Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 933789 razy)

  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4650 dnia: Kwiecień 10, 2017, 03:27:06 pm »
Super zalozenie 50kk na tydzien. Nie mierz ludzi własną miarą. I Axiss i Doomsday istnieje na tyle długo aby można było sie o nich wypowiadać a nie robić wycinek z tygodnia. Dobrze ze nie zrobiles linka z zezzlego tygodnia gdzie bylo nas 7 osob na piwku przez 3 dni nieaktywnych.


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4651 dnia: Kwiecień 10, 2017, 07:28:06 pm »
kabul i jego obiektywne opinie qq za 1-2 miesiące axxishadow będzie jednym z wiodących klanów na tym serwie z kilkoma hero ^^


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4652 dnia: Kwiecień 10, 2017, 07:51:52 pm »
No dobra, dzięki za info.

Ale muszę zapytać, czy Doomsday i AxxisShadow mają wojnę? Jeśli nie, to czy były/są jakieś negocjacje w sprawie ich połączenia? Czemu pytam? Bo z tego co widać to żaden z tych klanów jednak nie funkcjonuje jak należy. W dodatku każdy ma ludzi zarówno kompletnie świeżych jak i koło 70 to też i tak z sobą nie grają przez przepaść lvl-ową. Tu aż się prosi o przesunięcia tworząc klan pod endgame i akademię.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4653 dnia: Kwiecień 10, 2017, 07:59:50 pm »
No dobra, dzięki za info.

Ale muszę zapytać, czy Doomsday i AxxisShadow mają wojnę? Jeśli nie, to czy były/są jakieś negocjacje w sprawie ich połączenia? Czemu pytam? Bo z tego co widać to żaden z tych klanów jednak nie funkcjonuje jak należy. W dodatku każdy ma ludzi zarówno kompletnie świeżych jak i koło 70 to też i tak z sobą nie grają przez przepaść lvl-ową. Tu aż się prosi o przesunięcia tworząc klan pod endgame i akademię.

epiki i tak są zablokowane i to na dobry czas jeszcze


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4654 dnia: Kwiecień 10, 2017, 09:31:58 pm »
Jeden klan nie ma - Doomsday,
Axiss ma z pandasami, tyle wiem,

Do polączenia chyba nie dojdzie, ale nikt nie powiedział, że się nie uda współpracować. Przyszłe zamki na gludio wszystko wyjaśnią. Btw end game = 76+ I to full pt a nie jedna osoba ubrana :)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4655 dnia: Kwiecień 10, 2017, 09:56:54 pm »
No szkoda. Ale dzięki za info.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4656 dnia: Kwiecień 11, 2017, 06:46:34 am »
AxxisShadow obecnie tez nie ma żadnej wojny.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4657 dnia: Kwiecień 11, 2017, 07:13:01 pm »
Pandy odwolaly Wam czy w druga strone?

Osobiscie sie przyznam ze odwolalismy wojne imperialsom, ale oni to juz przeszlosc... ;)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4658 dnia: Kwiecień 12, 2017, 06:23:48 am »
My odwołaliśmy.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4659 dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:06:10 pm »


Generalnie jeśli osoba w klanie robi mniej niż 50kk expa na tydzień to jest nieaktywna albo to box (dodam, że mielismy teraz w weekend bonus +50% xp i wbicie 100kk xp w dzień było dość easy).

Kabul weź proszę ogarnij się trochę. Bo takich farmazonów nie da się czytać. Zejdź chłopie na ziemię odstaw tego wl'a weź innego melasa i zrób 100kk na dzień expa  hahaha


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4660 dnia: Kwiecień 12, 2017, 05:19:54 pm »
Kabul skoro robisz  50kk dziennie, a 100kk jak są eventy i grasz od startu to jakim cudem masz dopiero 69 lvl? My jako CP w czasie eventu expilismy od piątku godziny 16 do Niedzieli 24 cały czas i dziennie wychodziło, że wbiliśmy po 140kk expa około.  Expiliśmy na ToI 3 w full pt na full supporcie w dobrym eq.  Więc naprawdę nie wiem jak ktoś kto expi solo w duo miałby zrobić 100kk expa w ciagu 1 dnia na evencie. Jeśli ktoś grałby normalnie jak człowiek albo nawet 8-10 na dzień to niedałby rady. Dodam, że byliśmy cały czas na rybce co daje 10% expa + 10 % bonus z klanu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2017, 05:22:43 pm wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4661 dnia: Kwiecień 12, 2017, 06:21:23 pm »
Nauczcie się czytać forumowe mastahy
Generalnie jeśli osoba w klanie robi mniej niż 50kk expa na tydzień to jest nieaktywna albo to box

@greenday nawet nie będę tego komentował,bo skill polaczkowa jest powszechnie znany i doceniany. Podejrzewam, że pp poza party i heja banana style. Nie odnoszę się do solo masterów, z supportem oop, bo się na tym nie znam.

@nawrot
Exp przed 2.0 był ze 2 razy wolniejszy nież teraz, teraz to nie jest żaden hardcore, a ruscy z klanu w którym jestem wbijają 60 w miesiąc bez żadnego problemu (polecam sprawdzić typa Vanished 71lvl w mniej niż 2 miechy). Ja w międzyczasie zajmowałem się różnymi rzeczami, w tym pomaganie levelowania wielu innym osobom. Mam 4 postacie 61+ i kilka 50+, nie zawsze mam motywację grać WLem, bo granie WLem bez CP do łatwych nie należy, szczególnie jak prostaki z United mnie ganiali po każdym spocie. Warlordem zacząłem expić tak konkretniej z miesiąc temu, 30 marca miałem 67 level i 50%.
To że wbijaliście tylko po 140kk przy takim no-life to już wasz problem. Ja grałem jakieś 4h w piątek i sobotę i nie grałem wcale w niedzielę. Średnio farmię ok 4 dni w tygodniu po 4-5h. Gram praktycznie tylko w full party z całym supportem expionym w party. Macie tutaj ile wbijają typy ode mnie z klanu dla porównania (wiem na 100%, że RedCross wykręcił w full party w piątek albo sobotę 185kk, ale nie wiem ile siedzieli, podejrzewam, że sporo):




Jak dla mnie wbijanie mniej niż 50kk na tydzień to nie jest żadna gra. Taki udający aktywność dead char, jeśli ktoś uważa inaczej, to chyba gra na innym serwerze.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2017, 06:28:48 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4662 dnia: Kwiecień 12, 2017, 06:30:33 pm »
Wybacz przeczytałem, że dziennie robisz tyle expa.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4663 dnia: Kwiecień 12, 2017, 07:24:12 pm »
Dziennie też się da, ale zajmuje to 5h ze scrollem 30% na top farm spocie 65+ w full party z 4 pullerami. Raczej hardcore.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4664 dnia: Kwiecień 12, 2017, 10:47:34 pm »
@Kabul póki co to Ty masz problem z czytaniem i rozumieniem i to własnych postów. I to jest niepokojące. Mój post odnosił się do expa 100kk dziennie a nie do tego ile w tygodniu. Wkleję jeszcze raz, podkreślę i pogrubię to do czego się odniosłem a czego Ty nie zrozumiałeś,  a Ty my powiedz czego ja nie potrafię przeczytać

Cytuj
Cytat: kabulek w Kwiecień 10, 2017, 02:20:42 pm



    Generalnie jeśli osoba w klanie robi mniej niż 50kk expa na tydzień to jest nieaktywna albo to box (dodam, że mielismy teraz w weekend bonus +50% xp i wbicie 100kk xp w dzień było dość easy).

Kabul weź proszę ogarnij się trochę. Bo takich farmazonów nie da się czytać. Zejdź chłopie na ziemię odstaw tego wl'a weź innego melasa i zrób 100kk na dzień expa  hahaha

Następnym razem jak coś cytujesz to rób to dokładnie a nie wycinaj fragment do którego ja nawiązałem. Tak to Ty możesz manipulować dziećmi w przedszkolu co najwyżej  :D

90% ludzi gra tutaj z boxem pp na plecach plus czasem bd (opcja na bogato) . Melas wyciągnie jakieś 6kk na godzinę solo to sobie oblicz ile musiałby grać. Ja sadomasochistą nie jestem. Ty może tak. I jak piszesz o 100kk to pisz w jakim pt, z iloma dopałkami, ile godzin bo wejdzie tu taki Newbie zobaczy ile powinien robić żeby nie być lamą i jeszcze quitnie. Równie dobrze mogłeś napisać 200k/dzień bo to też się da. Tylko nie każdego stać na scrolle 100%, fruity, fishki i inne bajery.

Cytuj
Exp przed 2.0 był ze 2 razy wolniejszy nież teraz, teraz to nie jest żaden hardcore, a ruscy z klanu w którym jestem wbijają 60 w miesiąc bez żadnego problemu (polecam sprawdzić typa Vanished 71lvl w mniej niż 2 miechy)

I dajesz za przykład gościa co kupił powerleveling. Bezcenne  :noob:
Cytuj
Jak dla mnie wbijanie mniej niż 50kk na tydzień to nie jest żadna gra. Taki udający aktywność dead char, jeśli ktoś uważa inaczej, to chyba gra na innym serwerze.

Nazywaj sobie ludzi jak chcesz. Twoja sprawa. Każdy ma prawo grać jak chce i ile chce.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2017, 10:51:58 pm wysłana przez greenday »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4665 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:11:53 pm »
Gość nie kupił żadnego powerlevelingu, ciśnie codziennie na kabrio spocie AW z pp i disco na plecach. Tak więc jak widać nawet dagerem można wbić tony koksu. No ale lepiej udawać, że się nie da.

Oczywiście każdy gra jak lubi, ale ja nie równam do dołu tak jak ty. Na tyle długo klepie tu mobki, że wiem jakie powinny być standardy expa ogarniętego typa. A to, że 90% gra solo z boksami, to pokazuje jak niski poziom sobą prezentują. Takie czasy - 90% to nuby więc się nie da? Nie sądzę.

A przede wszystkim najpierw wypada się przedstawić, bo ja się nie chowam pod nie wiadomo jakimi nickami po polaczkowych forach. Pokaż jaki jesteś pro w grze. Chętnie popatrzymy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2017, 11:15:02 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4666 dnia: Kwiecień 13, 2017, 12:17:36 am »
Melas wyciągnie jakieś 6kk na godzinę solo to sobie oblicz ile musiałby grać. Ja sadomasochistą nie jestem. Ty może tak. I jak piszesz o 100kk to pisz w jakim pt, z iloma dopałkami, ile godzin bo wejdzie tu taki Newbie zobaczy ile powinien robić żeby nie być lamą i jeszcze quitnie.

Jak to czytam to przeraża mnie że całkiem spora polska społeczność na blisko półtorarocznym serwerze jeszcze jest na etapie gry solo.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4667 dnia: Kwiecień 13, 2017, 02:57:11 am »
Gość nie kupił żadnego powerlevelingu, ciśnie codziennie na kabrio spocie AW z pp i disco na plecach. Tak więc jak widać nawet dagerem można wbić tony koksu. No ale lepiej udawać, że się nie da.

Oczywiście każdy gra jak lubi, ale ja nie równam do dołu tak jak ty. Na tyle długo klepie tu mobki, że wiem jakie powinny być standardy expa ogarniętego typa. A to, że 90% gra solo z boksami, to pokazuje jak niski poziom sobą prezentują. Takie czasy - 90% to nuby więc się nie da? Nie sądzę.

A przede wszystkim najpierw wypada się przedstawić, bo ja się nie chowam pod nie wiadomo jakimi nickami po polaczkowych forach. Pokaż jaki jesteś pro w grze. Chętnie popatrzymy.

Tak dużo grasz a tak mało wiesz (czyt. rozumiesz). Gdzie ja napisałem że jestem pro w grze. Gdzie ja napisałem że się nie da. Ty masz jakieś kompleksy chyba stary. Płaczesz na forach jaki ten classic się zrobił łatwy. Jak dla Ciebie jest za łatwy to wyłącz ss i bij ng. 70 kk expa daggerem dziennie. Świetnie. Gratuluję. Napisałem Tobie ile czasu potrzeba na to dziennie. Ja nie mam zamiaru 10h siedzieć /dobę i tłuc mobki. Nie jestem SD. Czerpię przyjemność z czego innego  :D Każdy gra tak jak chce. I przestań chrzanić o jakichś standardach. Widać przydałaby Ci się przerwa od l2


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4668 dnia: Kwiecień 13, 2017, 07:56:51 am »
Mhm. Cześć.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4669 dnia: Kwiecień 13, 2017, 11:19:38 am »
Kabul musisz rozroznic 2 rzeczy: exp alta majac full support oraz exp od zera.

Przytoczyles przyklad AW Vanished jako argument za tym ze dagger moze rowniez szybko farmic. Oczywiscie ze moze ale teraz Ci napisze dlaczego:

1. Gosciu posiada full support ktory od pierwszego lvla towarzyszyl mu OOP
- Prophet 52+ - Kiru
- Bladedancer 58+ - Mocala
- Swordsinger 55+ - Astraea
2. Ekwipunek EMI+10 i prawdopodobnie epiki.
3. Farma od 30 do 70 levela na mobach ktore nie dropia pieniedzy.

Wydaje mi sie ze nie do konca ten gosciu moze sluzyc za przyklad poniewaz jest to alt char jakiegos starego gracza z Russian Community ktory expi postac dla spectrow majac pieniadze na shoty od 30 do 70 nie zarabiajac przy tym adeny calkowicie (taik orc shaman -> doom knight)

Aha no i zapomnialem dodac ze byl prawdopodobnie driverowany przez 2 osoby poniewaz wykrecal 23,5h online a na rybkach nigdy go nie widzialem.

Teraz jak to wygladalo z mojej strony na tym samym spocie co Vanished:
- EQ Emi+8, BD 55 w party, brak epikow.
- exp buff rybka i clan buff lvl 4 10%
- Armor Plated leather (top farm armor)

Udalo mi sie z tym wykrecic 1,7kk na rebuff co daje 15kk expa w 3 godziny. Brak epikow daje tutaj w kosc poniewaz Vanished z AQ lvl 2 czy tam 3 one shotuje moby z kryta a ja nie. Aby wbic to co on wbijal na dzien musialbym tam expic 23h bez przerwy na toalete. Niestety w przeciwienstwie do niego ja musze spac, driver moze spac na zakladke. Musze rowniez chodzic do pracy. Oni do pracy sie loguja.

GG Well Played
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2017, 08:27:15 pm wysłana przez DTQ »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Czy na tym serwerze jest chodź jeden funkcjonalny polski klan?
« Odpowiedź #4670 dnia: Kwiecień 13, 2017, 11:53:58 am »
Nie ma co się porównywać, Wiadomo jak takie postacie kończą. Przykładów jest wiele


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4671 dnia: Kwiecień 13, 2017, 12:52:59 pm »
Oczywiście solo  gracze będą zawsze na przegranej pozycji, ale tak to chyba było od zarania dziejów? Solo prosi to mogą cwaniakować do pewnoego etapu, potem tak jak piszesz bez odpowiedniego supportu i sprzętu kupa w zbroi i płacz na forum jak to nie jest ciężko. To jest plaga Skeltha - solo ownatorzy, którzy mająw dupie support, że o healu nawet nie wspomnę. Po co expić uspport jak mogę sobie sam zalogować PP 52+

My dzisiaj siedzieliśmy od 8:30-9:00 do 12 i na SE miałem 51kk expa jak server padł. Inna sprawa, że party Raia (TeamZone) na tym samym spocie mając full support od United i wypożyczonego Marsa WL 69, do tego valora i Orfena 3 pada tutaj jak muchy co chwilę i robi połowę xpa. Jak się skończy idiotyczny event 0 xp loss to pewnie wyciągną jeszcze mniej przez ciągłe padaki. Tak więc sprzęt to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze odpowiednich ludzi i klasy. Jak dla mnie jakość zawsze byłą przed ilością. Wolę posiedzieć dobre 4h niż klepać moby po 6-8h dziennie i wbijać po 20kk. Nie wiem z czego to wynika, żę ludzie nie chcą grać w party. Nie mówię tu nawet o CP, bo dla niektórych to niemożliwe (np dla mnie), ale zwykłe random party praktycznie siętu nie składa. Czasem coś tam jest na party matchingu o TOI czy LOA, ale sporadycznie i od wielkiego dzwonu. Chyba lepiej klepać po 1,5kk na bufa.
I wiem, że składanie party nie jest proste. Mi zajęło ze 2 miechy dobranie odpowiednich ludzi i profek, żeby teraz móc w miarę spokojnie expić. No ale to miałbyć podobno "hardcore", no to jest. Tyle, że nie chodzi o trudnośćgry tylko o mentalność ludzi i ich nieudolność.

BTW, szukamy rechargera albo DDka pod AOE z ładowarką na boksie (może być też mag) który mógłbym z nami grać. Minimalny level 61. Gramy w różnych godiznach od 8 do 24. Zawsze się umawiamy dzień wcześniej odnośnie terminów. Jeśli taki tu się znajdzie to pm.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 12:56:05 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4672 dnia: Kwiecień 13, 2017, 01:23:03 pm »
Dobra zeby nie bylo ze wszystko jest czarne lub biale.

AoE daje expa ale nie daje pieniedzy. Akurat mi sie poszczescilo i w klanie mam osoby ktore mnie biora na AoE jako trainera chociaz gram daggerem. Czasami nawet jak jest opcja na AoE i wiem ze wyciagne 1-1,5kk wiecej na rebuff to wole isc tego dnia solo bo tylko solo jest w stanie wyciagnac 2-4kk adeny na dzien.

Jak farmimy AoE to cala wydropiona adena idzie mi na healing potiony.

Dla porownania per rebuff:
- Silenosy top spot solo - 1.6kk expa, 110k adeny + dropy
- War-Torn plains top spot solo - 1.6kk expa, 120k adeny, rzadziej drop
- Forsaken Plains pit AoE w party - 2kk-3.5kk expa, 50k adeny + matsy
- Doom Knights na Fields of Massacre AoE - 2,2kk - 3.5kk - 5k adeny

Malo ludzi zdaje sobie sprawe ale farmiac solo przez miesiac na silenosach, jezeli nie trwoni sie pieniedzy to mozna nazbierac sobie na epika :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 01:24:38 pm wysłana przez DTQ »


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4673 dnia: Kwiecień 13, 2017, 01:29:12 pm »

My dzisiaj siedzieliśmy od 8:30-9:00 do 12 i na SE miałem 51kk expa jak server padł. Inna sprawa, że party Raia (TeamZone) na tym samym spocie mając full support od United i wypożyczonego Marsa WL 69, do tego valora i Orfena 3 pada tutaj jak muchy co chwilę i robi połowę xpa. Jak się skończy idiotyczny event 0 xp loss to pewnie wyciągną jeszcze mniej przez ciągłe padaki. Tak więc sprzęt to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze odpowiednich ludzi i klasy. Jak dla mnie jakość zawsze byłą przed ilością.


 hahaha, szkoda mi nawet to komentować, bo wypowiadasz sie na temat, o którym nie masz pojęcia i racji. Kontynuuj swoje rozkminy, zrobiło się nawet zabawnie.



  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4674 dnia: Kwiecień 13, 2017, 02:09:49 pm »
O jest i przedstawiciel tego śmiesznego party, które każdego dnia nam grozi, jak to nas nie będzie pkować i przeganiaćze spota. Jakoś wciąż farmimy, a wy zaliczacie glebe za glebą. Ile to już razy nasłuchałem się na tym serwerze, że koniec expa dla mnie forever. Żeby tak jeszcze dawali 1kk za każdym razem, to by było słodko.
Kolejne party które myśli że się nachapie u boku kochanego Ginto. Już Dealers CP się przekonali jaką miłością kocha United. No chyba, że ten wasz pajacowaty hero tyrant ma lepsze dojścia i wie kogo i gdzie trzeba cmokać w dupkę.
Nic nie wiem? Jak myślisz, kto był wczoraj w party na RedCrossie?


@dick ale w jakim party? Bo chyba ostatnioi tam było max 3-4 osoby?
AOE party 9 osób ABG to kopalnia kasy, ale exp taki sobie, ze 300k za traina na rybie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 02:17:39 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))