Witaj
Gość

Wątek: Paladyn [Pal]  (Przeczytany 330620 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1250 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:09:15 am »

hahahahahahaha

btw, 9cona to kilka % resista na stuna, teraz na pewno we mnie nie wejdzie!
reszty nie komentuje

Między +4CON, a -4CON u ludzi to kilka % tak, ale z hammer crusha. Przy róznicy -9CON, a +x CON różnica będzie już znacząca. Więc tu tak czy inaczej Azella ma rację, czy wam się to podoba czy nie.

Ponadto, fakt że ktoś wbije 79+ poziom mało mu da, bo stun user z enchantuje stuna na 10+ i wychodzi się na zero (pomijając fakt, że jak enchant bedzie na +chance to ta osoba jest do przodu).

Oczywiście nie musi to zmieniać faktu, że stun może nie wchodzić.


Najbardziej dobijającym faktem jest to, że kolega zaprezentował w jaki sposób można dobrze koksać, a wy się śmiejecie z jego DYEów, które jak mniemam on sam sprawdził grając na offie, więc wielki fail dla was. Pozostaje kwestia tego, aby wytłumaczył w jaki sposób ma mane na koksanie używając skilli (ja stawiam na rechargera na plecach + herby na mane).


PS. Może ktoś podstawić jakieś liczby do wzoru na wejście na stuna zaprezentowanego wcześniej? Bo albo ja źle to robię, albo mam mocne argumenty na to, że ten wzór jest błędny.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1251 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:12:45 am »

taaaaa +str dla tanka w gracji final na low lev. Jak ktoś farmi na bocie to spoko takie dye są ok. Dla kogoś kto farmi sam są kompletnie usless. STR do farmu jest zbędny kompletnie.
u made my sig :O

jak byś oglądał częściej swoją postać a nie tylko włączając bota i robiłbyś teraz pala to wiedziałbyś o czym mówię. Str nie wpływa w jakiś znaczący sposób na power skili na vanguardzie. ruszanie dye mija się z celem.

haha, prawie jak mr. ktosiek 1994!

powiedział ktoś grający tankiem :)

que?

Tak się składa, że spory czas koxałem z Azella aoe, ja ee on tank + drugi dd [destro/sb] ew sh z tempestem, więc wyjaśnia się problem many - recharger. Herby na mane na frozen niestety nie lecą = <
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1252 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:41:37 am »

hahahahahahaha

btw, 9cona to kilka % resista na stuna, teraz na pewno we mnie nie wejdzie!
reszty nie komentuje

Między +4CON, a -4CON u ludzi to kilka % tak, ale z hammer crusha. Przy róznicy -9CON, a +x CON różnica będzie już znacząca. Więc tu tak czy inaczej Azella ma rację, czy wam się to podoba czy nie.

Ponadto, fakt że ktoś wbije 79+ poziom mało mu da, bo stun user z enchantuje stuna na 10+ i wychodzi się na zero (pomijając fakt, że jak enchant bedzie na +chance to ta osoba jest do przodu).

Oczywiście nie musi to zmieniać faktu, że stun może nie wchodzić.


Najbardziej dobijającym faktem jest to, że kolega zaprezentował w jaki sposób można dobrze koksać, a wy się śmiejecie z jego DYEów, które jak mniemam on sam sprawdził grając na offie, więc wielki fail dla was. Pozostaje kwestia tego, aby wytłumaczył w jaki sposób ma mane na koksanie używając skilli (ja stawiam na rechargera na plecach + herby na mane).


PS. Może ktoś podstawić jakieś liczby do wzoru na wejście na stuna zaprezentowanego wcześniej? Bo albo ja źle to robię, albo mam mocne argumenty na to, że ten wzór jest błędny.
chodzi o to, ze ktos chce koksac na -str rozumiesz? to sie po prostu nie kalkuluje, nawet gdy expisz na vg to Ci zawsze cos da, lepsze niz nic. a co do stun resist, to paladyn ma mirrora, wiec z resist shock nie wejdzie prawie zaden stun nawet na -20con


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1253 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:56:16 am »
No i jak już mówicie o -9 con vs. stuny po 79 lvlu, do dynasty ma zajebiste resisty co nie?


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1254 dnia: Sierpień 12, 2009, 12:36:23 pm »
Ludzie, skumajcie jedną rzecz, przy aktualnych resistach możliwych na stuna, jest on naprawdę 1 z mniejszych zmartwień tanków. Nie podawajcie tego jako jakiś niewyobrażalny argument, bo wystarczy poczytać blaha i zobaczyć, że akurat stunem się mało kto przejmuje.

Inna sprawa, że jak ktoś nie ma EE w party, to ma duży problem, bo jest on podstawą każdego party i do graci + się go niczym nei zastąpi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1255 dnia: Sierpień 12, 2009, 02:12:52 pm »

hahahahahahaha

btw, 9cona to kilka % resista na stuna, teraz na pewno we mnie nie wejdzie!
reszty nie komentuje

Między +4CON, a -4CON u ludzi to kilka % tak, ale z hammer crusha. Przy róznicy -9CON, a +x CON różnica będzie już znacząca. Więc tu tak czy inaczej Azella ma rację, czy wam się to podoba czy nie.

Ponadto, fakt że ktoś wbije 79+ poziom mało mu da, bo stun user z enchantuje stuna na 10+ i wychodzi się na zero (pomijając fakt, że jak enchant bedzie na +chance to ta osoba jest do przodu).

Oczywiście nie musi to zmieniać faktu, że stun może nie wchodzić.


Najbardziej dobijającym faktem jest to, że kolega zaprezentował w jaki sposób można dobrze koksać, a wy się śmiejecie z jego DYEów, które jak mniemam on sam sprawdził grając na offie, więc wielki fail dla was. Pozostaje kwestia tego, aby wytłumaczył w jaki sposób ma mane na koksanie używając skilli (ja stawiam na rechargera na plecach + herby na mane).


PS. Może ktoś podstawić jakieś liczby do wzoru na wejście na stuna zaprezentowanego wcześniej? Bo albo ja źle to robię, albo mam mocne argumenty na to, że ten wzór jest błędny.
chodzi o to, ze ktos chce koksac na -str rozumiesz? to sie po prostu nie kalkuluje, nawet gdy expisz na vg to Ci zawsze cos da, lepsze niz nic. a co do stun resist, to paladyn ma mirrora, wiec z resist shock nie wejdzie prawie zaden stun nawet na -20con

pokaż mi cytat gdzie napisałem żeby odejmować od str. Jeden tylko cytat. Napisałem że dodawanie do str jest bezsensu. Bo niczego nie zmienia a zmniejsza ci ilość hp i zwiększa podatność na stuny bleedy ect.

Co do many są 3 opcje:
1 kura
2 recharger
3 ch w normalnym mieście (aden goddard rune) ewentualnie beast fram fod hs devastate castle. 3 opcja dla ludzi którzy mają sporo wojen. Farm bez buffa bywa upierdliwy jak enemy wpadają. Generalnie 1 mana z bts6 wystarcza na 10-15 minut farmu.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1256 dnia: Sierpień 12, 2009, 03:17:15 pm »
pokaż mi cytat gdzie napisałem żeby odejmować od str. Jeden tylko cytat. Napisałem że dodawanie do str jest bezsensu. Bo niczego nie zmienia a zmniejsza ci ilość hp i zwiększa podatność na stuny bleedy ect.
no i wlasnie o to chodzi. hp i resist na bleed, bestest staty na grind QQ


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1257 dnia: Sierpień 12, 2009, 05:14:04 pm »
nie umiem tego inaczej powiedzieć ale jesteś idiotą skoro nie rozumiesz o czym ja piszę :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1258 dnia: Sierpień 12, 2009, 05:41:09 pm »
ale za to nigdy nie wpadlem na pomysl odejmowania od str na grind slonko :*


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1259 dnia: Sierpień 12, 2009, 06:02:45 pm »
ja też misiu włochaty :)

chodzi o to, ze ktos chce koksac na -str rozumiesz? to sie po prostu nie kalkuluje, nawet gdy expisz na vg to Ci zawsze cos da, lepsze niz nic. a co do stun resist, to paladyn ma mirrora, wiec z resist shock nie wejdzie prawie zaden stun nawet na -20con

tak btw u ciebie na serwerze miror jest od 40 lev? chociaż związku między mirrorem a resist shockiem nie widze :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2009, 06:09:23 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1260 dnia: Sierpień 12, 2009, 06:16:05 pm »
chodzilo mi ze resist shock + mirror = 10 % szans na wejscie enchantowanego stuna?
btw 78 lvl to chyba nie jest za duzy lvl do pvp, chyba ze sie martwisz o stun od mobow...

ja też misiu włochaty :)
ale jeszcze warto dodac ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1261 dnia: Sierpień 12, 2009, 09:04:22 pm »
No i jak już mówicie o -9 con vs. stuny po 79 lvlu, do dynasty ma -_-'iste resisty co nie?

Bo bardzo dużo tanków ma dynasty set.

Ludzie, skumajcie jedną rzecz, przy aktualnych resistach możliwych na stuna, jest on naprawdę 1 z mniejszych zmartwień tanków. Nie podawajcie tego jako jakiś niewyobrażalny argument, bo wystarczy poczytać blaha i zobaczyć, że akurat stunem się mało kto przejmuje.

Inna sprawa, że jak ktoś nie ma EE w party, to ma duży problem, bo jest on podstawą każdego party i do graci + się go niczym nei zastąpi.

Warto zauważyć, że akurat rozmawiamy o koksie do poziomu 73 bodajże.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1262 dnia: Sierpień 12, 2009, 09:19:04 pm »
nie boli mnie -con na sd, a wy placzecie o stuna na TANKU oO :(
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1263 dnia: Sierpień 12, 2009, 10:24:52 pm »
nikt nie płacze tylko próbuje uświadomić fanom gracji part I part II i kronik wcześniejszych że mamy grację final i nie trzeba robić ze wszystkich tanków SK :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1264 dnia: Sierpień 12, 2009, 10:25:02 pm »
nie boli mnie -con na sd, a wy placzecie o stuna na TANKU oO :(
Wiesz, nawet bez dynasty seta, jak cię zestunuje mob na hot springs z szansą 3% to masz -_-'aneeeeee!

Co do topicu:

Dobrze zrozumiałem? Azella mówi, że do koxu na AoE/Vanguardzie STR jest useless, tak? No jak koxasz w pt to może ta, bo i tak robisz -_-'o a nie dmg bez elementów, ale co ciebie boli - con, rofl.
Tzn, że + str jest be, fuj i w ogóle, bo paladyna, czyli czystą żywą potęge niszczą... stuny od mobów? :D

ROFL

"człowieku" to się zdecyduj bo mówisz kolesiowi który zaczyna grać palem żeby robił dziary -9 con. Więc nie sądzę żeby miał od razu 76+ lev i all epici. Z takim bulidem to krasnala nie ubije bo się nie obudzi ze stuna i zostanie zaspamowany hamer crashem i stunem.

Nie wiem jaki ma sprzęt Dev ani jaki lev i raczej mi to wisi. Tak na marginesie to po 76 masz taaaaaaaaaaaaaak cool skile na resist stuna że to powala aż.

Hm.... aion już jest ino na koreańskich serverach ale co ja tam wiem :(
Tu jest mowa o PvP. To jeśli - con to nie jest build na PvP, to powiedz mi -_-'a jaki jest. :D 
Pewnie Arcana Mace z magic power coby mocniejszy dmg zadawać Holy Strike w Undeady na Cmentarzu? xD
Czy +2 con -2 dex +3 str -3 dex i +1 con -1 str? W sumie to jakbym zaczął grać w L2, to skorzystam z tego zestawu. :<

Cytuj
nikt nie płacze tylko próbuje uświadomić fanom gracji part I part II i kronik wcześniejszych że mamy grację final i nie trzeba robić ze wszystkich tanków SK Smile
No wiesz, z pala nie trzeba robić SK, bo ma niestety od pana SK lepszy DPS (na AI), więcej defa i hp, no i ten twój stun resist, o który tak płaczesz.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2009, 10:36:49 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1265 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:08:26 pm »
chodzilo mi ze resist shock + mirror = 10 % szans na wejscie enchantowanego stuna?
a jak to policzyles? tak z ciekawosci pytam

ogolnie fajna dyskusja, dawajcie daleeeeeeej


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1266 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:18:24 pm »
Spoko, + str sux!


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1267 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:26:39 pm »
nie mówię że str jest be.

Mnie chodzi o to że nie widzę kompletnie sensu wrzucania ofensywnych dye od 40 czy 60 lev. Wszyscy argumentowali że do farmu trzeba zrobić +5str i ewentualnie +4 dex bo szybko się wyfarmisz.

Opisałem więc szybki sposób farmu bez konieczności robienia z pala SK pod względem statystyk i wkurzanie się że cię kraski leja.

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1268 dnia: Sierpień 13, 2009, 12:01:50 am »
nie mówię że str jest be.

Mnie chodzi o to że nie widzę kompletnie sensu wrzucania ofensywnych dye od 40 czy 60 lev. Wszyscy argumentowali że do farmu trzeba zrobić +5str i ewentualnie +4 dex bo szybko się wyfarmisz.

Opisałem więc szybki sposób farmu bez konieczności robienia z pala SK pod względem statystyk i wkurzanie się że cię kraski leja.
No ale nawet koxając tak jak mówisz można dać + str i nie będzie problemu, a i tak będzie szybciej.  No i nie będzie trzeba ciągle biegać zmieniać dye.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1269 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:48:41 am »
chodzilo mi ze resist shock + mirror = 10 % szans na wejscie enchantowanego stuna?
a jak to policzyles? tak z ciekawosci pytam
nie chcialo mi sie liczyc ze wzoru, wiec tyle by nie wynosila ale mniej wiecej (ofc nie z land ratem shield stuna, tylko reszty stunow)
nie mówię że str jest be.

Mnie chodzi o to że nie widzę kompletnie sensu wrzucania ofensywnych dye od 40 czy 60 lev. Wszyscy argumentowali że do farmu trzeba zrobić +5str i ewentualnie +4 dex bo szybko się wyfarmisz.

Opisałem więc szybki sposób farmu bez konieczności robienia z pala SK pod względem statystyk i wkurzanie się że cię kraski leja.
No ale nawet koxając tak jak mówisz można dać + str i nie będzie problemu, a i tak będzie szybciej.  No i nie będzie trzeba ciągle biegać zmieniać dye.
wlasnie o to od poczatku chodzi


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1270 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:56:26 am »
nie będzie szybciej.

Po 1 str w znikomy sposób wpływa na dmg ze skili na vg.
Po 2 farmiąc na frozen czy ancient nie z conem na poziomie sk będziesz stał na stunie.

Najprościej jak się da: nawet +10 do str nie spowoduje że moby będziesz miał na mniejszą ilość masówek więc dodawanie do str mija się z celem.

Trudno się dyskutuje bo ja to testowałem a wy teoretyzujecie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 09:24:03 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1271 dnia: Sierpień 13, 2009, 10:38:16 am »
Cytuj
nie będzie szybciej.

Nie kurwa wolniej.
Cytuj
Po 1 str w znikomy sposób wpływa na dmg ze skili na vg.

I tak zadasz wiecej dmg = szybciej zabijasz = szybciej koxasz.

Ale chuj jak znowu zaczne grac w L2 to zrobie sobie +10 con dam sobie staffa to bede wymiatac na VG...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1272 dnia: Sierpień 13, 2009, 10:49:17 am »
omg następny.......

Masz grupę mobów które padają od 2 masówek na vg. Z normalnymi statami będziesz bił po 1300 z +5 str będzie to powiedzmy 1500. I tak musisz użyć drugi raz skila aoe i tak więc co za różnica czy bijesz za 1300 czy 1500 a że moby stunują dość mocno i jest ich 6 i wszystkie starają ci się stuna wsadzić to lepiej od cona nie odejmować.

Nie chce mi się już tego tłumaczyć. Jak ktoś chce niech farmi normalnie mnie to wisi. Ma bogatych znajomych którzy mu będą dawać na shoty i brać na leecha do party spoko.

Info:
Na offie jest Gracia final. Nie IL nie HB nie Gracia Part I nie Gracja Part II gracja final. Stały reuse skili.....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1273 dnia: Sierpień 13, 2009, 03:25:05 pm »
Cytuj
Masz grupę mobów które padają od 2 masówek na vg. Z normalnymi statami będziesz bił po 1300 z +5 str będzie to powiedzmy 1500. I tak musisz użyć drugi raz skila aoe i tak więc co za różnica czy bijesz za 1300 czy 1500 a że moby stunują dość mocno i jest ich 6 i wszystkie starają ci się stuna wsadzić to lepiej od cona nie odejmować.

Con ci w takiej sytuacji gowno pomoze.Moby maja inny stun niz gracze.Nie raz w Dynasty/MJ zarwalem stuna na pysk kilka razy pod rzad.Ich stun jest o wiele silniejszy wiec te cale 3-4% stun ress z CON nie jest Game Breaking.A jak ciebie stunuja moby i ci to przeszkadza to zmien spot problem solved.



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1274 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:18:11 pm »
Cytuj
Masz grupę mobów które padają od 2 masówek na vg. Z normalnymi statami będziesz bił po 1300 z +5 str będzie to powiedzmy 1500. I tak musisz użyć drugi raz skila aoe i tak więc co za różnica czy bijesz za 1300 czy 1500 a że moby stunują dość mocno i jest ich 6 i wszystkie starają ci się stuna wsadzić to lepiej od cona nie odejmować.

Con ci w takiej sytuacji gowno pomoze.Moby maja inny stun niz gracze.Nie raz w Dynasty/MJ zarwalem stuna na pysk kilka razy pod rzad.Ich stun jest o wiele silniejszy wiec te cale 3-4% stun ress z CON nie jest Game Breaking.A jak ciebie stunuja moby i ci to przeszkadza to zmien spot problem solved.



Z tego co on pisał to nie ruszając CON stuny mu nie przeszkadzają, a koks ma bardzo dobry i tani, więc lekki fail.

A jaki w końcu mają stun te moby, skoro
Wiesz, nawet bez dynasty seta, jak cię zestunuje mob na hot springs z szansą 3% to masz -_-'aneeeeee!

To one w końcu sa słabe, czy silne.