Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015  (Przeczytany 97401 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 25, 2015, 05:08:16 pm »
Chętnie zaoferował bym pomoc ale sam dopiero 26 lvl, przyszły SWS :-D
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2015, 07:51:22 pm wysłana przez Muse »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 25, 2015, 06:43:41 pm »
super wbijajcie , czym wiecej polakow tym lepiej bo sporo tam obcych  hahaha


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 25, 2015, 10:01:45 pm »
Ja gram na L2Dawn od prawie 2 tygodni, a mam dopiero 20-23 lvl... na 3 postaciach (SH, SE, WS), w tym na krasiu mam już wbite wszystkie recki na matsy lvl 1 i 2 +SSD. Dobiję krasiem i SE do 52-55 lvl, a dalej będę szkolił SH.

Jak widać gram bez ciśnienia, po 2-3h co ok. 2 dni. Mam pracę, rodzinę, a świat się na L2 nie kończy. Gram ile mogę, może nie jest to dużo, ale wystarczy aby sobie przypomnieć klimat starego L2, jak się grało 6-8 lat temu.
Na L2Dawn jest więcej takich ludzi jak ja. Takich którzy L2 znają z kronik C3-5, Interlude, może do Kamaela/HB. Potem przestali grać bo praca, rodzina, itp.
A teraz mają 30-40 lat i po latach chcą wrócić do najlepszego MMORPGa wszechczasów. Przypomnieć sobie choć na chwilę klimat gry sprzed 5-8 lat. Choć na chwilę. Bo teraz mają już pracę, dzieci... i nie mają tyle czasu co na studiach lub zaraz po nich.
Ja właśnie należę do takich osób, i na L2Dawn jest takich więcej.
Nie widać tu wyścigu szczurów, ludzie nie grają aby wygrać. Ludzie grają aby sobie pograć od czasu do czasu w dobrym klimacie jaki pamiętają sprzed lat.

P.S. Szukam klanu dla mojego SH. A oferuję, że na SE i WS mogę wstąpić do akademii i dać pkt za 2nd class transfer jak dobiję 40.
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 26, 2015, 08:50:08 am »
no niestety wczoraj (niedziela) 30 min około 16  wolalem w  giran o akademie  i nikt nie odpowiadał :P

mam taka  teorię jak nie  biorą do akademi ( i za nią nie placa) to serwer umiera  :(

mam 25 lvl może  jeszcze  pogram ale  jak nawet akademi nie  można znaleźć to trochę zal

Ci  co na tym  forum pisali ze mogą jakoś wspomuc na starcie wczoraj pisałęm PM prawie  cały dzień i nikt nie był online  ( a była niedziela :P ) tylko Auriel cały czas ma  sklep offline  :P

nie ze chce odstraszyc ludzi ale niestety jeśli trudno dojść do  aka to samemu można wszędzie mobki bić 

myślę ze dobije dziś lub jutro do 40 i wtedy coś napisze - ciekawe  czy znajdę aka  :P

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2015, 08:53:00 am wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 26, 2015, 10:19:16 am »
Isztar bedzie rekrutował do Pretorians ale nie licz na niańczenie :P Będzie CH w Aden i na początek mała grupka ludzi. Jeżeli chodzi o kasę na  2 profesje to albo sobie naspoiluj kości z Monster Eye Searcher pod dion 22 lvl - 18 szt animal bones z 1 moba. W skupie są po 1000 a, a CBP wczoraj widziałam w skupie za 11 k. Jakiego masz nicka w grze?


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 26, 2015, 11:11:21 am »
serwer jest naprawde spoko . Ale co do całej reszty to pożal się pan B.... :beksa:z klanami jest ciężka sprawa . Z nikim tam się nie dogadałem "no legion chyba ominełem bo pierwszy raz słyszę " a że jestem uparty i prosić nie lubię i właski komuś wchodzić , zrobiłem swój klan i jak dojść do czegoś mam to dojde sam jak 7 lat temu . Nowych ludzi szukających bynajmniej nie bycia samemu na serwie zapraszam serdecznie . Dostępny jestem w grze pod nickiem Czart . Klan nosi nazwę " Przeznaczenie " - temu po polsku by se obco krajowcy łamali języki . :D


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 26, 2015, 11:25:17 am »
jeśli klany nie placą  za  aka  to strata czasu na ten serwer  choc  do tej 40 dobije i sie wtedy wypowiem

po  1/2  roku istnienia  serwa  jesli nie placa  za aka  to zal i powolna agonia serwa

p.s. Czart  wczoraj pisałem pm do Ciebie  cały dzien nie było cie online   ( a była niedziela  :P )


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 26, 2015, 11:39:21 am »
spokojnie dlatego mnie nie było , niedziele poswieca sie dla rodziny . Spokojnie teraz pisz śmiało .


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 26, 2015, 01:31:02 pm »
jeśli klany nie placą  za  aka  to strata czasu na ten serwer  choc  do tej 40 dobije i sie wtedy wypowiem

po  1/2  roku istnienia  serwa  jesli nie placa  za aka  to zal i powolna agonia serwa

p.s. Czart  wczoraj pisałem pm do Ciebie  cały dzien nie było cie online   ( a była niedziela  :P )


Ktoś już wcześniej zauważył, że ten serwer jest spokojny i bez spiny, więc nie dziw się, że ludzie tam grający mają czasem wolne, a już zwłaszcza w niedzielę.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 26, 2015, 02:01:29 pm »
lol dwie takie same wiadomosci od 2 innych gosci hmm dobre :)
poza tym nie placo bo ciezko jest na serwie z adeno . trzeba dobze kombinowac . jesli ktos lubi drogi na skroty to prosze bardzo nie mam nic przeciwko , ale po 7 latach przerwy chce poczuc ten smak jak kiedys , zrobic wszystko sam bez niczyjej pomocy choc przydala by sie dlatego zalozylem klan i zapraszam ludzi o stalowych nerwach i cierpliwosci .


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 26, 2015, 02:30:34 pm »

poza tym nie placo bo ciezko jest na serwie z adeno . trzeba dobze kombinowac . jesli ktos lubi drogi na skroty to prosze bardzo nie mam nic przeciwko , ale po 7 latach przerwy chce poczuc ten smak jak kiedys , zrobic wszystko sam bez niczyjej pomocy choc przydala by sie dlatego zalozylem klan i zapraszam ludzi o stalowych nerwach i cierpliwosci .
własnie niedziela , nie znam serwa zadobze bo zaczynam ale jak pamiecio siegne to siege zaczyna sie w niedziele lub sobote .


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 27, 2015, 08:20:51 am »
jeśli klany nie placą  za  aka  to strata czasu na ten serwer  choc  do tej 40 dobije i sie wtedy wypowiem

po  1/2  roku istnienia  serwa  jesli nie placa  za aka  to zal i powolna agonia serwa

p.s. Czart  wczoraj pisałem pm do Ciebie  cały dzien nie było cie online   ( a była niedziela  :P )

No kolego to a wiesz ze na offie tez nie placili za akademie? :O

To, ze Ci klany nie chca zaplacic za aka to nie swiadczy o tym, ze server upada. Po co klany maja tracic kase na kogos kto tylko dobije 40 lvl I zrobi kilka punktow klanowych. Uwierz mi, ze punkty za akademie to bardzo slabe zrodlo punktow klanowych, glownie dla slabych klanow :)
Jesli musisz miec zaplacone za akademie to przykro troche, moze jednak ten server nie jest dla Ciebie? Moze jednak czas wrocic na jakis 25x?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 27, 2015, 10:51:15 am »
Brood2 płaci za akademie :) biega po Giran że rekrutuje....
A do mnie mozna pm w grze do Mirek lub Fist jak coś potrzeba czy zeby pogadac :)
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 27, 2015, 11:44:59 am »
ha dobre tego sie chyba niedoczytałem ze serwer upada ze za akademie nie płaco  :noob: dokładnie zgodze sie z tym ze po co w kogos wnikac jak tak marudzi i chce wszystko na skroty , moze jeszcze komplecik B grade a co tam i z 30 kk . Porazka jednym słowem


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 28, 2015, 09:35:14 am »
Gram ciągle na L2Dawn i coraz bardziej mi się tu podoba.

A z tego co piszecie powyżej to tylko jest na + dla serwera.
Niby dlaczego mieli by za akademię płacić? No chyba, że ktoś chce tylko do akademii do 40 lvl, a potem iść swoją drogą. Jak ktoś się chce na dłużej z klanem wiązać to nie rozumie zagrywki z płaceniem.

Co do itemów na L2Dawn to jest ciężko. Trzeba się ostro starać aby coś uciułać, albo na RB chodzić. Jak dla mnie to ogromny +. Lubię wyzwania, dlatego serwer na którym ciężko o kasę, ciężko o itemy, pasuje mi jak ulał. W końcu to w L2 jako pierwszym MMO itemy miały naprawdę epickie znaczenie, a nie że po mieście biega 100 klonów w tych samych topowych itemach. Wolę serwer gdzie topy są wielką rzadkością, dostępne dla wąskiego grona albo bardzo aktywnych na RB graczy albo dla tych co potrafią się dorobić. Między innymi dlatego uciekłem z BnB jak po 2 tygodniach od startu serwera po Giran biegało już sporo graczy w A-grade.

A L2Dawn przypomina mi stare dobre czasy sprzed 8 lat, jak w klanie na 50 osób na lvl 65-74 tylko może 10 miało bronie A-grade, a pozostali biegali w C, część w B. To były czasy :D Widzę, że na L2Dawn jest podobnie :D
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 28, 2015, 05:40:03 pm »
plusy serwera:
-stabilny, gram od 1 wrzesnia i wydaje sie, ze online troche wzrosl, a nie zmalal, mysle ze to jest najwazniejsze, kazdy staly bywalec tego forum zna zywotnosc dzisiejszych serwerow
-bez doty
-bez multiboxa, multi na 1 pc sie w ogole nie da, na 2 pc bys mogl zrobic tylko jesli masz osobny internet na drugi pc, bo jak ten sam to cie GM wyczai z czasem, na dzien dzisiejszy mysle, ze nie ma takiego goscia na serwie co gra na wiecej niz 2 okna l2
minusy:
-graja ludzie casualowi do bólu, takich co graja 1h dziennie i po wbiciu 60lvla im sie nudzi jest wiekszosc, ludzi co graja bardzo duzo i klepia bronie i sety S na ++ po prostu nie ma
-online jest maly, przynajmniej jak dla mnie, chyba tak jak na kazdym serwie gdzie nie ma zadnych graczy rosyjskich, na oko mysle, ze nie wiecej niz 600, zabijany jest baium, antka i valdka nikt nie ruszy


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer L2Dawn
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 02, 2015, 06:11:21 pm »
no dobiłem  50+ (po 40 miałem coś napisać) serwer okazał się bardzo fajny
dużo nowych graczy widać w tym wielu polaków
 
 kilka nowych świeżych klanów powstało z nowych graczy

polecam gorąco
przede wszystkim dla graczy grających  for fun, bez wyścigu szczurów  jak to już pisali  :)
 
może online nie jest imponujący  przypuszczam że wieczorami jest kolo 1k+ graczy

POLECAM !!!! :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 03, 2015, 01:07:41 pm »
Dzień dobry :)

Gorąco polecam ten server. Zacząłem tu grać ok. tydzień termu. Serwer stoi kilka miesięcy a wciąż przychodzą grać nowi ludzie. W swojej "drodze" do 50lvla poznałem kilkanaście osób z którymi grałem w party i które również zaczęły. Na pewno jest ich więcej.

Jeżeli lubisz trud, nie lubisz udziwnień, chcesz stracić (pozytywnie) czas na l2 :) To zapraszam :)

Rynek w Giran rozwinięty, jak to w Interlude - wieczny problem z kasą, C graty, ba ! nawet D graty można spokojnie sprzedawać.

W godzinach szczytu online oscyluje w okół 1k + online - ponoć bez off shopów.

W ten weekend mieliśmy siege w Dion - Obrońcy stawiali czynny oprór, nawet byli ludzie w D i c gratach. W Oren ponoć większe PVP było - nie dobiegłem :P

Server jest stabilny - aktualnie bardzo nolajfie i zarówno rano jak i wieczorem nie ma lagów, nie byłem świadkiem jakiegoś ogólnego restartu serwera.

Uwaga - To nie jest serwer dla donatorów ! Możesz wesprzeć serwer, ale nic nie masz z tego oprócz upiększaczy postaci. "Pay to Win" nie istnieje.

Na serwerze istnieją ok 4 mocne clany, w tym jeden Polski. Liczebność Polaków na serwie określiłbym "na oko" na jakieś ... 1/6 populacji serwera. Party można spokojnie znaleźć w różnych miejscówkach, katach itd.

Clan Halle wciąż są dostępne. Serwer jest na takim etapie, że każdy kto tu przyjdzie ma szansę się wybić - nie ma wyścigu szczurów.

Podsumowując ... z braku stabilnych serwerów low rate L2Dawn jest idealnym serwerem jeśli chcesz pograć na classicu. Jeżeli nie boisz się trudu jaki niesie ze sobą Interlude - zapraszam :) Bez udziwnień, bez dotacji "PtW", możliwość szybkiego wyrównania się poziomem z innymi graczami, Polacy :D

Serdecznie zapraszam :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 03, 2015, 03:35:35 pm »
Albo tam jest raj na ziemi, albo ktoś im coś rozdaje za zachwalanie tego serwera... albo jest to jedna i ta sama osoba z różnych kont... Przeprowadze małe śledztwo ^^


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 03, 2015, 06:01:02 pm »
Przeprowadzaj sobie co chcesz :P Trzeba więcej ludzi ściągnąć bo wtedy rozgrywka się polepsza, a fajnie by było jakby doszły mocniejsze clany :)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 03, 2015, 07:57:03 pm »
polecam ten serwer  bo  od kilku lat nie było takiego klimatu jak tu :)


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 04, 2015, 11:08:24 am »
No ja tez moge polecic serverek. Gram malo, z przerwami ale server trzyma sie od miesiecy I graczy nie ubywa a przybywa co jest odwrotnoscia tego co dzieje sie na innych serverach.
GM'i ciagle pracuja nad serverem I jest coraz lepiej. Mysle, ze za jais czas bedzie to top server o ile juz nim nie jest.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 04, 2015, 12:38:52 pm »
Jest progres bar na forum i tam jako jeden cel jest Develop a jako drugi Advertise. Jeśli nie kłamią to szykuje się jakaś kampania po uzbieraniu środków :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 04, 2015, 09:16:01 pm »
Nie ma negatywnych opinii bo poprostu nie ma się do czego przyczepić. 8)  Ja również gram, w prawdzie mało bo czasem 1 h dziennie a czasem AŻ 3h. Nie widziałam ani 1 bota, nie ma ogłaszających się handlarzy adeną a serwer nie jest martwy LoL?


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] L2 Dawn - Interlude x5 - 8.V.2015
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 04, 2015, 09:38:58 pm »
No way... Server status: Heavy  :o