Witaj
Gość

Wątek: Początki z Grą porady/ Newbie Quest  (Przeczytany 27618 razy)

 • Wiadomości: 36

 • Pochwał: 10

Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« dnia: Listopad 30, 2011, 11:18:05 pm »
Lineage® II: Goddess of Destruction

Przemierzaj  niezliczone i zmienione tereny Lineage2, kieruj swoim losem, podążaj  ścieżką przeznaczenia ku zwycięstwu.


Lineage2 zostało odnowione i zmodernizowano obecne już składniki gry, gra wkracza na zupełnie nowy poziom. W chwili wejścia Goddess of Destruction, możemy się cieszyć zupełnie darmową  rozgrywką w świecie lineage2..
Goddess of Destruction zapewni nam wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do uzyskania najlepszych wyników w grze. Postępuj  zgodnie z drogą Path to Awakening idąc tą drogą drogą przeznaczenia, pozwoli ci ona szybko zdobyć doświadczenie i rozwinąć postać . Po osiągnięciu 85 Lvl(poziomu) dodano nową klasę, nowe unikalne umiejętności, aby zwiększyć doznania płynące z gry a gracze podejmowali nowe wyzwania.

W świeci Lineage2 toczy się wojna obejmująca dwa kontynenty, gdzie zaufanie oraz zdrada towarzyszy trzem królestwom w zdobyciu władzy. Między tymi królestwami panuje delikatna równowaga sił, jednakże każdym z królestw podatne jest na wewnętrzne spory, ponieważ każdy dwór ma silne pragnienie samorządności. Każdy gracz pozna brutalne reguły  tego pięknego i magicznego świata, świata pełnego konfliktów, terytoriów do zdobycia rywalizacji i walk między clanami. Gra kładzie silny nacisk na PvP, możesz się spodziewać wyzwania, walk na każdym kroku ale nie bój się masz środki aby się chronić i walczyć. Rozwijaj postać zdobywaj umiejętności i aby być najlepszym w swojej sferze.
Chwyć swój los i pozwól własną ręką pisać historię tego świata.- Wybierz ścieżkę rozwoju, tworząc unikalne postacie z sześciu rożnych ras : Ludzi , Elfów , Mrocznych Elfów , Orków , Krasnoludów ,  Kamael
- Bierz udział w walkach PvP, siage, broń swojego zamku  i fortecy bez względu na koszty.
- Walcz z raid bosses, które napotkasz w tym przepięknym kraju.
- Opanuj zaawansowany system  walki wykorzystaj moc, podejmuj taktyczne decyzje podczas walk.
- Załóż klan i zjednocz graczy ich umiejętności i moc, we wspólnej walce przeciwko wrogom, do osiągnięcia wspólnych celów, mieć własny Clan Hall lub zamek
- Zwiększ swoje szanse i możliwości w grze dzięki przedmiotom dostępnym w L2 Store™ i L2 Galleria™.
- Przeistocz  swoje zwierzęta aby stały się potężnymi sprzymierzeńcami.Tworzenie postaci
Tworzenie postaci jest bardzo proste Po zalogowaniu się do gry  kliknij przycisk Create aby rozpocząć tworzenie własnej postaci


Imię Twojej postaci
Wprowadź nazwę, którą chcesz nazwać swoją postać. Nazwa może mieć do 16 znaków alfanumerycznych. Gracz nie może użyć nazw żadnego z NPC, potwora lub rzeczy, która pojawia się w grze. Nazwy nie mogą być współużytkowanie z innymi użytkownikami na tym samym serwerze i nie mogą naruszać umowy Lineage2 z użytkownikiem

Wybierz rasę i klasę
Wybierz rasę swojej postaci. W Lineage2 masz do wyboru sześć różnych ras Ludzi , Elfów , Mrocznych Elfów , Orków , Krasnoludów , i Kamael .(link)

Po wybraniu rasy wybierz typ klasy bazowej wojownik lub mag. Niektóre rasy mogą być tylko wojownikami.. Możesz sprawdzić jak przedstawia się ścieżka rozwoju każdej rasy i typu klasy tak aby wiedzieć  kim twoja postać będzie w przyszłości.

Kiedy Twoja postać osiągnie poziom 85, Twoja postać będzie wstanie osiągnąć nową klasę dodaną w  Goddess of Destruction-
         Klasa Awakening

Wybierz płeć i wygląd
Po wybraniu Rasy i klasy, wybierz płeć twojej postaci. Płeć ma znaczenie dla rasy Kamaels
kobieta w tej rasie ma inne klasy niż mężczyzna.
W każdej innej z ras płeć nie ma znaczenia.
Dostosuj wygląd swojej postać tj Twarz, fryzura i kolor włosów.

Questy dla początkującego gracza.

Witamy w Lineage II! Stosując się do tej instrukcji , twoja postać może przejść z poziomu 1 do ponad 20 poziomie w około godzinę. Ten przewodnik jest przeznaczony dla graczy, którzy są już nieco zaznajomieni  z grą jej interfejsem i kontrolą, rzeczy takich jak mapy radarowe.Wskazówki ogólne do gry:
- Zawsze należy mieć Spiritshots lub Soulshots na pasku skrótów i mieć je aktywne (klikając prawym przyciskiem myszy na nich)
- Użyj mikstur leczniczych  w razie potrzeby
- Nigdy nie należy opuszczać miasta bez Buffów od NPC Newbie Guide. Poprawiają nam one możliwości i siłę, ataku, obrony szybkości biegania i wiele innych
- Zbieraj wszystko co wypadnie po zabiciu  potworów w grze
- Zawsze mniej przy sobie przynajmniej 1 SoE(Scroll of Escape) przez cały czas, dzięki niemu bohater teleportuje się do najbliższego miasta. Można go kupić w każdym sklepie Grocer w mieście.
- Należy zachować szczególną ostrożność podczas ataku na potwora który jest w sąsiedztwie innych potworów tego samego typu ponieważ najprawdopodobniejsze jest to że one zaatakują Ciebie.

Zadania w tym poradniku dostarczą Twojej postaci wszystkie elementy potrzebne do osiągnięcia 20LvL(poziomu). Jeśli chcesz osiągnąć 20 lvl w mniej niż godzinę nie spędzaj czasu w sklepach na kupnie i sprzedaży  przedmiotów, odwiedzając magazyny czy wykonując dodatkowe questy.

Aby rozpocząć quest należy porozmawiać z NPC on da nam zadanie wykonujemy je i wracamy do Npc z wykonanym zadaniem. Niektóre zadania dotyczą nie więcej niż tylko znalezienie innego NPC i porozmawianie z Nim.  Przewodnik ten rozpocznie się podając szczegółowe dane dla początkowego etapu gry , a następnie będzie się stawał coraz mniej szczegółowy.


Seria questów/zadań dla twojej postaci od poziomu 1 do 40 ma wyraźny przebieg. Ten poradnik przeprowadzi Cię aż do poziomu 20,  Dalej będziesz sam /a decydował/a jakie questy wykonać.


Tutorial Questy


Seria questów/zadań od 1 do 18 lvl koncentruje się na nauczeniu się różnych systemów gry i funkcji i rozwoju postaci.

Po stworzeniu postaci i pierwszym wejściu do gry, znajdziesz się w eleganckim pokoju ze świecącymi światłami, mogą też być inni gracze i będzie kilku NPC. W pobliżu znajdziesz NPC Panteon porozmawiaj z nim kliknij Quest i postępuj zgodnie z opisem.


Let’s Go to the Central Square

Panteon prosi nas o znalezienie Theodore w centralnym pałacu Talking Island Village.
Kliknij aby przejść swoją postacią na zewnątrz , przez drzwi na północ. To zapoczątkuje krótki przerywnik filmowy. Idź na dół do centralnego pałacu w mieście i znajdź Theodore w środku pałacu , przed fontanną, Porozmawiaj z Theodore kliknij quest i postępuj według dialogu aby zakończyć quest.

Nie zapomnij porozmawiać ponownie z Theodore aby wziąć koleiny quest w serii


Qualifications of the Seeker

Znajdź Shannon w Training Grounds. Zauważ że wokół twojej postaci  pojawił się pierścień światłą ze strzałką. Strzałka wskazuje bezpośredni kierunek do celu. Możesz też zobaczyć miejsce docelowe zaznaczone na mapie otwarcie mapy (ALT+M). Shannon znajdziesz po drugiej stronie budynku na wschód, znajdź ją porozmawiaj i wypełnij misję. Twoja postać jest teraz na LvL 2.

Searching for the Mysterious Power

Zaakceptuj następny quest od Shannon i idź do Soldier Training Camp NPC  na północ w dół aż zobaczysz Evein, porozmawiaj z nim. Każe walczyć z  scarecrowGdy potwór zostanie pokonany wróć do Evein i aktualizuj quest. Porozmawiaj z NPC Newbie Guide aby otrzymać buffy a następnie pokonaj kolejnego potwora . Wróć do Evein aby ukończyć quest. Twoja postać jest na LvL3

      Otrzymałeś nową broń!!
      Zanim przejdziemy dalej przyjrzyj się nowej broni jaką otrzymał Twój bohater. Niektóre bronie będą dopasowane do     
      charakteru i klasy lepiej niż inne.
      Jeśli grasz magiem użyj staff(dobry do rzucania czarów) lub club. Używaj takiej która ma największy M,Atak
      Jeśli grasz wojownikiem użyj sztyletu, miecza, łuk i strzał, fist weapons w zależności od klasy jaką chcesz później uzyskać.
      Do umiejętności które później zdobędziesz będziesz mógł dobrać broń, w początkowej fazie gry jakiej broni użyjesz nie ma   
      znaczenia używaj  takiej która ma największy P.Atak


Porozmawiaj ponownie  z Evein i weź koleiny quest


Going into a Real War, Let’s Go to the Underground Training Field!


Udaj się do następnego Training Camp NPC Soldier  dalej na północ w dół do Holden , porozmawiaj z nim aby wejść do Underground Training Field. To będzie Twoja pierwsza konfrontacja z prawdziwymi potworami.

     Twoja pierwsza walka!!
      Masz za zadanie zabić potwora, Nie martw się potwory te nie są agresywne każdy stoi grzecznie dopóki go nie zakatujesz.
      Jeśli grasz wojownikiem po prostu zaatakuj potwora klikając na niego dwukrotnie.
      Jeśli grasz magiem kliknij na moba i potem użyj czaru. Atakuj potwora dopóki nie zginie,
      Jeśli Twoja postać straci dużo HP(czerwony pasek życia) użyj mikstury leczenia, aby uniknąć śmierci.
      Nie zapomnij pozbierać rzeczy wypadających z potwora(moba) często wypadają mikstury, części ubrań i broń mogą one być 
      lepsze niż obecnie używasz.


Atakuj i zabij Husk Crawlers. Porozmawiaj z NPC Guard aktualizuj quest i otrzymasz pierwsze Soulshots lub Spiritshots (w zależności od  typu klasy)

        Soulshots i Spiritshots.Twoja postać otrzymała właśnie jeden z tych elementów. Jeśli grasz magiem to Spiritshots,
        zwiększa siłę magicznych ataków, jeśli wojownikiem to Soulshots zwiększa siłę fizycznych ataków. Aby z nich korzystać
        przeciągnij je na pasek skrótu i kliknij prawym przyciskiem myszy aby zaczęły się mienić. Spowoduje to automatyczne   
       odpalenie pocisków przy każdym ataku.


Porozmawiaj z Guard ponownie zabij wszystkie Crawlers Husk. Po oczyszczeniu sali nadszedł czas na powrót do Shannan . Po wyjściu na zewnątrz porozmawiaj z Aymen, zgłoś się do Shannon .
Twoja postać osiągnęła LvL4(choć powinieneś go już zdobyć w walce z mobami )


Finding Magister Gallint


Po rozmowie z Shannon udaj się do Administration Office w zachodniej części Talking Island Village i porozmawiaj z Gallint aby wypełnić misję. Teraz twoja postać jest na lvl 5 i może nauczyć się nowych umiejętności

           b]Uczenie się nowych umiejętności. [/b]
              Kliknij na ikonę Otwórz książkę, która pojawiła się na ekranie, aby przejść do karty  Learn Skillz okna umiejętności.   
             Możesz uzyskać dostęp do tego okna w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Na tym poziomie, twoja postać będzie
             miała wystarczającej ilości SP (Skill Points), aby nauczyć się wszystkich dostępnych umiejętności dla Twojego poziomu.
            Na wyższych poziomach,będziesz musiał ustalić priorytety które umiejętności/ czary rozwijać wcześniej a które później.

Searching for New Power


Gallint  wyśle nas na rozmowę z jednym z Master(mistrzów). Znajdziesz ich w Administration Building podejdź do tego nad którego głową świeci się ikona zadania. Porozmawiaj z nim i wróć do Galliant. Teraz masz lvl6

Respect Your Elders!

Porozmawiaj z Panteonu w Museum i ukończ zadanie. Twój lvl 7

Intruder Who Wants the Book of Giants

Porozmawiaj z Panteonu zaakceptuj quest zostaniesz przeniesiony do wewnętrznego pokoju w muzeum. Biegaj po pokoju i próbuj porozmawiać z biurkiem aż pojawi się wiadomość mówiąca ze znalazłeś książkę i że jesteś atakowany. Podbiegnij do wroga  tak aby strażnik muzeum podążył za Tobą. Nie martw się jeśli nie zadasz wrogowi żadnych obrażeń strażnik zabije ich wszystkich.. Gdy wszyscy zostaną zabici porozmawiaj z Museum Keeper i opuść wewnętrzny pokój. Porozmawiaj z Panteonu aby ukończyć quest. Twoja postać jest teraz na lvl8 i otrzymałeś nowe akcesoria.

        Magiczne akcesoria i ich zastosowań.
              Akcesoriami magii są elementy  biżuterii tj, pierściąki, kolczyki i naszyjniki . Nie zwiększają one siły ataku fizycznego ani 
             magicznego Natomias podnoszą  magiczną obronę.


Request of Sealed Evil Fragments

Porozmawiaj z Pa’agrio Lord Kakai jest w  Administration Office i daj mu quest item(by progressing through the dialogue) aby zakończyć quest. Teraz masz lvl9


Backup SeekersZnajdź Bart jest przy  Workshop Dwarf NPC Apprentice na centralnym placu. Porozmawiaj z Nią wsiądź na Kookarau możesz na nim jechać 1 minutę, jedz drogą w dół na północny wschód aż znajdziesz Atran. Porozmawiaj z Nią aby wypełnić misję. Jesteś na 10 lvl i otrzymasz nowe akcesoria

        Uniknąć kary śmierci.
            Jeśli masz włączony dźwięk, możesz również usłyszeć wiadomość mówiącą że od teraz, otrzymasz karę jeśli twoja
            postać umrze. Postacie z poziomu 10 i wyższy tracą niewielką ilość XP(doświadczenie zwiększające LVL) kiedy umrą
            a także otrzymają debuf Death penalty, Breath Shilen która znika po kilku minutach w zależności od poziomu debuffTo the Ruins of Ye Sagira

Zaakceptuj następne zadanie i jedz innym Kookaru do Ruins of Ye Sagira Ruiny znajdują się na końcu północnej drogi. Po przybyciu na miejsce porozmawiaj z Lakcis. Osiągnąłeś 11lvl i otrzymasz nową zbroję

     [b]Masz nowe zbroje! [/b]
          Zbroja zwiększa Twoją obronę . Zmienia też wygląd Twojej postaci, jest kilka rodzi zbroi przeznaczonych
          do odpowiednich klas postaciRoles of the Seeker


Wejdź do Ruins of Ye Sagira i porozmawiaj z Chesha. Poziom postaci 12 lvl

Zadanie to będzie polegało na poruszaniu się po ruinach rozmowy z NPC i zabijaniu mobów, lub wykonywania innych questów do wykonania questa głównego. Użyj teleportu aby wejść do ruin. Ruiny są podzielone na 5 części seria questów naturalnie prowadzi przez poszczególne części ruin. Użyj niebieskich urządzeń teleportu do przemieszczania się do koleinach stref ruin a czerwonych do cofania się do poprzedniej części ruin.
Niektóre części podłogi są uszkodzone i trzeba będzie odnaleźć świecące niebieskie szlaki, aby przejść na drugą stronę.Spróbuj wykonać następujące zadania na własną rękę (są one wymienione w kolejności, w jakiej otrzymują je od NPC w miarę postępów w sposób naturalny przez serię quest):

Certification of the Seeker
Zabij dziesięć Stalkerów Husk i pięć Husk Crawlers w Exploration Zone 1

Request of the Seeker

Użyj  /sorrow emote na pięciu ciałach w Exploration Zone 2.Obligations of the Seeker

Zabij Husk Warpers i Husk Avian i zbierz pięć Dirty Pieces of Paper (quest items) w Exploration Zone 3.


Seeker Escort

W Exploration Zone 4 musisz podążać za King nie możesz się za bardzo od niego oddalać, jeśli takie oddalenia będą trwały za długo gostek zniknie i będziesz musiał zaczynać od nowa.
Ta przechadzka ściągnie na Ciebie agresywne moby możesz je zabić ale pamiętaj o napojach życia, możesz też pozwolić im podążać za Tobą. Po dotarciu do zaginionej osoby porozmawiaj z Sebion aby zakończyć quest i zdobyć następny.

Ruins Status Update

Użyj Scroll of Escape(SoE) który powinieneś mieć w plecaku :) aby wrócić do Talking Island Village Porozmawiaj ze swoim mistrzem w Administration Office w celu zakończenia misji.


Do tej pory postać osiągnęła 18 lvl i może rozpocząć quest na pierwszą zmianę klasy
Quest na zmianę klasy są bardziej wymagające i czasochłonne niż zwykłe questy.

Link do questów na zmianę klasy
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,45965.0.html

Gdzie Co Następne

Seria questów dla początkujących trwa  do 40 Lvl i drugiego transferu klasy.
Po zakończeniu pierwszego transferu, następne zadania na transfer klasy można dostać od NPC w  Administration Office. Szukaj Mistrza swojej Rasy nad nim będzie widniała ikona.
Zadania na drugi transfer klasy questa można wziąć na 38 lvl na trzecia zmianę klasy na  76 lvl.
Wielu graczy osiąga lvl40 w przeciągu następnej godziny ja zachęcam do grania w swoim własnym tempie co pozwoli Wam na zdobycie większego doświadczenia i cieszyć się grą.


Po osiągnięciu 40lvl i zakończeniu questa na drugi transfer klasy wielka przygoda dopiero się zaczyna. Jesteś teraz zdany na własną rękę zachęcam do okrywania świata, podejmowania nowych zadań, wypróbuj walki PvP, zabijanie raid bosses i wiele innych rzeczy.

Odkrywanie nowych miejsc

Jeśli otworzysz i klikniesz  World Info znajdziesz tam mnóstwo informacji na temat terenów  polowań( Hunting Zone)do zdobywania kolejnych punktów doświadczenia (EXP)
Zacznij przeszukiwać listę  Hunting Zone  klikając na kolumnę Level  (poziom).
Przejdziesz do menu w zakresie poziomu mobów  które odpowiadają Twojemu Lvl. Strefy będą również wyświetlane na mapie.

Pamiętaj Teleportacja kosztuje, ale działa zawsze i jest tani i szybki. Aby zobaczyć jak się teleportować do obszaru jaki nas interesuje, powiększ mapę i zaznacz pole wyboru Show Teleport Path Spowoduje to wyświetlenie się kolejno  teleportów do miejsca docelowego.
Teleportu między miastami nie są wyświetlane , wszystkie miasta w tym samym obszarze są połączone przez teleport wystarczy podejść do NPC Gatekeeper w mieście i porozmawiać z nim które miejsca docelowe są dostępne.Dołącz do klanu

Wielu graczy lubi grać indywidualnie, ale większość graczy cieszy cieszy się grą najbardziej gdy grają razem. Przystąpienie do Klanu otwiera całą nową gamę możliwości nie dostępnej przy grze solo..
Można zacząć od przeszukania forum o tematyce Lineage2 tam z pewnością są ogłoszenia o naborze do klanu jak i linki do stron klanów. Wystarczy również w grze na czacie napisać „Szukamm Klanu“ w większym mieście jak Giran czy Aden. Dołączenie do klanu pozwala na zdobycie nowych przyjaciół, graczy z doświadczeniem, którzy mogą udzielić porad, wskazówek i udzielić wsparcia w miarę postępów w grze.  Można razem walczyć, zdobywać zamki, fortece brać udział w polowaniach na Raid bossy.

Zarabianie

W grze można zarabiać trochę pieniędzy ze sprzedaży niechcianych elementów NPC w sklepach.
Jednakże materiały, materiały rzemieślnicze można sprzedać drożej jeśli znajdziemy gracza który chce je kupić drożej Użyj Auction House do sprzedaży niepotrzebnych rzeczy lub kupienie tobie potrzebnych.
Aby sprzedać przedmiot na  Auction House, po pierwsze przeglądnij pozycje w zakładce  Buy  aby uzyskać ogólne pojęcie o cenach danego przedmiotu. Na podstawie aktualnych cen zadecydujesz czy sprzedać taniej/drożej czy w takich samej cenie. Ta decyzja wpłynie jak długo będziesz czekał na sprzedanie danego przedmiotu.
Więcej pomysłów jak zarobić adenę znajdziesz na forum

Questy

Mapa może być również użyteczna do sprawdzenia czy questy są odpowiednie do naszego LVL. Ilość XP(doświadczenie) i Adena jaka można zdobyć po ukończeniu serii Questów początkowych jest różna, Ale z pewnością warto wykonywać questy
Daily quests są satysfakcjonujące, ponieważ są one proste do wykonania, pozwalają doskonalić swoje umiejętności, i otrzymywać nagrody.

Lineage2 jest ogromną grą i podsumowując wszystkie rzeczy jakie można zabić w grze zajęło by to całe życie :) Mam nadzieje że ten poradnik Ci pomógł.  Zacznij swoją przygodę walcz i zwyciężaj a przede wszystkim baw się dobrze .

Tłumaczenie źródło http://www.lineage2.com/en/

//Acid -- +.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 04:30:16 pm wysłana przez Belgarion »


 • Wiadomości: 169

 • Pochwał: 0

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2011, 10:48:15 am »
mała poprawka- questa na 2 profkę można wziąć od 38 lvl


 • Wiadomości: 171

 • Pochwał: 0

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2011, 12:56:29 pm »
Dokładnie sprawdzone.


 • Wiadomości: 36

 • Pochwał: 10

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2011, 04:31:06 pm »
Poprawione


 • ******
 • Wiadomości: 1115

 • Pochwał: 0

 • Aeore Healer
  • Tenebrae 4ever
Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2011, 05:49:09 pm »
w q "Request of the Seeker"
trzeba poczekac az padna guardy, a nastepnie uzyc tej emotki?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


 • Wiadomości: 52

 • Pochwał: 0

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2011, 06:00:07 pm »
podchodzisz do tych zwłok jak na obrazku - target - emotka - x5
quest zrobiony :) nic nie musi padać
Ghost Hunter


 • ******
 • Wiadomości: 1115

 • Pochwał: 0

 • Aeore Healer
  • Tenebrae 4ever
Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2011, 06:29:40 pm »
z poczatku myslalem ze trzeba plakac nad mobami  :oops: ehhhhh :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


 • Wiadomości: 52

 • Pochwał: 0

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2011, 06:48:56 pm »
Nad mobami to tak dziwnie  :oops: ale nad zwłokami ciekawiej  :D
Ghost Hunter


 • Wiadomości: 114

 • Pochwał: 1

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2011, 04:01:49 pm »
pytanie jak sie wycwanic z quesyem na płakanie nad zwłokami? lata wataha ludzi i nawet dobiec do ciala nie idzie ;/


 • Wiadomości: 147

 • Pochwał: 0

Odp: Początki z Grą porady/ Newbie Quest
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2011, 04:23:27 pm »
na nowych serwerach respawnuja milion mobow