Witaj
Gość

Wątek: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada  (Przeczytany 21529 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 20, 2011, 06:09:26 pm »
Zojka, twoje teksty trącą propagandową PIS-owką, aż nie miło czytać. Ok, jest bug, ok raczej banów nei widać, ale dlaczego ja nie widzę, by tego używali inni gracze (u nas na Lancerze). Naprawdę twierdzisz, że "specjalnie dają się zabijać, żeby tego nei wykryli" ? Are you serious?

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 20, 2011, 06:11:16 pm »
Zojka, twoje teksty trącą propagandową PIS-owką, aż nie miło czytać. Ok, jest bug, ok raczej banów nei widać, ale dlaczego ja nie widzę, by tego używali inni gracze (u nas na Lancerze). Naprawdę twierdzisz, że "specjalnie dają się zabijać, żeby tego nei wykryli" ? Are you serious?
1 cancel od maga i OMYGY WHEREZ MY BUFFZ ( stare buffy to stary cancel działa ;p )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 20, 2011, 06:15:50 pm »
Dlaczego zrobili buffstack legalny, z prostej przyczyny, frost nie wykryje tego wiec GM musi ręcznie sprawdzać graczy, a przy 3k onlain i 13 serwerów to jest ogrom pracy, kiedy większość graczy tego używa. Do tego zbanowany w jeden dzień 3/4graczy wykończy inova finansowo w parę tygodni, ponieważ ci gracze nie zaczna grac od zera.

Wtb dowód na potwierdzenie tej ilości...

Bo póki co, to sporo muczysz, a mleka jak nie było tak nie ma....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 20, 2011, 06:17:03 pm »
no dobra, ale dlaczego wedlug Ciebie tego nie poprawili? bo nadal nie odpowiedzialas na pytanie. Jak nie chca, nie musza banowac, ale patcha moga wgrac tak czy tak, wiec dlaczego tego nie zrobili? no slucham

a skąd ja mam to wiedzieć? Na zamkniętym pts God NA ncsoft podobno to nie działa, czyli maja god już z pachami które się pojawiły. Spytaj się inova nie mnie dlaczego oni tego nie zrobili. Sa znacznie lepsze sposoby aby poradzić sobie z takim buffem jak buffstack bez legalizowania, a tak wychodzi na to ze inove interesuje tylko kasa, i kiedy maja za dużo do stracenia to nic nie robią. mi to obojętnie czy inova coś robi czy nie, ja tam nie gram. Kolko wzajemnej adoracji na pewno wytłumaczy to żeby inova była super, a ja się śmieje :)

Dlaczego zrobili buffstack legalny, z prostej przyczyny, frost nie wykryje tego wiec GM musi ręcznie sprawdzać graczy, a przy 3k onlain i 13 serwerów to jest ogrom pracy, kiedy większość graczy tego używa. Do tego zbanowany w jeden dzień 3/4graczy wykończy inova finansowo w parę tygodni, ponieważ ci gracze nie zaczna grac od zera.

Wtb dowód na potwierdzenie tej ilości...

Bo póki co, to sporo muczysz, a mleka jak nie było tak nie ma....

pozwolili tego używać. Co oznacza ze bardzo dużo osób tego używa a będzie jeszcze więcej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 06:20:04 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 20, 2011, 06:25:44 pm »
(...) a tak wychodzi na to ze inove interesuje tylko kasa, i kiedy maja za dużo do stracenia to nic nie robią. mi to obojętnie czy inova coś robi czy nie, ja tam nie gram. Kolko wzajemnej adoracji na pewno wytłumaczy to żeby inova była super, a ja się śmieje :)

Dziwne, bo za używanie runy na grade penalty na oli, lecą siedmiodniówki jak kilka osób zdąrzyło się przekonać...
A z run trochę ludzi jednak korzysta...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 20, 2011, 06:40:37 pm »
Zojka, jakbyś nie wiedział, widać obecnie większość buffa, którą gracze mają na sobie. i naprawdę, wierz mi, że nasze party na PvP jest dosyć aktywne, a jakoś starych buffów nie widzę. Co na to powiesz? Że tylko lole na low lvlach z tego korzystają i topowe party z którymi się bijemy nie używają tego?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 20, 2011, 06:42:00 pm »
ALARION
mimo, ze
a skąd ja mam to wiedzieć?
ON I TAK WIE LEPIEJ  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 20, 2011, 06:47:38 pm »
nie no, mówił, że 3/4 graczy na tym jedzie, więc z tego by wynikało, że cała topka naszego serwera powinna cisnąć na takim dopalaczu. Tylko gdyby tak było, to byśmy jednego pvp nawet nie wygrali.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 20, 2011, 08:31:14 pm »
Masakra.. Zojka poczytaj ten topic na forum NCwest jeszcze raz dokładnie, poczytaj jakie rzeczy robił NCwest, na jakie zezwalał i potem krytykuj bo Twoje posty aż się proszą.. Masz klapki na oczach i widzisz tylko co Innova robi źle, choć i tak robi lepiej od NCwest. A NCwest nic nie ma do tego, to że wystartują z GoD ponad miesiąc po Innovie i dostaną bardziej dorobione pliki to akurat ich wielka zasługa.. Taaaak Aveh NCwest. A Innova-Eu będzie również miała nowsze pliki.
Chociaż powiedziałem sobie że nie będę juz na to reagować bo jak słysznie Phoeniks zauważył Ty i tak wiesz lepiej.. do tego my tworzymy kółko wzajemnej adoracji (choć w co drugim topicu każdy ma odmienne zdanie) a Ty jesteś sam biedny w opozycji, właściwie Alarion ma rację, PiS style.

Takim tokiem rozumowania NCwest powinien również banować za popularne exploity, typu reflect na Valakasie. Jejku.. nikt nic nie robi, wszyscy czekają na fix od Korei :( ale innova jest be be..
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 08:33:10 pm wysłana przez r3ni »
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 20, 2011, 08:45:14 pm »
Zoja pierdolisz jak mało który... Od kiedy jest GoD na ru? A od kiedy gracze NCWest grają na GoDzie? Aha.. Tak właśnie myślałem.

Z każdym swoim tekstem, moja tolerancja w stosunku co do Twojej osoby zaczyna spadać drastycznie... Cały blah się z Ciebie śmiał, nie prowokuj polaczkowa żeby robili to samo :<


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 20, 2011, 08:52:05 pm »
nie prowokuj polaczkowa żeby robili to samo :<
kinda too late :o
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 20, 2011, 10:26:19 pm »
Masakra.. Zojka poczytaj ten topic na forum NCwest jeszcze raz dokładnie, poczytaj jakie rzeczy robił NCwest, na jakie zezwalał i potem krytykuj bo Twoje posty aż się proszą.. Masz klapki na oczach i widzisz tylko co Innova robi źle, choć i tak robi lepiej od NCwest. A NCwest nic nie ma do tego, to że wystartują z GoD ponad miesiąc po Innovie i dostaną bardziej dorobione pliki to akurat ich wielka zasługa.. Taaaak Aveh NCwest. A Innova-Eu będzie również miała nowsze pliki.
Chociaż powiedziałem sobie że nie będę juz na to reagować bo jak słysznie Phoeniks zauważył Ty i tak wiesz lepiej.. do tego my tworzymy kółko wzajemnej adoracji (choć w co drugim topicu każdy ma odmienne zdanie) a Ty jesteś sam biedny w opozycji, właściwie Alarion ma rację, PiS style.

Takim tokiem rozumowania NCwest powinien również banować za popularne exploity, typu reflect na Valakasie. Jejku.. nikt nic nie robi, wszyscy czekają na fix od Korei :( ale innova jest be be..

co ma piernik do wiatraka? Rozmawiamy o zalegalizowaniu buga buffstack przez inova bo nie mogą sobie poradzić z jego zlikwidowaniem i ilością ludzi która go używają.

Zoja -_-' jak mało który... Od kiedy jest GoD na ru? A od kiedy gracze NCWest grają na GoDzie? Aha.. Tak właśnie myślałem.

i wychodzi na to ze my wyjdziemy na tym lepiej. Alarion już płakał ze god na ru off jest pełen bugow, i to nie tylko bug buffstack czy dupe item.

Nigdy nie twierdziłem ze ncsoft jest lepsza firma od inova. Ncsoft popełnił bardzo dużo błędów przy L2, ale inova nie jest lepsza. Ale hey twierdze ze inova nie jest dobra firma, "Na stos z nim"
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 10:31:41 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 20, 2011, 11:59:54 pm »
ja płakałem? Zojka, ty naprawdę jak Kaczyński, widzisz to co chcesz widzieć.

Napisałem, że jest jeszcze kilka do wyeliminowania (część z nich będzie też na NA) i pewnie chcą jewszystkie usunąc, nim zaczną myśleć o serwerach EU. Stąd mój daleko idący pesymistyczny wniosek, że EU offa nie ma się co spodziewać najwcześniej po nowym roku, a z całego serca wam życzę, by to był jednak styczeń, a nie jeszcze bardziej odległa data.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 21, 2011, 10:04:07 am »
co ma piernik do wiatraka? Rozmawiamy o zalegalizowaniu buga buffstack przez inova bo nie mogą sobie poradzić z jego zlikwidowaniem i ilością ludzi która go używają.
Ty tak na serio? najpierw sam piszesz, ze Innova nie moze ingerowac w kod gry i musza dostac latke od koreancow, a teraz pieprzysz, ze nie moga sobie z tym poradzic?
Skoro 3/4 ruoffa tego uzywa to dlaczego nikt z Polakow grajacych na ru nigdy tego nie widzial u enemy? Topowe lokacje sa oblegane i nie da sie pofarmic w spokoju, a poza tym masz podglad buffow, wiec gdyby enemy na pvp cos takiego mialo to chocby na filmiku Alariona bylo to widac. Cos Ci sie synek nie klei ta teoria spiskowa, wracaj na wyklady do wujka Kaczynskiego troche sie podszkolic
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 21, 2011, 10:52:24 am »
co ma piernik do wiatraka? Rozmawiamy o zalegalizowaniu buga buffstack przez inova bo nie mogą sobie poradzić z jego zlikwidowaniem i ilością ludzi która go używają.
Ty tak na serio? najpierw sam piszesz, ze Innova nie moze ingerowac w kod gry i musza dostac latke od koreancow, a teraz pieprzysz, ze nie moga sobie z tym poradzic?
Skoro 3/4 ruoffa tego uzywa to dlaczego nikt z Polakow grajacych na ru nigdy tego nie widzial u enemy? Topowe lokacje sa oblegane i nie da sie pofarmic w spokoju, a poza tym masz podglad buffow, wiec gdyby enemy na pvp cos takiego mialo to chocby na filmiku Alariona bylo to widac. Cos Ci sie synek nie klei ta teoria spiskowa, wracaj na wyklady do wujka Kaczynskiego troche sie podszkolic



+1
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 21, 2011, 11:03:42 am »
co ma piernik do wiatraka? Rozmawiamy o zalegalizowaniu buga buffstack przez inova bo nie mogą sobie poradzić z jego zlikwidowaniem i ilością ludzi która go używają.
Ty tak na serio? najpierw sam piszesz, ze Innova nie moze ingerowac w kod gry i musza dostac latke od koreancow, a teraz pieprzysz, ze nie moga sobie z tym poradzic?

owszem nie mogą załatać tego buga ale mogli pilnować ludzi, zabronić używania i banowac osoby które to ozywają. A co zrobili? Zalegalizowali , dlaczego? Ban tak wielu osób uderzył by ich za mocna po kieszeni, te zbanowane osoby już by nie wróciły do gry.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 21, 2011, 11:07:12 am »
Cytuj
Skoro 3/4 ruoffa tego uzywa to dlaczego nikt z Polakow grajacych na ru nigdy tego nie widzial u enemy? Topowe lokacje sa oblegane i nie da sie pofarmic w spokoju, a poza tym masz podglad buffow, wiec gdyby enemy na pvp cos takiego mialo to chocby na filmiku Alariona bylo to widac
widze, ze dalsza dyskusja jest z Toba bezsensowna
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 21, 2011, 11:18:23 am »
Cytuj
Skoro 3/4 ruoffa tego uzywa to dlaczego nikt z Polakow grajacych na ru nigdy tego nie widzial u enemy? Topowe lokacje sa oblegane i nie da sie pofarmic w spokoju, a poza tym masz podglad buffow, wiec gdyby enemy na pvp cos takiego mialo to chocby na filmiku Alariona bylo to widac
widze, ze dalsza dyskusja jest z Toba bezsensowna

dyskusja bezsensowna z Alarionem? Prawidłowy cytat powinien wyglądać tak (patrz poniżej) jeszcze ktoś by pomyślą ze to jest moja wypowiedz.

Skoro 3/4 ruoffa tego uzywa to dlaczego nikt z Polakow grajacych na ru nigdy tego nie widzial u enemy? Topowe lokacje sa oblegane i nie da sie pofarmic w spokoju, a poza tym masz podglad buffow, wiec gdyby enemy na pvp cos takiego mialo to chocby na filmiku Alariona bylo to widac.

Wiec jeżeli tylko nieliczni to robią dlaczego nie banują ludzi? Dlaczego pozwalają tego ozywać? Nawet na forum inova jest temat o tym. A może dla was to nie jest bug, i norma jest nuker z 90k m att. Lancer to zaścianek ru off niestety, wiec i raczej nikt tam tego nie używa. Wam się nie udało ubić przez tyle czasu freya na hard mode z nerfem który przyszedł w środku kroniki, koszulkami dającymi bonusy do stat, OE broniami.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 21, 2011, 11:25:54 am »
a co sie tobie udalo bohaterze?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 21, 2011, 11:28:22 am »
Cytuj
Skoro 3/4 ruoffa tego uzywa to dlaczego nikt z Polakow grajacych na ru nigdy tego nie widzial u enemy? Topowe lokacje sa oblegane i nie da sie pofarmic w spokoju, a poza tym masz podglad buffow, wiec gdyby enemy na pvp cos takiego mialo to chocby na filmiku Alariona bylo to widac
widze, ze dalsza dyskusja jest z Toba bezsensowna

dyskusja bezsensowna z Alarionem? Prawidłowy cytat powinien wyglądać tak (patrz poniżej) jeszcze ktoś by pomyślą ze to jest moja wypowiedz.
to jest moj cytat, ja to napisalem, nie Alarion.
Jak sam widzisz failujesz na kazdym kroku  :oops:

ozywać?
i kolejny fail ...  :oops:

mozemy tak caly dzien ;d
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 11:30:22 am wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 21, 2011, 11:30:12 am »
Zojek, are you serious? Naprawdę chcesz powtórzyć swoją karierę z blaha i robić z siebie pośmiewisko? Tak bardzo ci na tym zależy? bo z postu na post idzie ci coraz lepiej.


Koszulki, omfg so hard boost. po +1 do 3-4 statystyk OMFG IT'S THE WAY TO KILL FREYA EXTREME!!!!11one

OE bronie. Sorrz, Daniel Defo nei gra u nas, a powiedz my Zojek, wiesz ile kasy wydał, by te duale dojechać na +16? Jak już się dowiesz, to teraz skalkuluj sobie na chłodno, ile broni na Nai pocisnąłbyś na +16 za taaaki hajs. A?  Zatkało cię trochę? Chyba, że podstawowa matematyka z zakresu rachunku prawdopodobieństwa, to coś, co cię przerasta. 

A teraz serio wracaj do Kaczorka, bo na razie twoja propaganda, jest o kant dupy rozbić i musisz jednak mocniej się podszkolić.


I szcze walą mnie twoje teorie, dlaczego nei banują. Napisałeś, że 3/4 serweran tym leci, dlaczego ja nie widzę tego chociażby u 1/20?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 21, 2011, 12:04:31 pm »
czytam te Wasze posty i jestem załamany

ja ZAWSZE L2 ( jak i inne mmo) traktowałem jak rozrywkę - ot przysiąść po dniu pracy i odreagować  bijąc 15 milionów mobów na spocie ( w party lub bez)
oczywiście kupa radochy  jest jak się coś osiągnie- fajna  broń, fajny armor, jeszcze lepiej jak jestem w klanie , który ma jakaś renomę na serwerze, dobrze pójść z klanem na siege itp
trochę szkoda , że dla niektórych gra to takie porównywanie - "który ma większego..." a gdy jeszcze dochodzi do tego , że lepszym graczem jest ten  co korzysta z bugów, botów i realnej kasy- to już jest porażka- jaką może mieć przyjemność  z bycia najlepszym na serwerze ktoś , kto zdaje sobie sprawę z tego , że gdyby nie jakieś "myki" tego by nie osiągnął?- dla mnie taka osoba po prostu w grze chce być najlepsza , bo w realu jest NIKIM, często nawet nie ma tego realnego życia

dlatego cała ta dyskusja jest i bezsensowna i zupełnie jałowa- co chcecie udowadniać?- że na tym i tamtym serwerze są jakieś bugi  , albo ich nie ma - i co z tego?
każdy  kto gra w mmo wie , że nie ma gry bez bugów , a palantami  ( nie spryciarzami) są ci , którzy je wykorzystują i tyle- a jak się jeszcze tym chwalą , że niby są tacy sprytni to już nic dodać nic ująć- takich ludzi mi szkoda
tacy gracze nie są najlepsi w grze - oni są najlepsi w OSZUKIWANIU  w grze, a przegrać jakieś pvp nie przynosi ujmy , a wygrać  z nim nie da sławy , bo wiadomo , że taki 'NAPAKOWANY"  gracz najczęściej jest słabym graczem- najlepiej wiec takiego omijac

trochę chyba straciliście wątek  :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 21, 2011, 12:31:03 pm »
owszem nie mogą załatać tego buga ale mogli pilnować ludzi, zabronić używania i banowac osoby które to ozywają. A co zrobili? Zalegalizowali , dlaczego? Ban tak wielu osób uderzył by ich za mocna po kieszeni, te zbanowane osoby już by nie wróciły do gry.

A NCwest mógłby pilnować ludzi zamiast legalizować reflect na Valakasie. Do czego zmierzasz ? Nawet Koreańce zalegalizowali bug z buffami, poczytaj sobie choćby rochana. Twoje argumenty nie dość że nie trzymają się kupy to jeszcze brniesz na oślep w ciemną uliczkę.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 21, 2011, 12:35:56 pm »
Lordyp, im większa konkurencja (a w L2 jest jej dużo) tym więcej debili, których ciągnie do używania, czy to takich bugów, czy ZRanger'a itd.  Ja próbuję wskazać Zojce coś inengo, no ale zobaczymy czy odpoiwe na moje pytania, jakoś wątpię, no ale może...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 21, 2011, 12:56:07 pm »
montezuma  napisał , że 3/4 populacji serwera wykorzystuje bugi i teraz mu jest trudno się z tego wycofać, niektórzy tak mają , że trudno im przyznać się do błędu
tylko trochę pograłem na Lancerze , więc mi jest trudno potwierdzić cokolwiek, ale teraz faktycznie widać bufy innych graczy więc bardzo łatwo byłoby takiego gracza ujrzeć , zrobić screena i wysłać  gdzie trzeba- więc wątpliwe, żeby topowi gracze na takie coś sobie pozwolili- zbanowano by im WYPASIONE  postacie- mało to opłacalne
a nawet jeśli wysyłanie do supportu nic by nie pomogło- kilka screenów na rożnych forach takich graczy by ośmieszyło totalnie i nie chodzi tu tylko o pvp , ale też o farme i pve - w każdej chwili może ktoś wpaść na spota i takie bufy zobaczyć
przypuszczam , że to sa sporadyczne przypadki i pewnie nagłaśniane przez tych , którzy sami chcieli by tego używać a nie wiedzą jak to się robi  :D