Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 118014 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 18, 2011, 05:11:26 pm »
nie ? za to irytują mnie inne rzeczy...

btw. nowy trailer lineage 2 www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0 przed chwilą co znalazłem <:
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 05:22:46 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
retired


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 18, 2011, 05:43:25 pm »
Masakra.. nigdy więcej słowa toon.  :oops:
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 18, 2011, 11:02:44 pm »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #606 dnia: Listopad 18, 2011, 11:05:42 pm »
czytając wypowiedzi Necro na forum L2 odniosłam wrażenie, że NcSoft liczy na to, że zreanimują Naie i Chronosa. Tzn. że będą mieli tłum nowych graczy, ale chyba nie biorą pod uwagę tego, że ludzie nie mają ochoty po pierwsze grać z pingiem 200 a po drugie pchać się na stary server. Jeśli nie postawią nowych serverów to zostaną z tym co mają czyli niczym.
Generalnie to odpowiedzi Necro pozostawiają sporo do życzenia i masa graczy jest najzwyczajniej w świecie wkurzona.

Innova póki co siedzi cicho... strona nie updatowana od dawna, trudno nawet zgadywać kiedy coś zrobią. Być może są ograniczeni umową z NcSoftem i po prostu muszą czekać.

Mam cichą nadzieję, że jednak pojawi się 23 info iż w grudniu startują jakieś ich servery.

btw. z tego co ja wiem, to nie servery mają być w 5 językach tylko help do gry.



  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #607 dnia: Listopad 18, 2011, 11:16:03 pm »
Napewno przybędzie im graczy, ale z USA.


btw. z tego co ja wiem, to nie servery mają być w 5 językach tylko help do gry.

Tak.
Archeage <3


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #608 dnia: Listopad 18, 2011, 11:26:00 pm »
Napewno przybędzie im graczy, ale z USA.

Tak.

ale z tego co tu czytam to oni dalej liczą na europe...

Wypowiedz Necro_Prince z forum offa:

Naia, European servers

 In what country will the new EU server be located?
Naia will be located in the United States, in the same location as Chronos.
Will the time zone remain unchanged?
Naia will remain on its current European timezone.

 Is the November 30th release date inclusive of ALL servers, including Innova?
November 30th is the NCsoft West release date for our Truly Free version of Lineage II: Goddess of Destruction. We look forward to seeing you in the reformed Aden!
Will European countries be able to log into new US servers?
Players from anywhere in the world will be able to play Lineage II on NCsoft West servers. European players will continue to have full access to their existing characters on all servers."


On zachowuje się tak, jakby sam fakt że Innova ma otwierać servery był dla nich niewygodny..
tylko po co podpisywali umowe? no ale to akurat jest proste - kasa, Innova potrafi sprzedać każdą grę - we wszystkich mają servery pełne ludzi i raczej liczą się z opinią graczy. Np. w Aionie zmienili rozkład oblężeń zgodnie ze wskazówkami graczy.

Osobiście wolę dalej się męczyć z cyrylicą niż przejść na server NcSoftu.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #609 dnia: Listopad 19, 2011, 12:34:33 am »
Nie oni podpisywali umowę, Tylko skośnookie NCsoft. Dla niech to rzeczywiście niewygodne że Innova otwiera serwery EU - wiadomo, konkurencja. Ale koniec końców sami sobie winni za lata nieróbstwa.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #610 dnia: Listopad 19, 2011, 02:21:22 am »
Nie oni podpisywali umowę, Tylko skośnookie NCsoft. Dla niech to rzeczywiście niewygodne że Innova otwiera serwery EU - wiadomo, konkurencja. Ale koniec końców sami sobie winni za lata nieróbstwa.
Dats rajt!

Gdyby NCwest nie olewali  tak graczy, botów i skryptów przez ostatnie parę lat, to innova nie miała by czego szukać na rynku europejskim

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #611 dnia: Listopad 19, 2011, 02:47:43 am »
a ja zacytuje inny fragment wypowiedzi Necro-Prince:

Will the official servers allow dualboxing or multiboxing for free?

    We plan to provide more information on this topic at a later date. Thanks for your patience.


czyli nie wiadomo , czy będzie dozwolony dualboxing , czyżby więc było tak jak już znacznie wcześniej pisałem , że pójdą  w model jaki stosuje Innova? :D


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #612 dnia: Listopad 19, 2011, 10:43:14 am »
Nie oni podpisywali umowę, Tylko skośnookie NCsoft. Dla niech to rzeczywiście niewygodne że Innova otwiera serwery EU - wiadomo, konkurencja. Ale koniec końców sami sobie winni za lata nieróbstwa.
Dats rajt!

Gdyby NCwest nie olewali  tak graczy, botów i skryptów przez ostatnie parę lat, to innova nie miała by czego szukać na rynku europejskim
Prędzej jak by się zdecydował czy banujemy wszystkich czy nie banujemy nikogo a nie tych pobanujemy a tych nie .

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #613 dnia: Listopad 19, 2011, 02:20:15 pm »
A może Innova dostała wyłączność na servery w Europie... dlatego Naia zmienia "fizycznie" lokalizację... a oni piszą że gracze z całego świata mogą grać na serverach NcSoftu West?
na miejscu Innovy jeśli bym miała podpisywać umowę to pewnie chciałabym mieć wyłączność, a z punktu widzenia gracza jako klienta to wolałabym 2 różnych dostawców ponieważ wiadomo, że konkurencja wyszłaby tylko nam na dobre...
A co będzie to pewnie się okaże wkrótce. Do środy nie daleko - jeśli zrobią tak jak z Aionem to nowy patch będzie już do pobrania Launcherem.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #614 dnia: Listopad 19, 2011, 03:10:56 pm »
Już wyraźnie widać że obie firmy konkurują co jest zrozumiałe ;) Prawdopodobne jest że Innova ma wyłączność na eu, operacja NCwest z przeniesieniem Naii ale zachowaniem europejskich czasów ma sens, starają się przyciągnąć jak najwięcej osób. Chociaż bez nowych serwerów obawiam się że mało zdziałają :) i tak.. konkurencja jest dla nas wymarzoną sytuacją ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 19, 2011, 03:14:14 pm »
juz ktoras osoba pisze o srodzie, ktos mnie oswieci co ma sie wydarzyc w ten dzien? ;D


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: f2p
« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 19, 2011, 03:34:44 pm »
@Mc6 Chodzi o środę 30 listopada - czyli przejście serverów NCWest na model f2p i wprowadzenie GoDa :) (nie mylić z serverami Innovy EU, których data startu NIE JEST jeszcze znana^^)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 19, 2011, 04:58:23 pm »
a ja znalazlem na officialnej stronie innova cos takiego :
Blacha jest wyraźnie zdenerwowany: liczba kupujących gwałtownie spadła. Tak jakby przedrzeźniając starego człowieka, ostatnie rzędy sklepy ctroynymi ludzie, elfy, krasnoludy i orków. "Jakby nie było wojny - pomyślał stary krasnolud - Damn tych wyborach!". W tych słowach Shkot wyskoczył z ławki, szybko zamknęła drzwi, zmienił znak "zamknięty" i wcisnął się w tłum.

XIV oficjalny serwer Lineage 2 przygotowuje się do otwarcia pod koniec listopada. Mamy więc realną szansę wpłynąć na swój los. Dołącz do głosowania i wybrać nazwę nowego serwera.

Ciekawy jestem czy to sie tyczy tylko i wylacznie rosij czy calej europy
PS: rosjanie juz graja w God??


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: f2p
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 19, 2011, 05:03:47 pm »
Nie gram na ruoffie ale: powstaje server kolejny na RUoffie (czyli cyrylica i te sprawy) i tak: Ruscy grają już na GoDzie.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 19, 2011, 05:09:39 pm »
ok thx.Czyli dalej trzeba czekac na ich info


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 19, 2011, 08:03:43 pm »
mówiąc o środzie miałam na myśli najbliższą czyli 23.11.2011

November 16, 2011
NCsoft Launcher Transition

As of today, the NCsoft Launcher now fully supports Lineage II and all updates applied to the game. The download speeds are significantly faster than through the Lineage II Updater. With this change, the Lineage II updater will be retired on November 23, 2011. Please begin using the NCsoft Launcher moving forward.

i jeśli mam rację to od 23ego będzie się pobierał w tle update... przynajmniej tak jest w aionie, że nowy patch launcher pobiera sam automatycznie i instaluje go w dniu, w którym zostaje wprowadzony do gry.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: f2p
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 19, 2011, 08:10:59 pm »
Ok mój błąd :p nie wczytywałem się dokładnie, a wszyscy mówią tylko o starcie serverów^^ ale co do samego startu sie nie pomyliłem :p


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: f2p
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 19, 2011, 08:30:31 pm »
No i wiadomo na czym będą zarabiać... Przez launchera nie da się odpalić boxów....

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 19, 2011, 08:53:50 pm »
No i wiadomo na czym będą zarabiać... Przez launchera nie da się odpalić boxów....

Pozdrawiam

Beda zarabiac tak samo jak ru official?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 19, 2011, 09:12:48 pm »
No i wiadomo na czym będą zarabiać... Przez launchera nie da się odpalić boxów....

Pozdrawiam

Beda zarabiac tak samo jak ru official?
I tyle w temacie  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.