Witaj
Gość

Wątek: Odp: [L2J] L2Emi - IL x15 - START 08.09.2017  (Przeczytany 28945 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 02, 2017, 09:33:44 pm »
Oby online dopisalo. Bo serwer zapowiada sie fajnie :)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 02, 2017, 10:05:51 pm »
Mamy nadzieje ze dopisze :) sporo osob sie deklaruje, na becie online w granicach 20ppl, praktycznie ciagle ktoś jest.

Myśle ze za kilka dni do max tygodnia beta przejdzie mały update, każda startująca postać będzie miała 80 lvl i itemki które pozwolą sie dowolnie ubrać. Będziemy testować ustawienia pvp.



  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 07, 2017, 12:36:43 am »
Jutro (7.08.2017) o 20:00 wdrażamy Beta Stage 2

Wszystkie nowe postacie otrzymają:

-80lvl

-1kk Weappn, Armor, Jewelry Fragments.

-400 3rd class mark

-2kkk adena

-1kkk Ancient Adena

Chcemy przetestować class balance oraz potwierdzić prawidłowość działania skilli
Dodatkowo wprowadzimy Bot Protection

Proszę pamiętajcie o pobraniu nowego patcha! Będzie dostępny do pobrania 15-20 minut przed startem Stage 2.
Bez nowego patcha zalogowanie sie będzie niemożliwe!

 



  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 07, 2017, 09:45:57 pm »
wgralem nowego patcha ale po wpisaniu hasla itp i wybraniu serwera wywala mnie z gry. reinstal gry itp nic nie pomaga. ktos cos?


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:10:59 pm »
Podeslij mi na pw swój login. Antybot musi cos widzieć na twoim kompie i nie pozwala sie zalogować.



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:39:24 pm »
L2JGuard to absolutnie najgorszy wybór jaki mogliście zrobić, mam tylko nadzieje że nie płaciliście za niego :P
w dużym skrócie ktoś (pewnie jakiś br) wziął źródła antybota do mu-online i pododawał parę stringów do szukania, pełna amatorka, nie blokuje praktycznie nic i jest uciążliwy dla legit graczy.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:57:48 pm »
Grzesia bym posłuchał, to prawdziwy ekspert.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 07, 2017, 11:59:41 pm »
L2JGuard to absolutnie najgorszy wybór jaki mogliście zrobić, mam tylko nadzieje że nie płaciliście za niego :P
w dużym skrócie ktoś (pewnie jakiś br) wziął źródła antybota do mu-online i pododawał parę stringów do szukania, pełna amatorka, nie blokuje praktycznie nic i jest uciążliwy dla legit graczy.

Akurat szukałem trochę o antybotach i wszędzie gdzie pytałem słyszałem jedną odpowiedz, "Jeden ch*** i tak adrenalin będzie działał" i to jest prawda, Jguard blokuje ładnie w/o adrenalin.



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:47:38 am »
"ochrona" w wykonaniu tego badziewia to skanowanie w kółko wszystkich nazw/klas okien i szukanie ciągów z czarnej listy. Task managera nie otworzysz bo zamknie ci l2, jak w przeglądarce odwiedzisz stronę która ma w title zakazane słowo - close l2 :D

żeby używać adrenaliny, wystarczyło swego czasu zmienić język w bocie na rus bo szukał tylko angielskich ciągów znaków, ale ktoś ambitniejszy mógł też wstrzymać wątki które to wszystko skanują bo tego też nie zabezpieczyli.

najzabawniejsze jest to, że ktoś zrobił dla wygody bypass i sharną go na mxc, miał pewnie z 10 linijek i usuwał całe wspominane skanowanie, ale któryś oburzony admin zgłosił to do twórców i dodali "fix" który szukał w /system pliku "l2jguard_patch.dll" (tak go nazwał koleś z mxc) i blokował odpalenie l2 - http://i.imgur.com/wOSQ3Ff.png?1 wystarczy zmienić nazwę importu xD

poziom tego antybota to ctrl+c/v z neta i szukanie łatwej kasy, imo lepiej go w ogóle nie używać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 12:54:57 am wysłana przez kornes »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 08, 2017, 01:09:40 am »
"ochrona" w wykonaniu tego badziewia to skanowanie w kółko wszystkich nazw/klas okien i szukanie ciągów z czarnej listy. Task managera nie otworzysz bo zamknie ci l2, jak w przeglądarce odwiedzisz stronę która ma w title zakazane słowo - close l2 :D

żeby używać adrenaliny, wystarczyło swego czasu zmienić język w bocie na rus bo szukał tylko angielskich ciągów znaków, ale ktoś ambitniejszy mógł też wstrzymać wątki które to wszystko skanują bo tego też nie zabezpieczyli.

najzabawniejsze jest to, że ktoś zrobił dla wygody bypass i sharną go na mxc, miał pewnie z 10 linijek i usuwał całe wspominane skanowanie, ale któryś oburzony admin zgłosił to do twórców i dodali "fix" który szukał w /system pliku "l2jguard_patch.dll" (tak go nazwał koleś z mxc) i blokował odpalenie l2 - http://i.imgur.com/wOSQ3Ff.png?1 wystarczy zmienić nazwę importu xD

poziom tego antybota to ctrl+c/v z neta i szukanie łatwej kasy, imo lepiej go w ogóle nie używać.

Nie zagłębiłam sie w działanie wszystkich antybotow. Szukałem opinii ludzi, znalazłem takie jak podałem wyżej. Smartguard niby Ok ale jak sie bardzo głęboko dokopałem to znalazłem same ciekawe powiązania z adrenalin. Do tego cena.... l2script niby Ok, adrenalina i tak przechodzi a cena? Bez komentarza.

Na ta chwile nasz projekt stać tylko na jguarda, działa? Cos tam działa, jak ktoś nie poleci bypassem to wykupi adrenalin i i tak będzie botowal.
Dl mnie najważniejsza funkcja guarda to hwid. Botów o tak będziemy szukać manualnie, a ban będzie leciał na wszystko co zalogowało sie z danego IP i hwid.

Niestety l2 to już kraina botów.

Edit. Jeżeli serwer sie przyjmie i bedą chętni do gry to na 100% zmienimy zabezpieczenia. Prawdopodobnie na l2s-guard czyli script. Jakie masz o nich zdanie Kornes? Bo widzę naczelny boter :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 01:25:10 am wysłana przez Asgota »



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 08, 2017, 01:44:10 am »
l2s-guard jest ok, chociażby hwid będzie mocniejszy niż hdd serial/mac/guid :P


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 08, 2017, 01:59:12 am »
l2s-guard jest ok, chociażby hwid będzie mocniejszy niż hdd serial/mac/guid :P

A tu jest tez ciekawe ze w jguard jest w hwid nawet opcja cpu, nie chce mi sie bawić i tego sprawdzać ale ciekawe :P

Co do jgurda, kiedy ostatnio miałeś z nim do czynienia? Ponieważ mogło sie pozmieniać... musiało, bo to o czym wcześniej pisałeś działało by tylko na komputerze klienta, a tutaj po samym wrzuceniu guarda Ping skoczył z 10 na 38.  :o No i sama jego konfiguracja zmusza do połączenia z jakimś ich serwerem.

Stronę towera zablokowało i l2 close, jak pisałeś, ale np strony adrenalin już nie, a samego bota blokuje,  nakombinowalem sie i bezpłatnego nie udało sie uruchomic. Ale ja jestem laikiem w tych tematach.



  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 08, 2017, 01:26:48 pm »
Nie chce mi sie przekopywac przez wszystkie strony. Masz jakies konto na ktore moge Ci kase wpłacić. Nie dużo cos bys mial na chipsy i red bulla jak siedzisz przy kompie :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 08, 2017, 01:57:50 pm »
Nie chce mi sie przekopywac przez wszystkie strony. Masz jakies konto na ktore moge Ci kase wpłacić. Nie dużo cos bys mial na chipsy i red bulla jak siedzisz przy kompie :P

Hehe, jeżeli nie walisz trola pisz na pw :P (bo aż trudno uwierzyć ze tacy ludzie w polszy jeszcze istnieją )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 04:14:00 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 08, 2017, 03:53:16 pm »
szkoda ze nie ma opcji "Lubie to" na poscie Użytkownika :)

Slomek  :dobrarobota:


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:20:03 pm »



  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 08, 2017, 07:00:59 pm »
tak jak sam napisales, malo jest ludzi ktorzy chca wesprzec w walce o dobry projekt, dlatego GJ dla Slomka :P


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 08, 2017, 07:33:23 pm »
Macie wbudowane auto cp poty/mana drugi? Bo chyba tylko do tego bot by się przydał + target/radar. Farma na afk bocie przy takim małym farm zone kiepsko wyjdzie.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 08, 2017, 08:12:42 pm »
zastanawiam się właśnie nad auto-potkami. Ale to i tak słabo działa ogólnie... I spamery zawsze są lepsze.



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 08, 2017, 08:27:56 pm »
słaby ten rb  na ct1, solo go ubiłem magiem bez problemu :) wzmocnił bym jego staty ;]


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 08, 2017, 08:47:32 pm »
słaby ten rb  na ct1, solo go ubiłem magiem bez problemu :) wzmocnił bym jego staty ;]

Zrobi się, po to są beta testy ;)
Jaki mag? ile Ci to zajęło?



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 09, 2017, 05:21:03 pm »
necro ( am+Acu/dc robe set) tak około 3-4 min nie więcej ( dobrze było by zwiekszyc m def żeby drainem nie dało sie tak wyleczyć) nie wiem jak z deska czy solo da się ubić bo nie próbowałem.
 Pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:24:38 pm »
Deska utluklem solo wszystko co sie dalo =)
3-4 frenzy I wszystko pada
Castani


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:30:12 pm »
Ez Ez, zmieni sie. Wszystko to znaczy 3 RB :P?

Pamiętajcie też że 3-4FR to ok 8-10min nawet, a do RBków blisko, więc może być trochę dymu pod nimi.

Myślę że core dam HP x3 i pdef/mdef o 50% up i kopa dam mu o jakieś 30% więcej.
A resztę RBków HP x2 a mdef i p def 40% up i kopa o 20%.



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 10, 2017, 01:10:45 am »
BOSS Reflect Damage (10)
BOSS Cancel Magic (1 buff)

Jakaś obstawa (co 5min) albo ze 2 championy.

Jakie jest okienko na resp bossa? O każdej godzinie może zrespić? Dałbym jakieś ludzkie godziny 12-24. + Annoucement respu. albo chociaz przyblizonego +-2h.
No i jakaś alternatywa na epiki była by spoko, jakieś shadowy 7dniowe za oly czy medale. Bo tak zorganizowana ekipa(zerg) może mieć monopol na nie.