Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 171881 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 29, 2007, 08:22:14 pm »
Dobra, dobra pomyśli się :P
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 08:25:27 pm wysłana przez Anstoh »


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwiec 01, 2007, 01:42:19 am »
Nie wiem czy dobrze mysle ... bo sie obudzilem po objedzie :P , ale jak sie klocicie co jest wazniejsze czy dex czy str. To mozna zauwazyc ze jest to samo co w przypadq magow tych ras.

PR i SH => Sila
HW i Sorc => rownowaga
SR i Sps => szybkosc

Tylko ze w wypadq PR jednak mozna by bylo dodac +4dex /-4con zamiast podwyzszac str ... bo critici i  dodatkowa szybkosc niezaszkodzi.

A no i prosze mnie nie zjezdzac bo malo gralem :]  ... ktos by mogl zrobic takie podsumowanie :) bo w innych tematach od razu na poczatq mniej wiecej jest wszystko objasnione a dopiero klotnie :) , w tym temacie na odwrot :>

Pozdrawiam.
Virtue
Nick: UcekPL
Clan : jest , ale szukam nowego :)
LVL 40+
Profesja :SH
Cel: dobra zabawa / nowi znajomi - pvp zawsze :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:52:39 am »
Cytuj
Tylko ze w wypadq PR jednak mozna by bylo dodac +4dex /-4con zamiast podwyzszac str ... bo critici i  dodatkowa szybkosc niezaszkodzi.

Nie,PR z takim dye jest do dupy jak cholera +5 STR>all inne dye.Jeszcze mozna dac +5 str +4 dex -9 con i wtedy to jest genialny char ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwiec 01, 2007, 03:52:35 pm »
Pr na glass zdejmuje lucznikow na crya, i sam jest zdejmowany crytem...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwiec 01, 2007, 09:53:50 pm »
Zagraj kiedys ^^ Nigdy nie mialem takie adrenaliny jak gralem ^^


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 02, 2007, 04:45:22 pm »
Tatoo +4str/-4cona jest fajne i można sie do niego przyzwyczaić. Moim zdaniem str lepszy bo po co ładować w dexa skoro i tak zawsze będziesz najwolniej strzelał i miewał najrzadziej krytyki. Zamiast tego lepiej mieć coś czego nie będzie miał nikt inny. Może ktoś okaże sie szybszy ale na twoim polu za to już cie nie pobije. Co do zakładania +4dex/-4con to nie polecam tego robić od razu. Tak jak tatoo na str można zakładać śmiało tak przed wrzuceniem dexa trzeba sie zastanowić. Kara do cona naprawdę zaboli więc lepie mieć już dobry sprzęt i zapewniony support i przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie czy ta postać ma iść w stronę gs. Tatoo na str może zostać na stałe natomiast tatoo na dexa samo sie nie sprawdzi jeżeli nie dołożysz 2 tatto waśnie na siłę. A to już oznacza build gs.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:09:09 pm »
Lol, jakie tatoo :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:30:58 pm »
Pytanko gdzie lvlowac PR'em na 30 lvl ??  i jesli ktos moze przypomniec jaka top D grade zbroje  powinien nosic ( dziekowac )
pzdr
Virtue
Nick: UcekPL
Clan : jest , ale szukam nowego :)
LVL 40+
Profesja :SH
Cel: dobra zabawa / nowi znajomi - pvp zawsze :)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:34:20 pm »
Tatoo +4str/-4cona
Lol, jakie tatoo :?:
L2j? czy dragon network?
OMG chodzi mu o dye +4str -4con, nie udawajcie ciemniejszych niż jesteście o dragonowskich dye w stylu +8% m atak nie mówi...



  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:02:21 am »
Tatoo +4str/-4cona
Lol, jakie tatoo :?:
L2j? czy dragon network?
OMG chodzi mu o dye +4str -4con, nie udawajcie ciemniejszych niż jesteście o dragonowskich dye w stylu +8% m atak nie mówi...

To niech się nauczy pisać - tatoo to nie dye :]
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:23:51 am »
tyr czepiasz sie ja znam tylko te + cos - cos i dla mnie czy ktos powie dye czy tatoo to wlasnie takie mam na mysli :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:30:58 am »
No i się ebde czepiał bo lubie :D

Aby nie było:

Pytanko gdzie lvlowac PR'em na 30 lvl ??  i jesli ktos moze przypomniec jaka top D grade zbroje  powinien nosic ( dziekowac )
pzdr
1. Na 30 to Ty jestes marnym assainem dziecko.
2. Możesz śmiało manticore, clan oath rox
3. Na EG, w heretić mozesz, nad Dion, tereny przy Giran


GL! :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:33:37 am »
Chociaż najlepszą nazwą byłby "symbol" jako, że dye to barwnik z którego takowy znaczek zostaje wykonany. Jeżeli by wnikać w temat to faktycznie symbol byłby bardziej funkcjonalny niż porostu ...barwnik. No ale rozumiem kryterium uzualne przede wszystkim. Na Dragonie nigdy nie grałem więc ciężko mi powiedzieć co oni tam mają dokładnie, może faktycznie różnica wykracza poza nawet.... niestandardowy bonus, chociaż ponoć nawet jakieś tatoo debugujące tam jest. Zresztą ktoś mi już kiedyś zwracał na to uwagę tak więc sprostowanie - chodziło mi o normalny ludzki dye. Zdecydowanie nie chodziło mi o tatoo z Dragona. Jeżeli taki podział jest faktycznie silnie zarysowany to nie warto wprowadzać nikogo w błąd.

Co do lvl ja bym powiedział że na Eg pomiędzy Dion a Giran jakiś przypadkowy rb może, tak żeby załapać jeszcze trochę expa i zając sie questem.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:36:14 am »
No bo wiesz część ludzi moze nie wiedzeć co to tatoo i zaraz będze 1mln pytan :]
Lineage 2 Classic EU


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwiec 03, 2007, 04:38:54 pm »
Panowie dyskutujcie grzecznie, bo zaraz zacznie sie warn festival.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwiec 03, 2007, 05:36:26 pm »
No bo wiesz część ludzi moze nie wiedzeć co to tatoo i zaraz będze 1mln pytan :]
No w sumie racja różni ludzie bywają z różnymi doświadczeniami :oops:
... żebyś niedługo warna nie wyłapał...
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nom jak dostane warna to mnie z chaty wyrzucą, dziewczyna mnie rzuci, pies nie podzieli się resztkami, zwiną mnie na izbę i wybuchnie III wojna światowa... bądź poważny bo mnie rozśmieszasz



  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwiec 03, 2007, 06:02:20 pm »
Panowie dyskutujcie grzecznie, bo zaraz zacznie sie warn festival.

A kto tu nie miły?! :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwiec 03, 2007, 07:52:27 pm »
I "Aby nie bylo"
No i się ebde czepiał bo lubie :D
Aby nie było:

Pytanko gdzie lvlowac PR'em na 30 lvl ??  i jesli ktos moze przypomniec jaka top D grade zbroje  powinien nosic ( dziekowac )
pzdr
1. Na 30 to Ty jestes marnym assainem dziecko.
2. Możesz śmiało manticore, clan oath rox
3. Na EG, w heretić mozesz, nad Dion, tereny przy Giran
GL! :D

Co do 2 i 3 dzieki
Co do 1 fakt moj blad ( z tym PR :P glupota pozno pisalem ) , ale z dzieckiem to zmien,bo  moze koledzy Ci tak pozwalaja mowic/pisac to ja sobie raczej tego nie zycze ,( dom, pracka , rodzinka ,nawet zarost od kilku lat,juz duzy chlopczyk zemnie.A wiec popraw z gory thx :P ) mam nadzieje ze bez urazy  :oops:

ps. interpunkcja nigdy nie byla moja mocna strona wiec 'stfu' ;)

pzdr
Virtue
Nick: UcekPL
Clan : jest , ale szukam nowego :)
LVL 40+
Profesja :SH
Cel: dobra zabawa / nowi znajomi - pvp zawsze :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:18:02 pm »
A to ja wrócę jeszcze do luków dla pr. Wypróbowałem soula i z nim mam 237 ( tej ostatniej cyfry nie jestem pewien ) atak speeda z zwykłą potką z grocery i 2 lvl rapid shota jeżeli odpalimy deadeye. Powiem tak herbatę można parzyć w międzyczasie. Nie miałem niestety okazji tym pograć bo tylko pożyczałem. Czy ktoś z tutaj szanowanie zgromadzonych łuczników używa tego soula pozostając już poza teoretycznymi spekulacjami - na servie c5 bez żadnych udziwnień. póki co w dalszym ciągu idę w kierunku soula bo już dawno postawiłem na str. Swoja drogą u pr bardzo wyraźnie widać tą przepaść z jednej strony potężny atak a z drugiej szybkość i częstotliwość tafień krytycznych wiadomo jaka.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:08:03 pm »
Ja uzywalem dla Pr obu lukow ale na C4.Jak cos to pomoze to mimo mniejszego atk.speed(widac roznice) to jednak Soulem lepiej kladlem ludzi.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:50:29 pm »
ja Gram na EPI ( wlasnie duzo ludzi lata z carnagami bo maja pierw bopy... pozniej z Q na sube carnage... choc wiesz... wszyscy uwazaja ze szybszy = lepszy ;) )i ja latalem z soulem dluugi czas i są tego plusy i minusy... walisz duuuzy dmg, mocne kryty, zabawa ze skillami nie wchodzi w gre bo ładują sie godzine, ale zdziwienie maga jak pada po jednym strzale - bezcenne :)
minus juz napisalem : strasznie dlugi czas ładowania skilli i to chyba jedyny bol ;/ bo w zwyklym strzelaniu nie ma roznicy... tylko pozniej wypuszczasz strzałe...
PvP? hmm... z SB z magami mozesz miec problemy ale na wojow jest bardzo dobry :)
PvE z SB jest duzo lepsze, szybciej expisz i z CS'em w SB to jestes małą maszynką do koxu ;)
Glass Cannon PR? hmm... ryzyko jak cholera ;) ja własnie zbieram na dye do STR i zastnawiam sie z  dexem... bo z draconicem ( setem ) to moze dac to nawet niezle efekty ;)

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:28:18 am »
Cytuj
Glass Cannon PR? hmm... ryzyko jak cholera Wink ja własnie zbieram na dye do STR i zastnawiam sie z  dexem... bo z draconicem ( setem ) to moze dac to nawet niezle efekty

Glass Cannon=Adrenalina
Adrenalina=Fun


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwiec 08, 2007, 04:30:21 pm »
Czy PH dostaje na ktoryms lvl jakies bardziej przydatne czary do pvp? Tzn od ktorego lvl ma :kopa:?


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwiec 08, 2007, 04:33:09 pm »
Cytuj
Czy PH dostaje na ktoryms lvl jakies bardziej przydatne czary do pvp? Tzn od ktorego lvl ma :kopa:?

PR!!!! :)

Na 62(?) dostaje fatal counter fajny skill jak sie ma malo hp poniewaz robi niezle kuku :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwiec 08, 2007, 08:07:00 pm »
Na 60 :)
HATE ME MOAR!