Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 263531 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1075 dnia: Październik 18, 2009, 12:19:09 pm »
backstab omija CP (zabiera od razu hp) a deadly blow wali po cp potem hp


hm..szczrze to nie wiem, nie sprawdzalem. Zawsze używam obu naraz..ktorys zawsze wejdzie.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1076 dnia: Listopad 10, 2009, 12:01:31 am »
Cześć,

spotkałem się z opinią, że TH jest "ślepy"

Co na ten temat macie do powiedzenia ?

Mogę go ubrać w Full S i dobić nawet do 81.. ale powiedzcie jak się sprawuje na end game ?

rzeczywiście nie trafia swoimi skillami (backstaby blowy itp) ?

i możecie go porównać z innymi daggerami

Takie 2 pytanka :) GRACIA FINAL - działająca ruska x30 :)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1077 dnia: Listopad 10, 2009, 10:33:11 am »
Mojego glada w lol a grade th w full s jest w stanie zabic samymi facestabbami, ani razu nie wchodzac mi na placy(nie nosze cp-pot- etap farmu wciaz ze mna ;P). Co swiadczy raczej o tym, ze problemow z wbijaniem stabow th juz nie ma, po oberwaniu bluffa nie zdarza mi sie, zeby blow w plecy nie wszedl. Serwer ofc ten, na ktory sie wybierasz ;)
...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1078 dnia: Listopad 10, 2009, 11:08:15 am »
To jest mit z wczesniejszych kronik. Od graci Final zwiekszyli wszystkim daggerom %% szanse na wejscie blowa..
Ja nie mam problemow z trafianiem. Ofc czasem sie zdarza ale to u wszystkich daggerow...Wiele tez zalezy od przeciwnika.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1079 dnia: Listopad 10, 2009, 11:43:08 am »
moze juz nie jest tak slepy (mimo wszystko blowy lubia czasem nie wchodzic), ale nadal bije najslabiej, po dodaniu pvp armors jego glowny atut (mirage) nie jest juz taki zajebi*ty, ma najgorszy skill z 83, atak speed nie wplywa na reuse skilli, czyli kolejny atut poszedl, evasion counter i ev chance > evasion haste
ogolnie go nie polecam, na twoim miejscu wybral bym pw/aw, na full buffie roznica w hp nie jest ogromna, za to 30% mocniej z backstaba robi swoje, dodge i wr u pw pozwalaja spokojnie wykosic kilku fighterow na raz samemu, counter attack u aw czasem uratuje dupsko

przed 3 profka th>aw/pw
po 3 pw/aw>th

imo


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1080 dnia: Listopad 10, 2009, 01:29:32 pm »
ten pvp atrybut w draco wcale nie jest taki wspanialy i ma sie nijak w porownaniu z miragem...

moze i ma najgorszy skill z 83, ale i tak jest on wystarczajaco dobry do tego, do czego ta postac zostala stworzona..jest rownie efektywny co reszta daggerow...ja nie narzekam na gre adv i nie zamienilbym go na innego daggera :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1081 dnia: Listopad 10, 2009, 01:50:35 pm »
Cytuj
moze juz nie jest tak slepy (mimo wszystko blowy lubia czasem nie wchodzic), ale nadal bije najslabiej, po dodaniu pvp armors jego glowny atut (mirage) nie jest juz taki -_-'i*ty, ma najgorszy skill z 83, atak speed nie wplywa na reuse skilli, czyli kolejny atut poszedl, evasion counter i ev chance > evasion haste
ogolnie go nie polecam, na twoim miejscu wybral bym pw/aw, na full buffie roznica w hp nie jest ogromna, za to 30% mocniej z backstaba robi swoje, dodge i wr u pw pozwalaja spokojnie wykosic kilku fighterow na raz samemu, counter attack u aw czasem uratuje dupsko
First of all- nie jest to 30% mniej dmg, a 15%(na full buffie, na selfach bedziesz mial okolo 30%), do tego musisz bic idealnie w plecy, zeby otrzymac ten bonus- co przy ogarniajacym enemy jest imo dosc trudne- nawet po shadow stepie idzie sie przed backiem obronic, jak odpowiednio szybko ztargetujesz i skilla uzyjesz to jest dupa a nie backstab.
Do tego od boku th bije mocniej. I mirage w zamieszaniu/wiekszych pvp nadal spelnia swoje zadanie. Btw mowisz, ze mirage nie jest juz taki zajebisty- chyba zapominasz o fakcie, ze adv tez bedzie mial pvp armor- wtedy szansa na zbicie targetu/przerwanie skilla jest hmm- duza?
...


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1082 dnia: Listopad 10, 2009, 06:23:36 pm »
no z armora bodajze macie cale 5% szans na zbicie targetu (:OOOOO)  :oops:|

A co do bycia blind ninja to juz nie jest takie odczuwalne jak kiedys bylo ale nadal adv suxa bo kazdy noob nim gra (tak arri to do ciebie :*) xD
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1083 dnia: Listopad 10, 2009, 08:10:17 pm »
Cytuj
moze juz nie jest tak slepy (mimo wszystko blowy lubia czasem nie wchodzic), ale nadal bije najslabiej, po dodaniu pvp armors jego glowny atut (mirage) nie jest juz taki -_-'i*ty, ma najgorszy skill z 83, atak speed nie wplywa na reuse skilli, czyli kolejny atut poszedl, evasion counter i ev chance > evasion haste
ogolnie go nie polecam, na twoim miejscu wybral bym pw/aw, na full buffie roznica w hp nie jest ogromna, za to 30% mocniej z backstaba robi swoje, dodge i wr u pw pozwalaja spokojnie wykosic kilku fighterow na raz samemu, counter attack u aw czasem uratuje dupsko
First of all- nie jest to 30% mniej dmg, a 15%(na full buffie, na selfach bedziesz mial okolo 30%), do tego musisz bic idealnie w plecy, zeby otrzymac ten bonus- co przy ogarniajacym enemy jest imo dosc trudne- nawet po shadow stepie idzie sie przed backiem obronic, jak odpowiednio szybko ztargetujesz i skilla uzyjesz to jest dupa a nie backstab.
Do tego od boku th bije mocniej. I mirage w zamieszaniu/wiekszych pvp nadal spelnia swoje zadanie. Btw mowisz, ze mirage nie jest juz taki -_-'isty- chyba zapominasz o fakcie, ze adv tez bedzie mial pvp armor- wtedy szansa na zbicie targetu/przerwanie skilla jest hmm- duza?
hmm, ja daggerem solo raczej nie chodze, na zadymach tak, a wtedy nie trudno chodzic i komus backa sprzedac, tak od boku bije mocniej, ale co z tego? patrac na to, ze najrzadziej blowy mu wchodza, to i tak w sumie aw/pw wiecej tego dmg srednio zada z boku
po za tym ja nie cierpie th ;] moze dla tego go tak oceniam


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1084 dnia: Listopad 10, 2009, 10:20:45 pm »
Przesadzasz Blitz...Zaden z daggerow nie ma 100% szansy na wejscie blowa...a z tym roznie bywa...czasem ten blind ninja wali czesniej niz aw/pw...Sam mialem nieraz takie sytuacje.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1085 dnia: Listopad 10, 2009, 10:36:34 pm »
Przesadzasz Blitz...Zaden z daggerow nie ma 100% szansy na wejscie blowa...a z tym roznie bywa...czasem ten blind ninja wali czesniej niz aw/pw...Sam mialem nieraz takie sytuacje.
ta ciekawe kiedy :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1086 dnia: Grudzień 09, 2009, 08:37:30 pm »
Lepszy Draco set czy IC?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1087 dnia: Grudzień 09, 2009, 08:40:58 pm »
Lepszy Draco set czy IC?
a nukerem bys biegal w robie czy hvy?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1088 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:17:14 pm »
Lepszy Draco set czy IC?

zdecydowanie ic...pamietaj tez o tarczy, zeby sie zaslaniach przed szczalami wroga...w ic masz wiecej p.def co jest baaardzo potrzebne daggerowi bo inaczej dupa blada...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1089 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:57:54 pm »
Tak tak, ja wiem ze sarkazm i generalnie dowcipy sa ok. No i oprocz tego, w koncu znacie sie na L2, ale wbrew wszelkim pozorom ja sie pytam calkiem serio. Widzialem ostatnio na low rate'ach TH biegajacych w IC, to sie pytam.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1090 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:04:30 pm »
a na jakiej kronica grasz ??


Nie oplaca sie IC seta zakladac bo najwazniejszy u daggera jest evasion a nie p.def. Poza tym na full buffie w draco i tak mozna calkiem niezly p.def wycisnac ;P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1091 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:15:52 pm »
Widzialem to jeszcze na poprzedniej gracji, teraz na finalu. Od zawsze uzywalem Draco, wiec sie zdziwilem no i pytam bo moze cos gdzies przegapilem.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1092 dnia: Styczeń 03, 2010, 08:14:29 pm »
Mam pytanie co muszę zrobić aby mój TH trafiał z blowów jak najczęściej ?Gram na H ratach wiec mam full buff jak coś... oops wydało się (tak koffam pvp servy)


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1093 dnia: Styczeń 03, 2010, 11:43:46 pm »
bic od tylu. nic wiecej


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1094 dnia: Styczeń 04, 2010, 09:37:30 am »
Mam pytanie co muszę zrobić aby mój TH trafiał z blowów jak najczęściej ?Gram na H ratach wiec mam full buff jak coś... oops wydało się (tak koffam pvp servy)


dye +dex, OE skille
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1095 dnia: Styczeń 04, 2010, 11:39:39 pm »
Witam Forumowiczów i Fanów gry L2. Po przeczytaniu całego wątku o Th (a lot of spam). mam następujące pytania(aha Gram na Dexie czyli Helb. lvl 57).

1. Czy opłaca się robić daye przed 61lvl ? Teraz głównie expie, sporadycznie ktos się na dagger nawinie.
2. Czy wkładanie atrybutów ma sens przed enhantem skilli?
3. Czy podczas expa lepiej rzucać g.might czy g.shild?
4. Czy naprawdę jest tak ze p. atak ma bardzo mizerny pływ na dmg. z blowów?

Pozdr4 all


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1096 dnia: Styczeń 04, 2010, 11:53:36 pm »
1. Czy opłaca się robić daye przed 61lvl ? Teraz głównie expie, sporadycznie ktos się na dagger nawinie.
2. Czy wkładanie atrybutów ma sens przed enhantem skilli?
3. Czy podczas expa lepiej rzucać g.might czy g.shild?
4. Czy naprawdę jest tak ze p. atak ma bardzo mizerny pływ na dmg. z blowów?

1. Tak. Zrob sobie +str na exp
2. Ma poniewaz z samych regularow zwiekszy Ci sie dmg, zwlaszcza jak jeszcze moby maja weak na ten attri. Poza tym po 3rd dostajesz jedno GC wiec zrob sobie BS na ele taki jaki masz w broni i juz masz niezlego boosta.
3. g.might
4. naprawde
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1097 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:07:36 pm »
Dziękuje za rady. Aha i jeszcze jedno mam pytanie. Gdy jestem pewny , że idę na pvp to rzucać sobie g. shild bo przecież th prawie całą walkę blowy wsadza a większy p.def się na pewno przyda szczególnie przy walce z łucznikami i innymi DD. dobrze myślę?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1098 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:43:55 pm »
tia, pvp = g.shield i BEZ zerka imo
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1099 dnia: Styczeń 05, 2010, 01:04:15 pm »
To jak Już jesteś Mdf to Cię jeszcze raz wykorzystam^^. Po krótce spróbuję przybliżyć sytuację mianowicie (dzieje się to na dexie)

Walka Adv vs Sagi skupie sie na Adv bo do jego taktyki mam końcowe pytanie do Ciebie.
Zaczyna się walka Adv wrzuca ue i zaczyna zbijać target trick/switch obiega uderza z blowow , zbija target, obiega uderza z blowow ( Zaznaczam, że Sagi go cały czas bije i ochoczo łapie ponownie target) Aha i jeszcze Adv użył eliksiry. W między czasie Adv jeszcze wrzucił sand bomb. I ostro sadził WSZYSTKIE  swoje atakujące skille. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to , że NIE BYŁO ani pół sekundy przerwy w spamowaniu CP ( oczywiście miał makro mała +duża Potka) i teraz tak jeżeli nie miał  owego makra od f1 do f4 ewentualnie do f5 to jest to niemożliwe gdyż cały czas obiegał Sagiego i zbijał mu target ( non stop) a gdyby miał to ciężko tak szybko całe combo zrobić. Mam nadzieję , że zrozumiałeś pomimo mojego haosu w wypowiedzi sens. Czekam na rady. Pozdro