Witaj
Gość

Wątek: Dagerzy- prezentacja  (Przeczytany 203984 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #350 dnia: Sierpień 23, 2008, 07:28:23 pm »
Cytuj
TH ma najwiecej STR z racji tego ze aw i pw robia zwykle +5dex +4con a th tylko +5dex.
+ crit. blow

Az 1% roznicy :P


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 23, 2008, 07:38:33 pm »
Cytuj
i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.

To sie odnosi mojej sygnatury :P? Spotkam tego SPS sie go zapytam xD Ale wydaje mi sie ze lethal zbija tylko CP/CP+HP do 1 bo tak to lethal 2 by od razu zabijal.

.no dobrze ,a jezeli przeciwnikowi zostało powiedzmy 200 cp , ja walne lethala zbije mu do jednego czyli zadam 199 dmg z blowa (he he) to tak jakby lethal nerfował mi dmg z blowa. w takiej sytuacji juz bym wolał nie mieć lethala pierwszego stopnia.

ogólnie z tymi lethalami to troche mistycyzm , bo producent gry niewiele wyjasnił bojąc się zapewne kopiowania mechaniki gry przez privowców .

większe szanse na lethala ma th tylko podczas trwania critical blowa (15 sekund). potem jak ten skill minie , przegrywa z użytkownikami mortal strike .(1 minuta)  mam rację ?


msaz racje tylko nie (1 minuta), a 2 minuty xD
TH ma najwiecej STR z racji tego ze aw i pw robia zwykle +5dex +4con a th tylko +5dex.
+ crit. blow
PW nie zawsze robia +con


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 23, 2008, 08:11:28 pm »
Cytuj
i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.

To sie odnosi mojej sygnatury :P? Spotkam tego SPS sie go zapytam xD Ale wydaje mi sie ze lethal zbija tylko CP/CP+HP do 1 bo tak to lethal 2 by od razu zabijal.

.no dobrze ,a jezeli przeciwnikowi zostało powiedzmy 200 cp , ja walne lethala zbije mu do jednego czyli zadam 199 dmg z blowa (he he) to tak jakby lethal nerfował mi dmg z blowa. w takiej sytuacji juz bym wolał nie mieć lethala pierwszego stopnia.

ogólnie z tymi lethalami to troche mistycyzm , bo producent gry niewiele wyjasnił bojąc się zapewne kopiowania mechaniki gry przez privowców .

większe szanse na lethala ma th tylko podczas trwania critical blowa (15 sekund). potem jak ten skill minie , przegrywa z użytkownikami mortal strike .(1 minuta)  mam rację ?


msaz racje tylko nie (1 minuta), a 2 minuty xD
TH ma najwiecej STR z racji tego ze aw i pw robia zwykle +5dex +4con a th tylko +5dex.
+ crit. blow
PW nie zawsze robia +con
"Zwykle"



Zresztą i tak na -5str ma mniej od -5str TH


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 26, 2008, 03:45:24 pm »
Mam takie pytanko. Może nawet było już.
Jaki jest wasz rekord w obrażeniach z blowa, nie ważne czy zwykłego, czy z krytykiem (nie licząc lethali), ale w przeciwnika w podobnej klasie sprzętu i buffów?


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 26, 2008, 03:50:39 pm »
ze 10-11k ale żadko po pifipi oglądam log'a


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 26, 2008, 07:10:15 pm »
Mam takie pytanko. Może nawet było już.
Jaki jest wasz rekord w obrażeniach z blowa, nie ważne czy zwykłego, czy z krytykiem (nie licząc lethali), ale w przeciwnika w podobnej klasie sprzętu i buffów?

Masz u mnie w podpisie ale to byla postac na 56 vs postac tez na takim lvl :P Liczy sie xD?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 26, 2008, 10:20:27 pm »
Też się liczy, ale wole po 3 profce  8). Bo mi ktoś tam mówił, ze bez problemu ładuje za 12k z krytyka z BS w równego sobie przeciwnika, ale mi się nie chce wierzyć.


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 27, 2008, 10:18:22 am »
Możliwe, BS ma wg. moich obserwacji dwa powery wejścia, nie wiem czy to bug, ale raz walnie za 6k raz za 12k. :D (Testowane na npcach i w duelach. Nie na offie oczywiście.)


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 27, 2008, 11:57:05 am »
Krytyk ze skilla poprostu :) (2x dmg)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 27, 2008, 04:33:43 pm »
Tylko chyba podczas krytyka ze skilla, nie powinny zadziałać premie z buffów na crit power.


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 27, 2008, 04:40:54 pm »
nie, kryt ze skilla zawsze = 2x dmg


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 27, 2008, 10:34:04 pm »
aw ma najwieksza szanse na criticale z blowów z racji najwyższego str.

i podobno jest tak ze modyfikacje tatuazami wspólczynika str nie mają wpływu , juz na szanse criticala z blowa, czyli np jak swoim aw nerfne str na minus 9 ,a th z boostuje na plus 5 to i tak aw bedzie mial wiekszą szanse na critical blow, z racji tego ze liczy sie str startowy rasy ? jak jest ?


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 27, 2008, 10:46:42 pm »
Liczy sie aktualny str.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

  • I am the LAW
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 09, 2008, 10:07:04 pm »
gdzieś czytałem że jest taki skill AW na 79lvlu... Counter Attack sie nazywa chyba... ma odbijać cały dmg ze skillów fizycznych i ze skilli... i czy taki skill w ogóle istnieje bo nie doczytałem się nigdzie...  :oops:
----> Husaria 4ever <----


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 09, 2008, 10:13:51 pm »
problem w tym ze nie odbija calego dmg :>


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 10, 2008, 08:30:51 am »
Cytuj
Maxymalny możliwy speed do wyciągnięcia:
TH>PW>AW
Czy aby na pewno?
TH - o 5 mniej dex, dash (nie wiem ile dodaje do speeda)
PW - Binding blow (coś około +40)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 10, 2008, 08:54:51 am »
TheBerserker, dash daję na prawdę mocnego kopa do Speeda, dzisiaj jak chcesz to ci jeszcze powiem ile, ale na pewno TH jest najszybszy, bo jak razem z moim kolegami (PW, PH, AW i SpS) biegliśmy ku upragnionemu Zariche to byłem pierwszy, a jak dostałem go w łapy to działo się więcej niż w piątek wieczór :P



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 10, 2008, 10:29:22 am »
Cytuj
Maxymalny możliwy speed do wyciągnięcia:
TH>PW>AW
Czy aby na pewno?
TH - o 5 mniej dex, dash (nie wiem ile dodaje do speeda)
PW - Binding blow (coś około +40)
Napewno
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 10, 2008, 03:37:33 pm »
Nie bardzo, bo taki AW (wg L2calc) z WW2, Clan March1, +5dex i BB ma 250 speeda, czyli max ile da się wyciągnąć w grze ;) Czyli pozostali nie będą mieć więcej.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 10, 2008, 04:39:47 pm »
WW2/+5DEX/Zerk2/Clan March1 i mam chyba 200 speeda, 240 na bb.
BTW: To sa dane unbuff, nie wliczone, ze ktokolwiek wchodzi na capa, bo jak bedzie Song of Wind to jest cap u kazdego.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 10, 2008, 05:25:58 pm »
WW2/+5DEX/Zerk2/Clan March1 i mam chyba 200 speeda, 240 na bb.
No to L2 Calc kłamie :(

BTW: To sa dane unbuff, nie wliczone, ze ktokolwiek wchodzi na capa, bo jak bedzie Song of Wind to jest cap u kazdego.

Cóż, w prezentacji jest:
Cytuj
Porównanie na suchych statystykach:
Speed:
PW>AW>TH

Cytuj
Statystki praktyczne:
Maxymalny możliwy speed do wyciągnięcia:
TH>PW>AW

Więc uznałem, że "statystyki praktyczne" to takie jak buffujemy się w CH i idziemy na spot, żeby kogoś ubić :P Stąd brałem tylko pod uwagę dye, CH buffy i skille daggera. Chociaż gdyby się uprzeć, to jak ktoś ma enchantowanego Quick Stepa na +speed i ten lepszy talizman na speed to pewnie każdy dagger wszedłby "solo" na capa :)

Anyway, dobra prezentacja, hihi ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 10, 2008, 05:31:14 pm »
Wiesz, prezentacja byla pisana w czasach jak nie bylo Capa, to raz. Co do quickstep
+1 = 1speed
+4 = 2speed
+7 = 3speed
+10 = 4speed
powiedzmy sobie ze to jeszcze da sie zrobci i ktos robi, bo potem to troche szkoda i safem bym jechal chyba. Talisman to +3 speeda, czyli 240+7=247 :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 10, 2008, 05:37:56 pm »
Wiem, że prezentacja stara jak świat :P

Talizman ten ze sklepu to +3 (w CT1.5 dawał +5 :(), ale ten za KE daje więcej, tylko nie wiem ile dokładnie :P


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

  • I am the LAW
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 10, 2008, 05:40:28 pm »
gdzieś czytałem że jest taki skill AW na 79lvlu... Counter Attack sie nazywa chyba... ma odbijać cały dmg ze skillów fizycznych i ze skilli... i czy taki skill w ogóle istnieje bo nie doczytałem się nigdzie...  :oops:
problem w tym ze nie odbija calego dmg :>

Ale w ogóle to istnieje ? ;p bo jak już mówiłem nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnego info na ten temat...
----> Husaria 4ever <----


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 10, 2008, 06:09:34 pm »
gdzieś czytałem że jest taki skill AW na 79lvlu... Counter Attack sie nazywa chyba... ma odbijać cały dmg ze skillów fizycznych i ze skilli... i czy taki skill w ogóle istnieje bo nie doczytałem się nigdzie...  :oops:
problem w tym ze nie odbija calego dmg :>

Ale w ogóle to istnieje ? ;p bo jak już mówiłem nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnego info na ten temat...
oczywiscie ze istnieje