bez problemu mozna osiagnac 1500 atk speeda co jest maksymalna iloscia atk speeda na retailu a na pole praktycznie te 2 buffy sa caly czas obecne na pasku
co do elementu to tutaj wybor tez nie jest prosty - jezeli bedzie sie expic w fog to moby tam maja weaknessa na holy(barlogi i knightsy) albo na water(magmas i bugs) jednak z doswiadczenia wiem ze na poczatkowym levelu(76-78) przydaje sie holy gdyz dosyc prosto mozna expic na barlogach a na wyzszych levelach to bez znaczenia bo i tak te moby beda dosyc szybko padaly niezaleznie od elementu(no chyba ze bedzie w pole dark albo fire atri)
holy daje takze mozliwosc expa w gc gdyz tam moby maja rezystancje na water

80-83 tutaj tez fog polecam, jezeli ktos ma dostep do cytadeli a dokladnie do tullys to tam bedzie dla niego tez ladny spot ale wymaga troche wiecej ludzi w pt(w fog wystarczy se78+ i bd 74+)
jezeli chodzi o seta to najlepiej miec morai ale i dynasty sie tez dobrze spisuje
jezeli chodzi o pole to bez znaczenia(nie uwzgledniajac ceny/OE) czy bedzie to dyna czy ica pole gdyz najlepszym sa ktore mozna w nie wsadzic to crita stun
jednak DN nie ma za duzo crit rate tak wiec zeby efektywnie expic z tym SA polecam miec powinda dynasty set(warrior) i focusa z suby(+30 do crit rate) - liczac z podstawowymi buffami i songami to taka postac powinna miec ok 300 crit rate(30% crit chance) co daje dosyc fajny efekt z tym SA :)

powyzej 83 jest mi ciezko cokolwiek powiedziec gdyz jeszcze nie posiadam jeszcze takiego DN'a na takim level ale z tego co wiem to ludzie expia glownie w tullys green soa i cod

pvp
w przypadku DN'a ciezko mowic o solo pvp ale takie sytuacje tez sie zdarzaja i wszystko w zasadzie bedzie zalezalo od szczescia(czy siadzie stun) i od umiejetnosci osoby kierujacej DN'em
w mass pvp sytuacja jest zupelnie inna gdyz tutaj liczy sie kazda mozliwosc na zatrzymanie i/lub spowolnienie wroga a dzieki cancel target(shock blast, earthquake, shock stomp) i stunom taki DN spisuje sie idealnie
niestety na high levelach jest dosyc ciezko dac przeciwnikowi stuna nawet z +30 stunami i boss jew. gdyz na chwile obecna jest zbyt duzo buffow skilli i itemow ktore chronia przez tym(w H5 ma sie to zmienic) tak wiec szansa na stuna nie przekracza 10% przy takim sprzecie i OE
dodatkowo wszystkie radary i autotargetery tez popsuly zabawe DN'en na offie przez co cancel target nie dzialal tak fajnie
jezeli chodzi o sety to najlepiej miec odpowiednio IC, Moirai, Vesper Nob
bron najlepiej z SA Health i z earthem - choc co do tego elementu to nie jestem pewien czy to dobra inwestycja gdyz duzo osob ma earth defa w setach szczegolnie kiedy jest sporo lokacji high levelowych gdzie moby maja duzy earth atak
crit stun tez moze sie przydac ale osobiscie wole health gdyz daje wieksza szanse na przetrwanie i dluzsze nekanie wrogow
dodatkowo trzeba tez pamietac ze provoke(to jest hate aura z power=1 tak wiec da sie przeagrowac moba) dziala od pewnego czasu tez jako debuff - -30 do pole weakness

jezeli chodzi o oly to sprawa jest dosyc ciezka gdyz w zasadzie DN nie ma prawie zadnych szans na open oly no chyba ze trafi na jakas slaba osobe lub postac typu sws bd dwarf pp - wtedy walka jest mniej wiecej rowna
w H5 moze sie to zmieni po wprowadzeniu rushow i dodaniu nowych aren


co do OE skilli to sprawa jest dosyc prosta
stuny - chance
pole mastery i fell swoop - (jezeli dobrze pamietam) +1 OE daje o 1 moba wiecej do bicia potem co +7
battle roar - reuse
trill fight - penalty
howl - chance - przydaje sie na oly i mass pvp choc nie dziala tak dobrze jak kiedys
wisdom - w zaleznosci o sprzetu, ja mam na mental atk
eye of (...) - power
reszta skilli wg uznania i potrzeby
napewno nie oplaca sie OE bravehearth - +10 na kazdy OE co jest dosyc smieszne

jezeli chodzi o skille z subclass to przede wszystkim c. haste i c. celestal
co do 3cio skilla/buffa to ja bym nie inwestowal w c. ud gdyz i tak nie mozna miec naraz celestala i ud(celestal zastepuje ud - nie dziala w druga strone) choc dla osob ktore chca farmic oly to ten buff moze byc przydatny
ja osobiscie zainwestowalem w passive focus(+30) zeby wymaksowac sobie ta state(do pole z crit stune) ale wiem ze buff od summnera - spirit jest tez dosyc fajny dla polera - +4% atk/patk o ile dobrze pamietam


jezeli ktos by potrzebowal wiekszych szczegolow co do tej postaci to prosze o pma gdyz na ten topic trafilem przez przypadek i nie jestem bywalcem tego forum
oczywiscie osoba z priva za duzo nie bede mogl pomoc gdyz z doswiadczenia wiem ze co serwer to wszystko inaczej dziala ;)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #510 dnia: Grudzień 22, 2010, 03:12:00 pm »
Witam, mam już 61, tallum set i glaive common, live pt sws bd se, gdzie można się wybrać na tym lvlu? Myślę nad ancient battlegrounds lub sos, ale boję się, że trochę za niski lvl mam. Kata obecnie odpadają.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #511 dnia: Grudzień 22, 2010, 03:42:18 pm »
Jeśli w miarę puste to imo GC. Jeśli będzie za łatwo to można isc troche głębiej;p
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #512 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:22:02 pm »
Jeśli w miarę puste to imo GC. Jeśli będzie za łatwo to można isc troche głębiej;p

moby 79+ na tym lev? nice :)


frozen labirynt z ladowarka i idziesz na bizony do 68 mozesz tam siedziec
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 22, 2010, 05:06:15 pm »
Zatrzymal sie na interlude ;(


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #514 dnia: Grudzień 22, 2010, 05:26:17 pm »
Jeśli w miarę puste to imo GC. Jeśli będzie za łatwo to można isc troche głębiej;p

moby 79+ na tym lev? nice :)


frozen labirynt z ladowarka i idziesz na bizony do 68 mozesz tam siedziec
Woot zapomnialem. Może chodziło mu o gf? ( Jakoś może mnie poratuje:> )
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 22, 2010, 05:48:39 pm »
W GF mooby na GC mają właśnie taki lvl, jaki podał Jac0l, ale od GE się zmieniło dlatego fail. :P

Dlaczego na AB masz nie dawać rady? Z buffem od npc spokojnie powinieneś na 2/3 grupki dawać rade - warunek to dużo hp potek.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #516 dnia: Grudzień 22, 2010, 06:49:36 pm »
Kronika ta najnowsza chyba - freya.
Dzięki za podane propozycje.
Tylko nie umiem znaleźć we frozen krów, są golemy, koty i takie straszydła latające.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:16:29 pm »
No krow to Ty tam bedziesz dlugo szukał.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #518 dnia: Grudzień 29, 2010, 03:54:36 pm »
Dread wymiata w pvp :] albo to ja jestem taki super ;p. Na powaznie... masa stunow wysoko enchantowane+ epiki+talizamy daje naprawde duza przewage nad wszystkimi klasami. Minusem na pewno niski p.atak, nadrabia swoja iloscia hp (na pvp only hp w pole (s/vesper/+)).
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #519 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:05:27 pm »
Dread wymiata w pvp :] albo to ja jestem taki super ;p.
nie, po prostu grasz na cerberusie


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:34:31 pm »
Może jakimś uber zabijaką nie jest, ale z epikami+enchant stunów może poszaleć.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:58:28 pm »
Dread wymiata w pvp :] albo to ja jestem taki super ;p.
nie, po prostu grasz na cerberusie

Akurat WL na cerbie jest najslabszy wg wiekszosci ;]
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 29, 2010, 05:55:27 pm »
Dread wymiata w pvp :] albo to ja jestem taki super ;p.
nie, po prostu grasz na cerberusie

Akurat WL na cerbie jest najslabszy wg wiekszosci ;]
tu nie chodzi o ustawienie cerberusa tylko o ludzi ktorzy tam graja


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #523 dnia: Styczeń 01, 2011, 11:55:01 am »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD

Jezeli chodzi o gre w pt najwazniejszy jest SE, SWS gdyz wli tak glownie bije ze skili wiec potrzeba mu raczej defa nic dmg.
Mam nadzieje ze komus pomoglem :)
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 01, 2011, 12:04:27 pm »
tylko jeszcze zdąż z tymi stunami biorąc pod uwagę speeda i m.defa