Witaj
Gość

Wątek: Warlock [WK]  (Przeczytany 217270 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #800 dnia: Marzec 23, 2009, 01:51:58 pm »
O.o zacznij grac w lineage ..........

w normalnym L2 Feline nie ma takich smiesznosci, i cure nie sciaga wszytsiego tylko takie rzeczy jak bleed/poizon etc , milo by bylo jak by Curem mozna bylo sciaganc anchora i silenca hahaha

Nie na każdym serwerze jest tak samo , na moim serwerze jest tak jak opisywałem a na twoim może być inaczej :P

Małe pytanko :
Czy władowanie do warlocka tatuażów :
- +4Con/-4Str
- +4Dex/-4Str
- +4Wit/-4Int

Jest dobrym pomysłem ??? NIE ZAMIERZAM WARLOCKIEM BIC TYLKO PATRZEĆ JAK KOTEK EXTERMINUJE PRZECIWNIKA ZA MNIE , więc czy to dobry pomysł ??

Daj dziary -5 czy -6 str i tyle po co masz bulic kase niepotrzebnie :P?


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock
« Odpowiedź #801 dnia: Marzec 23, 2009, 03:31:29 pm »
O.o zacznij grac w lineage ..........

w normalnym L2 Feline nie ma takich smiesznosci, i cure nie sciaga wszytsiego tylko takie rzeczy jak bleed/poizon etc , milo by bylo jak by Curem mozna bylo sciaganc anchora i silenca hahaha

Nie na każdym serwerze jest tak samo , na moim serwerze jest tak jak opisywałem a na twoim może być inaczej :P

Małe pytanko :
Czy władowanie do warlocka tatuażów :
- +4Con/-4Str
- +4Dex/-4Str
- +4Wit/-4Int

Jest dobrym pomysłem ??? NIE ZAMIERZAM WARLOCKIEM BIC TYLKO PATRZEĆ JAK KOTEK EXTERMINUJE PRZECIWNIKA ZA MNIE , więc czy to dobry pomysł ??

Daj dziary -5 czy -6 str i tyle po co masz bulic kase niepotrzebnie :P?

Bo po :
1. Te tatuaże są za aa
2. Na moim serwerze adena jest prawie nic nie warta a rośnie raczej handel wymienny WTT
3. Mam do dyspozycji ponad 35kk aden , a gdybym sprzedał połowę wh to bym spokojnie jakieś 50kk
4. Bo Str mi raczej nie potrzebny i jakoś przeboleję stratę 8 STR (a i tak 2 Str mi przybędzie :P)
5. Umiem zarabiać


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #802 dnia: Marzec 23, 2009, 04:25:59 pm »
To kupuj sobie S grade a nie chwalisz sie ile zarabiasz to nie pie***l tylko celuj w lepszy sprzet STR ci tak potrzebny jak daggerowi do pvp.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock
« Odpowiedź #803 dnia: Marzec 23, 2009, 06:58:09 pm »
Oj nie przeklinaj Ryl :P


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Warlock
« Odpowiedź #804 dnia: Marzec 23, 2009, 07:19:23 pm »
Sry, zgadzam się z Rylem.
Napisał tylko, że nie opłaca się kupować farbek za aa, bo można kupić tanie za adene, a ty piszesz coś yy nie wiem po co.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #805 dnia: Kwiecień 06, 2009, 06:40:38 pm »
Ja mam pytanie adt walk na oli AL w interlude/c5.

1)Mianowice z jakimi klasami powinnismy uzywac Mewa a z jakimi Kaia, zauwazylem ze czesto  mew jest uzywany przy walkach z tankami a kai praktycznie z reszta klas.

Chodz ja osobiscie nigdy nie przekonalem sie do mewa i nie stosuje go w ogóle.

2)POdobnie sie ma sytuacja jak mamy feline kinga wiem ze rowniez stosujemy kaia z niektorymi klasami ale nie wiem z jakimi. Domyslam sie ze nie z Tankami czy DD ze wzgledu na mniejszy p def.

3)Przy zalozeniu ze mamy kaia zenchantiwanego a w interluder nie da sie skilki z 3 rd enchantowac, czy warto uzywac dalej kaia czy feline kinga?
Celes x7
HatSauce - Arcana Lord 77/HE 62

The Abyss x300 - retired
Hatsaucee - Th/He/Sps/SwS - BloodyFist member, Schuttgart owner
Hatsauce - Necro - farmer, last BadBoyPL


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #806 dnia: Kwiecień 06, 2009, 07:50:01 pm »
HatSauce:
1. Ja tam zawsze używałem mewa, bo kai jest lipny
kai jest dobry do expa, ale na oly nuk/p/m.defa>troche p.atack, szczególnie ten nuk który z nawiązką nadrabia strate w mele dps
2. na pewno nie na oly może chodzi o to ze ktoś ucieka to wtedy kai go dogoni ale to nie na oly bo tam nie ma gdzie ani kto uciekać, na open zresztą tez bez sensu bo co z tego że dogoni jak odbiegnie od nas i padnie
3. w IL enchanty mało generalnie daje a na pewno nie tyle żeby z mewa zrobić lepszego kota niż z kinga, kaia tak na +30 jak wbijesz to będzie lepszy

generalnie to mewa jest kotem do pvp, a kai do expa jak dla mnie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #807 dnia: Kwiecień 06, 2009, 08:21:33 pm »
kaia tak na +30 jak wbijesz to będzie lepszy
Nie będzie, King ma o wiele więcej p.atk i nienajgorsze skille :P


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #808 dnia: Kwiecień 16, 2009, 05:41:02 pm »
Troche to nieuczciwe , że PS ma jeszcze dodatkowo oprócz summona nuki , gdyż warlock ich nie ma , ma tylko Summona , a PS posiada i summona i nuki . Moim zdaniem powinien zostać pozbawiony tego nuka gdyż to summoner a nie nuker , a z tym nukiem to ma już znaczną przewage nad przeciwnikiem . A jak nie zamierzają zdjąć im tego nuka to chociażby nam by mogli dać jakiegoś nuka , a nie ...  A co wy o tym myślicie ??


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #809 dnia: Kwiecień 16, 2009, 05:44:06 pm »
Ze robisz drame z niczego :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #810 dnia: Kwiecień 16, 2009, 05:44:39 pm »
Troche to nieuczciwe , że PS ma jeszcze dodatkowo oprócz summona nuki , gdyż warlock ich nie ma , ma tylko Summona , a PS posiada i summona i nuki . Moim zdaniem powinien zostać pozbawiony tego nuka gdyż to summoner a nie nuker , a z tym nukiem to ma już znaczną przewage nad przeciwnikiem . A jak nie zamierzają zdjąć im tego nuka to chociażby nam by mogli dać jakiegoś nuka , a nie ...  A co wy o tym myślicie ??
że warlock ma buffa kotka...
I'm offline.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #811 dnia: Kwiecień 16, 2009, 05:50:02 pm »
Troche to nieuczciwe , że PS ma jeszcze dodatkowo oprócz summona nuki , gdyż warlock ich nie ma , ma tylko Summona , a PS posiada i summona i nuki . Moim zdaniem powinien zostać pozbawiony tego nuka gdyż to summoner a nie nuker , a z tym nukiem to ma już znaczną przewage nad przeciwnikiem . A jak nie zamierzają zdjąć im tego nuka to chociażby nam by mogli dać jakiegoś nuka , a nie ...  A co wy o tym myślicie ??
że warlock ma buffa kotka...

Feline Queen ma buffki blessed body , soul i haste , a ten summek na 56 od PSa też ma buffki : Focus , Death Whisper i Guidance i co ?? Jez równo , uczciwie , sprawiedliwie ??


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #812 dnia: Kwiecień 16, 2009, 05:55:52 pm »
sry, ale PS NIE MA buffa dodającego jednocześnie od groma crt rate i crt powera a do tego btb/bts+haste, tylko bufflo na crt rate, crt powera i guidance

kto wychodzi na +, zwłaszcza, że ten nuk PS'a ma 68 powera?
I'm offline.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #813 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:01:35 pm »
No ma tego buffa , Crit power to death whisper , crit rate to focus i guidance , Btb , bts i haste on nie posiada tylko warlock , a ma tez tego nuka , moze power 68 to niewiele , ale zawsze coś i na + wychodzi tutaj raczej PS a jeżeli jest inaczej to powiedz mi dlaczego niby ?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #814 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:08:24 pm »
failujesz bro...GUIDANCE DODAJE DO CRT RATE OKGO!

warlock tak czy siak wychodzi na + bo ma lepsze buffy od summona, 2 bane'y+arcane disruption itp.
a tym lolnukiem bez very high OE AM 150 dark to możesz ludzi posmyrać po piętach co najwyżej
I'm offline.


Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #815 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:11:25 pm »
No ma tego buffa , Crit power to death whisper , crit rate to focus
nie, blessing of queen to nei to samo co DW i focus ...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #816 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:25:45 pm »
żeby pan 1994(data urodzenia w nicku, jakież to...dorosłe) się nie burzył to wrzucam opisy buffków
Blessing of Queen 3+   Critical +30%, Critical Damage +25%
Focus 3   Critical +30%
Death Whisper 3   Critical Damage +35%


sry, ale na miejscu jakiegoś np. daggera wolałbym mieć w pt WK zamiast PS - buffuje/debuffuje, poratuje healem a to tego ma genialnego buffka na cryty który zajmuje JEDNO miejsce na pasku.
I'm offline.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #817 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:46:02 pm »
sry, ale na miejscu jakiegoś np. daggera wolałbym mieć w pt WK zamiast PS - buffuje/debuffuje, poratuje healem a to tego ma genialnego buffka na cryty który zajmuje JEDNO miejsce na pasku.
zapomniałeś dodać, że można mieć focusa, dw i catbuffa naraz


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #818 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:51:35 pm »
tia, ale jak jesteś w sytuacji(tak czysto teoretycznie, dosyć rzadko się to zdarza) że inne buffy przeważą nad DW+Focusem to masz tylko 1 miejsce zajęte zamiast 2 do tego wszystkie buffky są ;)
I'm offline.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #819 dnia: Kwiecień 16, 2009, 07:36:44 pm »
tia, ale jak jesteś w sytuacji(tak czysto teoretycznie, dosyć rzadko się to zdarza) że inne buffy przeważą nad DW+Focusem to masz tylko 1 miejsce zajęte zamiast 2 do tego wszystkie buffky są ;)
o combo buffach nie słyszałeś?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #820 dnia: Kwiecień 16, 2009, 07:44:40 pm »
tia, ale jak jesteś w sytuacji(tak czysto teoretycznie, dosyć rzadko się to zdarza) że inne buffy przeważą nad DW+Focusem to masz tylko 1 miejsce zajęte zamiast 2 do tego wszystkie buffky są ;)
patrz pogrubione :P
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #821 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:03:07 pm »
Ze robisz drame z niczego :P
+1

patrz pogrubione :P
No to przecież focus/dw combo buff też zajmuje jedno miejsce i daje lepsze bonusy od buffka Warlocka. "Czysto teoretycznie" ktoś miałby wziąć gorszy buff w to miejsce?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #822 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:04:28 pm »
Ze robisz drame z niczego :P
+1

patrz pogrubione :P
No to przecież focus/dw combo buff też zajmuje jedno miejsce i daje lepsze bonusy od buffka Warlocka. "Czysto teoretycznie" ktoś miałby wziąć gorszy buff w to miejsce?
dunno, ale tacy się zdarzają :D
wywal ten zbędny spamik Frohiku plix plox :)
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #823 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:16:21 pm »
Przecież to nie spam :) Nie wywalam :)


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock [WL]
« Odpowiedź #824 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:17:25 pm »
nie znasz się i tyle :<

żeby nie było offtopa - wtb reuse bane'ów w Finalu^^
I'm offline.