Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight [TK]  (Przeczytany 152654 razy)

  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 13, 2006, 06:32:51 pm »
Kurde, aż nie wiem co myśleć, wydaje mi się gdybyś od samego początku tak zaczął na forum od razu lepiej byś wypadł.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Temple Knight
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 13, 2006, 06:34:22 pm »
ja nie wierze :P to musi byc jakis mod :P Ryltar ? :D
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Temple Knight
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 13, 2006, 06:34:47 pm »
Thorin  :arrow: Respect  :rotfl:

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 13, 2006, 06:53:13 pm »
Poczekamy zobaczymy ;)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 13, 2006, 06:57:51 pm »
Thorinku ja niechcem Cie sprowokowac. Gdybym mial taki zamiar to bym to inaczej zrobil ale ja tylko napisalem prawde i nie sciemnaj o zadnym transfeze bo TS PRAWIE NIC NIE ZABIERA. Slychac Cie bylo dobrze na TS. Nieraz siedzielismy na tym samym kanale. Ale jednego nigdy nie zapomna jaka byla pompa jak nas dzieliles na dywizjony.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Temple Knight
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 13, 2006, 10:11:00 pm »
Chciałbym nadmienić że jakiekolwiek obrażanie sie na forum zostanie nagradzane banem. Koniec z chamstwem!
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 13, 2006, 10:56:35 pm »
Jestem pod wrazeniem metamorfozy Thornia !!! Brawo !


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 14, 2006, 07:09:24 am »
Saladin wiesz trochę za późno się za to wziąłeś bo już by się posypały bany oczywiście Thorin jest ponad prawem ale kilka ostrzeżeń by się przydało ja kolekcjonuje ostrzeżenia co do zmian zobaczymy poczekam.
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 26, 2006, 01:12:49 pm »
Jako, że temat dotyczy porfesji Temple Knight mam odnosnie niej pewne pytania mnie nurtujące...możliwe ze gdzies w tym temacie była na nie odpowiedz ale przegladajac nie znalazlem jej, moze nieza dobrze szukalem a moze jej tam nie było...

1. Czy mozna przyzwać trzy te same cubic, np. trzy cubici leczace?
2. Uzbrojenie:
- bron: ciekawi mnie czy z mieczem owy elfijski rycerz naprawde niedobrze idzie, czy jesli mam mozliwosc wyboru miedzy Samurajskim Dlugim Mieczem a Yaksą to co wybrac, umiejetnosci specjalnych nie wlanczajmy bo moze byc trudno mi je zdobyc, ale jesli juz to tak, na moim serwerze sa tatuaze dajace odowiednie zwiekszenie cech, nie symbole tylko te tzw "custom tatoo" [chyba tak sie na to mowi]. Jeden tatuaz C grade daje chyba 1000HP wiec zastanawiam sie czy biorac ten tauaz zrezygnowac z Yaksy z SA Healt na rzecz SLS z Focusem - Prosze mi powiedziec czy bylby to blad, od razu mowie ze walory estetyczne tez sie licza...lepiej mi wyglada elf z mieczem niz obyszkiem...
- zbroja: wiem ze ciezka plytowa, chodzi mi o B grade - jaki rodzaj, wiem ze Doom daje ciekawe efekty i plusy ale znowu walory estetyczne czy nie ladniej elf wyglada w Avadonie naprzyklad, a jezeli nie to czy Doom jest najlepszym ciezkim pancerzem dla tej klasy?

Jezeli ktos bedzie odpowiadał prosze o pełne wypowiedzi, z ktorych dwiedziałbym sie sporo na ten temat i najelepiej niech to napisza osoby wilokrotnie grajace TK, testujace rozne kombinacje uzbrojenia itp...dziekuje i pozdrawiam...


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 26, 2006, 02:01:29 pm »
Ja ci odpowiem na wszystkie pytania, gram na Retailu TK od kiedy zacząłem cały czas nim gram.
1 Nie można przyzwać 3 kubików możesz mieć tylko jednego każdego rodzaju możesz mieć 1 leczącego jeśli będziesz chciał przyzwać więcej będzie pisało cubic alredy summoned albo coś w tym stylu już nie pamiętam tak czy siak nie da się ni jak przyzwać 3 leczących czy nawet 2 oczywiście wiesz że TK ma mistrzostwo do 3 kubików ale może przyzwać tylko 2 od c1 intrygowało mnie to w końcu wyszło w c3 sumonerzy dostali przywołanie masowych kubików dla całego party czyli każdy ma 1 kubika bez mistrzostwa do kubików można mieć 1 kubika każdy żeby mieć 2 trzeba mieć mistrzostwo i do 3 tak samo wtedy jak się przyzwie oprócz swoich 2 dostajesz 3 do kolekcji od Sumonera i masz 3 kubiki niezły trik. ^^
2 Oczywiście zgodzę się z tobą estetyka też jest ważna co bardzo popieram ale liczy się także skuteczność nie okupiona zbyt dużymi kosztami gorszego wyglądu oczywiście Elf z SLS wygląda o niebo lepiej tak samo z Delu nisz z Yaksą ale pamiętaj że to TK znacznie różniący się od swego kolegi SWS który ma pieśni na krytyki do dmg itd jemu owszem lepiej dać pikę czy miecz z SA focusem czy innym jest bardziej skuteczny ale pamiętajmy że to TK czysty tank nie nadaje się do niczego innego jego dmg jest najmniejszy z tanków oczywiście w cudzysłowiu najmniejszy nie licząc kubika z kubikiem licząc bije kilka postaci i chodź byś stawał na uszach nie zrobisz z niego dd ani nie zwiększysz mu dmg na tyle byś sobie radził z mobami i graczami według mnie a próbowałem grać z mieczami i wszystkim innym dodawanie TK ataku jest krzywdzeniem go i po części samobójstwem dasz mu miecz z focusem i co dostanie trochę dmg nie za dużo który i tak nic niezmienni a dasz mu SA helta z tatuażami jeszcze życie wzrasta bardzo ładnie co się przekłada na dłuższe znacznie dłuższe stanie i bicie co za tym idzie większy dmg TAK z heltem i bluntem zrobisz więcej dla moba nisz z mieczem i focusem a im więcej życia tym kubik ma co robić większe szansę na heal oczywiście Yaka wygląda badziewnie na elfie więc radzę ci wziąć Delu on ma SA helta i wrzucić sobie z Delu wygląda lepiej nisz z SLS jeśli mam być szczery albo możesz się powozić z SLS do 52lvl póki nie załatwisz Aoba to już wymagane tutaj niema co nad tym myśleć Aoba wygląda bosko w ręku TK moim zdaniem 1 z najlepszych wyglądów oraz blunty dają 4 do celności i ten blunt ma helta i nie taki mały dmg rozważ to.
3 Cóż niestety muszę się z tobą zgodzić Elf w doomie ciężkim wygląda najgorzej ze wszystkich klas i w ogóle to jego naigroszy wygląd z zbroi psuje wszystko zgadzam się także że w avadonie znacznie lepiej ale i na to jest rozwiązanie trochę szalone ale naprawdę skuteczne o dziwo wiem bo grałem tak lekka zbroja dooma daje nie najgorsze bonusy a regeneracja życia z heltem i kubikiem to strzał w dziesiątkę oprócz tego Elf w doomie lekkim według mnie wygląda najlepiej w tej zbroi co prawda traci bonusy z ciężkiej zbroi ale cały czas ma z tarczy bonusy czym nadrabia dlatego woziłem się w lekkim ale miałem w schowku dooma ciężkiego po co?? na pvp i siege do tankowania waliłem w lekkiej zbroi dooma regeneracja życia i dmg oraz kubik i helth świetna mieszanka nie miałem problemu co prawda tracisz w lekkiej zbroi bonusy od ciężkiej zbroi czyli większy def mniejszy dmg z łuków od czarów i parę innych ale to jest przydatne tylko w pvp i siege dlatego wtedy warto dooma a tak to walić cały czas w lekkim doomie jaśniej nie mogłem tego wyjaśnić wiem że jestem szalony w klanie też tak uważali ale w końcu się przekonali że mam łba tobie też radżę spróbuj tak pobiegać na moby oczywiście rozumiem że ty grasz na prywatnym serwie dlatego straty od bonusa ciężkich zbroi poza defem się nieliczna bo na prywatnych nie działają wiec już 1 problem z głowy no i nie wiem jak na prywatnych czy jako TK biegasz w party to też ważne ja praktycznie nigdy nie chodziłem sam i nie chodzę no chyba że zmienię suba ale to inna bajka mam nadzieje że ci się rozjaśniło.

Ps. Przepraszam najmocniej za brak interfukci, ale naprawdę po napisaniu takiej wypowiedzi. Nie wiem czy nie porobiłem za dużo błędów ortograficznych, nie mam siły na wstawianie dokładnie interfukci, Oprócz tego nie mam na to czasu, mam nadzieje że zrozumiecie. Tak na marginesie orłem z polskiego nie jestem.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 26, 2006, 03:07:57 pm »
Hymm  sproro wiadomosci...a co do tych cubicow to na tym serwerze na ktorym gram da rade chyba 3 naraz tego samego rodaju przyzwac ale nie potwierdzam bo nie jestem pewien na 100%...wiec odnawiane zycia byloby 3 krotnie szybsze dzieki 3 cubiczkom a to moglo by przewazyc szale miecz czy obuch...

Ciekawe z tym lekkim doomem, musze przyznac ze o takim czyms nie slyszalem, pierwszy raz gram tankiem i pieniazki nie moga mi pozwolic zbytnio na takie sprawdzanie i robienie kilku zbroiczek...mowisz ze w dobrym party Lekki sie ladnie spisywal...ale poki co jeszcze moge bezproblemowo sam biegac...pozniej sie rozejze za klanem jakims to moze to przetestuje... dzieki za informacje sporo mi pomogły nawet...


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 26, 2006, 03:16:22 pm »
Po prostu cubici sa zbugowane i dzieki temu klasy niewywazone.

Pozdrawiam Pred


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 26, 2006, 03:29:35 pm »
Zgadzam się z moim przedmówcą, na prywatnych serwerach z tego co czytam, kubiki są zbugowane np brakuje bardzo ważnej roli kubikowi życia. Mówię tu o leczeniu członków w party z najmniejszym hp, to jest wielki atut i szpan TK. Tylko na prywatnym może tak być, żebyś mógł przyzwać 3 kubiki te same, na Retailu nie da rady. Na zbugowanych serwerach może, chciałem także dodać jeszcze coś do dooma lekkiego, mianowicie o evasion. Tarcza trochę psuje evasion ale zawsze to evasion, ale Elfa evasion jest duże co wystarcza.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 26, 2006, 04:05:44 pm »
Z tego co sie dowiedzialem dziala u mnie na serwerze leczenie cubica na osobw w party z najmniejsza iloscia HP...wiec nie dokonca jest tak zle :) tylko nie wiem jak to z tym przyzywaniem jest ale jeszcze to ubadam ;)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 27, 2006, 12:51:24 pm »
Zapomniałem wcześniej dodać, nie jaki Thorin pisał o wzmacnianiu kubików przez użycie blesetów. Może na prywatnych to działa ale nie na oficialu, tak powinno być wszędzie blesety zmieszają czas przywoływania kubików, oraz zwiększają szansę na przyzwanie najlepszego kubika. Już to wyjaśniam, każdy kubik ma że tak powiem 3 poziomy, weźmy na przykład easy, medium i hard na przywołanie kubika na easy są największe szansę, na hard najmniejsze a różnią się częstotliwością reagowania. Na hard kubik będzie najczęściej się używał, reagował zaś na easy rzadko będzie chętny do pomocy, na medium po się środku. Thorin miał dużą wiedzę o TK ale niestety wyniesiona z tego co widzę z prywatnych, gdzie dużo nie działa prawidłowo.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 27, 2006, 01:17:17 pm »
A ja bym te cubici podzielil inaczej niz easy, medium i hard. Moja skala to taka: nierób, obibok, leń :D

A tak na powaznie to jeszcze nie doszedlem do cubikow ale dzis moze sie uda. Zagralbym na retailu ale mnie niestety niestac :(

Dzieki za te informacje Archer, chodz z drugiej strony narobiles mi smaka na gre na oficjalu z wszystkimi bajerkami :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Temple Knight
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 27, 2006, 06:17:45 pm »
Sory ale z tego co pamietam to na globalu(bynajmniej za C2) dzialal bsps  na wzmocnienie powera storma.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 27, 2006, 08:28:07 pm »
Wiesz powiem ci szczeże że pierwsze słyszę o tym, jeśli nawet to działa to z tego co widzę nie robi wielkiej rużnicy któr da sie zauważyć. Może dlatego że cały czas sumonuje je z blesami ehehehe i sie przyzwyczaiłem kto cię wie.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 28, 2006, 01:40:02 am »
Archer a mam jeszcze jedno a w zasadzie dwa pytania dotyczace cubiczkow:
1. wiesz moze ile zadaje storm i jakim czarem wali, chodzi mi od pierwszego do ostatniego poziomu skilla, jestes moze w posiadaniu takiej rozpiski albo wiesz skoad ja mozan zdobyc?
2. to samo dotyczy cubiczka leczacego...

Jak bys wiedzial to byl bym bardzo wdzieczny niemilosiernie :)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 28, 2006, 12:42:55 pm »
To co wiem powiem.
1 Wali czarem Wind Strajk, co do dmg zależy od m.def wroga, gracza czy potwora. Kubik strzela jako czarem m.atak wiec niema uniwersalnego dmg trzeba by wyliczać średnią, albo ile na jakim mobie. Im lepsze m.def tym mniejszy dmg niestety.
2 Ten kubik leczy nie walczy, używa czaru Heal tutaj jest trochę inaczej na 74lvl mój leczący kubik leczy 645 hp. Przy poprawnie działających kubikach, bo być może na prywatnych inaczej działać może.
Jeśli znajdę kartę z rozpiskiem, ile leczy i ile Strom robi średnio tyle mogę,pamiętaj że miedzy oficjalnym a prywatnym niestety są dość duże różnice.

Ps. powiem ci jedno, bosko wygląda jak strzela Storm kubik. Tak zarąbiście to wygląda, najlepiej jak wróg zaczyna uciekać jest już spory kawałek od ciebie, a kubik odpala winda i leci przez sale taki pocisk. Dostaje w plecy a jeszcze jak go dobije poezja, wygląda jak by kubik strzelał z za rmienia jak z działa. Jak zabija z takiej odległości to wygląda zarąbiście, albo czasem się zdąży że kubik się odpali jak już zabijesz moba, wtedy wali w trupa wygląda jak by mu dusze zabierał. No i leczący co cię zarąbiście wyróżnia w tłumie, światłość od Heal cię obejmuje i wszyscy cię widza.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 28, 2006, 01:04:50 pm »
No wiem ze Life Cubic leczy :)...
Aha czyli to wszystko zalezy od m.def przeciwnika, hymm to moze inaczej, niewiadomo czasem jakie staty maja cubici? Szukalem na necie dość długo ale nijak znaleźć nie mogłem...

Hehe to prawda atak cubiczka wyglada naprawde efektownie, ciekaw jestem jakby wygladalo to tak jak mowisz ale z malym upgrade: przeciwnik ucieka, storm sie aktywuje i rzuca czar w polowie drogi czaru do przeciwnika aktywuje sie Life cubiczek i gdy przeciwnik dostaje strzala od stroma i pada leczacy nas leczy. To musi fajnie wygladac :)

P.S co do uzbrojenia mam 41 poziom, zdobylem Full Plate ale nie caly komplet, oraz dostalem od znajomego war axe haste +5 [p.atak 160 - wiecej od yaksy]. Mam tatuaz co daje mi 1500 Hp i staty takie:
HP - 2900
P.Def - 860
M def - 570
atak - 355
I powiem ci ze z Hastem calkiem ladnie sie leje, zycie spada mi bardzo powolutku, jeszczejak wezme do party buffera, nawet kleryka z 36 poziomem to zycie nie spada mi o mniej niz 300-500 punktow a expi sie miodnie...pokochalem TK :). Oczywiscie to na prywatnym serwerku, wiec pewne rozbieznosci w stosunku do retaila sa, ale w katakumbach gdzie mobki sa z 40+ lvl moge smiało sam expic i atakowac po 3-4 moby naraz :). Swietna postac...!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Temple Knight
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 28, 2006, 02:13:29 pm »
Storm cubic:
Poziom 1:power 26 m.atk 289
Poziom 2:power 31 m.atk 445(+156)
Poziom 3:power 36 m.atk 659(+214)
...

I tak z powerem(+5 co poziom) a z m.atk jest tak ze rosnie na zmiane(raz o 156 raz o 214).


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Temple Knight
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 28, 2006, 02:14:17 pm »
Storm cubic:
Poziom 1:power 26 m.atk 289
Poziom 2:power 31 m.atk 445(+156)
Poziom 3:power 36 m.atk 659(+214)
...

I tak z powerem(+5 co poziom) a z m.atk jest tak ze rosnie na zmiane(raz o 156 raz o 214).


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 28, 2006, 02:45:14 pm »
Rylatr znalazłeś to gdzieś na forum guru czy gdzie??? chad ważne że ci się dobrze expi i ci taki styl odpowiada. Na pewno większe rozbieżności są między Retailem a prywatnym. Ja tam wole Blunta z Heltem i tyle, ale stylów gry jest dużo każdy gra jak lubi co zresztą też już pisałem.A zresztą napisze jaki styl lubię, full party zawsze ja robię za tanka nigdy nie lubiłem i nie lubię grać sam. Zresztą nigdy nie gram sam, zawsze nazbieram party full dlatego mi tam odpowiada Helth z Bluntami, oraz mały dmg. Rekompensuje mi to popisywanie się jak to robię giga trainy, które trzymam na sobie i jaki to mastach jestem.

Ps. Chcem coś dodać każdy gra inaczej, sprubuj znaleźć swuj własny styl. Może ci lepiej idzie z np mieczami czy czymś i innym sa nisz Helth takie jest moje zdanie.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Temple Knight
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 28, 2006, 04:44:10 pm »
Ryltar dziekuje ci slicznie i bardzo jestes swietny :)

Archer topor dostalem wiec nie wybrzydzam :). TK gram pierwszy raz wiec popelnie pewnie mase bledow w uzbrojeniu i technikach ale pewnie w koncu znajde taka najbardziej optymalna :). Co do Full party to moze byc ciezko na tym moim serwerku bo gra na nim nie za duzo ludzi. Ale ze znalezieniem 2-3 osob do party nie ma problemu. Masz racje fajne jest jak siadzie na ciebie kilka mocnych mobow od ktorych inny byz zgineli szybko a ty stoisz i sie smiejesz :D. Dzis tak mialem. Bylem z lucznikiem w katakumbach i wybralismy ladny maly pokoik z 4 roznymi mobkami. Chcialem zebrac 2 potworki i wyprowadzic z pokoju zeby je spokojnie z lucznikiem dobic ale nie poszlo bo sie rzucily wszystkie to wpadlem na srodek pokoiku i walilem obuszkiem po lbach zycie spadlo tylko do polowy [nie ma leczacego cubica, a na elemtental heal nie bylo szans]. poczym slysze tekst od kolegi z party "człowieku jestes niesamowity" - hehe  i japa sama mi sie cieszyla :)