Witaj
Gość

Wątek: Play4Fun :P  (Przeczytany 3995 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Play4Fun :P
« dnia: Marzec 26, 2006, 03:22:01 pm »
siema
 mam takie pytanie do doswiadczonych graczy na wyskich lvlach :P
 a  wiec mam zamiar sobie kupic  konto z SpS lub HE na 60 lvl+ i nie wiem kogo wybrac :/. ale chodzi mi glownie o  walki (na arenie.pvp.siege) nie o expienie gzdyz mi sie to juz troche znudzilo .pare osub mowi mi zebym jescze dodal do tego SR gdyz w tych sprawach jest lepszy od HE jesli chodzi o mnie to lubie grac kazda postacia i nie mam jakiegos upodobania do jednej ( wszytskie postacie sa ciekawe ale nie wiem ktore sa lepsze w tego typu walkach) dlatego sie waham i polegam na waszym zdaniu,a wiec co myslicie jaka postac bedzie sie gdzie lepiej sprawowac (lecz chodzi mi glownie o HE/SpS/SR)??


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Play4Fun :P
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2006, 03:36:56 pm »
bier HE :) bo na tym lvl to juz pokonuje w miare na arenie magów :P i inne klasy :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 11

Play4Fun :P
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2006, 04:03:56 pm »
HE - najlepszy łucznik  ale dopiero po zbufowaniu przez PP/SwS/BD bez buffa klasyczny przecietniak (największa bolączka to daggery)
SpS - najszybszy z magów , klepie szybko ale słabo , uważany za najlepszego pvp'era z magów ale jest do zabicia (największa bolączka łucznicy)
SR -  szybki dzięki czemu jest najlepszy na otwartych terenach , jeśli nie możesz wygrać to możesz zwiać :P , stosunkowo częste krytyki , niezłe selfbuffy (największa bolączka inny łucznik)
LCiR-SH-80/Necro-78+ OneWarriorNation  Alliance/Hussars Clan
Fircyk-HE-78+/AW-74+ HussarsAcademy CL


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Play4Fun :P
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2006, 05:30:50 pm »
własnie sobie sciagnelem filmiki  z jakiegos serwa gdzie cp dziala ale teraz to juz jestem na 100% pewien ze lucznicy...moze w pvp z SpS male szanse ale za to na siege i mas pvp sa zajebisci  a na arenie lucznicy tez  nie sa slabi przecie. wiec mam takie pytanie jeszcze czy na mass pvp na otwartym terenie lub castle siege duzą przewage ma SR nad HE?


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 11

Play4Fun :P
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2006, 07:07:10 pm »
Na siegu zazwyczaj możesz liczyć na buffy i wtedy swoją przewagę pokazuje HE(to moje zdanie więc mi tu nie wyjeżdżać że brednie piszę) szybkie dojście , atak i ucieczka (SR też to zrobi szybciej dojdzie ale wolniej zabije)
LCiR-SH-80/Necro-78+ OneWarriorNation  Alliance/Hussars Clan
Fircyk-HE-78+/AW-74+ HussarsAcademy CL


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Re: Play4Fun :P
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2006, 07:24:02 am »
Cytat: stozek2
siema
 mam takie pytanie do doswiadczonych graczy na wyskich lvlach :P
 a  wiec mam zamiar sobie kupic  konto z SpS lub HE na 60 lvl+ i nie wiem kogo wybrac :/.


omg wymiekam, nigdy tego nie zrozumiem.

btw kup sobie jeszcze niewolnika ktory za ciebie bedzie walczyl.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Play4Fun :P
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2006, 08:19:11 pm »
haha major lolku staram sie byc mily bo chyba    lepiej zeby to tak wygladalo niz.... " ej qrwa mam problem  doradzcie mi bo za huja nie wiem jaka postac sobie kupic,dlatego sie  musialem poradzic  naabow  co troche dluzej graja niz ja ......" ( joke)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Play4Fun :P
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2006, 08:45:43 pm »
nie chcesz byc noob? to graj od nowa, kupowanei postaci chryste powinni za
to wieszac
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Play4Fun :P
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2006, 10:10:29 pm »
Cytat: stozek2
,dlatego sie musialem poradzic naabow co troche dluzej graja niz ja ......"

 skoro masz ICH(ludzi na TYM forum) za cyt. "naabow" (chyba chodzi o noob okreslenie) to po co sie radzic gorszych...LOL....
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Play4Fun :P
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2006, 09:17:07 am »
OMG Primabolan!!!!! Naucz się czytać ze zrozumieniem! Napisał przecież że to joke... (jakbyś nie wiedział joke to żart...) HE na siege i na full buffie jest lepszy od SRa. HE zabije SR, w walce z PR szanse są wyrównane, ale PR jest gorszy na siege i mass PvP. HE dzięki Snipe ma wielkie critical chance, p.atk. i accuracy. Jeżeli do tego dołożysz buffy od propheta (zerk, might, focus, death whisper, haste), BD (dance of fire, warrior, inspiration i fury) i SwSa (Song of Hunter - nic dodać, nic ująć) to będziesz miał wymiatacza z olbrzymimi krytykami siadającymi co strzał.
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Play4Fun :P
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2006, 09:17:10 am »
OMG Primabolan!!!!! Naucz się czytać ze zrozumieniem! Napisał przecież że to joke... (jakbyś nie wiedział joke to żart...) HE na siege i na full buffie jest lepszy od SRa. HE zabije SR, w walce z PR szanse są wyrównane, ale PR jest gorszy na siege i mass PvP. HE dzięki Snipe ma wielkie critical chance, p.atk. i accuracy. Jeżeli do tego dołożysz buffy od propheta (zerk, might, focus, death whisper, haste), BD (dance of fire, warrior, inspiration i fury) i SwSa (Song of Hunter - nic dodać, nic ująć) to będziesz miał wymiatacza z olbrzymimi krytykami siadającymi co strzał.
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Play4Fun :P
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2006, 02:20:18 pm »
Kreda moze masz racje powinienem pograc od nowa zeby zaczaic  zalety i wady tych klas ale wtedy bym musial grac 3 postaciami od nowa i dopiero bym wiedzial ktora jest lepsza.... a tak to dostalem pare  rad i teraz wiem ze wybiore HE i prawdopodobnie zaczne nim grac od nowa.  primabolan.......naucz sie czytac ze zrozumieniem


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Play4Fun :P
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 29, 2006, 10:55:39 am »
:shock: jakis niesmaczny ten zarcik :rotfl:
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Play4Fun :P
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2006, 03:00:47 am »
Cytat: stozek2
haha major lolku


przyjdz na Hindemith i powtorz....
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Play4Fun :P
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 01, 2006, 10:54:01 am »
:oops: Nie mam zamiaru sie tu  wyzywac dlatego bardzo przepraszam ze cie nazwalem "lolkiem" jesli cie to tak strasznie urazilo.( huahuahua)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Play4Fun :P
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 01, 2006, 03:02:51 pm »
Tylko bez rękoczynów drogie panie :D
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Play4Fun :P
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2006, 07:59:38 pm »
o jeezu jaka dyskusja 1 lolek chce sobie kupić konto 2 lolek nie umie po angielsku ani po polsku czytać (joke = sie żart naprawde! ) a 3 lo..ehm noobek sie obraża za nazwanie lolkiem, brak mi słów ide sie powiesić ale najpierw dać na tace za polski naród bo tylko siła wyższa tu coś pomoże :)


tyr co to za serwer ten exalibur ? jak cp działa to bym sie nim zainteresował a jak by były mobki w lokacjach c4 to już w ogóle :)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Play4Fun :P
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 01, 2006, 08:36:40 pm »
Cytuj
tyr co to za serwer ten exalibur ? jak cp działa to bym sie nim zainteresował a jak by były mobki w lokacjach c4 to już w ogóle Smile



ale ten z rates x2 ? czy co :> :D bo nie łapię :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Play4Fun :P
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 01, 2006, 11:34:03 pm »
Excalibur ma chyba raty x5, a czy dziala na nim CP i są ospawnowane lokacje z C4 to nie mam pojecia ale mozesz to sprawdzic i sie podzielic nową wiedza :) A tak na powaznie to chyba gdzies w dziale Serwery jest likn do tego serwera - cos mi sie tak zdaje albo sie przewidzialem.

A z tych postaci to porponowal bym ci [jezlei juz musisz kupowac] to HE, jest naprade dobry, moze molniejszy od SR ale zato ma wiekszy DMG a i krytyki na ladnie wchodza. Ale proponowałbym ci gre od nowa bo w ten sposób poznasz lepiej te postac...


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Play4Fun :P
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2006, 12:38:51 am »
Doszlem do wniosku ze jakbym  kupil postac  to gra bylaby juz bez sensu  a  najwazniejsze co ja bym robil w wolny czas a tak to ciagle expie   :twisted:  gram  juz nowa postacia  4 dzien i mam 38 lvl  i wybralem tez HE dlatego ze lubie jakos rase ludzi przedtem gralem gladem a teraz  lucznikiem sobie pobiegam :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Play4Fun :P
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 02, 2006, 12:58:45 am »
i tak powstają z popiolów lepsze nasze wersje :) a już myślałem że ten temat dam na innym forum jako przykład pewien :)

tyr chodzi mi ogólnie bo widze że w opisie masz takie ładne cuś (po co zmieniałeś :P ) i zauważyłem że tam jest że działa cp i lokacje z c4 dlatego sie domyslam że grasz na tym serwerze (inaczej po co byś to w opisie umieszczał :) ) i coś o nim powiesz czy fajny czy grupa trzymająca władze jakaś nie noobowska czy cuś :) zareklanuj swój serwerek no  :D


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Play4Fun :P
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 02, 2006, 08:42:41 am »
Cytat: Beatonix
3 lo..ehm noobek


masz pojecie co oznacza ten wyraz czy tylko chcesz byc fajny ?
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Play4Fun :P
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2006, 08:52:39 am »
Ktos tu nie zna sie na zartach  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Play4Fun :P
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 02, 2006, 01:14:46 pm »
major76 brak mi słów (dres czy małolat? :) )


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Play4Fun :P
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 02, 2006, 03:46:58 pm »
Cytat: Beatonix
tyr chodzi mi ogólnie bo widze że w opisie masz takie ładne cuś (po co zmieniałeś Razz ) i zauważyłem że tam jest że działa cp i lokacje z c4 dlatego sie domyslam że grasz na tym serwerze (inaczej po co byś to w opisie umieszczał Smile ) i coś o nim powiesz czy fajny czy grupa trzymająca władze jakaś nie noobowska czy cuś Smile zareklanuj swój serwerek no Very Happy


lol nie gram tak :D tylko tak wstawiłem :P i mi się nei chciało kasować ;P resztu :p znaczy sei zmodowac :D
Lineage 2 Classic EU