Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117172 razy)

  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #550 dnia: Listopad 14, 2011, 08:19:15 pm »
Ciekawe co z PTS.. czy w ogóle będzie. W każdym razie wyobrażam sobie to poruszenie w świecie l2 ;d
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #551 dnia: Listopad 14, 2011, 08:20:04 pm »
podejrzewam ze dlugo czekac nie bedziemy, w związku z ogłoszeniem daty przez NC SOFT, Innova będzie tracic potencjalnych graczy więc powinna nastąpić teraz u nich pełna mobilizacja


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #552 dnia: Listopad 14, 2011, 08:23:28 pm »
Wiec NCSoft tez bedzie za free ;) No to porobili.... Teraz nie wiem gdzie zaczac grac :(


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #553 dnia: Listopad 14, 2011, 08:41:22 pm »
Proste, jesteś z Europy, graj na serwerach europejskich.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #554 dnia: Listopad 14, 2011, 08:47:55 pm »
Z tym ze NCSoft bedzie mial tylko jeden serwer gdyż Naia jest przenoszona na Chronosa. Jednak rozsądniejszym wyjściem bedzie poczekac na innove :)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #555 dnia: Listopad 14, 2011, 09:03:17 pm »
Innova - serwery europejskie

Naia nie jest przenoszona na chronosa, tzw merge tylko jest przenoszona do USA.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #556 dnia: Listopad 15, 2011, 11:30:53 am »
To co się wczoraj stało na Nai, to jakaś patologia :D ... Tyle botów to Ja widziałem bardzo daaaaaawno temu. Wszyscy chcą się wyrobić i mieć 76++ przed wejściem GoD'a. Pytanie tylko po co, wg mnie Naia i tak zostanie dead serwerem, jak to miało miejsce w ostatnich tyg. Był ktoś ingame i widział te tabuny botów biegających po spotach :D? Słyszałem że na Chronosie podobnie, lf confirm.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #557 dnia: Listopad 15, 2011, 11:33:00 am »
buhaha, ale bana na twarzy po przeczytaniu tego... : D

"Na ofie już też prawie nie ma botów"  ^_^


R3ni btw ja twój zakład przyjmuję. Stawka 50kk na Lancerze, że polski serwer (albo dedykowany dla polski) z zakresu EU ofa Inovy wstanie po nowym roku. Deal? : D
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2011, 01:00:24 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: f2p
« Odpowiedź #558 dnia: Listopad 15, 2011, 12:58:00 pm »
Ja bym dał Alarionowi bana za double posta  :P
<joke>
A na serio to wiele osób które grało na offie mówi, że botów nie ma... Może wynika to z tego, że sami nie używając i nie grając w top klanie nie podejrzewają innych :)
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #559 dnia: Listopad 15, 2011, 12:58:55 pm »
A przypadkiem wcześniej zakład nie był ogólnie o to czy w tym roku wprowadzą GOD'a na NCsh1ta bądź innove EU :) ?
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #560 dnia: Listopad 15, 2011, 01:02:41 pm »
Ja bym dał Alarionowi bana za double posta  :P
<joke>


sorry, nei zauważyłem, już poprawiłem. : )


A przypadkiem wcześniej zakład nie był ogólnie o to czy w tym roku wprowadzą GOD'a na NCsh1ta bądź innove EU :) ?

Nie, mi chodziło o nasz serwer, gdzie wszyscy (prawie) z tego forum chcą iść i na który są tak napaleni. O ile dobrze kojarzę, to tym serwerem jest EU off z polskim dystryktem, który tak ludziom spać w spokoju nei daje ; p

R3ni, kwestia czy ty wierzysz, że ten serwer powstanei jeszcze w grudniu, więc deal? ; >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #561 dnia: Listopad 15, 2011, 04:59:49 pm »
Deal !
Chodzi generalnie o serwery innovy, czy wstaną w tym roku ;) Mogę się nawet założyć o 100kk (choć tyle nie mam, kupie za PA) serio Alarion ;D Powiem więcej, wstaną do 21 grudnia.

Na Chronosie/Naii podobno pełno farmerów i gold sellerów ;d wszyscy zbierają kasę na start żeby mieć co sprzedawać ;) Także lol, botfree serwery :D
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #562 dnia: Listopad 15, 2011, 05:06:20 pm »

Na Chronosie/Naii podobno pełno farmerów i gold sellerów ;d wszyscy zbierają kasę na start żeby mieć co sprzedawać ;) Także lol, botfree serwery :D

naprawdę? pełno farmerów. Widocznie nie byleś na naia od bardzo dawna. Teraz bot i w ciągu 2-3dni ban, wiec powodzenia z botowaniem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #563 dnia: Listopad 15, 2011, 05:10:21 pm »
Byłem wczoraj.

Alarion mam lepszą propozycję, jak wygram, kupujesz mi PA na EU, jak Ty wygrasz, kupuje Ci PA na RU czy EU, w zależności gdzie tam chcesz.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #564 dnia: Listopad 15, 2011, 05:18:50 pm »

R3ni btw ja twój zakład przyjmuję. Stawka 50kk na Lancerze, że polski serwer (albo dedykowany dla polski) z zakresu EU ofa Inovy wstanie po nowym roku. Deal? : D
Co Ty wymyślasz przeciez nie bedzie takiego serwera.

Znowu Alarion sikasz po majtkach i spać Ci nie daje to ze ludzie beda grac na EU serwie w tym roku?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #565 dnia: Listopad 15, 2011, 06:00:44 pm »

R3ni btw ja twój zakład przyjmuję. Stawka 50kk na Lancerze, że polski serwer (albo dedykowany dla polski) z zakresu EU ofa Inovy wstanie po nowym roku. Deal? : D
Co Ty wymyślasz przeciez nie bedzie takiego serwera.


Lineage 2 will launch in Europe with the largest ever content update called "Goddess of Destruction". Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.

Wiem, że to nie oznacza, że serwer ma być po polsku, tylko z lokalizacją polską i ew. dostępem do supportu. W końcu to na ten serwer czeka większość Polaczków, więc o ten konkretny w zakładzie mi chodzi

Bo zakładamy, że wyjdzie kilka serwerów, w tym ten wspomniany z supportem polskim , na który prawie wszyscy czekają. O ten też chcę zrobić zakład : D


Znowu Alarion sikasz po majtkach i spać Ci nie daje to ze ludzie beda grac na EU serwie w tym roku?

a po co mam sikać, oświeć mnie? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #566 dnia: Listopad 15, 2011, 06:07:58 pm »
E Ja tam wcale nie czekam na jakiś Polsko języczny serwer z tego względu że to będzie straszny fail (o ile tak owy powstanie, w co śmiem wątpić). Idę tam gdzie większość ogarniętego community.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #567 dnia: Listopad 15, 2011, 08:06:11 pm »
Nie ma co dluzej wolne = wiekszy zapal do gry - tylko nauka, zaliczanie i swieta bedzie przeszkadzac, pozostaje tylko czekac na info z innovy, ale takiego nie bedzie. Nawet ich strona nie jest updatowana, mowa o www.Lineage2.eu ciekawe jaki ona layout dostanie.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #568 dnia: Listopad 15, 2011, 09:41:53 pm »
Ja wierze że i tak wystartują niedługo po NCwest, mają grę, mają specyfikację serwerów, doświadczenie z L2.ru i generalnie na pewno byli do przodu od NCwest, więc chyba tylko licencja ich ogranicza.. mam nadzieję :) Do 30 przynajmniej można ciągnąć na złudnej nadziei.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Odp: f2p
« Odpowiedź #569 dnia: Listopad 15, 2011, 10:56:25 pm »
Czy bedzie osobny klient dla GoD?
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #570 dnia: Listopad 16, 2011, 07:09:12 am »
Czy bedzie osobny klient dla GoD?

Ke? A co rozumiesz przez "osobny klient"?
Przecież każda kronika miała własnego klienta. Albo go ściągniesz samodzielnie całego, albo ten którego już masz dociągnie sam update i stanie sie "klientem GoD".



Na Chronosie/Naii podobno pełno farmerów i gold sellerów ;d wszyscy zbierają kasę na start żeby mieć co sprzedawać ;) Także lol, botfree serwery :D

naprawdę? pełno farmerów. Widocznie nie byleś na naia od bardzo dawna. Teraz bot i w ciągu 2-3dni ban, wiec powodzenia z botowaniem.

Nie gram na Naji od początku lipca co prawda, ale boty kiedy grałem były i nie trzeba było wiele zachodu, żeby je znaleźć (i to te same przez dłuuuuugi czas i w miejscach typu Cita, gdzie regularnie latały te same bot party z tagiem RS, albo SH), więc Emi serio...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #571 dnia: Listopad 16, 2011, 06:01:35 pm »

naprawdę? pełno farmerów. Widocznie nie byleś na naia od bardzo dawna. Teraz bot i w ciągu 2-3dni ban, wiec powodzenia z botowaniem.

Nie gram na Naji od początku lipca co prawda, ale boty kiedy grałem były i nie trzeba było wiele zachodu, żeby je znaleźć (i to te same przez dłuuuuugi czas i w miejscach typu Cita, gdzie regularnie latały te same bot party z tagiem RS, albo SH), więc Emi serio...
[/quote]

igi ale kiedy to było 2  late temu. Teraz nikt nie expi w cita, totalna pustka od ponad roku.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #572 dnia: Listopad 16, 2011, 10:13:21 pm »
Wszedzie w tym topicu pisze
- Aktualny official NCWest przechodzi na model f2p www.Lineage2.com -> dla US (data startu znana) - znany z botow i glupiego game guarda
- Nowy official f2p www.lineage2.eu tworzony przez innove -> dla EU (data startu nie znana) -wszystko od 0 i kolejny dziwny antybot zwany frost z ru offa
Ciekawe ile razy przez 2 tygodnie jeszcze ktos zapyta o servery, w sumie balagan na forum a ludziom nie chce sie szukac.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #573 dnia: Listopad 16, 2011, 11:53:25 pm »
Wszedzie w tym topicu pisze
- Aktualny official NCWest przechodzi na model f2p www.Lineage2.com -> dla US (data startu znana) - znany z botow i glupiego game guarda
- Nowy official f2p www.lineage2.eu tworzony przez innove -> dla EU (data startu nie znana) -wszystko od 0 i kolejny dziwny antybot zwany frost z ru offa
Ciekawe ile razy przez 2 tygodnie jeszcze ktos zapyta o servery, w sumie balagan na forum a ludziom nie chce sie szukac.

Podsumuję temat data jest znana oficjalny lineage 2 za darmo dla Europy ma wyjść 30tego listopada.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #574 dnia: Listopad 16, 2011, 11:59:56 pm »
Szkoda że czytanie ze zrozumieniem nadal Ci sprawia problemy. Thomb wyraźnie napisał że data startu EU nie jest znana a data startu NA jest ustawiona na 30listopada. Więc skąd Ci się ubzdurało że 30listopada to data startu Lineage2 dla Europy ?!
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com