Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117158 razy)

  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 25, 2011, 09:09:59 pm »
Ja czasem nie mysle... Ale to nie istotne, po za tym na co mi krzaki?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 25, 2011, 09:19:29 pm »
jakie znowu krzaki?! sam piszesz, ze probujesz ogarnac RU PTS  :shock:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 25, 2011, 09:21:17 pm »
tja i miotam sie z ruskimi krzakami


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 25, 2011, 09:23:30 pm »
tja i miotam sie z ruskimi krzakami
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale to tylko pokazuje jaki z ciebie gracz  :(

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 25, 2011, 11:13:54 pm »
tja i miotam sie z ruskimi krzakami
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale to tylko pokazuje jaki z ciebie gracz  :(

Już wiemy że nie jest ukrytą opcją rosyjską ;D
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 26, 2011, 08:11:41 am »
Miotam sie gdzie co jest, bo prawie nie rozumiem tych krzakow na talking island, chociaz mechanika l2 jest prosta, ale nie wiem jaki quest jest do czego. Jedyne co wiem to jaka litera odpowiada naszej, gorzej z tlumaczeniem i ono mnie dobija. Ten strus na 1 minute jest troszke brzydki...

nie ogarniam nawet ja, bo zmiany mnie przytlaczaja, ale rozumiem ze takie dzieci z l2-joke szybciej quitna
moj ostatni server to l2.ws x5 tam wbilem ola do 78 i bylo spoko, potem odechcialo mi sie grac, ale tu inaczej wyglada gra teraz

//Acid -- -Scalam.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 02:53:25 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 26, 2011, 08:33:20 am »
Miotam sie gdzie co jest, bo je prawie nie rozumiem, chociaz mechanika l2 jest prosta, ale nie wiem jaki quest jest do czego.
Гоогле транслате ФТВ  :afro:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 26, 2011, 08:35:44 am »
Da... Ale trzeba sie meczyc z rosyjska klawiatura fonetyczna...
Bardzo mi sie podoba God ino czekac az wypuszcza EU officiala. Ino zastanawiam sie miedzy nukiem sh a wc nie wiem czy to ma jakies znaczenie w godzie
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 11:01:03 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 26, 2011, 11:47:17 am »
nie ogarniam nawet ja, bo zmiany mnie przytlaczaja, ale rozumiem ze takie dzieci z l2-joke szybciej quitna
moj ostatni server to l2.ws x5 tam wbilem ola do 78 i bylo spoko, potem odechcialo mi sie grac, ale tu inaczej wyglada gra teraz
Chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego, że twoje expienie w GoD do 85 będzie wyglądało dokładnie tak samo jak w H5 :D
No może odrobinę szybciej za sprawą paru questów na exp i zmniejszonej ilości expa na każdy lvl(ale przy tym jak urwałeś się z x5 to i tak się zarżniesz i quitniesz)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 26, 2011, 11:57:24 am »
No może odrobinę szybciej za sprawą paru questów na exp i zmniejszonej ilości expa na każdy lvl(ale przy tym jak urwałeś się z x5 to i tak się zarżniesz i quitniesz)

Nie strasz potencjalnych graczy/fragów  :beksa:


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 26, 2011, 12:10:34 pm »
Cytuj
Jeśli już o tym mowa, to nawet jeśli ktoś ogarnia z priva postać na pvp, to w GOD już może nie być tak różowo. To prawie zupełnie inna gra. Wiec nie każdy będzie potrafił się przystosować

Właśnie gracze z privów mają najczęściej do perfekcji opanowaną umiejętność prztystosowywania się do zmian i do zaczynania od nowa :)


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 26, 2011, 12:18:05 pm »
Cytuj
Jeśli już o tym mowa, to nawet jeśli ktoś ogarnia z priva postać na pvp, to w GOD już może nie być tak różowo. To prawie zupełnie inna gra. Wiec nie każdy będzie potrafił się przystosować

Właśnie gracze z privów mają najczęściej do perfekcji opanowaną umiejętność prztystosowywania się do zmian i do zaczynania od nowa :)

Cos w tym jest,jednak gracza nie poznaje się jak zaczyna a jak kończy...
Na prywatnych serverach jest prawdziwe  !!PvP !! w przeciwieństwie do oficjalnych gdzie ludzie się boją stracić dwie dziesiąte procenta. :beksa:

Tym bardziej ze jak kupisz bron i armor na +30 za 3 tysiące zloty i dodatkowe skile z GM shopa :D.Wtedy to by tam nawet koń Eido zabijał :)
Doszły mnie słuchy że mityczny koń Eida będzie ponownie robił krater, tym razem na EuroOffie // konfirmet ?

Tez to słyszałem, podobno ze swoim wiernym giermkiem nick chyba Damonka. Ktory zawsze biega zanim by choć musnąć jego wielkiego  rogu na koniu :D


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 26, 2011, 04:56:03 pm »
Wiadomo kiedy będzie start officjalny GOD? Chodzi mi o ten darmowy przez rusków stawiany.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 26, 2011, 05:05:46 pm »
Wiadomo kiedy będzie start officjalny GOD? Chodzi mi o ten darmowy przez rusków stawiany.

nie


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 26, 2011, 05:50:20 pm »
Nie ma zadnego info na temat serverow l2, admini l2.com pisza w przyszlosci, bez podania daty startu.
Ale jest to pewne ze to bedzie  listopad lub 21 grudzien maksymalnie. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na start lub jakie kolwiek informacje.
Ja tez czekam, ale testuje ru officiala jak to wyglada, na razie nie rozumiem 1 rzeczy, pisze mi ze quest mozna wykonac od 28-go poziomu i wykonaniu questa jakieogs tam co jest na 33 .... WTF? To jest na ruins of despair u npc laf czy jak mu tam.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 26, 2011, 09:19:03 pm »
dobij 32 a wezniesz questa i dalej poleca q


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 26, 2011, 09:27:56 pm »
wcale nie

dobij 33 lvl  a pojawi ci się okienko z questem i po kliknięciu przeniesie cię do lokacji z npc od questa- ale musisz mieć 33 lvl


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 26, 2011, 09:48:06 pm »
Ja bede zielony w GoDzie  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 26, 2011, 10:56:35 pm »
Ja bede zielony w GoDzie  :P
Jak każdy przez pierwsze 10-15 questów, które są samouczkiem i zaczyna się je robić od razu na 1 lvl'u.
Potem jest tak samo jak bylo we wcześniejszych wersjach. No i jak będzie gra po angielsku to w tym updacie jest wszystko napisane w grze. Nie ma najmniejszego problemu dla nowych ludzi, a co dopiero dla wyjadaczy z wcześniejszych kronik : )


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 27, 2011, 10:34:14 am »
Questow jest okolo 25-30, a swiadczy o tym ten link http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=105&start=140 nie wiem do ktorego lvl sie je robi ale sie dowiem jak je zrobie, przynajmniej bede mial jakas wiedze na temat robienia questow na EU.
Zastanawiam sie dlaczego cata sa zamkniete i przykryte pokrywa, to ma zwiazek z pieczeciami shilen? 7 sings? Moze kiedys je odblokuja.
W sumie mogli je zamienic w instance, by tam wejsc na max 2h jakims teleporterem, ale chyba maja jakies plany co do nich.
Pomijajac to zmiany w godzie beda ogromne, na ru offie ogladam sobie lokacje, ale i tak nie wiele z cyrlicy rozumiem.
Moze jak sie dorwe do reszty questow to odkryje co sie stalo z 2 profesja. Bo widzialem w pts ze sa usuniete questy.
Jak roli pisal w Talking island (nowa lokacja) jest okolo 15 questow.
Znalazlem tam aukcje "npc od aukcji podobny do tego z wowa" ale nie wiem czy to jest tylko na TI czy jeszcze gdzies.
Problem jest duzy, bo sa itemy z niebieska kropka i nie wiem od czego ta kropka, za duzo itemow dropi w woreczkach ( full dropy)? Czy to commony? Juz na 32 lvl mialem az  1.7kk adeny WTF?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 27, 2011, 11:04:18 am »
@Thombstone
tu masz wszystko ładnie wytłumaczone:
http://lineage2-info.pl/articles.php?article_id=313

m.in. o itemach z kropkami itp- ty się ciesz , że leci tyle itemów- na offie potrafiłem pograć  3 miechy bez dropa  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 27, 2011, 11:11:49 am »
m.in. o itemach z kropkami itp- ty się ciesz , że leci tyle itemów- na offie potrafiłem pograć  3 miechy bez dropa  :D
Weź nic nie mów..
2 nocki w fogu, 2 HDki  :o DLACZEGO pytam ja się dlaczego to nie dropiło tak jak to było aktualnie coś warte a nie tyle co kryształy..
Albo full dropy w toi, czego nie dropiły jak zaczynałem grać na lancerze <.<

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 27, 2011, 11:43:47 am »
Te itemy z niebieska kropka to jest to?
Cytuj
Przedmioty "Unidentified" mają możliwość wymiany, wyrzucenia lecz nie mogą być enchantowane.
Po dwukrotnych kliknięciu na przedmiot "Unidentified" możemy otrzymać go w postaci "Bound," "Standard," lub "Blessed".
„Bound” – nie możemy nic z nim zrobić, należy tylko do nas.
"Standard" i "Blessed" – możemy wymieniać, sprzedawać itd.
"Bound," "Standard" i "Blessed" – ma możliwość SA, agumentacji, enchantu, atrybutu.
„Bound” przedmiot można wymienić na „Standard” przy pomocy "Unbind Scrolls". Przy jego wymianie wszystkie jego właściwości zostają zachowane tzn. SA, atrybut itd. (wyłączając agumentację)

Nie rozumiem tego bo itemy szare wyskakuja z woreczkow z kropka niebieska, i jaki to item bound czy standard?
Mi w jednej chwili wydropily 4 bronie top D podczas robienia questow i dostalem za nie 700k
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 11:46:29 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 27, 2011, 12:10:57 pm »
Te itemy z niebieska kropka to jest to?
Cytuj
Przedmioty "Unidentified" mają możliwość wymiany, wyrzucenia lecz nie mogą być enchantowane.
Po dwukrotnych kliknięciu na przedmiot "Unidentified" możemy otrzymać go w postaci "Bound," "Standard," lub "Blessed".
„Bound” – nie możemy nic z nim zrobić, należy tylko do nas.
"Standard" i "Blessed" – możemy wymieniać, sprzedawać itd.
"Bound," "Standard" i "Blessed" – ma możliwość SA, agumentacji, enchantu, atrybutu.
„Bound” przedmiot można wymienić na „Standard” przy pomocy "Unbind Scrolls". Przy jego wymianie wszystkie jego właściwości zostają zachowane tzn. SA, atrybut itd. (wyłączając agumentację)

Nie rozumiem tego bo itemy szare wyskakuja z woreczkow z kropka niebieska, i jaki to item bound czy standard?
Mi w jednej chwili wydropily 4 bronie top D podczas robienia questow i dostalem za nie 700k
Nie wróże Ci owocnej kariery na EU, ale będę miły i Ci to wytłumaczę łopatologicznie bo mam dobry humor.

A więc tak:
Z mobów dropia woreczki, odpowiednio z oznaczeniem Armor/Weapon( są jeszcze jedne z których np. wypadają atri stony lub life stony, ale nie pamiętam jak się nazywają)
Woreczki są także oznaczone rangą; D/C/B/A/S (logiczne, że nie chciał byś dostawać D grade expiąc na ToI 11, right? )

Załóżmy, że otwierasz woreczek rangi A z oznaczeniem Weapon
Dostaniesz losową broń A grade z wbudowanym SA, też losowym.
Owa broń może być
A. Bound, czyli przypisana do postaci, możesz ją enchantować itp. itd. TYLKO nie możesz jej sprzedać/przekazać innym graczom

B. Normalna tzn. biała, można z nią robić to samo co z Bound + możliwość sprzedaży/przekazania

C. Blessed( to zalicza się od R grade i w góre dopiero) Odpowiednik dawnego Masterwork, ma jakieś tam dodatkowe właściwości i oczywiście można z nią robić to co z normalna(patrz punkt wyżej)

Jeszcze jedno, bronie i zbroje typu A. mają zaniżoną wartość w grocku a także uzyskuje się mniej kryształów po krystalizacji
Prościej rzecz ujmując, to takie "lepsze" commony z H5

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 27, 2011, 12:12:40 pm »
jakaś data startu tych serwerów już jest?

o matko, jeszcze wrócę do l2.. /suicide  ;p