Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 70620 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 02, 2010, 10:53:39 pm »
Hehehe nie odniosłeś się do fego feedowania...
Nie udało się nieudaczniku i tyle. Na TW jak zwykle nic nie zdobyliście, lipa na siege.
Ganymendy się nie boję. Kolejny zbanowany troll. Następni będą wiesia i suhy. Ty też uważaj na swoje konto bo banika możesz wyłapać. Kolejnego. Już się kiedyś użalałeś jak to cię zbanowali za sklep na bocie. Swoją drogą trzeba być kretynem żeby tak się dać złapać.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 03, 2010, 12:05:18 am »
fego feedowania...
fego? widzisz już się aż uplułeś z tej zazdrości, ja się pajacu do niczego nie muszę odnosić, bo po co cokolwiek udowadniać randomowi z dupy?
To co Gany jest zbanowany? buhahaha, tak samo jak bez tanka nie zabijesz RB? (jak się L2 tylko na bocie widziało to i się takie głupoty później wypisuje), ledwie nowy nick na forum wyprodukowałeś, a już twój debilizm jaśnieje w pełnej krasie :P Jedynym zbanowanym trollem tak w L2 jak i na tym forum (zresztą kilka razy :) ) jesteś ty.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 12:10:30 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 03, 2010, 02:53:00 pm »
Luna online 543 :) Nice!

BTW crusaders wam zamek odbili?
Te nubale z którymi boty żeśmy pod goddart rozstawiali? :D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 03, 2010, 04:35:37 pm »
Z tego co pamietam to im te botowanie cos nie wychodzilo;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 03, 2010, 06:33:54 pm »
Kardziu to akutat ty jesteś randomem z dupy. Nawet hero sie z ciebie nie śmiali tylko z ganymendy. To, że jesteś nieudacznikiem widać po feedowaniu. Tyle osób (jak twierdzisz o lol DA) nie umie wyfeedować jednego pajaca :). Z drugiej strony czego się spodziewać po lolu który na hero i w S80 dostaje łomot od noża a grade.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 03, 2010, 08:35:14 pm »
BTW crusaders wam zamek odbili?
Te nubale z którymi boty żeśmy pod goddart rozstawiali? :D
Już byś chociaż głupot nie wypisywał, a jak wypisujesz to przeczytaj parę postów wcześniej, crusaadersi to alt klan T, jak większość, która sobie nie radzi w grze, po drugie nie wielu nas było z powodu, który wcześniej podałem, choć pewnie z całym T sobie byśmy nie poradzili, a oprócz nas niewielu już z nimi walczy, wszyscy wola lizać dupy za ochłapy z pańskiego stołu, ale to już ty wiesz najlepiej.

ble ble ble
W kółko to samo, nawet już nic śmiesznego nie potrafisz napisać, szkoda czasu dla ciebie, bujaj się na swoim privie, może ktoś cie kiedyś na RB weźmie i zobaczysz, że l2 > l2w. Tylko na forum potrafisz pluć, a w grze ciota, która wstydzi się przyznać jaką postacią gra :P

My przynajmniej coś robimy, a wy na forum możecie sobie popłakać (to z dzisiaj):


« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 09:20:46 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 03, 2010, 09:46:26 pm »
po drugie nie wielu nas było z powodu, który wcześniej podałem
EE.. naprawdę muszę się przez ten flame przekopywać? Podałbyś powód i tyle :P

wszyscy wola lizać dupy za ochłapy z pańskiego stołu, ale to już ty wiesz najlepiej.
Może gdybyście się nie przypierdalali do wszystkich naokoło i nie robili im pod górkę to ktoś by wam pomógł :P (przykład) np gdyby nasze byłe party wbiło 85, to pewnie byśmy z einheitem z nudów biegali pół dnia :P (no bo z wami to pvp nie było :P)

Kurde kard jak ty to robisz, że nawet low lvl altem, w którym interesuje Cię tylko jeden skill (prominence) nie masz go nawet na pierwszym pasku :D A pod F1 masz CP poty :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 03, 2010, 11:04:54 pm »
EE.. naprawdę muszę się przez ten flame przekopywać? Podałbyś powód i tyle :P
zjazd klanowy i urodziny większości osób w naszym pt (rocznica powstania luny)

Może gdybyście się nie przypierdalali do wszystkich naokoło i nie robili im pod górkę to ktoś by wam pomógł :P (przykład) np gdyby nasze byłe party wbiło 85, to pewnie byśmy z einheitem z nudów biegali pół dnia :P (no bo z wami to pvp nie było :P)
naprawdę w to wierzysz?

Kurde kard jak ty to robisz, że nawet low lvl altem, w którym interesuje Cię tylko jeden skill (prominence) nie masz go nawet na pierwszym pasku :D A pod F1 masz CP poty :P
gram na padzie, zatkało kakao?  :P i ty piszesz, że się dopierdalamy?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 04, 2010, 01:56:03 am »
1. Tak kard, naprawdę wierzę w to, że jakbyście się nie 'wpierdalali' innym w życie to by was tak nie gnoili teraz ;)

2. Nawet jak grasz na nostromo (bo zwykły pad ma 4 klawisze :P) albo innym takim cudeńku to i tak dobrze mieć skile pod sensownymi klawiszami na wypadek wyjazdu/nie swojego kompa/pożyczenia konta :P
Ale masz rację :P moje czepialstwo :P
Sorry ale sfrustrowany jestem błędami kompilacji dokumentu \TeXa ;/

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 04, 2010, 08:18:48 am »
1. Tak kard, naprawdę wierzę w to, że jakbyście się nie 'wpierdalali' innym w życie to by was tak nie gnoili teraz ;)
Ja nie wiem, ale może za dużo kontaktów z trollem Astilia i stąd te opinie, niemniej gdzie nas tak ganiają?, właściwie z całym serwerem żyjemy w zgodzie, z Enigmą w cc na siege, z warem bardzo dobre relacje, z MK przyjazne kontakty, a jedyne walka z T, którą właściwie prowadzimy od początku serwera, po prostu jesteśmy konsekwentni. Zresztą T walczy z każdym kto im w jakiś sposób zagraża, zazwyczaj petycjami, ale z nami się nie udało, z jasnej przyczyny. A ponadto z kimś trzeba walczyć, bo w końcu o to w L2 chodzi, my walczymy z najsilniejszymi na serwie, bo co to za przyjemność wygrać ze słabszym?

2. Nawet jak grasz na nostromo (bo zwykły pad ma 4 klawisze :P) albo innym takim cudeńku to i tak dobrze mieć skile pod sensownymi klawiszami na wypadek wyjazdu/nie swojego kompa/pożyczenia konta :P
gdyby babcia miała wąsy... naprawdę dla ciebie to taki kłopot pozmieniać paski, a skąd wiesz, że na innych nie mam poustawianych pod klawiaturę?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 07, 2010, 11:17:14 pm »
Tylko na forum potrafisz pluć, a w grze ciota, która wstydzi się przyznać jaką postacią gra :P

A ty nieudaczniku dalej swoje... Nie gram już na zdechłej lunie. Od dość dawna jestem na Teonie.
Faktycznie bardzo dziwne, że nie chciałem podać nicka niedorobionemu kapusiowi, który w grze nie potrafi osiągnąć kompletnie nic i nadrabia donosami do NcSoftu.
Panienka Ganymenda ma już nową postać czy emoquite po banie? :)
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 08, 2010, 02:14:07 am »
Kard, to Gany w końcu dostał bana, czy nie?

A tak BTW po co kłócić się jeszcze, skoro już nawet się nie spotkacie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 08, 2010, 08:44:32 am »
Kard, to Gany w końcu dostał bana, czy nie?

A tak BTW po co kłócić się jeszcze, skoro już nawet się nie spotkacie?
Bo Polak musi dosrać Polakowi !!

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 08, 2010, 07:23:46 pm »
niedorobionemu kapusiowi,
Nie ma to jak teksty z piaskownicy, a połowa tego tematu i wielu innych to płacze Astili i jego wcieleń, a DA to, a DA tamto i ty mnie kapusiem nazywasz? ogarnij się trochę, może wykąp to mniej tu smrodu będziesz po sobie zostawał.

który w grze nie potrafi osiągnąć kompletnie nic i nadrabia donosami do NcSoftu.
buhahaha, no i napisałeś i co? nadal jesteś tylko randomem z dupy, który nie ma pojęcia o składaniu party na RB, może opowiedz ile Tanków na Tiata zabierasz? w końcu to też RB :P buhahaha,

Kard, to Gany w końcu dostał bana, czy nie?
Człowieku, nie chce być niegrzeczny, ale przejrzyj chociaż parę postów wcześniej jeśli się już w jakimś temacie wypowiadasz, a jeśli wierzysz w donosy tego trolla to współczuje, bo on prawdę pisze tylko jak się pomyli...
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 07:27:34 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 08, 2010, 10:07:03 pm »
<p>Dużo jadu w tym temacie i ogólnie w tematach o klanie DA. Gnębicie ich chociaż szczerze to sami się juz pogubiliście i nie wiecie za co, z czystej nienawiści. Naprawdę wielu postronnych czytających to może zwątpić w jakąkolwiek "polską solidarność" Dużo prawdy jest w tym że  siłą DA jest to że trwaja  :D Po prostu grają od początk, fundamentem jest to że to wszystko się trzyma razem, było naprawdę dużo klanów  które przemineły, a da dalej kontynuuje swoją gre, małymi kroczkami do celu. I naprawdę duzo wcześniej już było sporo krytyki dla nich, chociaz to wszystko jest tak jakby kontynuacją tego samego co wcześniej. </p>
<p>Grałem w DA kawałek czasu temu, odeszłem z kolegą z paru powodów,( nie chodziło botowanie czy coś takiego). Nie rozumiem tej fali krytyki, a niech robią co chcą, zostawcie to. Bo po co to wszystko, nakręcacie? Apeluje o jakiś umiar, bo to, do niczego nie prowadzi... <TO JEST GRA> i czas na luz, a WY przykładacie do tego wagę o zgrozo chorego wspózawodnictwa, zazdrości czy co tam wami ejszcze kieruje. Dajcie spokój pograć niektórym, jak się klan rozwija to nich się rozwja co wam do tego... Że grają legit, to oklaski bo ida pod prąd... Argument "bo jak słaby to się trzeba wyżyć" nie dosłownie ale w którymś poście to przecyztalem. to za takie argumenty to temat ten jest to zamknięcia, i tępienia wszlekich przejawów....</p>

Sam sobie się dziwie że to napisałem, tekst nie jest składny bo nie o to chodzi (ale z  góry prosze o wyrozumiałośc), przystopujcie troche ludzie, nic wam się nie stanie, napięcie i stres rodzi choroby :D :D : D

Może i spadnie fala krytyki na mnie ale trudno, jak będzie jakiś rzeczowy post to jeszcze może napiszę.

PS:No to się zabawiłem w psychologa...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #315 dnia: Maj 08, 2010, 10:38:40 pm »
Generalnie to masz rację oczywiście, ale to i tak większego znaczenia, bo albo zrobią im merge serwerów, albo ludzie zaczną testować swoją silną wolę, ile można grać w takich warunkach...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #316 dnia: Maj 09, 2010, 12:35:33 am »
Kard, to Gany w końcu dostał bana, czy nie?

A tak BTW po co kłócić się jeszcze, skoro już nawet się nie spotkacie?

co dokladnie oczekujesz uslyszec od karda za 16 razem czego w poprzednich 15 razach nie wyczytales??

ale z was lole, z astili/belfegora/caima najwiekszy....



czy teraz mozecie go juz zbanowac z tego forum ?
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 12:38:09 am wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 09, 2010, 12:40:04 am »
imho to byla proba ostatnich podrygów w tym dziale, ale jak widac, fail xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 09, 2010, 12:50:13 am »
Niestety. Jak zawsze zreszta. Kazda wypowiedz trola astili/belfegora/caima to fail, a jego zywot to epic fail /wrist emotardzie i nie troluj juz tutaj
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 09, 2010, 07:33:32 am »
Hahaha to się wypowiedzieli.
    Kard-retard random z dupy którego cały klan wyfeedować nie może (taki to już lol-nieudacznik), zbanowany boter. Po baniku chłoptaś bez jaj bał się kolejnego i zrobił się uber-pro-legit graczem dorabiając do tego odpowiednią ideologię.
    Ganymenda - lol który kompromitując się na frapsach uważa, że jest fajnym pro graczem (tyle że walki na oly w swojej klasie przegrywa w 0 sekund :)) a naśmiewanie się z niego całego serwera to ludzka zazdrość (tylko niby o co????).
Niestety dalej nie wiadomo na 100% czy to BAN panienki Gany (najbardziej prawdopodobne)...
Wczorajsze TW - DA nie wychodzi z miasta - osiągnięć BRAK.
Dzisiejsze siege - pewnie będzie podobnie.
Bawcie się trolle na serwerze na którym gra 200 żywych osób i dalej uważajcie że jesteście fajni a ciągły łomot od ruskich to tylko brak szczęścia.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 09, 2010, 11:20:21 am »
Ale te twoje teksty to chyba ctrl + c  używasz Caim ciągle, no nie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #321 dnia: Maj 09, 2010, 01:35:29 pm »
hehe nie ja mysle ze spedzil nad tym postem pare ladnych godzin, a teraz jest pewnie z siebie zadowolony bo sobie pospamil na forum i moze uznac dzien za udany a to wkoncu jego jedyna rozrywka w tym jego zmarnowanym zyciu.

(tyle że walki na oly w swojej klasie przegrywa w 0 sekund :))

heh glupek
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 09, 2010, 01:39:27 pm »
To nie karmcie trolla i nie bedzie problemu.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 09, 2010, 06:51:10 pm »
To chyba administracja powinna dbać by trolli było jak najmniej, akurat ten was ośmiesza, lądując się co chwile na nowym koncie i pisząc te same głupoty.
Nie pisze tego złośliwie, chcę tylko zwrócić wam uwagę, że kara bana (czyli największa jaka możecie zastosować wobec usera), której celem ma być wychowanie innych użytkowników (bo przecież nie trolla bo po banie go nie ma) jest bezskuteczna, a wręcz w tym wypadku ośmieszona.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 09, 2010, 07:16:43 pm »
Czego w takim razie oczekujesz od nas ?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League