Witaj
Gość

Wątek: Euro  (Przeczytany 16341 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Euro
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 26, 2012, 01:23:17 am »
Lold, to tak jakby plakac ze jeden gracz w l2 ogarnia bardziej niz drugi dlatego ta gra ssie. :o

A to nie prawda :D?

Nie no mi idzie o ten drugi kontekst, albo już biadolę bez sensu ^.^
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Euro
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 26, 2012, 09:42:33 am »
A kto waszym zdaniem zostanie królem strzelców i kto zdobędzie nagrodę za najlepszego pilkarza całego Euro ?
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Euro
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 26, 2012, 11:30:40 am »
Ja to widzę zupełnie inaczej.
A dajcie spokój z tą Hiszpania, Hiszpania to, Hiszpania tamto. C. Ronaldo to taki pro.... Dlatego nie lubię piłki nożnej, oni grają bo mają na to wywalone grają po to żeby grać, oni nie grają sercem..... Ronaldo jak by mu zapłacili kolejne 50 mln$ to zapewne, reprezentacje by zmienił jeszcze przed mundialem.
Po pierwsze, jakby mieli wywalone to nikt ich nie zmusza grać w reprezentacji. Gdyby tu tylko chodziło o pieniądze bezpośrednio za grę, to wszyscy by dali sobie spokój bo w klubach zarabiają 10x więcej. Poza tym trochę nie ten rząd wielkości zarobków licząc nawet olbrzymie pieniądze z reklam itp.
Wielkie zaskoczenie w meczu Dani po tym jak wygrała Holandia, gdzie wszyscy myśleli iż przegrają. To jest piękno piłki, drużyny które grają z serca i wkładają to cały wysiłek. Z tego powodu nie lubię piłki, bo jakiego serca do walki byś nie miał, z umiejętnościami i talentem nie wygrasz. Raz się poszczęści drugi raz już nie.
To dokładnie jak Rickert napisał "jak reszta klubów la liga przy Realu i Barcelonie." Co to za przyjemność oglądać mecz gdzie jedna drużyna na 99% wygra mecz.
Piłka narodowa i kluba to jednak zupełnie co innego (czym innym też są turnieje i ligi). Mieszasz jedno z drugim. Ustalmy czy w teście na przyspieszenie porównywać osobówkę i bolid. Żeby się zbytnio nie rozpisywać powiem jedynie, że kluby to po pierwsze pieniądze i marki. Ten co chce coś osiągnąć musi mieć zera na koncie ale nie wszyscy co mają zera na koncie osiągają sukcesy.
Te twoje wspomniane 99% to rozumiem pewne przejaskrawienie. Oczywiście w ligach, gdzie do rozegrania jest ~30-40 spotkań o końcową niespodziankę trudniej. Ale popatrz chociażby na skład finału ligi mistrzów. Powinieneś piać z zachwytu, bo ani jednej z tych 2 drużyn tam nie było. Sensacje w turniejach zdarzają się 100x częściej przy czym euro 2012 to turniej wybitnie bez sensacji. Można uznać odpadnięcie Holandii jako sensację chociaż ja na to trochę inaczej patrzę. Przegrana z Niemcami (jak dla mnie najlepsza drużyna) 1:2, przegrana z Ronaldo 1:2 i przegrana z Danią 0:1 gdzie mogło równie dobrze być 4:1. Odpadnięcie z turnieju to pojęcie względne. Można odpaść z grupy śmierci (a chyba tym się charakteryzuje grupa śmierci, że KAŻDY tam może odpaść) z taką grą jak Holandia (+ konflikty w drużynie) i można odpaść z grupy śmiechu jak ... Rosja. Sensacje są ok ale bez przesady to nie Polska liga, której z pewnością jest wielkim fanem z tego też powodu. W piłce jak wszędzie najważniejsze są umiejętności a sercem do walki to powinieneś wykazywać się na treningach.





  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Euro
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 26, 2012, 12:40:20 pm »
A kto waszym zdaniem zostanie królem strzelców i kto zdobędzie nagrodę za najlepszego pilkarza całego Euro ?
Iniesta albo Ozil mvp.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Euro
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:30:12 pm »
A kto waszym zdaniem zostanie królem strzelców i kto zdobędzie nagrodę za najlepszego pilkarza całego Euro ?
Rasiak

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Euro
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 26, 2012, 06:25:07 pm »
Smieszy mnie to, ze ciagle sa ludzie smiejacy sie z Rasiaka, smutne jest to, ze byl to jeden z najlepszych napastnikow polski w 21 wieku, baa, imho byl o wiele lepszy w swojej szczytowej formie niz wielce chwalony Lewandowski ktory owszem, robi postepy i jest nadzieja, ale to co z niego ludzie robia(za Rooneya do MU, do Realu, do Barcy, do Liverpoolu!) to jest smieszne. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Euro
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 26, 2012, 09:41:57 pm »
to euro strasznie zaskakiwało... także nie zdziwiłbym się nawet jakby mistrzami zostali włosi czy portugalczycy :D
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Euro
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:06:49 pm »
to euro strasznie zaskakiwało... także nie zdziwiłbym się nawet jakby mistrzami zostali włosi czy portugalczycy :D

A co masz do Portugalczyków? Oprócz, że tego że pamiętne kilka lat temu dostali od nas w dupę 4:1 :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Euro
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:45:14 am »
Smieszy mnie to, ze ciagle sa ludzie smiejacy sie z Rasiaka, smutne jest to, ze byl to jeden z najlepszych napastnikow polski w 21 wieku, baa, imho byl o wiele lepszy w swojej szczytowej formie niz wielce chwalony Lewandowski ktory owszem, robi postepy i jest nadzieja, ale to co z niego ludzie robia(za Rooneya do MU, do Realu, do Barcy, do Liverpoolu!) to jest smieszne. :D
A kto to jest Lewandowski?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Euro
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 27, 2012, 08:14:04 am »
Smieszy mnie to, ze ciagle sa ludzie smiejacy sie z Rasiaka, smutne jest to, ze byl to jeden z najlepszych napastnikow polski w 21 wieku, baa, imho byl o wiele lepszy w swojej szczytowej formie niz wielce chwalony Lewandowski ktory owszem, robi postepy i jest nadzieja, ale to co z niego ludzie robia(za Rooneya do MU, do Realu, do Barcy, do Liverpoolu!) to jest smieszne. :D

Może by i poszedł do tych klubów, ale tylko po to, by siedzieć na ławie ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Euro
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:02:14 pm »
Smieszy mnie to, ze ciagle sa ludzie smiejacy sie z Rasiaka, smutne jest to, ze byl to jeden z najlepszych napastnikow polski w 21 wieku, baa, imho byl o wiele lepszy w swojej szczytowej formie niz wielce chwalony Lewandowski ktory owszem, robi postepy i jest nadzieja, ale to co z niego ludzie robia(za Rooneya do MU, do Realu, do Barcy, do Liverpoolu!) to jest smieszne. :D
A kto to jest Lewandowski?

Pozdrawiam
Taki z ciebie jest marny troll, ze az mnie w brzuchu sciska.



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Euro
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:23:58 pm »
Smieszy mnie to, ze ciagle sa ludzie smiejacy sie z Rasiaka, smutne jest to, ze byl to jeden z najlepszych napastnikow polski w 21 wieku, baa, imho byl o wiele lepszy w swojej szczytowej formie niz wielce chwalony Lewandowski ktory owszem, robi postepy i jest nadzieja, ale to co z niego ludzie robia(za Rooneya do MU, do Realu, do Barcy, do Liverpoolu!) to jest smieszne. :D
A kto to jest Lewandowski?

Pozdrawiam
Taki z ciebie jest marny troll, ze az mnie w brzuchu sciska.
To idź do kibla.

A ja nadal nie wiem kto to jest Lewandowski.
Piłką się interesuję mniej więcej tyle co zeszłorocznym śniegiem.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Euro
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 27, 2012, 05:24:35 pm »
Przypomniala mi sie pyta i polacy ktorzy -_-' wiedza na dany temat a najchetniej sie wypowiadaja, a dokladnie cos w tylu "No z brazylia na euro nie mamy szans" itp.

Jak nie wiesz nic na dany temat, to moze powinno sie nie wypowiadac, no ale w sumie polak jestes)))

http://www.youtube.com/watch?v=m0CJ7HF5pVs&feature=relmfu o wlasnie o tym mowie, ktory to ty?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 05:28:23 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Euro
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:06:01 pm »
Ricket, nie spinaj tak się, bo Ci szew na plecach nie wytrzyma
Jak nie rozumiesz pojęć "ironia" i "sarkazm"  to lepiej więcej mi nie odpowiadaj :D
Bo i tak nie rozumiesz o czym ja mówię i do czego piję :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Euro
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:16:54 pm »
Ricket, nie spinaj tak się, bo Ci szew na plecach nie wytrzyma
Jak nie rozumiesz pojęć "ironia" i "sarkazm"  to lepiej więcej mi nie odpowiadaj :D
Bo i tak nie rozumiesz o czym ja mówię i do czego piję :)

Pozdrawiam
Jestes tak samo zabawny, oryginalny oraz smieszny jak privy l2j.
Dlatego zaczynam zglaszac wszystkie twoje posty  :).



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Euro
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:35:22 pm »
Ricket, nie spinaj tak się, bo Ci szew na plecach nie wytrzyma
Jak nie rozumiesz pojęć "ironia" i "sarkazm"  to lepiej więcej mi nie odpowiadaj :D
Bo i tak nie rozumiesz o czym ja mówię i do czego piję :)

Pozdrawiam

Daj se spokój, przecież to elita intelektualna :P. Choć fakt faktem, żart kiepski albo nie rozumiem idei.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Euro
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:40:16 pm »
Ricket, nie spinaj tak się, bo Ci szew na plecach nie wytrzyma
Jak nie rozumiesz pojęć "ironia" i "sarkazm"  to lepiej więcej mi nie odpowiadaj :D
Bo i tak nie rozumiesz o czym ja mówię i do czego piję :)

Pozdrawiam
stronk, teraz bawimy sie w przekrecanie nickow, so stronk i mature.

Oh prosze wytlumacz mi o czym mowisz i do czego pijesz.

Baj de łej, Portugalia wie jak sie gra przeciwko takiej Hiszpanii, ostry pressing, ciekawi mnie czy starczy im sil.

Btw, ten jebany komentator powinien byc wywalony w pizdu po tym meczu, takiego kretyna dawno nie slyszalem.

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Euro
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:25:32 pm »
no kurwa mac...
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Euro
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:26:36 pm »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Euro
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:28:39 pm »
JEEST KURWA JESTTTTTTTTTTTTTTTT

OAEGAWGWEA TYEAWAAAAAAAAAH

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Euro
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:29:16 pm »
mogli portugalczycy wygrać, mam nadzieje ze hiszpanie dostanie w pizde w finale :D
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Euro
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 28, 2012, 12:36:39 am »
Hiszpania w żadnym momencie nie zasłużyła sobie na grę w finale
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Euro
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 28, 2012, 01:48:18 am »
Nope, pierwsza polowa to szalenczy pressing Portugalii, dawalo skutki, Hiszpania nie pograla sobie za duzo, oni stwarzali sytuacje ale zadna nie byla jakas bardzo grozna. Druga polowa opadli z sil i skonczylo sie tak, ze atakow Portugalii juz nie bylo tak duzo, ale ciagle jednak przewazali, dogrywa to tylko i wylacznie dobra gra Hiszpanii ktora mogla wlasnie strzelic tam gola, coz, karne to loteria, licze na final Niemcy v Hiszpania.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Euro
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 28, 2012, 04:40:15 pm »
Licze, że Niemcy wygrają...
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


Odp: Euro
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 28, 2012, 05:35:59 pm »
wlochy mistrzem europy )