Witaj
Gość

Wątek: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 268006 razy)

  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1650 dnia: Październik 07, 2011, 09:22:59 am »
tam jest napisane 19zł + VAT :> to wychodzi okolo 54zł bo musisz takie 2 wysłac

Pozdro :>

Za tyle to masz 2 miechy PA na ruoffie
Ja juz nie moge z tego powoli, jak ktos sie zapyta czy na tym serwerze jest h5 to napiszesz ze na ruoffie jest god?

Ale ok, inaczej. Dzieki wielkie za poinformowanie, ze na ruoffie za taka cene mamy PA na 2 miechy, tylko co to ma do rzeczy?

abstrachując od tej dyskusji, mnie śmieszy 1:

Co z koronnym argumentem graczy z privów, że "Gram na privie, bo tu nei trzeba płacić i gram casualowo" gdzie większość ciśnie na PA z ostrym no lifem? : D

co ty tak sie uczepiles? niech sobie kazdy gra gdzie mu sie podoba, to chyba dobrze ze nie kazdemu podoba sie to samo co tobie.

Z jego wypowiedzi właśnie wynika, że grają jak on, a nie jak się większość deklaruje, że nic nie zapłaci i gra mało.


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1651 dnia: Październik 07, 2011, 09:35:26 am »
NA WS wystarczy kupic PA na starcie, po tym miesiacu w cp kazdy bedzie 85, na ru zajmuje to znacznie dluzej.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1652 dnia: Październik 07, 2011, 10:09:34 am »
gdybym nie zobaczyl zalow alariona raz na jakis czas wylewanych na forum prywatnych serwerow to bym pomyslal ze cos mu sie stalo.



  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1653 dnia: Październik 07, 2011, 10:21:00 am »
Analion ty sie zrobiłes tak monotematyczny z tymi swoimi z dupy argumentami, ze jak widze twój kolejny post na temat ruoff vs priv to juz mi sie rzygać chce, wyjdz z tego działu i nie wracaj proszę

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1654 dnia: Październik 07, 2011, 10:56:23 am »
Prawda jest taka ze jak miałbym płacić za gre to wole kupić WoW i płacić abonament.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1655 dnia: Październik 07, 2011, 11:32:55 am »
gdybym nie zobaczyl zalow alariona raz na jakis czas wylewanych na forum prywatnych serwerow to bym pomyslal ze cos mu sie stalo.

A gdzie ja płaczę?  Podważam tylko wasz koronny argument gry na privach. Czy ja coś mówię, że serwer ma złe pliki itd? Nie gram, więc nei mogę ocenić, ale nie zaprzeczysz, że multum osób kupiło PA, mimo, że był to jeden z kluczowych argumentów nie grania na ofie/ru offie.

Także przestań płakać na mój temat, bo ja się bawię dobrze na serwerze i mam nadzieję, że wy również : *
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1656 dnia: Październik 07, 2011, 11:51:52 am »
bawię dobrze na serwerze i mam nadzieję, że wy również : *

to dobrze bo sprawiasz inne wrazenie. nie tylko dla mnie jak widac


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1657 dnia: Październik 07, 2011, 11:59:43 am »
płacenie nigdy nie było koronnym argumentem takze fail..
poza tym fajne forum, jeden z najwiekszym trolli moderatorem miesiaca.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1658 dnia: Październik 07, 2011, 12:00:55 pm »
gdybym nie zobaczyl zalow alariona raz na jakis czas wylewanych na forum prywatnych serwerow to bym pomyslal ze cos mu sie stalo.

A gdzie ja płaczę?  Podważam tylko wasz koronny argument gry na privach. Czy ja coś mówię, że serwer ma złe pliki itd? Nie gram, więc nei mogę ocenić, ale nie zaprzeczysz, że multum osób kupiło PA, mimo, że był to jeden z kluczowych argumentów nie grania na ofie/ru offie.

Także przestań płakać na mój temat, bo ja się bawię dobrze na serwerze i mam nadzieję, że wy również : *

Twoim zdaniem podważasz nam koronny argument darmowej gry na prive, a teraz powiedz czym w zasadzie ru off przewyższa L2.ws?
Tym bardziej teraz kiedy wprowadzają GoDa, co sporej części osób się nie podoba.
Wjedziesz na temat porównania "stabilności" Innovy a jakieś "lol" priva czy może znajdziesz jakieś inne argumenty? W godzie i tak 80% dorobku idzie wpiździec.
Osobiście sam płaciłem PA i na ru i na l2ws i jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany.
Wasting time since 2004
Ru off.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1659 dnia: Październik 07, 2011, 12:30:38 pm »
Nie wiem czemu ale jak czytam alariona to sytuacja tego forum i jego osoby kojarzy mi się z księdzem rydzykiem xP też macie takie wrażenie ? xD

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1660 dnia: Październik 07, 2011, 12:33:48 pm »
Oczywiście, części się nie spodoba, innym spodoba, to zostanie kwestią gustu, tak jak teraz dalej znajdziesz takich, co chcą grać interlude i była to dla nich rzekomo najbardziej zbalansowana kronika. Ok, grajcie gdzei chcecie.

Po raz kolejny powtarzam, chcecie grajcie, ale dziesiątki razy widziałem płacz "ru off ssie, bo trzeba rzekomo płacić" itd. ; p

To nie jest argument, dla którego macie przestać tam grać, zwykła uszczypliwość o którą zgodnei z moimi oczekiwaniami zaczęliście się spinać, tak jak niby my to robimy gdy ktoś "atakuje naszego wielkeigo i potężnego Lancera"  : D


Także hate moar Prokr i inni ^^


Taaak, Rydzyk jest moim bogiem i codziennie słucham wszystkich audycji w radiu maryja : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1661 dnia: Październik 07, 2011, 12:53:11 pm »
Dobra cut the flame.
Powie mi ktos czy spoil mocniej bije z Backstaba niz TH z VS. Bo na tym serwie wychodzi ze tak... Niby dagger ma w Light Armor dodatkowo obnizenie crt dmg a spoil nie...
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1662 dnia: Październik 07, 2011, 12:55:06 pm »
nie ma prawa bić mocniej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1663 dnia: Październik 07, 2011, 12:55:58 pm »

To nie jest argument, dla którego macie przestać tam grać, zwykła uszczypliwość o którą zgodnei z moimi oczekiwaniami zaczęliście się spinać, tak jak niby my to robimy gdy ktoś "atakuje naszego wielkeigo i potężnego Lancera"  : D


Sam się spinasz i po co w ogóle co chwila wtrącasz tu się z lancerem, hmm? ws jest tak samo darmowy jak i rusek, chcesz kupujesz nie chcesz to nie kupujesz, no to chyba proste.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1664 dnia: Październik 07, 2011, 01:01:51 pm »
ja jedno, ty drugie ; p

Gdzie pisałem : "Chodzcie na Lancera bo to tylko 1 słuszny serwer" ? 

Zwróciłem uwagę jedynie na fail rozumowania części (bo nei wszystkich) osób grających na różnego rodzaju privach i tyle : D

I dlaczego uważasz, że się spinam? O_o

 Dobra drama nie jest zła ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1665 dnia: Październik 07, 2011, 01:08:10 pm »
nie ma prawa bić mocniej.

Bilem sie dzis ze spoilem oboje PL +Kris i niestety Stun i dwa backi za 1800 gdzie ja go po niecale 1700 bilem, pewnie jeszcze mial nizszy lvl. Dobije swojego spoila pod moj to sprawdze i wrzuce screeny
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1666 dnia: Październik 07, 2011, 01:16:22 pm »
pewnie mial lepszego buffa,
a ty Alarion pie...isz jak potłuczony, jakie płacenie? na ruoffie kupujesz PA za adene i pewnie wiekszosc polakow tak robi, nie pamietam zeby ktos płakał o to ze ruoff jest płatny, co najwyzej eu/na
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 01:19:40 pm wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1667 dnia: Październik 07, 2011, 01:19:03 pm »
Oboje NPC + WC bo jeszcze mnie tym swoim wckiem bil :/ No nic dokoksam spoila to powiem. IMO NC Soft przesadzil spoila :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1668 dnia: Październik 07, 2011, 01:19:26 pm »
Niby dagger ma w Light Armor dodatkowo obnizenie crt dmg a spoil nie...

light armor mastery u daggerow
decreases the chance of receiving Critical Damage by 35% when equipped with light armor.
-----
nie power a chance


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1669 dnia: Październik 07, 2011, 01:43:42 pm »
Ooww to nie doczytałem. Jest gdzies moze liczbowo przedstawiona rożnica miedzy daggerami a spoilem ?? L2Guru to sam flame i przepychanki.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1670 dnia: Październik 07, 2011, 01:54:49 pm »
taka roznica jaka tu przestawiles tzn. 1800 i 1700 to zadna roznica. tym bardziej na niskich lvlach gdzie klasy nie maja wszystkich aktywnych i pasywnych buffow. nawet posiadanie koszuli i jej brak na nizszych lvlach moze sprawic taka roznice. na wyzszych lvlach dager odjedzie spoilowi z dmg. wapie zebys znalazl taki klakulator. po prostu obczaj skile pasywne i aktywne (oraz ich mozliwosci enchantu). zobaczysz roznice na korzysc daggera.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1671 dnia: Październik 07, 2011, 02:42:39 pm »
taka roznica jaka tu przestawiles tzn. 1800 i 1700 to zadna roznica. tym bardziej na niskich lvlach gdzie klasy nie maja wszystkich aktywnych i pasywnych buffow. nawet posiadanie koszuli i jej brak na nizszych lvlach moze sprawic taka roznice. na wyzszych lvlach dager odjedzie spoilowi z dmg. wapie zebys znalazl taki klakulator. po prostu obczaj skile pasywne i aktywne (oraz ich mozliwosci enchantu). zobaczysz roznice na korzysc daggera.
Czysta prawda, dodatkowo dodam że lepiej taki tallum heavy set z powodu tych 8% atk speed do expa, ale nie do pvp


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1672 dnia: Październik 07, 2011, 04:37:17 pm »
jedyna i moim zdaniem duża różnica to to że na ruoffie bez PA masz x1 na ws masz x5 idąc dalej tym tropem niema jakiejś mega różnicy w farmie z PA bądź bez PA na WS bo i tak że się tak wyrażę exp -_-' ostro a na ruoffie bez PA to jak byś chciał się ścigać maluchem z bmw ><


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1673 dnia: Październik 07, 2011, 04:43:50 pm »
jedyna i moim zdaniem duża różnica to to że na ruoffie bez PA masz x1 na ws masz x5 idąc dalej tym tropem niema jakiejś mega różnicy w farmie z PA bądź bez PA na WS bo i tak że się tak wyrażę exp -_-' ostro a na ruoffie bez PA to jak byś chciał się ścigać maluchem z bmw ><
Zobaczymy co bedzie z tym serwerem na pol orku bo jak widac Lancer po 3 latach ma sie dobrze.


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1674 dnia: Październik 07, 2011, 05:19:30 pm »
no i tu nastaje problem bo pirv żyję do póki nie powstanie drugi server który ma taką samą renomę jak ten starszy np. powstanie rpg na h5 to 70% servera zacznie grać ma rpg bo jest świeży start i farmerzy bez życia będą mogli ownić przez miesiąc dopóki ktoś ich nie dogoni:) to jest właśnie priv że ma dużo base jumperów:D