Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117159 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #475 dnia: Listopad 09, 2011, 12:49:46 pm »
No ale co w takim razie teraz ruskie popytu nie mają? przecież z tego co mi tam gdzieś świta ranger pierwotnie był rosyjskim wynalazkiem (mogę się mylić). I to głownie rosyjskie klany na privach typu rpg-club opierały na nim swoją grę. Skoro na obecnych serwerach innovy nie rzuca się to mocno w oczy to znaczy że frost sobie jako tako dobrze z tym radzi.

to oznacza jedynie ze nie każdy ma dostęp do zranger ru off. Dostępna jest jedynie licencja klanowa a ta kosztuje znacznie więcej niż licencja na 1 konto.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #476 dnia: Listopad 09, 2011, 01:37:02 pm »
gadacie w kolko jak to na ruoffie mozna uzywac rangerow itd, tylko rzeczywistosc jest taka, ze malo kto tego uzywa. Co z tego, ze mozna jak jada na tym jednostki z jakis lolowych klanow? Gdyby jakis top klan zaczal tego uzywac na masowa skale to enemy w mgnieniu oka by zglosili to do GMow i polecialyby bany. Tym sie wlasnie rozni eu od ruoffa. I tu i tu sa 3rd programy, NIKT NIE TWIERDZI, ZE ICH NIE MA NA RUOFFIE, tylko na eu jest samowolka, bo NCWest ma brzydko mowiac wyje*ane na to, a Innova nie.
Wiec montezuma i reszta krzyzowcow z eu skonczcie robic z ruoffa tego zlego, a spojrzcie na jakim gownie sami gracie. Gdyby tak bylo u was rozowo to nie mielisbyscie dead serwerow z 1k online. eot
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 01:38:36 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #477 dnia: Listopad 09, 2011, 01:45:04 pm »
poraz kolejny powtórzę, na tyle ile siębijemy z różnymi mocnymi party, nie mam prawa nabrać podejrzeń, że więcej jak 1, góra 2 osoby w party czegoś takiego mogą używać. Gdyby leciało na tym całe party, byłoby to widać w mgnieniu oka, gdyby leciał na tym cały klan, to już bym wiedział będąc ponad pół roku z tymi ludźmi i mając kontakt z jednostkami, co coś w tym klanei znaczą.

Także, sorry, wolę 1% użytkownikó tego programu, niż 90% na ofie. Na dodatek ten 1% nie ogarnia nawet w połowie konfiguracji, tak jak gracze na ofie, więc Montezuma daj spokój z tym, bo nei grałeś nie wiesz, natmoiast jak jest na EU trąbią wszędzie. Gdyby było ok, to z ~~10 serweróe nie byłoby dwóch, a niedługo pewnie jednego.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #478 dnia: Listopad 09, 2011, 01:46:55 pm »
Grajac na ru off widziałem słownie jednego traina i jednego /solo/ kolesia na bocie. Na bank są ekipy co dają radę przez ultima pilot czy inny hax lecz w porównaniu z naia/chronos to cóż...montezuma i inni niech gadają ja wiem swoje.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #479 dnia: Listopad 09, 2011, 02:07:14 pm »
Do tego dochodzi strach o pieniądze które gracze inwestują w grę i aktywni GMi którzy też banują mimo że frost przepuści :)

Grozana, post usunałem, bo to zwykły spam. Kolejny taki post, jak "WTB ogórki kiszone" i leci warn  - Alarion

Sorry Insektor, bez wyjątków ; p - Alarion

Edit Reni: łeee idź Pan.. żeś mi tu pokolorował..
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 03:34:05 pm wysłana przez r3ni »
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #480 dnia: Listopad 09, 2011, 03:59:49 pm »
@Alarion
wszystko się rozbije o to jak dużo ludzi z Naii grających w klanach Dragon Hunters i Silent Horrors przyjdzie na nowe serwery i czy pewien rusek zwany Bartem będzie chciał im programik przerobić pod nowy serwer.

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.
Elth - OldBoyz


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: f2p
« Odpowiedź #481 dnia: Listopad 09, 2011, 04:22:51 pm »
@Alarion
wszystko się rozbije o to jak dużo ludzi z Naii grających w klanach Dragon Hunters i Silent Horrors przyjdzie na nowe serwery i czy pewien rusek zwany Bartem będzie chciał im programik przerobić pod nowy serwer.

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.
eltharis?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #482 dnia: Listopad 09, 2011, 05:23:36 pm »
@Alarion
wszystko się rozbije o to jak dużo ludzi z Naii grających w klanach Dragon Hunters i Silent Horrors przyjdzie na nowe serwery i czy pewien rusek zwany Bartem będzie chciał im programik przerobić pod nowy serwer.

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.
Jezlei polityka innovy na eu bedzie taka sama jak na ru to oni w tym party nawet 85 nie zrobia :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #483 dnia: Listopad 09, 2011, 05:24:31 pm »
nie przelicz się. Kwestia ilu chce przyjśc tych "prosów" z Naii
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #484 dnia: Listopad 09, 2011, 06:06:03 pm »
Ty bys pewnie chetnie takie party albo kilka na Lancerze chcial zobaczyc co?

I nie kumam Alarion o co Ci chodzi co ma ilosc do rzeczy? czy bedzie 1 pt (w tym wypadku lepiej dla nich) czy jak bedzie 50 takich party i nic z tym nie beda robic :> ale oczywiscie wtedy napiszesz ze Lancer jest zaje... a eu ssie :P

Niektóre twoje wypowiedzi aż kipią nienawiścią do eu graczy i serwerow i w ogole :D

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 06:07:35 pm wysłana przez Nervoson »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #485 dnia: Listopad 09, 2011, 06:11:39 pm »
nie, nei napiszę tak, bo nawet nie wiem jak będzie. I sam widzisz tu rzeczy wymyślone przez siebie, bo o ile być przeanalizował trochę lepiej to wszystko, to byś widział, ze udzielam wiele pomocnych info itd. A to, że zachowuję trochę zimnego realizmu gasząc ten niezrównany zapał niektórych forumowiczów (co niektórzy już rekrutację chcą prowadzić!!) to wydaje mi się dobrze, niż jakieś wzajemne nakecanie się, jak to zaj*** nie będzie oh ah.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #486 dnia: Listopad 09, 2011, 06:14:53 pm »
И я буду наслаждаться игрой и польские wiersją Alarion не

To ty Alarion rekrutację/ składanie cp pt miesiąc po starcie GoD'a dopiero byś robił? W ogóle nie rozumiem twojego toku myślenia teraz. Tylko nie walnij wall of text że "równie dobrze może wyjść w nowym roku"


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #487 dnia: Listopad 09, 2011, 06:25:28 pm »

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.

EE zdejmował medusa, ale haxior.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 09, 2011, 06:28:41 pm »
Jacys 1-postowcy sikaj na temat tego f2p i ostatnio na czym grali to interlude albo c4 na priwie... tego nie chce mi sie komentowac i osobiscie mam dosyc tych ludzi.

Nie wiem co jest złego w tym aby prowadzić w tej chwili np rekrutacje do CP. Za 2 miechy pewnie juz beda serwery a w tym czasie mozna sobie pograc w cos innego z ludzmi. I nie wiem po co tak komentujesz np date połowy grudnia... Pewnie sa ludzie którzy skreślają kratki w kalendarzu i odliczaja, ale nie musisz wszystkim przypominać: "To są ich dobre chęci, a czy wyjdzie to inna sprawa."

Ja mam wyj na te serwery bo nie wiem czy za 2 miechy bede zyl moze jutro na przejsciu dla pieszych mnie pierd. samochód ;) nic nie wiadomo :P

I na prawde to sa tez twoje domysły bo sam nie wiesz kiedy wstana serwery i jaki bedzie na nich poziom i jak beda zradarowane nikt tego teraz nie wie. I lepiej Ci wychodzi tłumaczenie mechaniki gry w godzie i przynajmniej wszyscy na tym skorzystamy ;)

Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 09, 2011, 06:30:19 pm »

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.

EE zdejmował medusa, ale haxior.

That is an excellent point, kind sir.
If i may present a rebuttal?

GO FUCK YOURSELF WITH A CACTUS.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 09, 2011, 06:52:09 pm »

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.

EE zdejmował medusa, ale haxior.

That is an excellent point, kind sir.
If i may present a rebuttal?

GO FUCK YOURSELF WITH A CACTUS.



Owek: łumyj okno i chodź grać z nami :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 09, 2011, 07:07:08 pm »
Hanka z M jak miłość nie żyje !! Przy prędkości 50km/h przypierdzieliła w puste kartony... śmierć na miejscu  :beksa:
http://www.po-land.pl/wp-content/uploads/2011/11/Macierewicz.jpg

//Super, ale chyba Ci się pomyliły tematy - warn za spam - Saladin
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 09:17:24 pm wysłana przez Saladin »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: f2p
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 09, 2011, 07:28:39 pm »
Ja mam wyj na te serwery bo nie wiem czy za 2 miechy bede zyl moze jutro na przejsciu dla pieszych mnie pierd. samochód ;) nic nie wiadomo :P

Żeby coś takiego mogło się wydarzyć najpierw trzeba wyjść z domu ;p
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 09, 2011, 09:13:03 pm »
a nie wbijac kolejne lvl w bf3  :D
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 09, 2011, 09:27:26 pm »
a nie wbijac kolejne lvl w bf3  :D

:D
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 09:42:08 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 09, 2011, 09:43:03 pm »
CoD MW 3 > Bf 3 ! True story..


Wracając... montezuma, po raz kolejny apeluje o czytanie ze zrozumieniem bo sedno jego zdania chyba ominąłeś..

"Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz."
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 09, 2011, 09:59:47 pm »
CoD MW 3 > Bf 3 ! True story..


Wracając... montezuma, po raz kolejny apeluje o czytanie ze zrozumieniem bo sedno jego zdania chyba ominąłeś..

"Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz."

czyli co, ee widzi debufy na tobie? ale haxior.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #497 dnia: Listopad 09, 2011, 10:05:44 pm »
plz nie osmieszaj sie - nie wiesz jak wlaczyc widok bufow / debufow na liscie party ?

@delios
farmer :p
ja tylko

nie mam czasu grac ostatnio w bfa, poznaje swiat lotro :)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 09, 2011, 10:08:17 pm »
plz nie osmieszaj sie - nie wiesz jak wlaczyc widok bufow / debufow na liscie party ?

@delios
farmer :p
ja tylko

nie mam czasu grac ostatnio w bfa, poznaje swiat lotro :)
Mi alarion nie pozwala grać : DD

http://www.youtube.com/watch?v=M2bQadRVqvk
Montezuma dodany do ignorowanych użytkowników forum. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 10:13:05 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 09, 2011, 11:06:12 pm »
CoD MW 3 > Bf 3 ! True story..


Wracając... montezuma, po raz kolejny apeluje o czytanie ze zrozumieniem bo sedno jego zdania chyba ominąłeś..

"Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz."

czyli co, ee widzi debufy na tobie? ale haxior.

Udajesz prawda ? Udajesz.. przyznaj się.. Nikt nie jest tak.. dobra, udajesz nie ? Czy nadal nie rozumiesz sedna ?! Bożż...
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com