Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016  (Przeczytany 50668 razy)

  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

    • GodsOfDarkness
Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 26, 2016, 09:18:20 pm »
W LL nastroje pogodne ^^ przynajmniej w moim odczuciu ;) niestety ciagle ludzie tam odstaja i lvlem i eq, no ale wiekszosc osob w tym ja, to jednak bardzo duzy casual i raczej niema co tu porownywac do zgramch CP.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 27, 2016, 12:08:39 am »
Niestety bez zgranych CP i w tych pt bez quiterow mało się ugra pomimo chęci. Jakos sobie poradzą jako casuale nie wiem czy Pure był na siege jak się zaczynał nie było jego to wolałem od razu przejść do slonika CP i na siege u nich sie pobawić  ;) Ja osobiście wolałem przejść do ukraińsko-rosyjskiego CP i robić dużo więcej jakieś epic pt nie tylko instance:)


Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 27, 2016, 01:24:06 am »
Niestety bez zgranych CP i w tych pt bez quiterow mało się ugra pomimo chęci. Jakos sobie poradzą jako casuale nie wiem czy Pure był na siege jak się zaczynał nie było jego to wolałem od razu przejść do slonika CP i na siege u nich sie pobawić  ;) Ja osobiście wolałem przejść do ukraińsko-rosyjskiego CP i robić dużo więcej jakieś epic pt nie tylko instance:)
to pewnie w oczach LL jestes teraz takim samym zdrajca narodu jak my,


gratulacje z okazji wyrwania sie z bagna


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:17:43 pm »
Dzudzak polecam zmianę CP po dzisiejszym pvp. Niezbyt wysoki poziom. O zmianie biżki też bym pomyslał.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:28:15 pm »
Tylko Esprit robi dmg :<


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:29:24 pm »
Haran, ociekasz jadem xd. Easy.


Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:32:50 pm »
Haran, ociekasz jadem xd. Easy.
7vs14, podchodzi to pod poziom lastlegionow :D


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:39:36 am »
Dzudzak polecam zmianę CP po dzisiejszym pvp. Niezbyt wysoki poziom. O zmianie biżki też bym pomyslał.
jeszcze nie widziałem toksycznego Rafaua, nono XD


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:36:45 am »
Jaki toksyczny... Po prostu uważam, że Dzudzak zasługuje na więcej. Nie godzi się, żeby z tymi kelbim daggerami leżał na ziemi cały czas :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 01, 2016, 05:28:10 pm »
No ****. Pisałem wall of text i mi się skrót od cofnięcia strony wcisnął... No to jeszcze raz.

Pograłem 3 dni solo. Powiem tak. Ru-land bardzo :D. Ruskie w większości albo nie umieją po angielsku prawie nic albo umieją, ale nie przełączą klawiatury i nie będą pisać po angielsku, tylko cyrylicą oczekując, że zrozumiesz :>. Nie i ch**. Są wyjątki, rzadzkie. Ja osobiście ruski znam jako tako, nie w stopniu komunikatywnym, ale alfabet nie jest mi obcy i większość rzeczy rozumiem 5/10 co oni tam sobie piszą + też znajomość niektórych słów i to, że nazwy własne z L2 po rusku to po prostu ta sama nazwa, ale używając ich języka (mniej więcej) pozwala wyłapać kontekst rozmowy i tego czego oni czasem od Ciebie chcą.

Nie wiem czym w ang. kliencie można używać ruskiego, bo jak zmieniłem język na W10, to w ogóle w L2 nie mogłem nic pisać. W takim wypadku samotny na placu boju zacząłem się komunikować kali jeść-kali pić w ich języku, używając naszego alfabetu xd. Problem taki, że nie każdego znaku da się użyć (niektóre są podobne), a żeby jakaś litera przypominała ruską to trzeba ją z dużej litery napisać i czasem jakiś emo-talk się z tego robił. Wtedy przynajmniej odpisują i pocisną beczkę xd.

Ogólnie rosjanie są bardzo kulturalni (w większości) i widać to na chacie, na Core/Lilith wszystko było takie sztywne byle tylko zrobić instę i napierdalać dalej + tona flame'u jak coś źle zrobiłeś. Tutaj, często jakaś gadka szmatka, sielankowa atmosfera (taka typowo rosyjska, ciężko to opisać). Jak coś się źle robi, to wiadomo jest irytacja u nich, ale czasem to jest takie śmieszne jak oni się irytują/denerwują.  Aż czasem szkoda, że się nie zna języka i nie da rady napisać coś od siebie dłuższego niż zdanie na parę słów.

Dla jasności taki casualowe nastawienie nie czyni z nich newbów. Wiadomo, są jakieś lamy, które kaleczą myszkę i klawiaturę, ale w większości ruscy wiedzą co grają i co mają robić. Chociaż też jest duży boost w itemach jak się ma PA, ale sporo ludzi lata w TW po 4th klasie (ja też czesto jak mi żal PC, a czasem trzeba 3x dziennie zakupić jak się gra z przerwami, ale ja to healer, więc wywalone na to, pve to schemat).  W każdym razie do tej pory, przerobiłem wszystko do 99, włącznie i faile były tylko na baloku. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale czasem wyrzuca do więzienia nieważne czy z aoe/dbf'ami czy nie i się robi sajgon. Plus często ktoś wystaję za kółko i spawni minionki. No zdarza się. Na Core/Lilith nie było inaczej, jeśli chodzi o casuali.

Online. Jest wysoki. Party na większość inst idzie znaleźć przez cały dzień. Wiadomo im bliżej martwego punktu czy jakiejś takiej pory gdzie ludzie odchodzą od kompa tym dłużej schodzi. Między 2, a 6 rano naszego czasu już raczej nic się nie znajdzie i uważam, że to taki martwy punkt jeśli chodzi o zrobienie czegokolwiek w pt. Chyba, że ktoś robi 8k, to może akurat się wskoczy na wymianę.

L2Store jest śmiesznie tani w porównaniu do innovy. Wiadomo jest p2w, ale na każdym god+ serverze, chyba ten p2w zawsze będzie obecny. Są plusy i minusy. Np. itemy takie endgameowe typu talizmany itd. są stosunkowo niedrogie. Ale np. już jakieś wyenchantowane eq jest dużo droższe.

Ogólnie jest spora inflacja, nie wiem gdzie się tu robi adenę, żeby w obieg wchodziła, ale raczej jest niej za mało, żeby pokryć wartość nawet połowy itemów na ah przy obecnych cenach. No jednak to 7x więc może to normalne. Pewien nie jestem Heliosa całego nie znam, ogólnie jestem mocno do tyłu.

Śmieszne są ich nazwy inst na pt matchingu, czasem nawet znając ich alfabet musiałem dopytać co to takiego, ale idzie sobie to przyswoić. Często ruscy zamiast pisać nazw inst, piszą lvl od którego można je robić - to się tyczy dziennych, przy innych raczej z nazwy.

Jeśli chodzi o znajdywalność party:
1 heal/iss
2 wynn/destro/evi
3 othel
4 reszta

Wiadomo, są miejsca gdzie othel jest bezcenny, są takie gdzie feoh ułatwia życie i takie gdzie tank dużo ułatwia. Tylko jednak mało ludzi gra tankami, CP raczej rzadko mają tanka. Różne są podejścia.

Jeszcze odnośnie administracji. Miałem problem z party matchingiem, napisałem ticketa +/-12h, problem solved. Plus fajnie zrobiony panel konta. Minusik to to, że jednak kilka rzeczy nie jest zrobionych dla eng/rus, ale tylko rus. Szkoda, bo reklama na zachód mogłaby więcej int graczy ściągnąć.

To tak podsumowując:
+ online
+ l2store
+ w miarę bogaty rynek
+ ogar
+ kulturka
+ support
+ game accaunt

- niewidoczne boty (o ile są)
- inflacja
- bariera językowa
- rynek w większości po rusku
- sposób dotacji (brak mojego ulubionego pp, a bank, w którym mam konto akurat nie działa, choć gama jest szeroka, no ale prowizja)

Także jeśli ktoś zna trochę ruski, można wbijać na spokojnie, jeśli się nie zrazi na początku. Myślę, że nawet z 0 znajomością, a odpowiednim zaparciem dałoby się tutaj grać solo. No jeśli w grupie to nawet nie ma co myśleć. Jeśli w grupie i ze znajomością ruskiego, to w ogóle bajka :>. Ja gram solo i mi się przyjemnie gra (jeszcze xd), także serio polecam.

Aha odnośnie gonienia ludzi. Solo - no chance (No chyba, że dota, wiadomo xd. Nawet nie trzeba dużo docić, W 4 miesiące po 1k rubli miesięcznie, można by podgonić pod 5-10% czołówki przy odpwiednim obrocie/farcie, tylko że oni wtedy już uciekną dalej). W zgranym, dobrym CP, myślę, że jak najbardziej do zrobienia. Lvl tutaj to nie problem. Tylko EQ. Dużo więcej rzeczy dropi, z baylora często jakieś eternal packi do kraftu, niż na Core. Ja jestem sam na 6 rusków, więc mi niemal wszystko przez ręcę przelatuję, ale w CP da się tu robić hajsy i budować EQ z biegiem czasu.

To tyle jeśli chodzi o taką moją recenzję.
---

Heal Cardi 100+ / Yul MS 95 (na dniach 99-100 + możliwość przejścia na trickstera) szuka int/pl CP. Przerzucam Nobla bez gadania, polecam się ;].


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 03, 2016, 01:12:05 am »
Jaki toksyczny... Po prostu uważam, że Dzudzak zasługuje na więcej. Nie godzi się, żeby z tymi kelbim daggerami leżał na ziemi cały czas :c


Przepraszam nie miałem jeszcze wolnej wypłaty w tym miesiącu, aby zboostować tego dagera jakims insanity brozkami abudancem itp;( i delikatna poprawka Haranku nie dagerami, a jeśli już to z single dagerem :D taki żywot dagera na początku jak się biega z baiumem i aq bez soula i ma się paper m def przy czym esprit pvp weapon i hity po 60-80k z cryta dodatkowo w secie za pc pointy xd
(P.S. WTB lucky craft bo poki co 7 itemow lekkich z r99 i 7 faili:( )

Dickert widzę konkret wypociny, ale tak jest jak, piszesz, możesz dodać, że jeszcze i rumuńskie jest community :) Co do gry rosjan zdarzy się parę buców co pomimo jak robisz sobie jakies alty i leci więcej quest itemów w pt potrafią spekowac, ale to nie jest większym problemem. Co do farmy to jesteś wstanie z instancji wyciągnąć jak masz szczęście po 300-500kk nawet będąc z randomami na gludio z rb leci z krasnala do 100kk i na tawernie leci podobnie dodatkowo masz jeszcze jakieś dropy + ewentualna kasa z CC. Co do pt to LL szukają do kolejnego CP i co do wcześniejszej wypowiedzi "nie" Nie jestem traktowany jako zdrajca narodu pomimo ze mam boksy jeszcze w klanie nie wywoływałem wojny, bo taki miałem kaprys:P


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #236 dnia: Październik 03, 2016, 02:59:28 am »
Ja wiem, że leci :> Dużo itemów leci. Tylko, żeby efektywnie farmić rb, trzeba mieć setup i minimum ogaru, a z ruskimi często się nie dogadasz, a jak trafi się na jakiegoś ultra taktyka, to więcej podchodów niż bicia. Nie wiem, mam wrażenie, że rbki mocniej biją niż na Erthei, albo te 20 atrybutu do 120 robi taką różnice, albo po prostu nie zwracam uwagi i ludzie w tw latają z 60 atri, bo podają czasem jak muchy. Pewnie te 98 to klany/cp biją regularnie, ale w dobrym setupie i ogarkiem się zabija takiego 98 magica w 15-20 min (w eq bez cudów), tanka w 30. No chyba, że się ma jakiegoś evi/titana zestackowanego to na odpałkach zejdzie to do minut kilku (ale to juz mowa o oe/epikach/talizmanach/dye itd). Tych 101lvl nie wiem czy ktoś bije, bo stoi nie bite, nie wiem czy aż tak ciężko czy nie dropi to eternali.
Ze zwykłego leci po 1-2 fule/paki+czasem fajne dye nawet, to z tych od kamyka, musi sypać jak pojebane. Potencjał jest.

EDIT jeszcze dodam, że czasem ceny na AH są takie śmieszne, że zastanawiam się czy sprzedający w ogóle zadają sobie pytanie czy ktoś to kupi od nich czy jako że takiego itemu nie ma to da cenę totalnie z dupy licząc na jakiś cud.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 03:04:57 am wysłana przez Dickert »


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #237 dnia: Październik 03, 2016, 08:27:38 pm »
ja mam cp 2 PL, 2 Ukraińców i 3 Rosjan i bez problemu się dogadujemy, a farmimy wszystkie instancje jakie się da i czasu brakuje na open bossy, bo w miedzy czasie: lilith, anakim, aq, baium dzis np antharas,valakas i kelbim tak więc te rb które nie dropia pvp stone raczej są odpuszczane. Co do cen dziwisz sie? na premium runie na gogu dropisz po 200-300k na HB po 100-150k adeny postawisz bota na cały dzień i adena leci jak znajomy w ciągu dnia lekko robi z botów 1-2kkk adeny sam się zastanawiam czy nie kupić po wypłacie premium adrenaliny i na drugim PC farmic...


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #238 dnia: Październik 11, 2016, 06:54:15 pm »
Apropo bota, LL powinni sobie ustawic PR'a z range 3000 na niektore nicki.  :D


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #239 dnia: Październik 12, 2016, 12:11:50 am »
Żaden bot im do tego nie jest potrzebny.
Bardzo pozytywnie oceniam rzuconego mass PRa na siege Giran. Dobra synchronizacja, wszystkie poszły prawie równocześnie, do tego nawet nie zdążyliśmy podbiec. Trzymajcie tak dalej chłopaki, widać że komunikacja działa.



Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 12, 2016, 03:45:50 am »
Haran, kasztanie, a może to zagranie taktyczne? Nigdy nie wiadomo.  :P


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 12, 2016, 12:08:25 pm »
Fajnie było oglądać PRa w wykonaniu 3pt w momencie, kiedy biegły na nie 2 osoby ;D


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 13, 2016, 12:01:08 pm »
Postanowiłem tutaj zacząć grać, o tych nowych kronikach wiem tyle, co o hodowli chrząszczy. - kto najlepszy tak, do solo farmy itd?
i jeszcze jedno, widze to premium 50% to jest jedyne premium jakie mozna wykupic? którą opcję wykupywaliscie?


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 13, 2016, 03:46:57 pm »
Jeśli nie jesteś pewny, a nie żal kasy opcja na miesiąc jest w porządku, jak jesteś pewny, a lubisz oszczędzać to 3/6 miesięcy wyjdzie taniej.

Dodatkowo 1rubel=1coin w L2Store gdzie masz np runę 30dni na 200% expa bez ograniczeń lvlelowych i inne boosty na XP. Taka runka kosztuję chyba 945 rubli.

Nie wiem czy o to Ci chodziło.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 13, 2016, 03:50:33 pm »
Tak, o to mi chodziło, właśnie :) Dzięki za odp, a jak z klasami, nie gralem na tych nowych kronikach.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 27, 2016, 04:25:39 pm »
Super server. Zablokowali cyrylicę, żeby przyciągnąć int graczy. Zapraszam!

hehe, żart


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 27, 2016, 08:19:51 pm »
Prawda, polecam.

trololo


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 28, 2016, 03:39:40 pm »
no to sie sciaga client gry....    fełoch/żull  lfp.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 28, 2016, 10:27:52 pm »
Również ściągam klienta jestem nowy w god proszę o powiedzenie czy othell/yull będzie dobrym wyborem i kolejne othell na main lepiej Elf czy DElf?
Server: Franz

L2 Walker the best friend of l2 player.
Bd : xx lvl nick PolakzPolskiPL

http://www.ciopson.youaremighty.com/


Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 29, 2016, 01:12:13 am »
Również ściągam klienta jestem nowy w god proszę o powiedzenie czy othell/yull będzie dobrym wyborem i kolejne othell na main lepiej Elf czy DElf?
obydwa dark elf, daggera potem chaos essence zmieniasz w wind ridera i masz najlepszego daggera