Witaj
Gość

Wątek: Paladyn [Pal]  (Przeczytany 330703 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1400 dnia: Luty 05, 2010, 12:06:39 pm »
http://www.lineage2.com/news/gracia_03.html

Chyba to...?

A ja mam pytanie jakie suby będą dobre dla palka ;]?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1401 dnia: Luty 05, 2010, 12:23:27 pm »
long shot/haste/cokolwiek byle nie celka(moze master crit rate)


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1402 dnia: Luty 05, 2010, 12:37:24 pm »
http://www.lineage2.com/news/gracia_03.html

Chyba to...?

A ja mam pytanie jakie suby będą dobre dla palka ;]?

Zeby wyszlo tanio z eq?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1403 dnia: Luty 05, 2010, 12:58:16 pm »
Żeby był dobry w PvP :)
Żebym też nie musiał wydać na suby w cholerę kasy ;-)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1404 dnia: Luty 05, 2010, 02:06:57 pm »
Ja bym cos takiego zrobil:

Destro i 2h sword zeby pod VG miec i dla CP boost.
Archer dla luku i long shot.
I na koniec SWS(mozesz 2h uzywac albo 1h+shield) dla chance invulnerable czy jakos tak.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1405 dnia: Luty 05, 2010, 02:31:43 pm »
 branie subek pod eq imo juz wymarlo , teraz bierzesz sube pod maina, te 2 by wg mnie uszly ale cp boost mozna zamienic na jakis inny.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1406 dnia: Luty 05, 2010, 03:32:44 pm »
branie subek pod eq imo juz wymarlo , teraz bierzesz sube pod maina, te 2 by wg mnie uszly ale cp boost mozna zamienic na chance haste.
fixed

no i zamiast celki cos innego


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1407 dnia: Luty 11, 2010, 12:44:44 am »
Hmm, zaczynam grać palkiem, mam kilka pytań, a właściwie jedno:
Dye...
Server Gracia Epilogue(high rate), Holy lvl 4 w broni i w luku, w secie mieszany 4 lvl. Weapons na max enchant jakim jest +16, set od +7 do+10, bronie na +16
full vesperki, AQ, Baium, Orfen, skille na +15
Jakie dodać dye na Oly a jakie na PvP ? :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1408 dnia: Luty 11, 2010, 10:18:49 am »
polecam +5str -5con +4wit -4int, oli i pew pew
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 01:40:47 pm wysłana przez Kwadrat »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1409 dnia: Luty 11, 2010, 12:22:06 pm »
Hmm, zaczynam grać palkiem, mam kilka pytań, a właściwie jedno:
Dye...
Server Gracia Epilogue(high rate), Holy lvl 4 w broni i w luku, w secie mieszany 4 lvl. Weapons na max enchant jakim jest +16, set od +7 do+10, bronie na +16
full vesperki, AQ, Baium, Orfen, skille na +15
Jakie dodać dye na Oly a jakie na PvP ? :)

Wyglada na fajny serw :P


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1410 dnia: Luty 13, 2010, 10:39:25 pm »
Jaki atrybut do broni dla Palka ?

Holy?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1411 dnia: Luty 14, 2010, 09:38:01 am »
Holy masz w Tribunal chyba ze do koxu.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1412 dnia: Luty 15, 2010, 12:40:25 pm »
holy holy i solowanie na doe. Jak masz kase to jeszcze BBH z holy SA nei ważne (jako druga broń)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1413 dnia: Luty 18, 2010, 12:03:53 am »
A więc drodzy wybo.. nie ta bajka..drodzy forumowicze, otóż posiadam paladyna (a raczej jego 3 klasę czy PK) na lvl 79 (a 80 zbliża się i zbliża).
Do tej pory pal był dziewiczy pod względem dye i posługiwał się tylko jednym buferem (prp-t lvl 78 box).

Jako że czas powoli się zabierać za pvp i męczenie klanów z którymi jakże uprzejmie prowadzimy wojny - czas zamienić kilka rzeczy w ekwipunku, może dostosować buferów. Jak na razie krótkie info:
serwer x3/4 (czyli low), epilogue, dozwolone boxy, wkrótce zaczynają działać seedy i gracia , elementy jak do tej pory do 150, hb lvl 6 otwarty, pojawiają się pierwsze sety dynasty broni dynasty jest JEDNA z eventu, sporo graczy z postaciami po 2-4 lata minimum, rynek funkcjonuje :) (znam sporo osób z niego i lubię ich więc proszę bez marudzenia że priw)

Obecny sprzęt to IC heavy +0/3 + fb (focus, +3, 150 holy, augu cienkie ale po wydaniu z 200kk mi przeszło kombinowanie, kosztu LS-ów nie liczę a było nawet parę topek ), biżuteria , aq +3, baium +3, antek +3 reszta tts-ki (pieniądze na zakena w drodze :) ) spory zapas gotówki + materiałów, potków etc.
Jedyny box prpt lvl 78 (czyli pof pod ręka). 8)
Zaczęta pierwsza suba : destro obecnie rozwijany (dla chance haste ), q na na noblesa też już zaczęty  8)
planowane subki dla następujących skilli : celestial UD i pasive focusa ( +30 crit stale)

Komp mój pociągnie w sumie 3 konta (sprawdzone :) )

I teraz czas na pytania :
1. Jaki zestaw 2 buferów polecacie (bufferów/supurtu) - bo mam wątpliwości :) Czy zostawiać prpta i np. bd czy może wc i bd, a może zamiast bd se. Więc prosiłbym o wybór 2 najlepszych pomocników do pvp i solo expa (banish i tłuczenie zwykłe) :) I macra pod bufy dla wybranych klas najlepszych

2. Pod pvp ( bo exp solo mam opanowany, wcześniej tank + wilk, teraz banish +8 i spokojne chodzenie na den, crypts, gc po partsy do dynasty z wilkiem przy boku i nie potrzeba potków ;) ) jakie dye? +5 str - 5 con (bo dex raczej mało zmieni chyba  :oops: ?

3. Dynasty armor - opłaca się dla pala? Czy można założyć armor innego archetypu niż ma się klasę (ten crit i +p.atk z weapon mastera korcą ;) )

4. Jakieś ciekawe techniki (oprócz tol +sacri i Zabawy z Vanguardem) niespodzianek dla przeciwnika ? :)

Głównymi przeciwnikami to magowie (odmian wszelkich), necrusy, i archerzy w tym kilku hero i przekoksana bron (+9 -12 np ;) )  (kilku destro i tanków (ale brak prawdziwych koksów ;) ) ale raczej udaje się obronić jak i nie wygrać (ostatnio vs 81 destro walka trwała dłuuugo i była liczona prawie na punkty życia a raczej ich resztki po obu stronach (3 x shield slam wszedł rzędem  :o ))

Za szczególnie satysfakcjonująca odpowiedz (czyli dobrze rozpisaną i motywującą wybór taki a nie inny ) istnieje spora szansa na nagrodę (podpowiem że to pewien kod z pudełka L2 :))
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2010, 03:45:48 pm wysłana przez Argonath »


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1414 dnia: Luty 26, 2010, 08:17:06 am »
Cytuj
Obecny sprzęt to IC heavy +0/3 + fb (focus, +3, 150 holy, augu cienkie ale po wydaniu z 200kk mi przeszło kombinowanie, kosztu LS-ów nie liczę a było nawet parę topek ), biżuteria , aq +3, baium +3, antek +3 reszta tts-ki (pieniądze na zakena w drodze :) ) spory zapas gotówki + materiałów, potków etc.

Skołuj jeszcze tezzę, łuk focus 150 ele i będziesz pr0 mastah owned.

Cytuj
1. Jaki zestaw 2 buferów polecacie (bufferów/supurtu) - bo mam wątpliwości :) Czy zostawiać prpta i np. bd czy może wc i bd, a może zamiast bd se. Więc prosiłbym o wybór 2 najlepszych pomocników do pvp i solo expa (banish i tłuczenie zwykłe)

Jak na x4 masz PP 78 to ja bym go raczej zostawił. :P Do niego dodałbym BD (bardziej do expa, ofensywne buffy, hex), albo SWS (bardziej do pvp- defensywne buffy, lepszy też do koxu banishem (renewal i champion)

Cytuj
jakie dye? +5 str - 5 con

Można jeszcze +4 wit -4 int.

Cytuj
3. Dynasty armor - opłaca się dla pala? Czy można założyć armor innego archetypu niż ma się klasę (ten crit i +p.atk z weapon mastera korcą ;) )

Możesz założyć tylko shield master. Tu wiele osób płacze z tego -2 str i braku hold rezist. Jednak 50% stun rezist i dobry bonus z tarczy (w przeciwieństwie do IC) nawet daje rade.

Cytuj
4. Jakieś ciekawe techniki (oprócz tol +sacri i Zabawy z Vanguardem) niespodzianek dla przeciwnika ?

Z vanguardem na pvp? Oo Oli to sacri AI+ToL i wychodzisz, a w terenie idzisz normalnie na full hp, chyba, że wcześniej ktoś Ci specjalnie zbił hp na AI+ToL. (Jeśli masz 83 to uruchamiasz seeda, biją Cię i włączasz FI+ToL)

Cytuj
Głównymi przeciwnikami to magowie (odmian wszelkich), necrusy, i archerzy w tym kilku hero i przekoksana bron (+9 -12 np ;) )  (kilku destro i tanków (ale brak prawdziwych koksów ;) )

Archerów możesz olać, loldmg będą Ci robić. Co do nukerów na oli wychodzi na anti magic armor, stun i możesz cieszyć się z punktów. (nawet na doomie od nekro (wątpię, żeby wszedł), przecież wcześniej włączyłeś anti magic armor). Z tankami to głównie liczy się eq, fart w krytykach i debuffach (czy weszły i nam lusterko ich nie odbiło). Z deskami jest ciężko, zazwyczaj są wyfarmione i wychodzą na frenzy+zaelot+otb. Ma mało hp i cp, jednak LH trochę utrudnia sprawę stuna. Włączsz ud, destro pewnie odejdzie (ale to nie powinno Ci wadzić, bo przecież masz decrease penatly) i kitujesz go z łuku.

Cytuj
Zaczęta pierwsza suba : destro obecnie rozwijany (dla chance haste ), q na na noblesa też już zaczęty  8)
planowane subki dla następujących skilli : celestial UD i pasive focusa ( +30 crit stale)

Olej celestial, od part 2 znika, jak coś zaatakujesz. Imho chance haste obowiązkowo, UD nie weźmiesz, bo nie możesz brać tanka na sube. Kolejne to long shot, jak chcesz można counter spirit. Albo właśnie focusa.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1415 dnia: Luty 26, 2010, 08:52:58 am »
celestial z certyfikacji dziala po staremu. Czyli nie znika jak kogos bijesz.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1416 dnia: Luty 26, 2010, 11:27:17 am »
z vanguardem mozesz sie bawic tak ze wrzucasz transformacje wbijasz buffa na cryty i ja sciagasz innego zastosowania nie widze


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1417 dnia: Luty 26, 2010, 11:48:13 am »
farm?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1418 dnia: Luty 26, 2010, 11:49:13 am »
mowa o pvp ?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1419 dnia: Luty 27, 2010, 04:36:13 pm »
Co do tej zabawy Vanguardem to wiadomo że chodzi : o zmianę na Vanguarda - odpalenie "boost morale" i powrót na zwykła formę (i cieszymy się z 150 crit rate +6 acuracy i 30% więcej obrażeń od critów przez następne 2 min nawet mam przypisane pod macro (reuse z czasem trwania taki jak majesty na długość bufa więc to + szybko majesty (po otrzymaniu boosta) i wiemy kiedy znów użyć macro :)

Z AI się bawię również w zbicie hp (sacri na wilka/bufa) i odpaleniem ai + tol (razem z boost morale to combo jest miażdżące (ponad 450 crit rate na samym focusie lvl 3 z prpta, przy moim sprzęcie (a i dmg critów niezły)^^)

Ale może istnieją jakieś inne wesołe sztuczki dla pala stąd to pytanie (albo techniki zarówno pod pvp jak i pve


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1420 dnia: Luty 27, 2010, 07:05:04 pm »
chyba phisical mirror bo majesty ma perma reuse :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1421 dnia: Luty 27, 2010, 11:06:22 pm »
Ale może istnieją jakieś inne wesołe sztuczki dla pala stąd to pytanie (albo techniki zarówno pod pvp jak i pve
ta, szczegolnie wesola sztuczka na oly - lecznie sie sacrifice bez tola i wychodzenie duzo na +, przez co praktycznie pala mozna pokonac tylko przez dmg


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1422 dnia: Luty 28, 2010, 12:00:50 am »
No ew. duzo szczescia ze stunami albo jakis silence augu
new future.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1423 dnia: Marzec 01, 2010, 09:14:10 am »
czy w graci final AI dziala jak frenzy u destro? czyli jak hp wzrosnie mi do +30% to daje zmniejszony % efektu?


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1424 dnia: Marzec 01, 2010, 09:16:20 am »
nie


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY