Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 263652 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:38:46 pm »
w pl da sie ciągnąc do 61 jak masz jakieś party zawsze do expa daje ładne bonusy ale moim zdaniem lepiej złożyć sobie doom potem i tak go można sprzedać wiec nic na tym nie tracisz:D
do pve bez wojen to +4str +5dex(jak w pl biegasz to możesz 5 str)ale na pvp to sie z tym nie pokazuj
a broń to kris można nim spokojnie bić nawet do s grade jak kasy nie masz
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 2

  • WC Rulez :)
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #376 dnia: Luty 01, 2008, 08:29:00 pm »
No i jeszcze jedno....Jaki set a grade byłby ok i do kox'u i do pvp??




  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #377 dnia: Luty 01, 2008, 09:32:52 pm »
to zależy u th nie da sie jednoznacznie powiedzieć, dc, nm i mj są dobre który najlepszy to zależy od serwera, th nie ma problemów ze stun resist jak aw wiec nie musi brać koniecznie mj ale jak weźmie to wtedy już stun mu całkowicie nie groźny, nm się przydaje żeby rota nie dostać a dc daje do atack speed
w a grade ciężko powiedzieć który jest najlepszy bo te 3 stey są w sumie bardzo dobre, w każdym razie u th draconic i tak jest najlepszym setem o ile u aw czy pw można się zastanawiać miedzy draconic a mj to u th to tylko draconic
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #378 dnia: Luty 01, 2008, 10:02:25 pm »
Najlepszy a grade?
1) DC - expi się naprawdę przyjemnie, bijesz szybko i mocno, dla mnie same plusy. No i wygląd, bo w tym TH wygląda absolutnie genialnie. :wink:
2) MJ - do expa to już średnio, ja jednak wolę bonus do str, stun resist nie jest znowu tak często potrzebny (i tak mamy ładnego cona), na potki mamy miejsce, z mp też nie jest tak źle, żeby trzeba było coś z tym robić. No a poza tym jest drogi, chociaż trzeba przyznać, że najbardziej dostępny z racji tego, że przeważnie na serwerach jest sporo archerów.
3) Night - w zasadzie to się dziwie kiedy widzę TH w tym sprzęcie. Bo tak naprawdę są w tym secie fajne dwie rzeczy. Bonus do m.defa i ten vr. Tylko, że tu pojawia się problem. Mówimy o end game, czyli o momencie kiedy zawsze będziemy mieli na plecach SE, WC czy BD więc vra ktoś nam da. Co więcej, na czysto tutaj za wiele nie poczujemy, potrzebowalibyśmy jakiegoś buffa do atk.speeda, ale na 90% jeśli będziemy mogli dostać haste, będziemy mogli dostać i vra. No a jakby nie było DC + vr > Night + haste.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #379 dnia: Luty 01, 2008, 10:19:34 pm »
Cytuj
Mówimy o end game, czyli o momencie kiedy zawsze będziemy mieli na plecach SE, WC czy BD więc vra ktoś nam da.
na end game draco>all :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #380 dnia: Luty 01, 2008, 10:53:53 pm »
Dynasty > all :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #381 dnia: Luty 01, 2008, 11:10:58 pm »
Express:no ja sety a grade to raczej kupuje juz z myślą o pvp a nie pve jak chce sobie expic to mam do tego dobre sety b grade

mj jest dobry przede wszystkim ze względu na stun resist a tego nigdy za wiele, mp i udźwig też się przydaje
nm przede wszystkim na resist na rot bo rot unieruchamia dagera a nieruchomy dager to lipa
dc daje szybkość ataku bardziej w sumie przydatny na 1-3vs1-3 niż cos większego ale atack sped tez  się przydaje szczególnie dla th
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #382 dnia: Luty 02, 2008, 08:43:32 am »
Jak myślisz już nad setem do pvp, to nie baw się w a grade.
Biegaj w doomie, zbieraj na draco i polataj za Zakenem.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #383 dnia: Luty 08, 2008, 08:59:44 am »
Wie ktoś może który współczynnik odpowiada za wchodzenie skilli u TH od T1?
Critical czy DEX?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #384 dnia: Luty 08, 2008, 10:03:07 am »
INT...NCsoft uznal ze Daggerzy sa OP wiec dali mu zaleznie od INT.

A na serio to jak myslisz?


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #385 dnia: Luty 08, 2008, 11:21:38 am »
INT...NCsoft uznal ze Daggerzy sa OP wiec dali mu zaleznie od INT.

A na serio to jak myslisz?
no patrz.. juz wiem dlaczego mi nie wchodza blowy na moim TH, niepotrzebnie mu INT gimpowałem...
Lofciam Cię Ryl ^^


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #386 dnia: Luty 08, 2008, 03:56:00 pm »
Myślę, że DEX.
Czyli żeby podnieść wchodzenie skilli TH trzeba założyć dye do DEX'a tak?
I SA focus?


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 08, 2008, 05:04:58 pm »
lepiej zaloz reroll seta ;p musisz sie przyzwyczaic, ze blowy TH wchodza rzadko.
NCsoft podaje, ze dex wplywa na wchodzenie blowow. Ludzie jednak robia testy i wychodzi, ze pomiedzy -9dex a +5dex nie ma roznicy. Wychodzi zatem, ze ladowanie blowow jest przypisane do klasy. Zalozenie daggera z focusem nic nie da. Blowy beda wchodzic DOKLADNIE tak samo.
Na niektorych serwerach (na bank retail, DN) sa sztylety z czasow c2 (albo c3 - nie pamietam), ktore maja SA might mortal - z tym SA wchodzi 9/10 blowow. Jednakze taki dagger jest b. rzadki a wiec b. drogi.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 09, 2008, 08:09:00 pm »
Ooo taaak na DN mamy Might Mortal w niektrych daggerach. Piekna sprawa latalem kiedys z tym SA ... i dzieki temu mam wyobrazenie co dagger w C2 musial robic :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 09, 2008, 08:32:32 pm »
Ooo taaak na DN mamy Might Mortal w niektrych daggerach. Piekna sprawa latalem kiedys z tym SA ... i dzieki temu mam wyobrazenie co dagger w C2 musial robic :P

Tank=zgon,archer=zgon,mag=zgon,kaplan=zgon,warrior=zgon.Skoro dalo sie warlorda zabic lub destra na frenzy wtedy to wiecie :P Wprowadzili dagger ressist i (z tego co czytalem) critical damage reduce w tarczach to od razu slabsi sie zrobili :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 09, 2008, 09:06:13 pm »
dodanie cp przez co dager nie mógł już połowy klas brać na hita, wycofanie might mortal czyli mniejsza szansa na blow, szansa na blowa zależna od dex a nie od critical czyli znowu mniejsza szansa na blow i obniżenia siły vicus sentence w c1-2 do dawało o wiele więcej do siły krytyka
w c1-2 th to był jak necro w c4:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 10, 2008, 06:02:25 pm »
dodanie cp przez co dager nie mógł już połowy klas brać na hita, wycofanie might mortal czyli mniejsza szansa na blow, szansa na blowa zależna od dex a nie od critical czyli znowu mniejsza szansa na blow i obniżenia siły vicus sentence w c1-2 do dawało o wiele więcej do siły krytyka
w c1-2 th to był jak necro w c4:D

EEE  chodzilo chyba o Vicious Stance ?? :P

Taaa necro w C4 byl bardzo groźny ale SPS rowniez. Natomiast w C1-C2 TH > ALL i to doslownie bez wyjatków
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 11, 2008, 04:50:14 pm »
Mam takie pytanie. Mam Adventurera (server HR, dla podszkolenia się w graniu sztyleciarzem) z Dynasty Set, Dynasty Knife +6 i full bufki, a mój kumpel ma Ghost Ridera, identycznie jak u mnie (broń, armor i buffki). I teraz pytanie. Jeśli gramy na takim samym poziomie kto ma większe szanse? Bo tak czytam, i czytam, że to TH ma mniejszą szansę na blowy itp. itd. i jestem lekko przerażony  :o



Szukam serwera...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 11, 2008, 04:53:52 pm »
To słusznie jestes przerazony bo GH mocniej bije i nie jest ślepy. Ale ja i tak kocham ADV za jego HP, detargety i ogolnie lubie go.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 11, 2008, 05:06:55 pm »
To jak myślisz, kto wygra?



Szukam serwera...


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 11, 2008, 05:18:42 pm »
To jak myślisz, kto wygra?
zalezy od szczescia ... ale teoretycznie z 2ma wiecej detargetami wieksze szanse powinien miec Adv


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #396 dnia: Luty 11, 2008, 05:54:15 pm »
To jak myślisz, kto wygra?
zalezy od szczescia ... ale teoretycznie z 2ma wiecej detargetami wieksze szanse powinien miec Adv

0.o

Focus death?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #397 dnia: Luty 11, 2008, 06:03:18 pm »
To jak myślisz, kto wygra?
zalezy od szczescia ... ale teoretycznie z 2ma wiecej detargetami wieksze szanse powinien miec Adv

0.o

Focus death?

Szczegolnie uzyteczny z przodu i vs gracz ktory potrafi dobrze walczyc z detargetem.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #398 dnia: Luty 11, 2008, 07:40:11 pm »
Właczasz mirage i królujesz :] No fakt przewaga detargeta to duza sprawa bo GH moze nawet Cie nie trzepnac , jesli mamy wprawe i odrobine szczescie a przeciwnik jest sredni. IMO wyrownana walka
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 11, 2008, 07:40:21 pm »
Mam takie pytanie. Mam Adventurera (server HR, dla podszkolenia się w graniu sztyleciarzem) z Dynasty Set, Dynasty Knife +6 i full bufki, a mój kumpel ma Ghost Ridera, identycznie jak u mnie (broń, armor i buffki). I teraz pytanie. Jeśli gramy na takim samym poziomie kto ma większe szanse? Bo tak czytam, i czytam, że to TH ma mniejszą szansę na blowy itp. itd. i jestem lekko przerażony  :o
oO, taki film był kiedys. O takiej klasie w L2 jeszcze nie slyszalem ;p

Nie wiem juz czy chodzi Ci o Ghost Huntera czy o Wind Ridera. A z reszta... niewazne to :) i tak TH przegra :P
Zanim przebiegniesz cala arene na dashu juz dostaniesz draina (niewielki dmg, ale zawsze), hexa (a wiec jego blowy beda sporo mocniejsze). Blowy AW wchodza czesciej. IMO AW zje Cie na sniadanie choc jak juz zostalo napisane wielokrotnie: szczescie>>> all (zwlaszcza dagger vs. dagger)