Witaj
Gość

Wątek: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!  (Przeczytany 15911 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 27, 2011, 06:20:43 pm »
Przydalby sie, ale jakos malo ludzi z tego forum tutaj sie udziela :(
O tych wymaganiach co do dark, side lvl przy itemkach czytalem, ale nie znalazlem zadnego info czy sa itemki co wymagaja grey side. A niestety moje wybory trzymaja mnie ciagle przy grey side, lecz jesli dark/light przynosi wieksze korzysci to wolalbym teraz to zmienic, dopoki mam niski lvl. A na flashpointach mozna to szybko odrobic :)
Nie ma specjalnych itemów dla tych co pomiędzy chyba a szkoda bo własnie Kotor wprowadził szarych jedi

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 27, 2011, 06:25:20 pm »
Dokładnie - musi więcej osób się udzielać, aby dział powstał  :P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 27, 2011, 06:45:57 pm »
Dokładnie - musi więcej osób się udzielać, aby dział powstał  :P
Jakoś do EVE nie było zbyt wielu ludzów a dział był. BTW pierwszy raz tak irytuje mnie przerwa techniczna w mmo jak ta teraz w swotorze a grałem na Nai XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 27, 2011, 06:53:56 pm »
No ja razem z dzisiejszym dniem mam juz 3 dni na 6 straconych. Na poczatku sciagalo mi pozostale dni, gdy konto nie bylo aktywne (nie powiazane z karta kredytowa) co wedlug mnie nie powinno miec miejsca, skoro to przez ich 'zabezpieczenie' nie moglem grac. A teraz zas kolejny dzien :( Ale nic na to sie nie poradzi, nowa gra, wiec takich przerw bedzie pewnie wiecej. Jak sie uda zrobic dzisiaj jednego flashpointa to bede zadowolony :)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 27, 2011, 07:28:19 pm »
No ja razem z dzisiejszym dniem mam juz 3 dni na 6 straconych. Na poczatku sciagalo mi pozostale dni, gdy konto nie bylo aktywne (nie powiazane z karta kredytowa) co wedlug mnie nie powinno miec miejsca, skoro to przez ich 'zabezpieczenie' nie moglem grac. A teraz zas kolejny dzien :( Ale nic na to sie nie poradzi, nowa gra, wiec takich przerw bedzie pewnie wiecej. Jak sie uda zrobic dzisiaj jednego flashpointa to bede zadowolony :)
NOlej bazyliszka i dawaj na baccas blade nie będziesz miał kolejek :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 27, 2011, 08:48:49 pm »
powiem wam ze zaczyna mi sie nudzic...

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 27, 2011, 09:53:37 pm »
baccas blade to serwer pve wiec odpada :p A na bassilisk nie ma, az tak dlugich kolejek. Podlaczam sie do serwera, minimalizuje gre, odpalam 1 odc aníme i jak skoncze ogladac juz moge grac :) A co do serwera to sie ciesze, ze polacy w wiekszosci pisza po angielsku na general czacie.
@esteczteryrka
jeszcze nawet miesiac nie minal :) ja tylu rzeczy jeszcze nie ogarniam, ze bede mial co robic przez przynajmniej 3 miesiace.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:51:03 pm »
baccas blade to serwer pve wiec odpada :p A na bassilisk nie ma, az tak dlugich kolejek. Podlaczam sie do serwera, minimalizuje gre, odpalam 1 odc aníme i jak skoncze ogladac juz moge grac :) A co do serwera to sie ciesze, ze polacy w wiekszosci pisza po angielsku na general czacie.
@esteczteryrka
jeszcze nawet miesiac nie minal :) ja tylu rzeczy jeszcze nie ogarniam, ze bede mial co robic przez przynajmniej 3 miesiace.
<stark a nie este;d
no moze i tak, ale samemu sie chujowo gra, ciezko znalezc grupe na insty... w wowie chociaz byla wyszukiwarka a tutaj samemu trzeba nakurczac ze szukam tanka do insty....

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:43:08 am »
baccas blade to serwer pve wiec odpada :p A na bassilisk nie ma, az tak dlugich kolejek. Podlaczam sie do serwera, minimalizuje gre, odpalam 1 odc aníme i jak skoncze ogladac juz moge grac :) A co do serwera to sie ciesze, ze polacy w wiekszosci pisza po angielsku na general czacie.
@esteczteryrka
jeszcze nawet miesiac nie minal :) ja tylu rzeczy jeszcze nie ogarniam, ze bede mial co robic przez przynajmniej 3 miesiace.
<stark a nie este;d
no moze i tak, ale samemu sie -_-' gra, ciezko znalezc grupe na insty... w wowie chociaz byla wyszukiwarka a tutaj samemu trzeba nakurczac ze szukam tanka do insty....
Jest coś takiego jak lista graczy na danej planecie server pvp czy pve prawie żadna różnica

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 28, 2011, 01:59:24 am »
U can use ctrl+v to spam recruitment info to general chat


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:32:26 pm »
W koncu to nowa gra, wiec nie jest doskonala. A taka wyszukiwarke mogliby wprowadzic w dodatku albo  patchu. Ja jeszcze na to nie narzekam na low lvlu, zobaczymy pozniej :)


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 30, 2011, 05:33:29 pm »
Na każdej planecie można zobaczyć graczy online. A co do rajdów to polecam dołączyć do Sith Empire (ok 600 członków) także zawsze na rajd znajdziesz potrzebne osoby.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:52:55 pm »
Gracie jeszcze? :) Ja przechodze na strone republiki, jakos fabula imperium nie pasuje do mojego stylu gry. Podajcie swoje nicki to sie doda do friendow, bo aktualnie lista puuusta :(


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 12, 2012, 02:27:21 pm »
Ja zdecydowalem sie kupic i sprawdzic bo kumple z pracy namawiali mnie na gre juz od startu. 40 funciakow za sama gre i pozniej 9 za abonament  na poczatku troche mnie wstrzymywalo ale pomyslalem ze sprawdze bo bardzo chwalili :) Gram dopiero kilka dni (4-5) ale musze powiedziec ze gra jest naprawde znakomita i bardzo przypadla mi do gustu. L2 juz mnie bardzo znudzilo i jestem przekonany ze dokonalem swietnego wyboru. Duzo rzeczy jeszcze nie ogarniam i znajomi wprowadzaja mnie powoli ale klimat i  rozgrywka sama w somie to miodzio :D Polecam kazdemu znudzonemu innymi mmo bo naprawde warto a wydane pieniadze( moze i troche wygorowana cena) nie pojda na marne. :afro:


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 16, 2012, 08:13:33 pm »
Ja zdecydowalem sie kupic i sprawdzic bo kumple z pracy namawiali mnie na gre juz od startu. 40 funciakow za sama gre i pozniej 9 za abonament  na poczatku troche mnie wstrzymywalo ale pomyslalem ze sprawdze bo bardzo chwalili :) Gram dopiero kilka dni (4-5) ale musze powiedziec ze gra jest naprawde znakomita i bardzo przypadla mi do gustu. L2 juz mnie bardzo znudzilo i jestem przekonany ze dokonalem swietnego wyboru. Duzo rzeczy jeszcze nie ogarniam i znajomi wprowadzaja mnie powoli ale klimat i  rozgrywka sama w somie to miodzio :D Polecam kazdemu znudzonemu innymi mmo bo naprawde warto a wydane pieniadze( moze i troche wygorowana cena) nie pojda na marne. :afro:
Ja dobijam powoli do 50 lvlui się zastanawiam co dalej oO jak na razie ta gra nie ma end game wszystko co fajne w tej grze dzieje się w takcie jej przechodzenia.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 17, 2012, 03:40:24 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=7uT90g1-hJg&feature=player_embedded

lepiej mi fortece w aionie chodziły  (gdzie było z 4x więcej ludzi niż tu) na moim starym komputerze
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 03:42:11 pm wysłana przez Abruzzi »
born different.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 17, 2012, 05:25:16 pm »
To, ze gra jest kiepsko zoptymalizowana to fakt. Lecz nie liczylbym na poprawe tego.
btw wie ktos co sie robi z tymi matrix shardami? Znalazlem na coruscant pomieszczenie gdzie robi sie z nich jakas kostke. Nie mam jak sprawdzic, bo brakuje mi jeszcze jednego datacrona.
btw #2 fabula troopera <3


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 18, 2012, 01:57:21 pm »
@ Solar
Mi do 50 jeszcze duuuzo brakuje(ogolnie malo czasu na gre) ale sadze, ze ludzie ktorzy powbijali juz ten max lvl to raczej nie wychodza z warzonow i nabijaja pvp. Mozna zawsze zdobywac lepszy sprzet no i pozostaje rowniez zrobienie jakiegos alta pod gildie/znajomych :D Poza tym to bardzo mloda gra ktora ma chyba z miesiac jak sie dobrze orientuje wiec na bank tworcy jej tak niepozostawia i mozemy liczyc na coraz to nowsze updaty.
@ Ryane
W tej grze ogolnie fabula jest znakomita i nadaje swietny klimat nawet dla tych ktorzy nigdy niebyli fanami star wars (jak ja) :)

Ja sam ogolnie jestem noobem strasznym i duzo rzeczy nieobczajam :afro: Mam nadzieje ze powoli ogarne wiekszosc a na razie wyglada na to ze rozgrywki pozostalo mi jeszce na dluuuuugie dni :)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:02:52 pm »
@ Solar
Mi do 50 jeszcze duuuzo brakuje(ogolnie malo czasu na gre) ale sadze, ze ludzie ktorzy powbijali juz ten max lvl to raczej nie wychodza z warzonow i nabijaja pvp. Mozna zawsze zdobywac lepszy sprzet no i pozostaje rowniez zrobienie jakiegos alta pod gildie/znajomych :D Poza tym to bardzo mloda gra ktora ma chyba z miesiac jak sie dobrze orientuje wiec na bank tworcy jej tak niepozostawia i mozemy liczyc na coraz to nowsze updaty.
@ Ryane
W tej grze ogolnie fabula jest znakomita i nadaje swietny klimat nawet dla tych ktorzy nigdy niebyli fanami star wars (jak ja) :)

Ja sam ogolnie jestem noobem strasznym i duzo rzeczy nieobczajam :afro: Mam nadzieje ze powoli ogarne wiekszosc a na razie wyglada na to ze rozgrywki pozostalo mi jeszce na dluuuuugie dni :)
No własnie jak poraz 10 będziesz musiał bawić się w grę w piłkę to cie zacznie kurwica brać. Co jak już zdobędą ten sprzęt ? co dalej ? Nic, można znowu biegać za piłką a zrobienie kolejnej postaci i ciachanie tych samych questów typu zabij miliard czego raczej powiększy kurwicę. W porównaniu z l2 ta gra nie ma end game nawet o pvp trudno na serwerach pvp XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 19, 2012, 06:03:32 pm »
dla tego dziwi mnie fakt ze system pvp typu L2 malo kto stosuje :) o ile ktos jeszcze taki ma :(( nie ma to jak uniwersalne spoty na ktorych wszystko moze sie stac :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:47:09 am »
Pomimo tego ze pve system w tej grze stoi na wysokim poziomie to samym biciem mobow czlowiek sie nie zaspokoi :) Na otwartym swiecie malo kto robi pvp bo kazdy jest zajety wlasnymi questami i farmieniem itemow i expa, jedynie warzony daja jakas przyjemnosc z pvp. Ja na razie i tak wbijam dopiero 30 lvl wiec jeszce duzo farmy mnie czeka ale powoli zastanawiam sie jak to bedzie wygladac jak wbije max lvl :P Trzeba sie zgodzic z gandamem ze takiego wlasnie systemu w tej grze brakuje.
@ Solar
Miejmy tylko nadzieje ze tworcy beda systematycznie dodawac nowe rzeczy i mozliwe ze zmieni sie troche ilosc pvp na serwerach. W koncu to raczkujaca dopiero gra i pewnie duzo zmian nas w niej czeka.Jedna jest zapowiadana na chyba na marzec jak dobrze pamietam( jakis podobno duzy update i duzo zmian) no ale wszystko wyjdzie w praniu :)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 27, 2012, 07:33:54 pm »
dla tego dziwi mnie fakt ze system pvp typu L2 malo kto stosuje :) o ile ktos jeszcze taki ma :(( nie ma to jak uniwersalne spoty na ktorych wszystko moze sie stac :P

W SWTOR sa frakcje, tak jak wowie, wiec taki system nie mialby racji bytu. System pvp w l2 uwazam za najlepszy jaki w grze MMO spotkalem, lecz w niektorych grach nie sprawdzilby sie. Moze w Lineage Eternal tez cos takiego wykorzystaja, choc to juz calkiem inny gatunek MMO.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 27, 2012, 10:40:46 pm »
w SW faktycznie byloby to ciezkie, Aion probowal sie ratowac "abbysem", wedlug mnie zrobic po np 20lvlu wszystkie spoty uniwersalne i tyle :) a by blokowac system nabijania pvp odejmowac np ilosc zabitych w statach jezeli mialoby sie X lvli roznicy :) ale to tylko marzenie :)
Piszac tamto mialem na mysli glownie GW2 [ do czego sie przymierzam ] oraz T.E.R.A :)

tak jak pisalem w temacie o GW2, tworcy gry powinni tworzyc 2 typy serverow, PVE + eventualny server z PVP [to na co jest moda teraz] oraz 2 typ czyli system L2 :) Kazdy bylby zadowolony, a mysle ze duzo wiecej pracy przy tym by nie mieli :(

SW to poki co sukces, w znacznym stopniu dzieki swojej prostocie, oraz faktowi ze udalo im sie niezle odwzorować swiat GW dla fanow, ktoryj jest na potege :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 29, 2012, 03:55:55 pm »
W SWTOR gra mi sie naprawde swietnie, lecz z pvp jest ciezko. Moze dlatego, ze przyzwyczailem sie do systemu z l2. Brakuje mi takich spontanicznych przypadkowych walk. A system ten jaki spotkamy w swtorze lub w wowie nie przypadl mi do gustu. Jeszcze 60 dni, jak sie nic z tym nie zmieni to chyba przejde na GW2.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Star Wars: The Old Republic w tym roku!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 29, 2012, 11:35:32 pm »
W SWTOR gra mi sie naprawde swietnie, lecz z pvp jest ciezko. Moze dlatego, ze przyzwyczailem sie do systemu z l2. Brakuje mi takich spontanicznych przypadkowych walk. A system ten jaki spotkamy w swtorze lub w wowie nie przypadl mi do gustu. Jeszcze 60 dni, jak sie nic z tym nie zmieni to chyba przejde na GW2.
Tam nie ma pvp na ilium robi sie questy przez walenie aoe i tyle. A warzony po dobiciu do 50 zaczynają nudzić albo irytować. A i co do "mass pvp" na ilium to fpsy wypadają podobnie jak na siege w l2 tylko, że w l2 jest wtedy więcej ludzi na mapie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926