Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight [TK]  (Przeczytany 152495 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #550 dnia: Marzec 08, 2008, 09:41:48 am »
Ja juz uradowany ze ktos napisal w tym temacie cos o TK a tu taki post ja pierdole -_-


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #551 dnia: Marzec 08, 2008, 09:49:37 am »
ja chce więcej postów thorina zawsze mi humor poprawiają:D

ps. co prawda nigdy nie wiem o co w nich chodzi ale maja w sobie to cos :P

thorin naszym guru bieg ze swoim bluntem dwóręcznym i wszystko ownuje
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #552 dnia: Marzec 08, 2008, 10:33:13 am »
i najchetniej dodalby do swojego tk brode :P
ryl,no niestety "moj" temat jest martwy :) czyzby nikt nie gral ta jekze niedoceniana klasa?Pokazcie sie swiatynni rycerze :P


Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #553 dnia: Marzec 08, 2008, 12:27:59 pm »
Ja juz uradowany ze ktos napisal w tym temacie cos o TK a tu taki post ja -_-'e -_-
/signed


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #554 dnia: Maj 26, 2008, 11:13:07 pm »
Nie gram TK ale mam jedno pytanie, ile masz lat Thorin? Zachowujesz się jak dziecko, a ta twoja obsesja na temat TK jest nienormalna. I z pewnością wiele osób przyznało by mi racje.
L2DEX


Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #555 dnia: Maj 26, 2008, 11:19:01 pm »
Nie gram TK ale mam jedno pytanie, ile masz lat Thorin? Zachowujesz się jak dziecko, a ta twoja obsesja na temat TK jest nienormalna. I z pewnością wiele osób przyznało by mi racje.
ehh zawsze znajdzie sie ktos kto wezmie Thorina na serio ... szkoda takich ludzi bo nie wiedza co traca :D


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #556 dnia: Maj 27, 2008, 03:21:05 pm »
A co może Thorin pisze te posty dla żartu? :o
L2DEX


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #557 dnia: Maj 27, 2008, 03:32:53 pm »
Stary, to jest człowiek legenda. Czytanie jego postów to coś niesamowitego. Trzeba umieć znaleźć w nich tą ukrytą głębię, ten błysk, to coś, czego nie potrafi opisać nikt inny. Taki ma styl i dlatego stał się sławny :P
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #558 dnia: Maj 27, 2008, 04:01:14 pm »
A co może Thorin pisze te posty dla żartu? :o
niee no gdziez ... wcale a wcale :X


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 07, 2008, 05:32:10 pm »
Oh fuck ale ten temat sie rozkrecil >_>


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwiec 16, 2008, 10:46:22 pm »
Cytuj
O TY -_-'A -_-'O -_-'ONA SUKO -_-'A IDZ POD LATARNIE SIE POWIES BO CIE BY PIES ALBO SWINIA CHCIALA CHOCIASZ NIE MUSIELI BY CI NA SZYI MIESO UWIESIC BONDZ COS INNEGO -_-'a znalazla sie -_-'a po-_-'a -_-'a jestem thorin i tak pisze posty moze sa bezsensowne i co duzo blenduw i co pisze to pisze niemusisz czytac -_-'a teraz jestem -_-'iony POWIEDZ MI TY -_-'NIETA SUKO PEWNIE JUSZ MASZ TAK MALOM DZIURE ZE SZPILKA LEDWO WCHODZI I CHYBA DLATEGO MASZ KOMPLEKSY BYLAS NIEUDANYM EKSPERYMENTEM GENETYCZNYM MUSIELI MATCE DOPLACIC I ZAPEWNIC WSZYSTKO ZEBY URODZILA TAKIEGO NIEDOROBIONEGO POTWORA co za -_-'eni ludzie sie rodza robili na tobie  ruzne eksperymenty zamykali w zoo a twoja matke i tak pewnie wysmiewali ojciec pewnie gej albo jakis inny -_-' wiesz kazdy by zmienil orientacie jak by jego zona urodzila taki kawal -_-'iela mutantki uposledoznej pewnie tylko na smyczy i ciemno w nocy cie wyporwadzali trzymali w klatce biedne dziecko mam nadzije ze dostane ostrzezenie bo jeszcze nieskoczylem muwisz ze mnie posmyralas to -_-'a zobaczymy a to z ta tarcza idziewczyna widac kto tu jest hory psychicznie trzeba bylo zamknoc gdzie trzeba mieszac zeczywistosc do gry xavier to bylo takie smieszne??? -_-'a wez czlowieku nieznasz mnie i raczej w realu inaczej sie zachowuje mam dziewczyne w przeciwiestwie do ciebie niemasz nawet swini czy szczura któr by cie chodzby polubil tak jestem czlowiekiem prostum i co niejestemzadnym muzgowcem czy czym tam ale raczej nieograniczonym tu widac kto jest ograniczony z reguly nielubie obrazac dziewczyn ale to to cos nie jest dziwczynom tylko niedorobem a jak bym cie spotkal z checia bym ci obil ta twarczyczke a przyokazi poznala bys moich kumpli HEHEHEHHAAHAHA DO TEGO TY NAWET NIEJESTES DZIEWCZYNOM CO ZA NUUB PODAWAC SIE ZA DZIEWCZYNE ZACYTUJE GDZIE SIE ZDRADZILES Pobesztal bym cie TU powino byc pobesztala bym cie ale to szczegul i kto tu ma nieruwno pod sufitem TRANWESTYTA -_-'ONY -_-'A CO JUSZ ZNUDZILO SIE BYC CHLOPAKIEM WYPYCHASZ SOBIE BIUST KULKAMI SILIKONEM I STAJESZ NA ULICY ALE I TAK SIE NIKT NIEZATRYZMUJE nawet geje cie niechca heheheaheaheahae wez nipierw ic sie leczyc potwem startuj do ludzi moga byc za ten post 2 ostrzezenia niema problemu lubie ostrzezenia a teraz wracajoc do tk to prawda nie jest przydatny na siege asz tak w 100% z czego to wynika z tej gry karzdy wie w kazdej sttrategi rts lucznikuw chowa sie za zbrojnymi a nie stawia przed zbrojnymi ale co tam wyrzonc lucznikuw potem wojaki moga se stac coprawda brakuje tk pare skili  no i to smieszne ignorowanie gdyby grali normalnie a nie jak nooby zeby to byly normlane siege z formaciami taktykami itd to co innego ale ta gra zostala stworzona specialnie dla takich noobuw jak ten tranwestyta a ze ja tak uwzam to ja uwazam i tak pisze i co zrobisz mi cos bo ja to ja thorin  jestem co do tych 3 debili z nimi niewygrasz wiesz oni sa -_-'iscie smieszni i z checia bym sie powozil z nimi i cie  wysmial i co?????? powozil bym sie z nimi wracajoc jeszcze do ortografi mug bym pisac normalnie ale po co pisze jak mi sie podoba bo jestem thorin i pisze jak pisze :p a ty tranwestyta wez scichnij bo kto wezmie tranwestyte na powarznie no co za ludzie

ps co do wali 2 tarczami nawet niewiesz jak by to bylo zabujcze oj niewiesz to moglo by byc nawet lepsze nisz z bronia wystarczy dodac np kolce na arczy na bokach mozna nia zucac odbijac nabijac cionc i znacznie wiecej sodze ze bym zmasakrowal w twoje horejwyimaginowanej histori tranwestyto rozwalil bym ich tymi tarczami a dziewczyna wyszla by bez skazy i moja dziewczyna to przynauimenij nietranwestyta

[cenzura]

Cytuj
Pytanie do reszty ludzi z forum.Skad sie biora tacy ludzie jak autor tego postu? bo ja nie wiem kazdy tu ma prawo wyglosic co mysli ale JA nie bede tolerowal obrazania innych mimo ze wg.niego pisza glupoty.Moja rada na przyszlosc nie pisz takich postow bo moze to tobie zaszkodzic.

Pozdrowienia Ryltar

a Ty ryltar co? nie widzisz postów Thorina? wy jestescie [cenzura], twierdzicie ze ta dziewczyna puscila beszt a co -_-'a robi Thorin? on chyba jest synek jakiegos moderatora./

-_-' ze odgrzebale, zbanujcie mnie, ale nudzi mi sie i mnie krew zalewa w tym momencie.

Proszę bardzo, minus na własne życzenie. Jak tak bardzo Ci się nudzi to proponuję napisać jakieś kolejne opowiadanie zamiast odkopywać temat tylko po to, żeby walnąć pare bluzgów.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 12:49:54 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwiec 17, 2008, 03:22:59 pm »
haha prowokacja udana :) misja zakończona sukcesem, a dla was porażką.

a Ryltar jeszcze śmiał napisac jak my możemy wyjeżdżać na Thorina, ehh, biedni jesteście.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwiec 17, 2008, 03:49:22 pm »
haha prowokacja udana :) misja zakończona sukcesem, a dla was porażką.

Jeśli sądzisz, że prowokacja udana, bo TY dostałeś minusa, a THORIN nie - to jesteś w błędzie. Otóż moderatorem na tym forum jestem od połowy kwietnia - w związku z tym NIE BĘDĘ KARAŁ UŻYTKOWNIKÓW ZA POSTY NAPISANE PRZED TĄ DATĄ, niejako w myśl zasady "prawo nie działa wstecz". Niestety "udowadnianie teorii spiskowej" Ci nie wyszło. Dziękuję za uwagę.

PS:
Minusa dostałeś jeszcze za to:


głupi czy ślepy? spójrz wyżej a nie musiałeś nabijać bezsensowne posta. nie można tego na pm napisac skoro i tak masz -_-'o do powiedzenia? debil.
Ulv, za obrażanie innych na tym forum lecą minusy - bez względu na to czy masz rację, że nabija posty, czy nie. Także radzę uważać na słowa - następnym razem poleci ostrzeżenie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 03:54:18 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwiec 17, 2008, 05:35:01 pm »
ja dostałem minusa a Thorin nie. I lepiej uważacie na takich użytkowników jak on, bo nie macie się kogo czepaić tylko normalnych ludzi, a takich kretynów jak on to nikt nie pilnuje.


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwiec 17, 2008, 07:26:45 pm »
tam sie czepiacie thorina, niepotrzebnie poruszacie jego temat, wysyłajta mu pm'y czy co, a nie mi tu psujecie atmosferę we wczuwaniu się w postać TK, ta klasa ona musi mieć jakieś ukryte plusy (w pvp...)! (musi, prawda? hehe)
Pewnie jazda zaczyna się dopiero jako Eva's Templar, ale zanim sie to osiągnie można umrzeć z nudów. Pomijam fakt, że szerokim łukiem omijanie każdego 1vs1 ;p bo do pt vs pt i tak nikt go nie chce xD to tak pół żartem pół serio.


Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwiec 17, 2008, 07:58:11 pm »
bo do pt vs pt i tak nikt go nie chce xD to tak pół żartem pół serio.
szczegolnie po 79 lvl ...


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:22:20 pm »
Pewnie jazda zaczyna się dopiero jako Eva's Templar, ale zanim sie to osiągnie można umrzeć z nudów.
huh? dla jasności...


Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:30:38 pm »
Pewnie jazda zaczyna się dopiero jako Eva's Templar, ale zanim sie to osiągnie można umrzeć z nudów.
huh? dla jasności...
ja wiem czy umrzec z nudow ... jak masz dobry klan to nie umrzesz


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwiec 17, 2008, 09:14:43 pm »
Pewnie jazda zaczyna się dopiero jako Eva's Templar, ale zanim sie to osiągnie można umrzeć z nudów.
huh? dla jasności...
ja wiem czy umrzec z nudow ... jak masz dobry klan to nie umrzesz

Co do umierania z nudów .... polecam zrobić rerolla na swsa, gdy mamy 1 profke.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwiec 18, 2008, 03:22:51 pm »
Cytuj
a Ryltar jeszcze śmiał napisac jak my możemy wyjeżdżać na Thorina, ehh, biedni jesteście.

Zmien dilera bo ten ci warzywka dosypuje.Posta jadacego thorina nie napisalem ale co tam e cock growth +3.

TK to i tak najlepszy tank do olimpiady 2x tol + lol dispel cub + polepszone cubici.Storma wywalasz sobie dajesz tego koslawego nowego(smart?) attract i life i masz komplet ladny na walke :P A taki Hero TK to juz ladny support na pvp z buffami i hero pole.A jak jest klan ktory ladnie dozbroi(czyli Ic +6 i boss jewlery z fb i ew. lukiem) to juz jest git.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwiec 18, 2008, 03:58:13 pm »
Wyszlo na jaw - RYl zaczął grac TK :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwiec 23, 2008, 03:01:54 pm »
Tak gram na offie pokryjomu TK :P


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #572 dnia: Lipiec 19, 2008, 01:21:41 pm »
jezeli cubiki maja to jakiegos minimalnego bo grajac sk nie zauwazylem zadnego crt

Gram troche SK i nie widzialem NIGDY m.crit i tak samo ze storm cubem.
ja niestety widzialem z vampiric cubica, spoiler mnie wkurzal, sprzedalem mu pare strzalow a potem dobil go cubic ale to byl piracki server


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #573 dnia: Lipiec 19, 2008, 09:57:05 pm »
Kubiki nie maja mcritow, lol xD. Maja wysoki m atk, ale nie maja m critow :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight
« Odpowiedź #574 dnia: Lipiec 23, 2008, 09:40:49 am »
I tak sa zacofane w mozg(mowie pre camel[tak wiem kamael]) ale teraz chodza jak marzenie + kazdy cubic tanka rzuca hate.