Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 118054 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 08, 2011, 02:35:00 pm »
...ale nowe kroniki będą szybciej na serwerach NCSoftu niż na EU Innovy, przez ujowy zapis pomiędzy tymi dwoma firmami, ale nie ma się co dziwić NCSoft nie chce być w tyle 1-2 miesiące z nowymi kronikami, żeby gracze nie odchodzili z ich serwerów jeszcze bardziej - lol...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #451 dnia: Listopad 08, 2011, 02:41:13 pm »
w stosunku do ru offa już jest miesiąc w plecy, nie zapowiada się by rekord z obsuwą H5 pobili, ale imho kolejny miesiąc w plecy to min.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #452 dnia: Listopad 08, 2011, 03:09:19 pm »
niby jest zapis , że teraz  NCWest ma pierwszy wprowadzić  GoD przed Innova na terenie EU
znając jednak chłopaków z NCWest ( od kilku lat  :) ) i widząc  co się dzieje u Innovy to nie wyobrażam sobie , że Innova dzwoni do NCWest:
- hej jak tam z Harmony u was , bo my juz gotowi na wrzucenie  na serwery
a NCWest:
- eeee no tego ee w sumie wzięliśmy się już ostro do roboty, jakieś 5 stron mamy już przetłumaczone na angielski , wiec  dajcie nam troche czasu- juz szybko wprowadzimy - SOON ( to ich ulubiony wyraz na comm board   :D)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #453 dnia: Listopad 08, 2011, 03:09:27 pm »
Chronos
- TW 3-5 rano,
- Olimpiada - północ - 6 rano
- siege nie pamiętam :)
PIERWSZY POST BEZ "POZDRAWIAM"  !!

/drama   :?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #454 dnia: Listopad 08, 2011, 04:08:58 pm »
Warto też wspomnieć, że jedne stoją już długi czas, a te drugie dopiero ruszą. Też jakiś argument.
Dokładnie i jest to argument na plus dla Innovy...
NCsoft jest pełen wybotowanych postaci i ludzi którzy zgromadzili olbrzymią fortunę.

Innova.. wszyscy startują od zera.
Oczywiście że no-life od razu się wybiją.. ale jednak jest różnica jak ktoś z ręki wbije hardcorowo level i dlatego dominuje, a na innym serwerze dominuje ten kto wykorzystywał przez lata bota  (i to niekoniecznie do expienia swojej postaci a np uzyskywania przychodów z bottrainów)

niby jest zapis , że teraz  NCWest ma pierwszy wprowadzić  GoD przed Innova na terenie EU
znając jednak chłopaków z NCWest ( od kilku lat  :) ) i widząc  co się dzieje u Innovy to nie wyobrażam sobie , że Innova dzwoni do NCWest:
- hej jak tam z Harmony u was , bo my juz gotowi na wrzucenie  na serwery
a NCWest:
- eeee no tego ee w sumie wzięliśmy się już ostro do roboty, jakieś 5 stron mamy już przetłumaczone na angielski , wiec  dajcie nam troche czasu- juz szybko wprowadzimy - SOON ( to ich ulubiony wyraz na comm board   :D)

Zapis ten dotyczy chyba tylko GoD: Awakening a nie wszystkich kolejnych dodatków?
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 04:12:21 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #455 dnia: Listopad 08, 2011, 06:03:20 pm »
Jak dla mnie to jest zupełnie odwrotnie, wole zaczynać grę na "wyfarmionym" serwerze, a wyboconye postacie mi w ogóle nie przeszkadzają. Jedynie radar/ranger? czy jak to się tam nazywa może by mnie trochę irytował, ale zobaczymy co się będzie działo w niedalekiej przyszłości. Poza tym wszyscy się czepiają NCwest, a innova to taka bezfailowa też nie jest ;p
Sabaton również narzekał na innove, a na goha jest topic z listą faili i ruscy skrupulatnie do niej dopisują "nowinki" z l2.ru : )
Wracając do botów, to wielkiej różnicy nie ma przy nolifach zza wschodniej granicy.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: f2p
« Odpowiedź #456 dnia: Listopad 08, 2011, 06:22:55 pm »
Wracając do botów, to wielkiej różnicy nie ma przy nolifach zza wschodniej granicy.
Nie zgodzę się w żadnym wypadku. Czemu ktoś kto nie gra legit ma mieć taki sam sprzet, lvl, kasę itp jak ktoś kto gra regularnie w CP bez wspomagaczy?
A może by wrócić na oficjal :)


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #457 dnia: Listopad 08, 2011, 06:27:20 pm »
Ten nolife za wschodniej granicy przegoni i boty trainy ;P


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #458 dnia: Listopad 08, 2011, 06:39:18 pm »
Wracając do botów, to wielkiej różnicy nie ma przy nolifach zza wschodniej granicy.
Nie zgodzę się w żadnym wypadku. Czemu ktoś kto nie gra legit ma mieć taki sam sprzet, lvl, kasę itp jak ktoś kto gra regularnie w CP bez wspomagaczy?
Bo teoretycznie taki botujący delikwent powinien dostać bana. Niestety tak nie jest  :P
I właśnie to odstrasza nowych ludzi od NC. Oklepane zdanie - tu sa boty i wspomagacze - gdzie indziej niby nie ma.
Znaczna mniejszość uzna to za dobry feature serwa  :D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #459 dnia: Listopad 08, 2011, 07:15:33 pm »
widać, że Nervoson pojął o co chodzi ;D

na ru sam raportowałem na boty i nikt się tym nie interesował, dopiero przy zbiorczym updacie zabezpieczeń (frosta) szły auto bany dla debili nie umiejących korzystać z ów oprogramowania (nie mówię, że pochwalam lub toleruję tego typu wspomagacze, a zaręczam że jest zupełnie odwrotnie) ale ci co umieli i umieją to dalej ich używają. ofc nie było tak, że biegały bot trainy, ale stadko spoilerów to się spotykało nie raz nie dwa.
Na GoD to i tak z bot trainami słabo z racji wymagających exp spotów, ale niestety myślę, że i tak prędzej czy później się zobaczy to niepożądane zjawisko :( (raczej nie na ru/new eu ;p)

Z resztą tyle razy już o tym było, że nie ma się co nad tym rozwodzić. Wszystko w tym temacie imo zostało już napisane przy innych okazjach.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #460 dnia: Listopad 08, 2011, 09:12:14 pm »
Juz bocenia w catacombach na serverach f2p nie bedzie. Chyba ze na lokacjach expa, ale zaraz tamci beda pkowani.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #461 dnia: Listopad 08, 2011, 09:31:23 pm »
Z tym pekowaniem to by,m nie był taki pewny :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #462 dnia: Listopad 08, 2011, 09:40:57 pm »
w jakich cata ....  :o w godzie sa zamkniete
retired


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #463 dnia: Listopad 08, 2011, 10:18:49 pm »
Kiedyś tam je otworzą ;d
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #464 dnia: Listopad 08, 2011, 10:44:32 pm »
Kiedyś tam je otworzą ;d
Pewnie jako spoty dla 4 klas

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #465 dnia: Listopad 08, 2011, 11:21:03 pm »
Mam nadzieję że je ostro zmodyfikują i może zobaczymy piętra a nie tylko salki :) Jakieś ciekawe mechanizmy i ciekawą fabułę ;P No i może otworzą jako spoty.. ale już dla 5 klas :D
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #466 dnia: Listopad 09, 2011, 08:33:10 am »
Mam nadzieję że je ostro zmodyfikują i może zobaczymy piętra a nie tylko salki :) Jakieś ciekawe mechanizmy i ciekawą fabułę ;P No i może otworzą jako spoty.. ale już dla 5 klas :D


nie przesadzajmy ncsoft pisal ze to jest 4 i ostatnia klasa jak na razie moze beda dodawac skile i lvle do lvlu 120 ^^


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #467 dnia: Listopad 09, 2011, 10:01:53 am »
Teraz na NA nie ma już botów na otwartym terenie czy w catach. Co prawda pojawiają się tacy co próbują, ale mało komu udaje się długo traina utrzymać. Wiekszym problemem są boty w instancjach a dokładniej w delusion.
Nie wiem czy GM tam nie zaglądają czy wręcz nie mają jak zajrzeć. Ale ludzie farmią tam stony masakrycznie. I to w banalnych trainach, bo wystarczy np bd+pp. Trochę śmiesznie wygląda jak train wychodzi z instancji i w ułamku sekundy znika ponownie.
W pvp mamy 3 rodzaje użytkowników zRangera. Jedni mają goły program i używają tylko cp spam i target z radaru. Ci nie są specjalnym problemem. Zazwyczaj ranger bardziej im przeszkadza niż pomaga, tylko nie są tego świadomi. Ta grupa z frostem sobie najprawdopodobniej nie poradzi.
Kolejną grupą są ci którzy mają kumpli "co się znają". Oni bardziej destabilizują pvp. Od kumpli dostają skrypty, które muszą tylko wkleić i skonfigurować drobiazgi. W efekcie mamy auto hate, anti backstab, przerywanie baniek przeciwników i wiele innych.
Widziałem skrypty dla slh i powiem szczerze że aż się przeraziłem co mógłbym robić jako automat.
Wręcz dostałem od niektórych klanowiczów opieprz, ze nie chcę spróbować.
Ta grupa jednak też może mieć problemy z obejściem frosta o ile nie poczekają aż ich kumple powiedzą im co i jak zrobić.
I ostatnią grupą są goście którzy piszą skrypty a rangera mają opanowanego w 100%. Najczęściej mają wersje zmodyfikowane programu i bez problemu radzą sobie z wszelkimi zabezpieczeniami. Ich skrypty robią wrażenie. Zachowanie trainów prowadzonych przez takie skrypty jest niemal nie do odróżnienia od grających normalnie graczy. Podejrzewam, że ta grupa poradzi sobie z frostem lub już sobie poradziła. Podejrzewam też, że macie takie osoby na ru offie. Są oni nieliczni, dlatego nikomu się to nie rzuca w oczy.
Na NA problem wygenerowała grupa druga opisana powyżej. Duże dominujące klany rozreklamowały i rozprowadziły oprogramowanie/skrypty wśród swoich klanowiczów i stało się to wszystko widoczne i rażące. To są przyczyny dla których wielu znanych boterów jest ciągle w grze. Dostają bana a w chwilę później pojawia się postać identyczna o podobnym nicku i wszyscy wiedzą kto to.
No to chyba wszystko z tematu współczesnych botów wyjaśniłem.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #468 dnia: Listopad 09, 2011, 10:13:56 am »
dla mnei to mniejsza o boty, ale właśnei o wspomagacze na PvP. U nas wiem, że w top klanach jest KILKA osób korzystających z tego.

Jak to ujął Binga (kto gra na Lancerze powinien znać tego pana Бинга, ew. SangRoyal) :

"you know Alarion, it's not like anyone is using Zranger and other shits. The problem is that they dont talking about it barely and they dont have so much experience in these programs like people who playing on EU/NA Servers. Mostly is 1-2 people using it in party (talking about top parties) and their configuration is poor comparing to players from NCsoft."

Także jak widać, cudów nei ma, ale wolę, by była to garstka, niż całe stado z factor clanów na ofie, gdzie jak chcesz mieć do nich podjazd musisz grać raczej z nimi.

Pytanie brzmi: Jak to będzie wyglądało z tymi factorami co przejdą z Naii, jak bardzo im Frost zaszkodzi. Czy będzie to nadal garstka, czy już jakiś większy ułamek?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #469 dnia: Listopad 09, 2011, 11:58:51 am »
Frost im zaszkodzi bo ci,którzy naprawdę się znają na cheatach to mają własne programy i nawet o nich nie wiemy. Wszyscy użytkownicy rangera to grupa potencjalnych "bananowców"


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #470 dnia: Listopad 09, 2011, 12:00:07 pm »
Frost uwielbia robić ninja update bez jakiś konkretnych zapowiedzi

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #471 dnia: Listopad 09, 2011, 12:04:29 pm »
Teraz na NA nie ma już botów na otwartym terenie czy w catach. Co prawda pojawiają się tacy co próbują, ale mało komu udaje się długo traina utrzymać. Wiekszym problemem są boty w instancjach a dokładniej w delusion.
Nie wiem czy GM tam nie zaglądają czy wręcz nie mają jak zajrzeć. Ale ludzie farmią tam stony masakrycznie. I to w banalnych trainach, bo wystarczy np bd+pp. Trochę śmiesznie wygląda jak train wychodzi z instancji i w ułamku sekundy znika ponownie.
W pvp mamy 3 rodzaje użytkowników zRangera. Jedni mają goły program i używają tylko cp spam i target z radaru. Ci nie są specjalnym problemem. Zazwyczaj ranger bardziej im przeszkadza niż pomaga, tylko nie są tego świadomi. Ta grupa z frostem sobie najprawdopodobniej nie poradzi.
Kolejną grupą są ci którzy mają kumpli "co się znają". Oni bardziej destabilizują pvp. Od kumpli dostają skrypty, które muszą tylko wkleić i skonfigurować drobiazgi. W efekcie mamy auto hate, anti backstab, przerywanie baniek przeciwników i wiele innych.
Widziałem skrypty dla slh i powiem szczerze że aż się przeraziłem co mógłbym robić jako automat.
Wręcz dostałem od niektórych klanowiczów opieprz, ze nie chcę spróbować.
Ta grupa jednak też może mieć problemy z obejściem frosta o ile nie poczekają aż ich kumple powiedzą im co i jak zrobić.
I ostatnią grupą są goście którzy piszą skrypty a rangera mają opanowanego w 100%. Najczęściej mają wersje zmodyfikowane programu i bez problemu radzą sobie z wszelkimi zabezpieczeniami. Ich skrypty robią wrażenie. Zachowanie trainów prowadzonych przez takie skrypty jest niemal nie do odróżnienia od grających normalnie graczy. Podejrzewam, że ta grupa poradzi sobie z frostem lub już sobie poradziła. Podejrzewam też, że macie takie osoby na ru offie. Są oni nieliczni, dlatego nikomu się to nie rzuca w oczy.
Na NA problem wygenerowała grupa druga opisana powyżej. Duże dominujące klany rozreklamowały i rozprowadziły oprogramowanie/skrypty wśród swoich klanowiczów i stało się to wszystko widoczne i rażące. To są przyczyny dla których wielu znanych boterów jest ciągle w grze. Dostają bana a w chwilę później pojawia się postać identyczna o podobnym nicku i wszyscy wiedzą kto to.
No to chyba wszystko z tematu współczesnych botów wyjaśniłem.

nie wiem jak na chronos ale na naia za auto hide/antibacstap/ antyhate/copypath jest ban.

Frost uwielbia robić ninja update bez jakiś konkretnych zapowiedzi

frost nie banuje za używanie radaru, jedynie go blokuje obecnie. Nie jest wielkim problemem zamówić klanowa licencje zrangera działającego na ru off.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 12:06:36 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #472 dnia: Listopad 09, 2011, 12:07:32 pm »
@Alarion
wszystko się rozbije o to jak dużo ludzi z Naii grających w klanach Dragon Hunters i Silent Horrors przyjdzie na nowe serwery i czy pewien rusek zwany Bartem będzie chciał im programik przerobić pod nowy serwer.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #473 dnia: Listopad 09, 2011, 12:31:03 pm »
jak będzie popyt to będzie i podaż nie oszukasz praw ekonomii =)
#edit co do updatów frosta to hax na multibox bez pa (program po 10$) ostrzega cię przed każdym włączeniem gry, że frost został uaktualniony i sugerowane jest nie używanie programu. W niedługim czasie zostaje wydana łatka do tego programiku i możesz cieszyć się grą bez frosta znowu :)
Więc dla ruskich frost to żaden kłopot, jak pisałem wcześniej tylko niespełna rozumu użytkownicy olewający ostrzeżenia dostają bany :}
Konkluzja nasuwa się sama, do rangera tez zrobią anty frosta i z głowy.

Osobiście sam używałem tego programu jak był za free, ale jak wprowadzili opłaty to podziękowałem ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 12:39:42 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #474 dnia: Listopad 09, 2011, 12:43:44 pm »
No ale co w takim razie teraz ruskie popytu nie mają? przecież z tego co mi tam gdzieś świta ranger pierwotnie był rosyjskim wynalazkiem (mogę się mylić). I to głownie rosyjskie klany na privach typu rpg-club opierały na nim swoją grę. Skoro na obecnych serwerach innovy nie rzuca się to mocno w oczy to znaczy że frost sobie jako tako dobrze z tym radzi.