Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2613447 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5425 dnia: Luty 07, 2012, 05:37:20 pm »
i tak priv>off i tyle w tym temacie :dw_3_3:

Apropo, dalej Counter Strike>L2

WH40k >>>>>>> L2 8)
poziom jaki core prezentuje jest mierniutki.
Ofc wszędzie gdzie się nie jest factorem to znajdzie się ktoś kto coś takiego napisze. Puknij się chłopie w łeb.

Z każdym kolejnym postem udawadniasz, że jesteś retardem.
przedwczoraj grałem w space hulka i muszę przyznać, że stara "nowa" gra wg. mnie ma porównywalny potencjał w porównaniu do klasycznej czterdziestki :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5426 dnia: Luty 07, 2012, 05:45:37 pm »
możliwość kilkukrotnie (liczonego w tysiącach złotych) tańszego zdobycia broni R grade +15, przy czym koleś (albo 2) zaznacza, że te zjawiska są prawie (!) nieistotne, a jeden z nich sam na każdym kroku walił propagandę na temat możliwości OE broni na ru offie, przy czym gdy teraz da się u niego, to nagle bagatelizuje kwestię całkowicie.

To ze parę osób posiada na serwerze bron +15 jest nieistotnie w skali całego serwera. Mamy na Naia party jagermaister z klanu DH, posiadają oni 3 bronie R +15 i przegrywają z moim party 4 na 5 pvp. Sam klan mimo ze ma o 50% więcej osób niz SH na tw/siege to nie jest w stanie zdobyć zamku ani żadnych flag. Wiec napisze jeszcze raz, parę broni +15 nie ma wpływu na sytuacje na serwerze.

Tak botowałem na franz i nawet kilka razy użyłem l2controla ( ; o ). Czy jestem z siebie dumny? patrząc przez pryzmat czasu nie, ale patrząc, że robili to wszyscy dookoła, to na swój sposób wygląda to inaczej.

Najbardziej się jednak z tego cieszę, że QQuentim dostał bana za botowanie i w ten sposób skończyliśmy grać na NCsh1icie i mogliśmy się przekonać, co to za gra na ru offie bez programów ( a widać ją było już przy pierwszych pvp).

Minęło tyle miesięcy od dnia kiedy zostałeś zbanowany za botowanie a ty wciąż to rozpamiętujesz płacząc jaki to ncsoft jest zły. Nigdy nie pisałem ze na ncsoft nie ma botów ani nigdy ze jest mniej niż na inova tak jak mi zarzuca alarion. natomiast napisze po raz kolejny, może wtedy zrozumiecie. Jest nieporównywalnie mniej botow na serwerach ncsoft niz 2 i więcej lat temu, idać ze ncsoft zmienił swoją politykę i próbuje wyłapać boty.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 05:50:43 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5427 dnia: Luty 07, 2012, 05:51:12 pm »
próbowanie to za mało


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5428 dnia: Luty 07, 2012, 06:05:36 pm »
próbowanie to za mało

nie ma dnia żeby kogoś nie zbanowali, raptem parę dni temu poleciało 3 osoby ze znajomego constat. Ludzie sa banowani, tylko ze nikt nie płacze na tym forum z tego powodu.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5429 dnia: Luty 07, 2012, 06:16:17 pm »
-_-' -_-' mnie  -_-' sie mozna dowiedziec  wszedzie trzeba isc pomacac  samemu i zobaczyc ,marnowac czas nerwy  i  shoty  co sie nie zapytasz toniesz w  bagnie NICZEGO  temat o servie czy  -_-' farmazonow  kiedys byl  i spam i informacje teraz zostalo tylko jedno wielkie nic

alarion  sry   ale -_-' jak ci mama karze isc umyc gary czy wyprowadzic psa to zakladasz topic  rodzinny i prowadzisz 3 strony  dyskusji ? oganrij sie  i czasem po prostu zamknij tak samo niektorzy inni rozumiem spam ale  to nie jest temat  o tym czy owym  party mam gdzies ile dyma nie ma lapka   wali mnie   ze ktos jest 2 miesiace we wloszech i nie moze isc na  koloseum -_-'! gadac mi tu zaraz  czy martel  z tego filmiku  gra na officialu  w klanie red zerg 


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5430 dnia: Luty 07, 2012, 06:25:31 pm »
mam gdzies ile dyma nie ma lapka   wali mnie   ze ktos jest 2 miesiace we wloszech i nie moze isc na  koloseum -_-'! gadac mi tu zaraz  czy martel  z tego filmiku  gra na officialu  w klanie red zerg

Skoro tak to po co tyle nagetywnych emocji  i bólu  w Twojej wypowiedzi.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5431 dnia: Luty 07, 2012, 06:38:20 pm »
poziom jaki core prezentuje jest mierniutki.
Ofc wszędzie gdzie się nie jest factorem to znajdzie się ktoś kto coś takiego napisze. Puknij się chłopie w łeb.

a nadal 2 najwieksze fail klany z rpg- bmf + ooc (w ogóle trafnie sie dobrali) są silnym sidem na serwerze? a 3 ligowe cp z lancera które nic nie znaczyły są jednymi z lepszych? jeśli tak to niestety milan ma racje :P

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5432 dnia: Luty 07, 2012, 06:52:42 pm »
A cycu12451245136124 aka il he > all gra na ncsofcie i jest faktorem. Tak to zostawmy.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5433 dnia: Luty 07, 2012, 06:54:56 pm »
Nawet taki "tard" jak ja może zgrywać superaśnego gracza na forum!  hahaha


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5434 dnia: Luty 07, 2012, 06:59:35 pm »
o nawet Rikercik aka "co tydzien nowy serwer, może wkońcu zostane factorem" się znalazł w dziale offa

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5435 dnia: Luty 07, 2012, 06:59:59 pm »
o nawet Rikercik aka "co tydzien nowy serwer, może wkońcu zostane factorem" się znalazł w dziale offa
8)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5436 dnia: Luty 07, 2012, 07:13:19 pm »
gadac mi tu zaraz  czy martel  z tego filmiku  gra na officialu  w klanie red zerg
nie, nie gra w klanie redzerg


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5437 dnia: Luty 07, 2012, 08:27:50 pm »
Btw hb dołacza w poczet klanów którym się nie udało i sun40 ucieka na Naie ?
Nope. jak coś to pisz na pm, to wyjaśnię  :)

Alarion:


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5438 dnia: Luty 07, 2012, 09:15:57 pm »
i tak priv>off i tyle w tym temacie :dw_3_3:

Apropo, dalej Counter Strike>L2

WH40k >>>>>>> L2 8)
poziom jaki core prezentuje jest mierniutki.
Ofc wszędzie gdzie się nie jest factorem to znajdzie się ktoś kto coś takiego napisze. Puknij się chłopie w łeb.

Z każdym kolejnym postem udawadniasz, że jesteś retardem.
przedwczoraj grałem w space hulka i muszę przyznać, że stara "nowa" gra wg. mnie ma porównywalny potencjał w porównaniu do klasycznej czterdziestki :D

Ciągle pocinam w DoW 2. Cooperative kampania jest świetna. DoW 1, mimo swojego wieku, ciągle daje radę. Jest też mod do 1 zmieniający ją w space hulka  :D



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5439 dnia: Luty 07, 2012, 09:36:55 pm »
poziom jaki core prezentuje jest mierniutki.
Ofc wszędzie gdzie się nie jest factorem to znajdzie się ktoś kto coś takiego napisze. Puknij się chłopie w łeb.

a nadal 2 najwieksze fail klany z rpg- bmf + ooc (w ogóle trafnie sie dobrali) są silnym sidem na serwerze? a 3 ligowe cp z lancera które nic nie znaczyły są jednymi z lepszych? jeśli tak to niestety milan ma racje :P
jeśli można prosić o oświecenie to napisz o swoich dokonaniach względem wymienionych pls - w zasadzie większość tu zgrywa ownera a w rzeczywistości okazuje się być jedynie trollem forumowym
co do oceny klanu o nazwie X na serwerach XX i YY to się nawet nei wypowiem - to ludzie stanowią o sile klanu a nie nazwa :)

żeby nei było daleko mi do bycia fanem Amberów ;)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5440 dnia: Luty 07, 2012, 09:42:58 pm »
Btw hb dołacza w poczet klanów którym się nie udało i sun40 ucieka na Naie ?
Nope. jak coś to pisz na pm, to wyjaśnię  :)

Alarion:


wiesz co sądzę o rozpadzie HB...


@Deep

nic dodać, nic ująć, ale takie prokrastynatorry bedą ciąglę gadać "zza moich czasów, to były CP, a nei to co teraz" tylko, że na tym się kończy ich kozakowanie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5441 dnia: Luty 07, 2012, 11:19:09 pm »
to ludzie stanowią o sile klanu a nie nazwa :)
Dokładnie tak, a prokrastynator to nawet nie gral na zadnym rpg a sie wypowiada :) ooc hater #1
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5442 dnia: Luty 07, 2012, 11:20:26 pm »
Dokładnie tak, a prokrastynator to nawet nie gral na zadnym rpg a sie wypowiada :) ooc hater #1

m.in o takich własnie twoich bajkach ostatnio wspominałem, o high rate serverach, zielonym Tiacie i długo mozna by wymieniać.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5443 dnia: Luty 07, 2012, 11:22:34 pm »
Dokładnie tak, a prokrastynator to nawet nie gral na zadnym rpg a sie wypowiada :) ooc hater #1

m.in o takich własnie twoich bajkach ostatnio wspominałem, o high rate serverach, zielonym Tiacie i długo mozna by wymieniać.
Tiat na dexie był zielony :) o HR? nic mi do głowy nie przychodzi :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5444 dnia: Luty 07, 2012, 11:35:08 pm »
to nie temat na odgrzebywanie flame'u z rpg, jak zapomniałeś o co chodzi to pogrzeb w starych postach albo pw

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5445 dnia: Luty 07, 2012, 11:55:06 pm »
próbowanie to za mało

nie ma dnia żeby kogoś nie zbanowali, raptem parę dni temu poleciało 3 osoby ze znajomego constat. Ludzie sa banowani, tylko ze nikt nie płacze na tym forum z tego powodu.

To jak trafić w totka. Z 5000 tysięcy postaci to właśnie Ty otrzymujesz możliwość wyfarmienia nowej całkowicie za darmo.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5446 dnia: Luty 08, 2012, 12:43:12 am »
i tak priv>off i tyle w tym temacie :dw_3_3:

Apropo, dalej Counter Strike>L2

WH40k >>>>>>> L2 8)

poziom jaki core prezentuje jest mierniutki.
Ofc wszędzie gdzie się nie jest factorem to znajdzie się ktoś kto coś takiego napisze. Puknij się chłopie w łeb.

Z każdym kolejnym postem udawadniasz, że jesteś retardem.
:) Też cie lubie.
Szczęśliwie nie zamierzam się obrzucać z tobą wyzwyskami - to głupie  8) Jednak każda rozsądna osoba może ogarnąć ten temat.
Chcesz coś jeszcze dodać? Czy ograniczysz się jak niektórzy do wyzywania  :oops:
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5447 dnia: Luty 08, 2012, 01:14:08 am »
to ludzie stanowią o sile klanu a nie nazwa :)
Dokładnie tak, a prokrastynator to nawet nie gral na zadnym rpg a sie wypowiada :) ooc hater #1

Mariusz, widzimy sie na CB


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5448 dnia: Luty 08, 2012, 02:32:08 am »
to ludzie stanowią o sile klanu a nie nazwa :)
Dokładnie tak, a prokrastynator to nawet nie gral na zadnym rpg a sie wypowiada :) ooc hater #1

Mariusz, widzimy sie na CB

zaloguje się na idiscoforbanana
born different.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5449 dnia: Luty 08, 2012, 03:19:30 am »
Panowie pamiętacie może takiego napinacza z tego działu. Nick miał Kamill, powiedzcie mi co z nim ?
Pwrót do gry - 02-12-2011r