Witaj
Gość

Wątek: PS, ES, czy Warlock  (Przeczytany 2423 razy)

  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

PS, ES, czy Warlock
« dnia: Grudzień 18, 2005, 03:20:41 am »
Phantom Summoner, Elemental Summoner czy Warlock.Który z nich jest najlepszy do exepienia, który do PvP, który do party a który na na siege.Z tego co czytałem na forum Summony PS zastepują tanka, summony ES maga a Warlocka daggera, dobrze zrozumiałem?I czy Summonerzy są bardzo zabugowani (wiem że na każdym serwerze jest inaczej) ale na paradise widziałem kilku warlocków i 1 ES ale jeszcze żadnego PS :P Może będe 1.I naczym te bugi summonerów mogą polegać (znaczy co może nie działać u summonerów). Że co, cubiki nie będą działać? Czary summonów nie będą działąć? (z tym sie akurat na jednym serwerze spotkałem) Ryltar ty lubisz summonerów więc proszę o wygłoszenie stosownej długości referatu dla gostka napalonego na PS :D :D :D Jeżeli ktoś również zna sie na summonerach również proszę o wygłoszenie swojej opini :P
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2005, 08:18:22 am »
Kazdy summon ma takie same stasty  a kai,merro i soulless maja tez takie same.W PvP to ciezko powiedziec bo koty sa szybkie i doganiaja lucznikow i daggerow.Z koleji cienie u ps maja duzy p.atk a jednorozce duzy m.atk.Kwestia gusty kogo wybierasz ale pamietaj ze PS moze jechac tylko na B2M i CLD,Warlock na B2M i CLD i na recharge a ES tylko na Recharge.A bugi polegaja na tym ze stasty sa zawyzone.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2005, 10:44:45 am »
Nie rozumiem twoich pojec B2M oco chodzi
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2005, 10:47:19 am »
Body to Mind,czyta sie:body tu majnd to a two czyta sie tak samo to tak samo jak fuck4you.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2005, 12:01:41 pm »
moim zdaniem najlepszy do pvp jest PS, do expienia WL a na siege i wojny ES
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2005, 08:54:09 pm »
Mowia ze Es jest lepszy do pvp bo szybciej rzuca i ma life cubica ale jak kto lubi.widzialem testy summonow(kai,merrow,soulless) i tak:
PvE-merrow
PvP-Kai
Soulles byl posrodku(zabil jako 2 i wygral jedna walke).


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2005, 09:57:04 pm »
:idea:
A może pograj sobie łucznikiem albo nukerem, też jest fajnie.
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2005, 10:40:17 pm »
Dla mnie nuker i lucznik sa nudni jak cholera.Albo rzucasz sleep+nuke i jak jestes SH lub Necro to B2M i CLD(chociaz necro moze w ograniczonym zakresie summonowac) a ucznikiem to walisz non stop na attack i od czasu walisz speciala.A summonerem to i powalczysz i poleczysz i pobuffujesz masz zawsze tanka na zawolanie i cubici ktore maja rozne wlasciwosci.


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2005, 11:22:43 pm »
Jakbym chciał pograć nukerem to bym sie pytał o nukerów.TO jest temat o summonerach i bardzo proszę nie walić mi tu żadnych Offtopów oo nukerach,tankach,łuczikch,marchewkach,skrzatach i huj wie jeszcze czego
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2005, 01:46:18 am »
Ja mysle ze ES bylby niezly... Latwiej go exspic na wyzszym lv... Na 72+ czesto jest sytuacja ze z moba dostajesz 0,02 xp (nie na kazdym serwie, to tylko przyklad) a osiołek moze wziąć na siebie z 10 mobow i rozwalic je dosc szybko... IMO...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2005, 12:45:47 pm »
Niewezmie tyle na siebie bo:
a)Ma mniej hp niz boxer lub mirage
b)nizszy def
c)moga mu to przerwac


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 19, 2005, 02:37:37 pm »
No taaak ale to co mowisz to jest teoria... Nieraz widzialem jak unicorn bral pytana, obstawe, pare malrukow i co tam jeszcze sie nawinelo i wychodzil z tego calo... Sam sie zastanawiam jak to jest... ale coz, to kolejny dowod na to ze summonerzy na prywatnych serwerach sa przepakowani =)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 19, 2005, 03:25:01 pm »
Hmm warlock ma cubika ktory stanuje,wiec on chyba jest najlepszyw pvp koles dostaje stuna i lezy ;]
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 19, 2005, 03:47:18 pm »
O ile ten cubic dziala... To tez nie jest pewne na freeshardach :s


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PS, ES, czy Warlock
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:49:27 pm »
Warlock nie ma cubica co stuntuje tylko co paralizuje a to roznica ale rzadko kiedy laduje wiec staje sie dobry ze stormem dopiero od 70+.Stuntujacego ma PS i jest o tyle dobry ze nie budzi ze sleepa.