Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 263583 razy)

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:16:23 pm »
+60% do tego co masz ...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 05, 2007, 09:49:49 pm »
A co z Focus Death u GH ??. To zwieksza wejscie blowow i dmg ??
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 05, 2007, 11:03:44 pm »
z tego co pamietam to tak ... zaraz obczaje ...

Blow land rate +60%
Critical Damage from back +90%


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: -4

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 05, 2007, 11:47:48 pm »
No właśnie i teraz to porównajcie i nawet detargety nie pomogą. Nawet taki Pw wali więcej od TH na 3 rd ..


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 05, 2007, 11:49:59 pm »
no elfy wala wiecej za to wlasnie TH ma o 2 detargety wiecej, wiecej HP, dasha ktory ma reuse jak blaze ...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 06, 2007, 04:46:58 pm »
Focus chance - "Critical Chance from front -30%, Critical Chance from side +30%,
                       Critical Chance from back +60%.This includes the "blow" series of skills."

Jak to mam rozumieć??
Heh, nigdzie takiego info osobiście nie widziałem. Ale ja rozumiem przez to, że podnosi to szanse na kryta z attaku, czyli np. kryt z backstaba czy lethala(2xDMG), albo na Lethale.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 06, 2007, 07:16:03 pm »
z tego co pamietam to tak ... zaraz obczaje ...

Blow land rate +60%
Critical Damage from back +90%


0.o WHAT ???? to Focus Power mniej daje .... LOL troche przegieli no bez przesady ludzie. O cholera ja myslalem ze dmg z blow o jakies 40% sie zwieksza ... no comment. Zeby PW na 3rd mocniej od ADV bil ... nie no nie zdzierże. Nie dosc ze te blond pedały maja swietny blow rate to jeszcze crt dmg .... uuu
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:23:19 pm »
Focus chance - "Critical Chance from front -30%, Critical Chance from side +30%,
                       Critical Chance from back +60%.This includes the "blow" series of skills."

Jak to mam rozumieć??
Heh, nigdzie takiego info osobiście nie widziałem. Ale ja rozumiem przez to, że podnosi to szanse na kryta z attaku, czyli np. kryt z backstaba czy lethala(2xDMG), albo na Lethale.

http://l2p.l2wh.com/buffs.html - pewnie nieuważnie przeczytałeś :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 07, 2007, 04:55:06 pm »
I niedawno dodali wdodatku :)
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 14, 2007, 01:43:54 pm »
Ogladajac filmiki z retail'a np. Squeez'a zauwazylem ze czesciej uzywa Focus Chance od Focus Power. Podobnie sprawa sie ma u DVP. Wiec moze jednak do pvp i mass lepszy focus chance
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 14, 2007, 02:08:41 pm »
moze focus chance zwieksza wlasnie szanse wejscia blowa ktora th normalnie ma mizerna? :D


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #336 dnia: Grudzień 14, 2007, 02:14:10 pm »
Wiem co Focus Chance robi:P Myslalem ze wazniejszy dmg. Sprawdze sam z czym mi wygodniej.

Diagnoza: Focus Chance jest lepszy od Focus Power na serverach z potkami retailowymi. Bo wtedy nie mamy na tyle many zeby uzywac toggle skill Focus Skill Mastery. Gram na abyssx300 wiec moge miec i FSP i VS włączone bo przyspamuje to potami a dmg z Focus power ratuje dupsko.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 05:12:38 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 14, 2007, 05:19:44 pm »
Ogladajac filmiki z retail'a np. Squeez'a zauwazylem ze czesciej uzywa Focus Chance od Focus Power. Podobnie sprawa sie ma u DVP. Wiec moze jednak do pvp i mass lepszy focus chance

Szczerze mówiąc to widziałem po kilka filmów dvp, Squeez, SlickFifty i WSZYSCY używali ZAWSZE Focus Power :P Jak masz link do filmiku gdzie używają Focus Chance to poproszę, bo widocznie ich nie widziałem :)

Właściwie co daje Focus Skill Mastery daggerom/archerom ? Jak szukałem tu na forum to wyskoczył temat, że niby częściej lethale wchodzą, ale jakoś w to nie wierzę :P

Edit: O znalazłem filmik gdzie dvp używa :D zaraz obejrzę ;]

Edit2: Znalazłem już też ze Squeezem, ale tak jak sądziłem używa Focus Chance ze względu na to, że w połowie walk biega z Hero Pole, więc to, że chce mieć ++crit rate jest usasadnione.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 05:28:26 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 15, 2007, 04:03:56 am »
Focus power to tak smierdzacy skill (przynajmniej dla AW) ze japierd.... Stokroć wolę mojego focus death xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 15, 2007, 09:00:42 am »
Focus power to tak smierdzacy skill (przynajmniej dla AW) ze japierd.... Stokroć wolę mojego focus death xD
no tylko ze TH nie ma takiej mozliwosci


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 15, 2007, 09:36:51 am »
Właściwie co daje Focus Skill Mastery daggerom/archerom ? Jak szukałem tu na forum to wyskoczył temat, że niby częściej lethale wchodzą, ale jakoś w to nie wierzę :P
zwieksza szanse na 'uruchomienie' skill mastery. przykladowo: bluff bez reusa albo focus power/chance itd 2x dluzej. wiecej str - wieksza szansa.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #341 dnia: Grudzień 15, 2007, 04:54:56 pm »
Focus power to tak smierdzacy skill (przynajmniej dla AW) ze japierd.... Stokroć wolę mojego focus death xD
no tylko ze TH nie ma takiej mozliwosci

Z łukiem jest w porządku ;) Tak się niedawno zastanawiałem czy taki TH nie waliłby mocniej od HE na takim samym setupie. Bo w końcu różnice to tylko mastery na łuk (+patk) i ewentualnie snipe, ale tego rzadko się używa. Za to Focus Power podbija dmg aż o 60% jak się strzela w plecy. Fakt, że wciąż 900 range > 700 range, no ale jak SR na Rapid Fire daje radę to TH pewnie też :P

Właściwie co daje Focus Skill Mastery daggerom/archerom ? Jak szukałem tu na forum to wyskoczył temat, że niby częściej lethale wchodzą, ale jakoś w to nie wierzę :P
zwieksza szanse na 'uruchomienie' skill mastery. przykladowo: bluff bez reusa albo focus power/chance itd 2x dluzej. wiecej str - wieksza szansa.

Dzięki. Hmm w sumie to chyba szkoda na to many, mylę się ? Ten mnożnik bodajże x10 jest jakoś odczuwalny przez daggera, który przeważnie biega z -str ?


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #342 dnia: Grudzień 18, 2007, 02:15:07 pm »
No ja mam build -9str i jeszcze mi sie nie zdazylo zebym re-use nie mial przy jakims skillu. Nie uzywam tego bo strata many.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #343 dnia: Grudzień 22, 2007, 06:47:16 pm »
Zantanawiam się jaki łuk wybrać pod PvP(wiadome czasem root wejdzie albo nie ma jak podbiec).
Bop Carnage czy Soul? Gram na supreme 15x więc z włożeniem SA do bop'a nie będzie problemu raczej tylko po co? QR do skilli sie nie przyda. CS tez raczej nie. guidiance też nie.
I w co następnie inwestować?
Na ten moment mam Doom set Soul separator i jewelki c grade 4+.Zastanawiam sie nad jewelkami jednak mało który mag zdąży mnie na massowce na target wziąć.Zastanawiam się nad zbieraniem na NM light ponieważ sleep od healerow lub root od tankow/supportu jest denerwujący na masowce.Czekam na wasze rady


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 22, 2007, 11:25:12 pm »
Cytuj
Bop Carnage czy Soul? Gram na supreme 15x więc z włożeniem SA do bop'a nie będzie problemu raczej tylko po co? QR do skilli sie nie przyda. CS tez raczej nie. guidiance też nie.
carnage :> zaoszczedzisz na soul shotach


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #345 dnia: Grudzień 23, 2007, 09:10:15 am »
Cytuj
Bop Carnage czy Soul? Gram na supreme 15x więc z włożeniem SA do bop'a nie będzie problemu raczej tylko po co? QR do skilli sie nie przyda. CS tez raczej nie. guidiance też nie.
carnage :> zaoszczedzisz na soul shotach

E y? Bula are u okay?!

Draco > Soul > All?

SS?! Na 15x?
Lineage 2 Classic EU


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 23, 2007, 09:20:12 am »
Cytuj
E y? Bula are u okay?!
not at all :>

Cytuj
Draco > Soul > All?
soul dla TH?

Cytuj
SS?! Na 15x?
nie doczytalem ze x15 :/

w takim razie bop :P


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 23, 2007, 09:41:20 am »
... To temat o TH ? ... :D
Lineage 2 Classic EU


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 23, 2007, 09:44:39 am »
... To temat o TH ? ... :D
haha selfowned :P


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 23, 2007, 12:48:40 pm »
OE BOP+QR (no chyba ze masz kase na draco+f). Luk jest TH potrzebny po to zeby wsadzic szybko cryta albo sprobowac wsadzic stuna(raczej maloprawdopodobne), poza tym zawsze target mozna sciagnac :]
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com