Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117978 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 19, 2011, 09:15:45 pm »
No i wiadomo na czym będą zarabiać... Przez launchera nie da się odpalić boxów....

Pozdrawiam

można odpalić boxy, W launcher wchodzisz w file > settings > advenced  i zaznaczasz "Allow multiple instances of a game to by launched"
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: f2p
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 20, 2011, 07:48:16 am »
thx montezuma. Kilka minut po napisaniu tego posta powiedzieli mi w grze o tym :)
No ale ja i tak wolę launchera. Mam na dysku 2 kopie klientów - na maina i na boxy. A tak - wszystko będzie musiało iść z jednego :/
Chyba, że też jest jakiś sposób na to :)


Beda zarabiac tak samo jak ru official?
Hmm wydawało mi się, że zdecydowana większość dochodów RUOffa była za PA, a przecież ma tego systemu nie być...
so....?
Sklepik, czy też jak macie w okienku "Magazyn"?

@Arimas - widzę w jaki sposób nabijasz sobie licznik postów :P

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 07:53:02 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 20, 2011, 08:50:50 am »
thx montezuma. Kilka minut po napisaniu tego posta powiedzieli mi w grze o tym :)
No ale ja i tak wolę launchera. Mam na dysku 2 kopie klientów - na maina i na boxy. A tak - wszystko będzie musiało iść z jednego :/
Chyba, że też jest jakiś sposób na to :)


Beda zarabiac tak samo jak ru official?
Hmm wydawało mi się, że zdecydowana większość dochodów RUOffa była za PA, a przecież ma tego systemu nie być...
so....?
Sklepik, czy też jak macie w okienku "Magazyn"?

@Arimas - widzę w jaki sposób nabijasz sobie licznik postów :P

Pozdrawiam


Raczej z całokształtu magazynu
nope


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 20, 2011, 12:07:04 pm »
Za 2-3dni ma być info co bedzie w item shop troche info o Exploration Packs w każdym maja być shoty, scrole z bufami, vita itemy

Cytuj
New to Lineage II, Exploration Packs offer additional ways to accelerate game experience, each featuring support items like Luxury Cocktails, Super Minion Coupons, Blessed Spiritshots and more, each catering to specific play styles.

    The Discovery Pack - For the casual player who plays for short periods to discover Lineage II. This pack includes a sizable number of support items plus special bonuses including an R-grade Weapon Seal Scroll and an R-grade Top-Grade Life Stone designed to bring players more fun in short bursts of time.
    The Adventure Pack - For the determined player who likes challenges. This pack includes the bonus items from the Discovery Pack, an R-grade Weapon Enchant Scroll as well as other support items, designed to speed players ahead of most others on the way to Awakening.
    The Destiny Pack - For the Lineage II grandmaster intent on transcending the rest. Along with the bonus items from the Adventure and Destiny Packs, a huge number of support items and a special item that differs every month, players will receive a R-grade Unbind Scroll until the end of December.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #629 dnia: Listopad 20, 2011, 12:46:00 pm »
Więc osoby grające na dwóch komputerach na jednym ip nie będą musiały płacić za jedno z kont?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Odp: f2p
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 20, 2011, 08:06:43 pm »
No i wiadomo na czym będą zarabiać... Przez launchera nie da się odpalić boxów....

Pozdrawiam
Jezeli odnosisz sie do NA launchera. Da sie.
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 20, 2011, 09:30:45 pm »
Czy konta trialowe także będą aktywowane po wejściu f2p? Sory za ponowienie tego samego pytania, ale zalezy mi na jak najszybszej odpowiedzi.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 20, 2011, 09:34:15 pm »
było wałkowane, btw jest inny dział od tego ale TAK !
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 20, 2011, 09:44:22 pm »
a ja znalazłam coś takiego: https://forum.4game.ru/showthread.php?t=399150

Stay tuned for news. - zobaczymy tylko ile czasu to zajmie :D


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 20, 2011, 10:19:53 pm »
a ja znalazłam coś takiego: https://forum.4game.ru/showthread.php?t=399150

Stay tuned for news. - zobaczymy tylko ile czasu to zajmie :D
Taki news to żaden news ^^'
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 20, 2011, 11:08:42 pm »
Chciałbym chociaż otwarte forum na lineage2.eu i aktywnych moderatorów.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 21, 2011, 12:52:38 pm »
mogliby cokolwiek napisać, podać jakąś przybliżoną datę... cyrylica jest mocno męcząca :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 21, 2011, 01:08:23 pm »
mogliby cokolwiek napisać, podać jakąś przybliżoną datę... cyrylica jest mocno męcząca :D

co wy teraz tak płaczecie o inova eu. Od dawna wszyscy grający na ru off powtarzają ze rosyjski to nie problem i nie przeszkadza w grze.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 21, 2011, 01:14:15 pm »
Masz strasznie marne prowokacje... Ale to nic mam dla Ciebie nowe zajęcie : http://kiep.pl/img28/2011/11/21/1321833226podnoszenie-sztangi.gif


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 21, 2011, 02:10:48 pm »
Zojek, ironia na poziomie nastolatka, ktory buntuje sie rodzicom, nie dosyc, ze propaganda nedzna, to i jak i szyderstwo na dennym poziomie.

Sam studze zapal wielu napalencow na ten serwer, bo polowa osob juz napiecia nie moze wytrzymac, mimo, ze wiekszosc z nich quitnie nic nie osiagajac, ale twoja prowokacja jest po prostu nedzna do bolu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 21, 2011, 06:04:37 pm »
Odnośnie mojego poprzedniego postu. Okej nie jest znana data Lineage II for free dla EU (coś mi migło, że 30 listopada cośtam temu tak napisałem i dodatkowo to czytam: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46065.0.html więc o co chodzi w końcu co bedzie otworzone 30tego listopada jak nie cośtam for free ??? ja już nic nie kumam). W takim razie kiedy mniej więcej wystartuje darmowy Lineage II for free dla EU?? Hę?
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 06:06:14 pm wysłana przez Xenophobia »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 21, 2011, 06:06:00 pm »
Odnośnie mojego poprzedniego postu. Okej nie jest znana data Lineage II for free dla EU (coś mi migło, że 30 listopada cośtam temu tak napisałem). W takim razie kiedy mniej więcej wystartuje darmowy Lineage II for free dla EU?? Hę?

na dzień dzisiejszy nikt tego nie wie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #642 dnia: Listopad 21, 2011, 06:06:24 pm »
dlaczego nie potrafisz poszukać info? Wszędzie byś zobaczył(a), że nie ma daty podanej i nei wiadomo póki co kiedy będzie. Może za 2 tyg, może za 2 miesiące. Czemu wykazujecie się taką ignorancją jako nowi użytkownicy forum?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #643 dnia: Listopad 21, 2011, 06:07:17 pm »
Tu http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46065.0.html jest napisane, że NCsoft stawia 30tego listopada o co z tym chodzi?


"truly free coming soon" naprawdę wolny nadchodzi wkrótce - dobra, wszyscy wiemy,  że "wkrótce" ... :( :):):)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 06:10:17 pm wysłana przez Xenophobia »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #644 dnia: Listopad 21, 2011, 06:09:20 pm »
Co ci stawia? Kolejkę w barze?

NCsoft i Inova to 2 różne firmy, dalej szukaj co z tego może wynikać, bo każdy kolejny ignorancki post walę do kosza, więc rusz głową i nie zachowuj się jak nie powiem kto.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #645 dnia: Listopad 21, 2011, 06:10:30 pm »
Tu http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46065.0.html jest napisane, że NCsoft stawia 30tego listopada o co z tym chodzi?
Cytuj
Ów wątek ma charakter informacyjny dla graczy serwerów NCSoft EU/NA.
Do dyskusji związanych z tym newsem zapraszamy do topicu znajdującego się w dziale
Masz tam gdzieś napisane: Innova?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #646 dnia: Listopad 21, 2011, 06:12:28 pm »
30 listopada serwery Naia i Chronos przechodza na system free to play czyli bez abonamentu i tyle
retired


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: f2p
« Odpowiedź #647 dnia: Listopad 21, 2011, 06:35:01 pm »
Dodaj że Naia i CHronos to servery już istniejące, prowadzone przez NCWest, a NIE Innove, która ma w jakiejś nieokreślonej przyszłości wystartować servery EU :p I tak, wiem że było to pisane over9000 razy, ale co mi tam^^


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #648 dnia: Listopad 21, 2011, 06:50:56 pm »
Sam studze zapal wielu napalencow na ten serwer, bo polowa osob juz napiecia nie moze wytrzymac,
Ależ ty o forumowiczów dbasz, tylko przykład brać  :D

Alarion zostajesz na ru czy też wbijasz na eu?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #649 dnia: Listopad 21, 2011, 07:02:55 pm »
Cytuj
Alarion zostajesz na ru czy też wbijasz na eu?
oczywiście że Alarion zostaje na ru (nawet już gdzieś o tym pisał <: ) jak i część innych polaków.
... gram w wowa na Burning Onion ^_^