Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 263589 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #600 dnia: Maj 01, 2008, 02:08:41 pm »
Nie , w tunelu na Shrine :P


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #601 dnia: Maj 01, 2008, 04:13:25 pm »
Stealth z tego co wiem powoduje ze jestes przezroczysty(przynajmniej na moim l2m tak jest-nie linczowac). Od c5(czy IL) nie widac nicka z daleko(za c4 bylo widac z daleka nick...tak mi sie wydaje-nie dam sobie glowy uciac). Na stealth dosc ciezko cie dostrzec, jak jest jakas wieksza zawierucha(kupa luda). Zawsze jakas szansa ze cie pozniej niz wczesniej na target wezmą.
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #602 dnia: Maj 01, 2008, 04:16:50 pm »
Ja wiem ze PW mial cos w stylu Cameleon Rest i wowczas stawal siie polprzezroczysty. Na Abyssie (IL off) stealth nie zmienia nic w twoim wygladzie
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #603 dnia: Maj 01, 2008, 04:38:25 pm »
Na max lvlu chyba z 15% pdefa ze 4 evasi i z 2 accuracy - nie jest źle, ale imo również np. na shrine nie oplaca sie go uzywac.
Zdziwilo mnie ze chyba na filmiku leraina ze 2 th mialo wlaczone Stealth ;f
Lerain nie jest wyznacznikiem gry TH...wzorem jest tylko do edytowania filmików. Vicious Stance też prawie nie używał...
Cytuj
Ja wiem ze PW mial cos w stylu Cameleon Rest i wowczas stawal siie polprzezroczysty. Na Abyssie (IL off) stealth nie zmienia nic w twoim wygladzie
Nie IL off, a C4 off(dokładnie to PTS)overpatched to wannabeIL.
Stealth/SilentMove dodaje efekt półprzeźroczystości samej postaci. Nicka nie rusza.
Cameleon Rest pozwala restować pomiędzy agro mobami, siedzi się, czy tam coś....super użyteczne, bo na SM też można :P
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2008, 05:46:23 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #604 dnia: Maj 01, 2008, 05:43:14 pm »
"silent movie" :P

A ten Chameleon Rest nie dodaje czasem do HP regen, coś jak Relax ?

Btw na Abyssie jest takie off IL jak z koziej dupy akcelerator ze zmiennym gradientem pola...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #605 dnia: Maj 01, 2008, 05:47:36 pm »
"silent movie" :P

A ten Chameleon Rest nie dodaje czasem do HP regen, coś jak Relax ?

Btw na Abyssie jest takie off IL jak z koziej dupy akcelerator ze zmiennym gradientem pola...
Poprawiłem :P
Chyba dodaje, ale pewien nie jestem...
BTW Fro, na tym kompie co teraz siedze nie mogę się z update serverem połaczyć i update na CT1+ sciągnąć, więc póki co "end of pwrlvl :) "

1. Ort poprawiony. Już drugi raz taki sam :(
2. Ja tam jakoś przeżyję brak plvl, martw się lepiej o Deva :D Btw miałeś mi wysłać pewnego frapsa ;)

/Fro


odpowiedź odnośnie adnotacji nr1 - Ołk :P
odpowiedź odnośnie adnotacji nr2 - Ołk :P Ty, napisz Corvox'owi, żeby się nie martwił, tylko mam problemy z kompem i dlatego nie moge wejsc do gry i oddać duali :( Q_Q
/Marc1n_careabear


Ok ;)
:*
;*
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2008, 06:51:06 pm wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #606 dnia: Maj 01, 2008, 10:24:20 pm »

Btw na Abyssie jest takie off IL jak z koziej dupy akcelerator ze zmiennym gradientem pola...

Niby why? Na obecny moment brakuje tylko augumentacji, Zariche i... chyba tyle ?
new future.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 01, 2008, 11:09:50 pm »
"Niby" wszystko jest. Niby.
Tzn. jest ale bugged.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #608 dnia: Maj 01, 2008, 11:16:49 pm »
Naprzyklad? Osobiscie uwazam ze Abyss jest najmniej zbugowanym prywatnym serwerem - tzn. GM wprowadzaja cos na serwer gdy jest w 100% sprawdzone.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 02, 2008, 01:48:39 am »
Ok, przyznaję, teraz nie wiem ile tam działa. Ale jak byłem na Abyss x300 jakieś 4-5 miesięcy po tym jak wypuścili tam rzekome IL i kilka patchy, oto co zobaczyłem (miałem tam Arcana Lorda jeszcze z czasów c4 :P )

1. Feline King podczas zabijania mobów zdobywał lvl jak normalni gracze (n/c, lol!)
2. Arcane Disruption miał wpierw 100% landrate, parę patchy póżniej miał zupełnie randomowy (wchodził jak chciał bez względu na buffy przeciwnika etc).
3. Mana burn spalał jakieś dziwne wartości mp (bardzo dużo)
4. Pasyw AL z 78 (ten +pdef, +cast) nie działał wcale.
5. Nie enchantowane Erase wchodziło w mojego Kinga na buffach DC 78 + Mental Shield w jakichś 95% przypadków...
6. Arrest też landrate jakiś dziwny.
7. Nie wiem, pamiętam, że było jeszcze coś zasługującego na lol roku, ale nie wiem teraz co :( O lagach już nie wspominam, no ale dobra.

Btw słyszałem, że GM tak tam wprowadzali te patche, że najpierw max lvl to był 78, potem dodali skille z 79-80, ale max lvl to wciąż był 78, potem GM się cieszyli, że w następnym patchu poprawili działanie skilli z 79-80 (bo działały błędnie), ale max lvl to wciąż był 78, więc nikomu nie dane było ich wypróbować :D :D

Także sorry, ale jak tak im wszystko działało po prawie pół roku od wypuszczenia i kilku(nastu?) patchach - to sądzę, że do dzisiaj im działa nie lepiej. Nawet jeśli dodali jakieś skille, których nie było to i tak landrate mają całkowicie zmyślony ;( No, ale dobra, nie poruszajmy tutaj spraw odnośnie priv vs retail, bo nie ma po co.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 02:11:02 am wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 02, 2008, 05:46:29 am »
No arrest wchodzi jakos po-_-'enie, ma za maly landrate ;p. Ale powiem tylko jedna rzecz co do abyssa - LOLANCHOR landrate. SKill majacy 20% szans na wejscie wchodzi sobie jak chce ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 02, 2008, 07:01:46 am »
Jedna mala sprawa, nie porownujcie dzialania skili z x300 do low rate serweru Abyssa... Przykladowo na x3 najpierw byl do zdobycia 80lvl a dopiero potem dodali skille
new future.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 02, 2008, 08:59:42 am »
Cytuj
SKill majacy 20% szans na wejscie wchodzi sobie jak chce ...
Bazowo raczej 80% xD
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 02, 2008, 10:39:07 am »
Od C5 tak xD


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 02, 2008, 11:28:04 am »
Od C5 tak xD
Ach te doświadczenia z Privów <3
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #615 dnia: Maj 03, 2008, 12:41:01 am »
Od C5 tak xD
Ach te doświadczenia z Privów <3

No tak bo przeciez w IL zmienili land rate paralizy zapomnialem...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #616 dnia: Maj 03, 2008, 09:18:45 am »
Cytuj
Ach te doświadczenia z Privów <3
Może tylko ja mam takie wrażenia, ale podobne teksty zawiera 50% twoich wypowiedzi. Wiec dla twojego info- wiemy, że gramy w gorsze l2 i przypominanie nam o tym co 10 minut nie jest aż tak bardzo konieczne.

http://www.mmorpger.pl/vb/
Tu masz forum, jak chcesz sie ponabijać z privow i priv userówxD
...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #617 dnia: Maj 03, 2008, 09:28:34 am »
Serio moge moge moge :D ? Wow, thx :*
Nie nabijam się, a przypominam znowu...głowienie się i szukanie prawdy pomiędzy bugami z jednego a drugiego priva jest jak najbardziej bezcelowe....a wy się w to ciągle bawicie.
Btw: Na tamtym forum też piszę, ale tam można robić tylko dramę na temat czyjegoś powodu, z punktu merytorycznego tamto forum is so useless.
Od C5 tak xD
Ach te doświadczenia z Privów <3

No tak bo przeciez w IL zmienili land rate paralizy zapomnialem...
A teraz napisz jeszcze wielokropek, jeżeli powiem Ci, że zmienili m.in landrate swithc/trick/surrender/root/sleep/arrest. Oh noes, zapomniałem, nie ma tego w patch notes Q_Q Cóż, w takim razie off też jest overbugged, bo dostać anchor mają buffy nawet z CH, to mniej więcej 15% szans dalej :(
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 09:39:54 am wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #618 dnia: Maj 03, 2008, 09:54:28 am »
Retail is bugged ;( Marc1n, chodzmy na jakis prv x5k, bo retail ma za dużo bugów :(
Odezwal sie ten, ktory do niedawna tez gral na privie ;) Nie kazdego stac, nie kazdemu sie oplaca (np mi bo na gre mam czas jeden, czasem dwa dni w tygodniu, albo nieraz wcale :( Hmmm.. jakbym mial wiecej czasu to gralbym w lolmakememorequestsWoWa (to lolcostam ostatnio modne :P)).
Sam niedawno przeszedlem z EPI na Abyssa, bo za kiepsko tamten serwer chodzi, malo co z nowych skilli dziala jak powinno (np summonerzy, summon friend: byla zwalona geodata to drag wylaczyl skilla zeby sie ludzie do CH i zamkow nie wbijali, summony byly za mocne? zablokowac je! A co!), lagi ostatnio sa jak kiedys, za niedlugo znowu wszyscy uciekna na Abyssa 5x, a ja juz tam bede czekal :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #619 dnia: Maj 03, 2008, 01:09:18 pm »
Cytuj
A teraz napisz jeszcze wielokropek, jeżeli powiem Ci, że zmienili m.in landrate swithc/trick/surrender/root/sleep/arrest. Oh noes, zapomniałem, nie ma tego w patch notes Q_Q Cóż, w takim razie off też jest overbugged, bo dostać anchor mają buffy nawet z CH, to mniej więcej 15% szans dalej

Przejąłem sie...nie jednak nie.Tez mowiles ze w jakims patchu zmienili zasieg arrest a potem dali tylko zwiekszony land rate arrest bo uznali ze nie ma sesu miec 2 takich samych skilli rozniacych sie nazwa.GM ci to powiedzial czy kolega z klanu?

Siema Ryl ^_^
Nie wiem, czy to celowy błąd, ale poprawiam dla zasady :P

/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 02:25:53 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #620 dnia: Maj 03, 2008, 02:49:03 pm »
Cytuj
Amazing story. Tell us more plixplox

Az mi sie przypomina Critikaiz0r :D
Critikaiz0r aka. DoT aka. KropeK to legenda polskiego community z Franza :D Btw, zrobił Scavengera na Lunie
yo Ryltar. Nom i to była prawda. W C5 było kilka dużych patchów i jeden zrobił chyba coś takiego niechcący tak myślę po czasie mimo wszystko. Co do wszystkiego. L2board się kłania, tam czasami GMowie europejscy/amerykańscy konfrontują życzenia z rzeczywistością. Tak powstał Chocapic Duo :D Btw...jakby Arrest miał jeszcze teraz zasięg jak Shackle to byłby a little overpower. Na 62lvl rootować 95% mobów w hero rifcie na 1wszą próbę, albo Glada z 79lvl z szansą 1/3 to jest taki lekki szok.
Cytuj
GM ci to powiedzial czy kolega z klanu?
Ogólnie, to mi tato to pomysł podrzucił, może być?

Złośliwie pwned by cats_mastah :evil:
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 03:20:14 pm wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #621 dnia: Maj 03, 2008, 08:52:10 pm »
Dobra, przeczyściłem tu trochę. Macie PM od takich spraw.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwiec 08, 2008, 12:13:39 am »
Witam panowie
Jako iż jest to moja 1 wypowiedź chciałbym prosić o wyrozumiałość.
Chciałbym się Was zapytać czy TH w c4 jest coś warty.
Ponieważ zauważyłem iż w c4 dominują magowie chciałem zrobić Antymaga (daggera).
I chce wiedzieć co sądzicie o 'robieniu' tej postaci w kronice 4.

Pozdrawiam kage5
Kocham Moderatorów


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwiec 08, 2008, 03:30:32 am »
Witam panowie
Jako iż jest to moja 1 wypowiedź chciałbym prosić o wyrozumiałość.
Chciałbym się Was zapytać czy TH w c4 jest coś warty.
Ponieważ zauważyłem iż w c4 dominują magowie chciałem zrobić Antymaga (daggera).
I chce wiedzieć co sądzicie o 'robieniu' tej postaci w kronice 4.

Pozdrawiam kage5


Jest warty, ale tylko gdy mag Cie nie widzi.


Cancel->sleep->surrender->nuuuke gg


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #624 dnia: Czerwiec 08, 2008, 08:37:00 am »
Czyli jeśli TH jest do kitu do inni daggerowcy też.
Kurczę myślałem żę sobie daggerem pogram a tu d..a.
Dobra , thx panowie.
Kocham Moderatorów