Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 626707 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #350 dnia: Listopad 20, 2006, 06:33:16 pm »
TO jak masz 230+ speeda to destra skitujesz.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #351 dnia: Listopad 20, 2006, 10:17:55 pm »
Ryl -najbardziej opłąca sie brać haste, focus i death whisper, testowane na TA 300x ;p Potem song of hunter i właściwie kosisz każdą klase meele ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #352 dnia: Listopad 21, 2006, 06:41:27 pm »
niech ktos skompletuje ostateczna wersje


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #353 dnia: Listopad 21, 2006, 09:41:04 pm »
Cytuj
Ryl -najbardziej opłąca sie brać haste, focus i death whisper, testowane na TA 300x ;p Potem song of hunter i właściwie kosisz każdą klase meele ;p

Zalezy kto jaki ma styl walki.Ogolnie to dobrze jak ma sie 1 miejsce wolne na VG/UD.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #354 dnia: Listopad 21, 2006, 10:02:57 pm »
ja mam 2-3 wolne zawsze. UD, GS i jedno miejsce na jakiegoś syfa ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #355 dnia: Listopad 21, 2006, 10:46:34 pm »
GS i SF nie zajmuja paska na UD(GS i SF sa toggle) ale za to inne juz tak.Mnie tylko zastanawia czemu DLE ma takie chore SA? czemu  nie ma zwyklago focus?


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #356 dnia: Listopad 21, 2006, 11:02:03 pm »
po co ci focus jak masz health ? Albo w jedną albo w drugą :P. Nie pasuje - weź tallum blade :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #357 dnia: Listopad 24, 2006, 11:00:31 pm »
BO Health mi nie pasuje do SK ktorego chce robnic? A Tallum blade ma tylko fajne to ze ma haste...


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #358 dnia: Listopad 25, 2006, 08:51:55 am »
Jak nie pasuje TB ani DLE to zrób Damascusa +10 z focusem (dobry żart) - nie widze innej opcji  :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #359 dnia: Listopad 25, 2006, 10:26:13 am »
I taki mam zamiar chociaz bym na DLE musial zobaczyc critical damage.

Crit.dmg tez nie jest zly ^^ z Death Wishper i Dance of Fire krytyki sa duze(rzedu 500).
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2006, 05:39:41 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #360 dnia: Listopad 28, 2006, 07:56:31 pm »
jakie dye do doom seta heavy + doom shield + keshanberk mam 65 lvl


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #361 dnia: Listopad 28, 2006, 09:13:45 pm »
Raczej nie +3 STR -3 CON :P

Jak idziesz na tanka to bierz w +CON -STR.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #362 dnia: Listopad 29, 2006, 01:34:05 am »
Witam, ja mam pytanie tyczace 3 profy SK... jak dostac sie do tego dziada morowego co daje ten quest? Galadir czy jakos tak, stoi chyba na takim mostku ze skal w DV, ale lazilem 30 minut po DV i nie odkrylem sposobu an dostanie sie do niego. Jestem sfrustrowany juz...

Przeczytalem tu z 6 stron z przodu i ze 2 z tylu i nie widzialem takiego pytania, wiec jak juz bylo to sry i prosze o odpowiedz albo lokalizacje odpowiedzi:).
Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #363 dnia: Listopad 29, 2006, 10:12:38 am »
PEwnie od strony breaka outpust.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #364 dnia: Listopad 29, 2006, 08:49:31 pm »
Juz wiem jak tam trafic, wcale nie na gorze ino w srodku, niedaleko Black Judge jest wejscie, tam kaj sie enchantuje skille i tam NPC jest. Dzieki, no to teraz trza sie bawic...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 01, 2006, 10:51:11 pm »
A ja chcialbym wiedziec Jaka bron c grade polecacie i jakie SA ja myslalem nad samurai longsowordem z focusem lub haste ale pytam sie co wy radzicie bo sa miecze ktore maja mniejszy p atk ale wiekszy m atk i jakie SA? I mozecie napisac bron b grade jaka radzicie i czy oplaca sie brac armor a grade czy biegac w doomie bo na jednym highu widzialem kolesia co ciagle w doomie biegal?


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:04:08 pm »
Ja zawsze c grade stosowalem 1 bron- Sword Of Whispering Death z magic powerem, mozna go dostac u mammona wymieniajac za np delusiona. P atk nie jest rewelacyjny (cos w okolicach stormbringera), ale za to m atk zwala z nog- nawet soes nie da mi go tyle. 15% wiecej mp w tej sytuacji wydaje sie smieszne, jak drainy walimy na oko 2x mocniej. Generalnie z tym mieczykiem i setem avadona (niestety na dooma nie bylo mnie stac :( ) solowalem na self buffach na luzie do 64 lvla (pozniej serwerek sobie padl). Cala walka ograniczala sie do walniecia dwoch drainow, ew hexa jesli mielismy do czynienia z irytujacym mobem (np stunujacy kranrot). W kryzysowych sytuacjach rzucalem LSa i wlasnie dzieki olbrzymiemu m atkowi bardzo czesto wchodzil (jesli ktos uwaza, ze czestosc wchodzenia LSa nie zalezy od m atku to niech mi to jakos wytlumaczy, ze w moby wchodzilo kolo 75% LSow, serwer byl oparty o C4). Bardzo lubie SK za jego uniwersalnosci i jestem wielkim zwolennikiem stosowania mieczy magicznych z SA magic power (ew dye +4 wit -4 int do polepszenia cst speeda). Olbrzymi dmg pochodzacy z drainow rekompensuje slabszy p atk i bez problemu jestesmy w stanie walczyc bez restow przez czas trwania self buffow, a potiony stosujemy w sytucjach kiedy wiekszosc innych klas moze sobie tylko uciekac przed mobami, ktore my z pomoca wlasnie potkow i drainow ubijamy.




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:12:36 pm »
Ja zawsze c grade stosowalem 1 bron- Sword Of Whispering Death z magic powerem, mozna go dostac u mammona wymieniajac za np delusiona. P atk nie jest rewelacyjny (cos w okolicach stormbringera), ale za to m atk zwala z nog- nawet soes nie da mi go tyle. 15% wiecej mp w tej sytuacji wydaje sie smieszne, jak drainy walimy na oko 2x mocniej. Generalnie z tym mieczykiem i setem avadona (niestety na dooma nie bylo mnie stac :( ) solowalem na self buffach na luzie do 64 lvla (pozniej serwerek sobie padl). Cala walka ograniczala sie do walniecia dwoch drainow, ew hexa jesli mielismy do czynienia z irytujacym mobem (np stunujacy kranrot). W kryzysowych sytuacjach rzucalem LSa i wlasnie dzieki olbrzymiemu m atkowi bardzo czesto wchodzil (jesli ktos uwaza, ze czestosc wchodzenia LSa nie zalezy od m atku to niech mi to jakos wytlumaczy, ze w moby wchodzilo kolo 75% LSow, serwer byl oparty o C4). Bardzo lubie SK za jego uniwersalnosci i jestem wielkim zwolennikiem stosowania mieczy magicznych z SA magic power (ew dye +4 wit -4 int do polepszenia cst speeda). Olbrzymi dmg pochodzacy z drainow rekompensuje slabszy p atk i bez problemu jestesmy w stanie walczyc bez restow przez czas trwania self buffow, a potiony stosujemy w sytucjach kiedy wiekszosc innych klas moze sobie tylko uciekac przed mobami, ktore my z pomoca wlasnie potkow i drainow ubijamy.

jedno wielkie LOL, "olbrzymi atak" , "drainy 2x mocniej", ty na pewno nie grales w l2. Caly twoj post to bzdura.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:20:27 pm »
Montezuma - jesli drain za 500-600 to nei jest mocny jak na fightera to ja jestem święty janek ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 01, 2006, 11:42:30 pm »
Ja na PTS przywalilem w WC(albo OL) za 505 z DH,gdybym mial SoM pewnie by dostal za 6xx moze wiecej.SK wali naprawde mocno z tych drainow(ja teraz wale na allseronie w moby za 56x) a ma jeszcze 3 inne nuki.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 02, 2006, 02:17:46 am »
Montezuma - jesli drain za 500-600 to nei jest mocny jak na fightera to ja jestem święty janek ...

Ja nie neguje ze drain SK zadaje slaby dmg. Smieje sie natomiast z wypowiedzi Shiver, a konkretnie z :

Cytuj
Sword Of Whispering Death z magic powerem...

a to m atk zwala z nog

Cytuj
jak drainy walimy na oko 2x mocniej.

A to jest nalepsze
Cytuj
jestem wielkim zwolennikiem stosowania mieczy magicznych z SA magic power (ew dye +4 wit -4 int do polepszenia cst speeda).

Autor robi SK pod jak najwiekszy m att i jednoczesnie odejmuje sobe int, gdzie tutaj sens?

A teraz troche danych
Zakladamy SK 50lvl z delusionem vs SK z SoWD z SA magic power
SK z delusionem - 113 m att
SK z SoWD - 250 m att

Teraz troche o mechanice gry
Zeby zadawac 2x wiekszy dmg ze skilli magicznyego to M att musi byc 4x wiekszy, czyli SK powinien miec ok. 450 m att zeby mial 2x silniejszy drain w stosunku do SK z delusionem. Wiec wyjasnij mi DevouringOne jakim cudem autor tego kuriozalnej wypowiedzi mial 2x wiekszy dmg?

Kolejny pomysl to dodatkowo tautaz -4int + 4wit, przypominam ze mamy SK 50lvl z SoWD o 250m att, zakladajac tatuaz m att spada do 227 m att przy wzrosce o 50 cast, ale po co? SK wtedy zadaje mniejszy dmg, spada prawdopodobienstwo wejsca hex przy nieznacznym wzrosce cast

SK pod nuker bulit jest b dobry ale na 7x lvl i do pvp, na expowanie taki bulid jest po prostu do bani, szybciej zasiekasz moba mieczem niz zdrajnujesz go.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 02, 2006, 02:57:18 am »
Z tym 2x wiekszy dmg moze przesadzilem- z sowd z MP robiliem 920 /460 dmg na tych samych mobach ktore jak bijac stormbringerem bilem po 450/225. Nie wiem skad wymysliles panie Montezuma, ze trzeba miec 4x wiekszy m atk i nie wiem kto tu gada bzdury. Dlaczego stosuje takie dye? Pozniewaz +4 wit/-4 int z SoWD i MP daje na 52 lvlu  231 m atku i 273 cast speeda. Z SoV z acu 187 M atk i 260 casting speed- czuc roznice? Nie widze nic smiesznego w mojej wypowiedzi, a ta roznice w cast speed czuc mocno, zwlaszcza, jak sie robi pvp z postacia, ktora ma stuna. Mimo pogorszenia int, a co za tym idzie m atku, Hex tak czy siak prawie zawsze wchodzi, pb okolo 80%. Poza tym napisalem "ew"= ewentualnie- zalezy od osobistych preferencji, ja wolalem zadac mniejszy dmg niz nie zadac go w ogole bo jakis DA wpieprzyl mi ulamek sekundy za wczesnie stuna.

Gwarantuje Ci, ze w pvp nawet na 5x lvlu radzilem sobie znacznie lepiej z SoWD niz z SLSem. Podczas Lvlowania zdecydowanie pewniej czulem sie wlasnie z mieczykiem dla magow- w przypadku kiedy za soba mielem sznur mobow nie wyobrazam sobie innej mozliwosci niz zabicie ich drainami.

Aha, zeby nie bylo- moje doswiadczenia jesli chodzi o SK pochodza z l2p, czyli wg admina serwer byl oparty o oficjalne pliki c4, wiec ewentualne zarzucenie mi, ze gralem na modowanym c1/ l2j raczej mozna sobie podarowac. 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2006, 03:00:06 am wysłana przez Shiver »




  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 02, 2006, 02:59:12 am »
nie, ja testowałem dużo bulidów i ten z +INT -WIT i wszytskim na magie jest dobry. Moze mał osie zadaje, ale mało many traci na drainy, żeby sobie poleczyć życia. Można na takim bulidzie nawet expić i wcale nie jest tak źle jak mówisz, ale ja i tak używam miecza dla fighterów, a z magicznych biore te z acumenem ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 02, 2006, 03:31:30 am »
Shiver powiem ci tak:masz 2 bronie bierz tatuaz na + int i magical power.Zapytasz po cholere? proste jezeli tak walczysz i zasadzisz komus draina zadasz duzy dmg i sobie duzo przywrocisz.Twoje szanse na wejscie hex,pb,LS i FS wzrosnie.Dzieki temu oszczedzasz MP  i dluzej stoisz na GS i SF(a jak ich nie uzywasz w PvP to bez urazy ale nie graj ta postacia).Albo idziesz w DMG albo w Cast.speed nie mieszaj setow.I tak jak powiedzial Montezuma po 7x baw sie w maga lub minimum od sprzetu A.Najlepiej to miec 2 bronie.Ja teraz ide SK w zestaw DD lub czystego.Jak bedzie DD daje + 4 INT i magical power zeby miec wiecej mp na stanie w zwarciu i ladowanie stinga itp.

Ale to twoja postac i graj nia jak chcesz.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 02, 2006, 03:47:55 am »
Po pierwsze, raczej nie jestem AZ tak bogaty zeby miec dwie bronie (zwykle gram na low rate), po drugie nic nie pisalem, ze nie uzywam GS i SF (choc ich uzywanie jest mocno ograniczone przez moj styl gry). Po trzecie wg mnie bardziej liczy sie cst speed w pvp niz m atk, jeszcze pewnie przetestuje opcje z +4 int - 4wit, ale watpie czy bedzie to mialo jakis sens. Bardzo chetnie stoczylbym pojedynek twoj sk Ryltar vs moj. Jeszcze raz powiem- nie widze podstaw dlaczego od 5x nie mam sie "bawic w maga" oprocz tego, ze w c4 nie ma miecza b grade z M Powerem.